OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Shuffle!

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 03:11    Teema: Shuffle! Vasta viitega

küsiks, et kas keegi on vaadanud/vaatab seda? meeldib/ei meeldi, mingeid muid arvamusi/kommentaare?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Takama



Liitunud: 11 Dets 2005
Postitusi: 47
Asukoht: Dream World

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 14:52    Teema: Vasta viitega

On vaadatav aga wõiks olla rohkem mees tegelasi ka seal :wink:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 15, 2006 02:40    Teema: Vasta viitega

paistab, et eriti keegi pole vaadanud. ega samas ei saa ka süüdistada, sest peale paari esimest osa loobusin ka mina. st vaatasin vist mingi osa vahepealt ning siis, võiks öelda õnnejuhuse läbi, võtsin ette 19. osa. haigeks läks.

arvatavasti see lühike lause midagi ei ütle, aga ilma tõsiselt spoilerdamata võiks ainult mainida, et tegemist on (minu arust) haige (äärmusliku) vastutustunde omistamisega (vist) u 10 aastastele lastele, haige pühendumusega ja ühe tegelase nö ärapööramisega.

lühidalt oleks Shuffle olnud nii umbes 13 osalise sarjana alates 19-st, millele algusesse veel natuke osasid panna, olnud päris vaadatav. praegusel juhul, kui keegi tahab seda vaadata, siis soovitaks esimest paari osa ning siis jätkata 18-19. osast. st muidugi juhul kui vaataja pole huvitunud nö suht tavalisest haaremianimest. sellisel juihul võib ka kõik ülejäänud osad läbi vaadata.

ei kahetse lõpu vaatamist ka sellepärast, et 19-20. osas on parajalt masendav muusikapala. Shuffle Special BGM CD3, 7. track.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Arkyra



Liitunud: 20 Jan 2006
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 16:08    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea NOIR ona parem seal on elu hea story + action + feelings + funny . Minu arust üks kõige paremaid animeid ja muusica on 5 + Fussal on selle yuures aint fun
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 19, 2006 21:11    Teema: Vasta viitega

Arkyra kirjutas:
Ma ei tea NOIR ona parem

no ma ka ei tea miks sul on vaja NOIR'i igalepoole toppida. vaimustu selles vastavas teemas, mitte seal kus ta teretulnud pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Arkyra



Liitunud: 20 Jan 2006
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 27, 2006 20:40    Teema: Vasta viitega

mis nüüd hakkame kõik nutma we ? waaahaahahahaha....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Veeb 27, 2006 22:43    Teema: Vasta viitega

Arkyra kirjutas:
mis nüüd hakkame kõik nutma we ? waaahaahahahaha....

BANNED

ajutiselt
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 28, 2006 14:53    Teema: Vasta viitega

Vaadates ise selle läbi, no mitte päris läbi, aga peaaegu, et episoodi peale enamjaolt 5-10 minutit läks(osad siiski ka rohkem), võiks öelda, et ruri'l natuke karm arvamus ja asi pole sugugi nii hull, kui ta mainis. Ei nimetaks seda ise sugugi "haigeks", samas tunded lähevad seal küll üsna äärmusliku piirini lõpupoole. Just seal 19,20 osa ma päris arvasin, et nii, nüüd on Kaede'ga lõpp, nüüd murdub täielikult. Samuti on eelviimane episood üsna äärmuslike tunneteni viidud, imho.
ruri kirjutas:
et tegemist on (minu arust) haige (äärmusliku) vastutustunde omistamisega (vist) u 10 aastastele lastele, haige pühendumusega ja ühe tegelase nö ärapööramisega.

Ei saa aru esimesest poolest, kellele ja kuidas see vastutustunne omistati? Ega sa ometi mõtle seda osa, kus Rin haiglas ütles Kaede'le, kelle pärast Keade ema õnnetusse sattus? Ei oska ise seda eriti sinu vaatenurgast vaadata, mis seal vastutustundega tegemist oli. Samamoodi see "haige pühendumus" ja "ärapööramine", ma ütleks, et see oli asjade loomulik käik ja inimene lihtsalt murdus, kui ta nägi, et teine hakkab käest kaduma.
Kokkuvõtteks soovitaks ise natuke rohkem vaadata, kui paar esimest osa ja siis 18-19'ndast. Kuni 11'ndani on selline tavaline haarem-anime tüüpi asi, kus midagi eriti ei toimu ning näidatakse tegelasi ja niisama tegevusi. 12'ndast tuleb natuke draamat sisse ja saab rohkem teada, kes on Primula, samuti Nerise ja Sia probleemidest. Ja 19'ndast pöörab asi üsna draamaks ära haaremi asemel. Lõpetuseks võib öelda, et kui algusest vaatama hakata, siis asi ei lähe üldse sinnapoole, kuhu võiks arvata, et läheb. Päris huvitavad pöörded tehakse loo käigus ja lõpp ei ole üldse selline, nagu paar esimest osa paistavad vihjavat. Ja kuigi võib seda haaremanime alla liigitada, ei olnud lõpus enam üldse haaremanime tunnet.

Ahh, ja selle 7.nda track'i koha pealt mainiks, et see toodi juba 12'ndas osas sisse :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 01, 2006 00:50    Teema: Vasta viitega

võib sisaldada spoilereid, seega lugegu igaüks oma vastutusel. valgeks värvima teksti ei hakka.


zork kirjutas:
ruri kirjutas:
et tegemist on (minu arust) haige (äärmusliku) vastutustunde omistamisega (vist) u 10 aastastele lastele, haige pühendumusega ja ühe tegelase nö ärapööramisega.

Ei saa aru esimesest poolest, kellele ja kuidas see vastutustunne omistati?

lastele, kellele veel. võin muidugi mööda panna, aga ma ei pea normaalseks kui 7-10 aastane laps võtab endale vastutuse ema surma eest, st arvab, et tema on süüdi ema surmas, kuna tal tervis halvenes ja ema tahtis selle tõttu varem reisilt koju tulla ning juhuslikult just selle reisiga juhtus õnnetus. see on minu arust autori poolt äämusliku (haiglase) vastutustunde omistamine lapsele.
Tsiteerin::
Ega sa ometi mõtle seda osa, kus Rin haiglas ütles Kaede'le, kelle pärast Keade ema õnnetusse sattus?

Rin on oma klisheelise "headusega" teistmoodi väärakas :) teeb nagu midagi sellist sellise inimese jaoks keda ta, nagu pärast selgub, ei armastagi. kui ta nii vastutustundetu poleks, siis võiks ta päris pühak olla wink
Tsiteerin::
Samamoodi see "haige pühendumus" ja "ärapööramine", ma ütleks, et see oli asjade loomulik käik ja inimene lihtsalt murdus, kui ta nägi, et teine hakkab käest kaduma.

ei pea küll Kaede käitumist normaalseks peale seda kui ta tõe Rini kohta teada sai, st minu arust tema edasine tegevus ongi "haige pühendumus" Rini eest hoolitsemisele. seda näitab ka tema "ärapööramine", ehk siis ... mmm.. pooleldi nagu maniakaalseks muutumine nähes, et tema elu eesmärk ära kaob. võrreldes seda Tokiha Mai (My-Hime) elu kokkukukkumisega on see üsnagi normaalsetest piiridest välja venitatud ja ei tundu loomulik, st vaimselt terve inimese käitumisena.
Tsiteerin::
Ahh, ja selle 7.nda track'i koha pealt mainiks, et see toodi juba 12'ndas osas sisse :)

ei, ma ei hakka 12. osa sellepärast vaatama :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 02, 2006 18:47    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
võib sisaldada spoilereid, seega lugegu igaüks oma vastutusel. valgeks värvima teksti ei hakka.


IMHO, kuna teemaks on Shuffle, siis võiks see olla teema, kus antud animest räägitakse ning võiks vabalt leierdada asjadest, mis seal sees on ning mitte jälgida ennast pidevalt, et kas spoilerdan või mitte. Seega, mina spoilerdan ja teema lugejad ise teavad, kas loevad teemat või mitte.

ruri kirjutas:

lastele, kellele veel. võin muidugi mööda panna, aga ma ei pea normaalseks kui 7-10 aastane laps võtab endale vastutuse ema surma eest, st arvab, et tema on süüdi ema surmas, kuna tal tervis halvenes ja ema tahtis selle tõttu varem reisilt koju tulla ning juhuslikult just selle reisiga juhtus õnnetus. see on minu arust autori poolt äämusliku (haiglase) vastutustunde omistamine lapsele.


Minu arust on see teema üsna mitmel pool päris ära leierdatud, et laps peab ennast süüdlaseks asjades, milles ta tegelikult pole. Ka päris elus, seoses vanemate lahutamisega näiteks. Seega ei saa ise seda sinu vaatenurgast eriti vaadata ja ei pea ise seda teemaarendust "haiglaseks vastutustunde omistamiseks lastele".

ruri kirjutas:

Rin on oma klisheelise "headusega" teistmoodi väärakas :) teeb nagu midagi sellist sellise inimese jaoks keda ta, nagu pärast selgub, ei armastagi.

Sina, kui palju animet ja ka haaremianimeid vaadanu peaks ju teadma, et haaremanimetes ongi peategelased sellised head kõigi vastu. See on lihtsalt selline klishee, mis peab seal sees olema.

ruri kirjutas:

ei pea küll Kaede käitumist normaalseks peale seda kui ta tõe Rini kohta teada sai, st minu arust tema edasine tegevus ongi "haige pühendumus" Rini eest hoolitsemisele. seda näitab ka tema "ärapööramine", ehk siis ... mmm.. pooleldi nagu maniakaalseks muutumine nähes, et tema elu eesmärk ära kaob. võrreldes seda Tokiha Mai (My-Hime) elu kokkukukkumisega on see üsnagi normaalsetest piiridest välja venitatud ja ei tundu loomulik, st vaimselt terve inimese käitumisena.


Tead, Kaede vihkas kogu hingest Rin'i, olles valmis teda isegi peaaegu tapma ja kui lõpuks teada sai, et Rin ei olnudki süüdi ning ta oli teisele ilma põhjuseta haiget teinud ning lisaks veel arvamine, et tegelikult oli tema "süüdi" ema surmas... Ta tahtis oma varasemaid tegusi heaks teha ning Rin'i eest hoolitsemine saigi selleks, millega ta enda tegusi heastas enda arvates. Kui sa tahad psühholoogi mängida, siis võib vist jah öelda, et see oli "haiglane pühendumus", kuid minu poolt vaadates on see lihtsalt üks loomulik asjade käik. Ja loomulikult lähed sa ka normaalsetest piiridest välja, kui sa näed, et su elu eesmärk ära hakkab kaduma ning su püüded seda tagasi saada lähevad luhta. Mõttetu on natuke tahta seal mingit külma ja kaalutlevat käitumist, eriti veel romantikazhanris, kus tunded olulisel kohal on. Minuarust just üsna hästi väljamängitud, et kui äärmuslikuks kellegi tunded minna võivad antud situatsioonis. "Vaimselt terve" olemine ei mängi siin, kus tunded olulisemad on, erilist rolli minu arust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 03:58    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ära, mulle meeldis. Kui algust ei vaata, siis ei saa üldse lõpus aru, miks see niimoodi läks. Eriti lõpu poole väga emotsionaalsed suhted Kede Asasani ja Rin-i vahel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 12:49    Teema: Vasta viitega

Vaatasin kah tükk aega tagasi selle ära, ei mäletagi täpselt, kuna see oli.
See oli üks mu esimene selline romantilise tooniga anime. Sisu oli küll vahepeal tüütu ja venis. Aga lõpptulemus oli hea ja mulle meeldis. Go Polygamy!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 13:08    Teema: Vasta viitega

Lõpptulemus oli see, et kõige ilusama tegelase soeng läks faking koledaks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 09:38    Teema: Vasta viitega

Ei meeldinud. Ei soovita. Võibolla on asi selles, et see on täiesti tüüpiline haarem?(enam-vähem)
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: