OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kõige traagilisem tegelane animest.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:07    Teema: Kõige traagilisem tegelane animest. Vasta viitega

Kõige traagilisem tegelane animest oleks minu meelest Kikyo InuYashast. Ta kaotas ju tõesti kõik, mis tal oli. Ta kaotas oma elu, oma armsama, äratati uuesti ellu ja jäi üksinda ei elusa ega surnuna maailma hulkuma. Et eksisteerida pidi toituma surnud naiste hingedest ja ainuke, mis talle veel jäi oli kättemaks sellele, kes selles kõiges süüdi oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:17    Teema: Vasta viitega

Kikyo tõesti.
Tegelikult ka Kenshin Rurouni Kenshinist ehk Samurai X'st. ta tappis tohutult inimesi, kuni sai endale haava, mis ei parananeud enne kui talle oli kõrgem jõud andestanud vms. Peale selle tappis ta oma armastatud naise, kuigi kogemata. Naine tekitas talle enne surma veel teise haava, kaks haava moodustasid kokku X-kujulise armi tema vasakul põsel, mis jäi tema märgiks kuni elu lõpuni. selle armi kaotas ta alles peale aastakümneid rännakuid ja rasket haigust, mis ta keha hävitas ja mõistuse võttis. elu lõpul oli ta hale vare, kes ei jaganud enam maailmast midagi, suri ta peale pikki rännakuid koosKaoruga kirsiõite all...

*nuuks*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:39    Teema: Vasta viitega

Jaa Rurouni Kenshin oli küll draagiline. Üks mu lemmikuid, kuigi ma olen ainult ühte filmi näinud, aga see oli kurb, nii et see võib ju ka olla, sest ma ei vaata eriti draagilisi animeid, pigem komöödiaid.
Aga paistab, et Monkey D. Ruffy'le jubedalt meeldib teha teemasid kõige kõigematest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:49    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:


Aga paistab, et Monkey D. Ruffy'le jubedalt meeldib teha teemasid kõige kõigematest.


On sul midagi selle vastu? Ma pakun lihtsalt välja erinevaid teemasid. Kas inimesed tahavad selles osaleda või mitte on nende oma asi. Ja pealegi on see üleüldse esimene teema, kus ma kasutasin sõna "kõige".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:52    Teema: Vasta viitega

Monkey D. Ruffy kirjutas:
raidomees kirjutas:


Aga paistab, et Monkey D. Ruffy'le jubedalt meeldib teha teemasid kõige kõigematest.


On sul midagi selle vastu? Ma pakun lihtsalt välja erinevaid teemasid. Kas inimesed tahavad selles osaleda või mitte on nende oma asi. Ja pealegi on see üleüldse esimene teema, kus ma kasutasin sõna "kõige".


ega sa ei ole üks sellest triost, kes siit välja visati liigse agaruse pärast? Igatahes, hoiatan sind sõbralikult ette, kui sa liiga agaraks lähed, hakkab see pinda käima.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:55    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Monkey D. Ruffy kirjutas:
raidomees kirjutas:


Aga paistab, et Monkey D. Ruffy'le jubedalt meeldib teha teemasid kõige kõigematest.


On sul midagi selle vastu? Ma pakun lihtsalt välja erinevaid teemasid. Kas inimesed tahavad selles osaleda või mitte on nende oma asi. Ja pealegi on see üleüldse esimene teema, kus ma kasutasin sõna "kõige".


ega sa ei ole üks sellest triost, kes siit välja visati liigse agaruse pärast? Igatahes, hoiatan sind sõbralikult ette, kui sa liiga agaraks lähed, hakkab see pinda käima.


Vabandust, aga kas see käis minu kohta? Ja kui käis, siis ma ei ole üks sellest triiost, kes välja visati. Pealegi ma püüan hoolega mitte spämmida. Kui mõni mu postitus meenutab spämmi, siis vabandust ja palun juhtida mu tähelepanu sellele millise postitusega oli tegu.

Vabandust, kui ma kedagi häirisin, kuid ma pidasin vajalikuks põhjendada oma tegevust. Mulle tulid lihtsalt mõned ideed ning tahtsin näha kas on veel inimesi, keda need huvitavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 01:19    Teema: Vasta viitega

Ma ei ütleks, et Monkey spämmari nimetust väärib, kui tal on kahe aastaga 44 postitust. Või olid sa vahepeal bännitud lihtsalt? :P

Kuid kõige traagilisem...?
Kindlasti Guts Berserkist. Tema elu on sünnihetkest saati täis kannatusi ja kurbust, väga harva on ta mõnd õnnehetke tundnud ja siis tundub see õnn vaid väline. Animesari annab sellest lühikese ülevaate - mangas, mis on palju pikem, läheb kõik ajapikku hullemaks ja tihti olen ma isegi mõelnud, et ta ju ei ole seda kõike ära teeninud, saatus ja juhus on talle lihtsalt **** keeranud. Vähemalt ta peab hästi vastu ja ei anna alla ning siiamaani on ta "pahad kutid" ära omanud. Gutsi puhul tundub, et ta ise ongi üks suur traagika ja olenemata loo lõpust kardan ma, et hingerahu ei saa ta kunagi tundma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 17:52    Teema: Vasta viitega

Kõige traagilisem on Meier Link ''Vampire Hunter D - Bloodlust''ist.
Tema elu kohta ei tea ma midagi, kuid ta armus inimesse, ise oli vampiir ning põgenes temaga. Tema armastatu pidi maha jätma oma elu, oma perekonna. Ja lõpuks oli see kõik ilmaasjata, kuna tema armastatu suri verekaotusse...
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 18:58    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ma ei ütleks, et Monkey spämmari nimetust väärib, kui tal on kahe aastaga 44 postitust. Või olid sa vahepeal bännitud lihtsalt? :P
.


Tänan sind küsimast ja tänan toetuse eest. Ma ei olnud vahepeal bännitud. Lihtsalt oli mul kooli parast väga vähe aega, vahepeal olin pikka aega haige ja siis tekkis mu arvutil tõsiseid tehnilisi probleeme.

Kuid mis puutub traagilistesse tegelastesse, siis on ka Inuyasha traagiline. Elas peaaegu kogu oma elu üksikuna kogu maailma poolt äratõugatuna ja kui lõpuks leidis naise, kes teda armastas ja keda tema armastas tuli üks tõbras ja hävitas kõik. Ja kui ta lõpuks elluäratatud Kikyoga uuesti kokku saab, arvab too, et just Inuyasha oli see, kes ta viiekümne aasta eest tappis ja üritab Inuyashat tappa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 21:30    Teema: Vasta viitega

Kõige traagilisem tegelane = Subaru Sumeragi (X & Tokyo Babylon), aga selleks, et mind mõista peab siiski mangat lugema.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Nov 17, 2006 00:07    Teema: Vasta viitega

hetkel olen läbi vaadanud 8/12 Demonbnest ja SPOILER!!!

Al Azif on tuhat aastat vana raamat-olend, kelles on kogu see aeg ainult tööriista nähtud. Nüüd, olles oma armastuse leidnud, sai ta lahingus surma. Kohutav oli vaadata, kuidas ta Kurou käte vähel koltunud lehtedeks pudenes.

hetkel 8/12 seega olen veel 90% kindel, et kuidagi ta tuleb tagasi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 15:17    Teema: Kõige traagilisem Vasta viitega

Kikyoga olen täitsa nõus ja ka Rurouni Kenshinil oli traagiline elu,
lisaks mainiks veel Chrno Crusade Rosette Christopher, Green Green Midori, X TV Kamui T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 19:24    Teema: Vasta viitega

Siiamaani vaadatutest animetest loeks kõige traagilisemaks tegelaseks Lucy/Nyu Elfen Liedist. Lucy vormis on ta tunneteta tapja, kelle mineviku täidavad mustad teod, mis teda on hingeliselt hävitanud ja viinud ta ükskõiksuse rajale, kus tema üleolek paistab talle loomulik, kuid samas ei saa seda ka ülbuseks lugeda. Nyuna on ta aga armas, hea ja teadmatu enda suurimate probleemide suhtes, kuid ta ei saa isegi sellest aru ja paistab noh tbh nati alaarenenud ning hoolimata selle elu ilust ei saa ta selliseks jääda, kuna tema peale ihuvad hammast igasugused karmid kaabakad, kes teda pidevalt tagasi Lucy vormi tõukavad, mis tegelt on tema tõeliseks vormiks.

Meier Link Bloodlustist on kah suht kurb karakter, kuid animest ei saa nii kindlalt öelda, et neiu ära suri. Maybe mangas sellele vastati, ei tea, kuid anime lõpus sõidab ta liftis armastatuga laeva suunas. Kes teab, mis neid veel tabab.
Põmst võiks öelda, et D on ise üks dramaatiline kuju - vastu enda tahtmist pandud käima seda verist ja armastuseta teed...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 19:35    Teema: Vasta viitega

Üks traagilistemast on ka One piece´i Nico Robin, kelle kodusaare kõik elanikud tapeti tema silme ees. Sellel oli pistmist valitsuse suuremat sorti salaplaaniga. Seda osa vaadates oli küll pisar silmis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 20:05    Teema: Vasta viitega

mulle läks väga korda cowboy bebopi jupiter jazzi osadest see kurblik saksofonist, kelle nimi mul hetkel meelde ei tule :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 20:37    Teema: Vasta viitega

Lucy/Nyu Elfen Liedist võib-olla tõesti. Tegelikult Nana - tüdruk, kelle kallal tehti eksperimente, mis olid piinamisest jõhkramad. Mingil hetkel keeras ära ja hakkas professorit oma isaks pidama, siis lõikas Lucy tal käed ja jalad otsast, siis sai võtluses Marikoga sai ka kõvasti viga.

terve elu puuris kinniseotult elada, piinatud ja vihatud saada ja siis pääsedes ainult uusi raskusi leida... kurb.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 23:43    Teema: Vasta viitega

Gattsu Berserker`ist tõesti halevend. Ja veel D Vampire hunter D`st, sest ta on surematu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2006 23:59    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
mulle läks väga korda cowboy bebopi jupiter jazzi osadest see kurblik saksofonist, kelle nimi mul hetkel meelde ei tule :(


Grencia Mars Elijah Guo Eckener ehk Gren.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 14:12    Teema: Vasta viitega

Minu arvates on traagilise saatusega Rossette animes Chrono Crusade, sest ta üritas kõigest väest,et inimkonda ja maailma päästa,kuid vastutasuks võeti talt elu ära.Arvestades seda,kuidas ta lapsena venna kaotas kurjuse jõule on tema meelekindlus hämmastav.Olles ise nii palju kannatanud,andis ta teistele ometigi jõudu ja lootust.Üks kurvemaid tegelasi on ka SaiKanos see tüdruk,kelle nime ma ei mäleta.Ta armastas kogu südamest oma boyfriendi ja andis endast kõik,et oma inimesi päästa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: