OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

mida keegi vaatab
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 51, 52, 53  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 12:30    Teema: Vasta viitega

See oleks aus tõesti. Ma loodan, et keegi ei pahanda kui ma seda punktide haaval teen ilma erilise järgnevuseta, ning iga pisiasja ei täpsusta, sest see tuleks liiga pikk. Mida rohkem ma selle filmi üle järele mõtlen, seda ebameeldivamaks ta muutub.
  • valdav enamus keskseid tegelasi on inimlikud idioodid, kes võtavad vastu valesid otsuseid (lapsed püssiga, mõlemad mehiklased, jaapani tüdruk)
  • ülejäänud tegelased lihtsalt satuvad halbadesse olukordadesse, olles saatusepoisi poolt ninapidi veetud (ameeriklased, laste isa)
  • filmi vaadates tekib siiras tunne nagu kõikjal on elu sitt. Marokos tulistavad politseinikud lapsi ilma igasuguse hoiatuseta ning med. abi saamine on üsna raske, Jaapanis on seksuaalne frustratsioon noorte seas laes ning Mehiko on jube koht valgete laste jaoks
  • kogu see "sitt olukord" on tingitud mingisugusest üldisest halvast antropoloogilisest seisundist meie ümber, s.t. ei ole nii otseselt seotud kultuuridega mida film kajastab
  • teisisõnu, inimesed teevad vigu ja see film ekspluateerib seda mingisuguse ebasidusa narratiivi tarbeks
  • parandus, väga ebasidusa narratiivi tarbeks. Enamus toimuvast ei andnud filmile midagi juurde
  • filmil puudub igasugune moraal (või polnud ma võimeline seda välja lugema) väljaspool eelpool mainitud "kõik on sitt"-mõtet
  • mitte et igal filmil peaks moraal olema, aga selle olemasolu oleks filmile vähemalt mingisuguse tähenduse andnud (mingisugune järelkaja vaataja mõtteis), mis minu silmis igal tõsisel filmil olema peaks
  • igav ja kange kaameratöö ning igavad lokaalid, kuid see võis olla tingitud mu lähes totaalsest huvipuudusest toimuva vastu
  • Jaapani ja Mehiko liinid on ebahuvitavad
  • Jaapani ja Mehiko liinid on ebavajalikud
  • film on 2,5h pikk

Umbes nii.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 13:06    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Kui ma ei eksi panin ma just Hayato The Combat Butler'i tõmbama, mille treilerit või midagi säärast, ma enne vaatasin ja mulle meeldis.

Ma vaatasin esimese osa ära. Päris naljakas ja lapsikult rõõmus anime, loomulikult nagu nimi ütleb, sisaldab palju absurdi.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 13:19    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
raidomees kirjutas:
Kui ma ei eksi panin ma just Hayato The Combat Butler'i tõmbama, mille treilerit või midagi säärast, ma enne vaatasin ja mulle meeldis.

Ma vaatasin esimese osa ära. Päris naljakas ja lapsikult rõõmus anime, loomulikult nagu nimi ütleb, sisaldab palju absurdi.

Just-just. Absurd animed on toredad.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 15:01    Teema: Vasta viitega

Jälgin pinevalt ja ootan, et Nana järgmised osad ingliskeelsed subtiitrid endale saaks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 15:46    Teema: Vasta viitega

Hakkasin Death Note'i vaatama. Väga hea sari.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 15:48    Teema: Vasta viitega

Nõustun totaalselt. Kõik mangad kodus.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 15:53    Teema: Vasta viitega

Monkey D. Ruffy kirjutas:
Hakkasin Death Note'i vaatama. Väga hea sari.

minu jaoks tulevikumuusika - kavatsen alustada täna õhtul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 15:58    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Monkey D. Ruffy kirjutas:
Hakkasin Death Note'i vaatama. Väga hea sari.

minu jaoks tulevikumuusika - kavatsen alustada täna õhtul

Uuu, ma just avastasin, et Death Note on üks nendest sarjadest, mis tekitavad kadetust kui mõtled inimeste peale, kel see kõik veel ees. Eks minul ka on veel kolmandik sarjast ees, aga ma usun-kardan, et põnevamad kohad juba möödas.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 16:02    Teema: Vasta viitega

Arvad valesti. Tõsiselt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 16:04    Teema: Vasta viitega

Hellsingi hakkasin vaatama.
Esimene osa küll eriti head muljet ei jätnud :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 17:01    Teema: Vasta viitega

Ärge nüüd selle Death Note'ga üleliialdage...
Mina tõmbasin Hellsingi OVA peale selle teema lugemist, sest mulle tuli meelde, et selline asi üldse olemas on ja kavatsen seda vaatama hakata kuni ma oma õppetööga hakkama saan.


Aa ja siis ootavad veel vaatamist Yume Tsukai ja Nagasarete Airantou esimesed osad, aga ma ei viitsi neid vaadata. Samuti tõmban ma Air Masterit ja nagu enne mainitud One Piece'i, millest peaks ma kohe varsti esimesed 50 osa kätte saama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 17:08    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
Hellsingi hakkasin vaatama.
Esimene osa küll eriti head muljet ei jätnud :P


ära torise, Hellsing on hea.

NGE läheneb lõpule, jäänud on 3-4 osa ja filmid.
3x3 Eyes tuleb ka huvi pärast ära vaadata, 7 osa pikk, niipalju kui ma kiirvaatasin, tundus küll suhteliselt igav ja veider.
GitS filmid ootavad kah kõvakettal juba liiga kaua.

mitte-anime: Red Dwarfiga olen jõudnud 7nda hooaja keskpaigani.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 17:39    Teema: Vasta viitega

Olemas kuid osaliselt vaatamata on mul sellised asjad nagu: Akira, Berserk, Fullmetal Alchemist, Genshiken, Prince of Tennis (viimased 75 osa :( ). Lõpetasin just Gantzi ja pean ütlema et animes ma pettusin a hakkan nüüd mangat uurima ja lootus on, et to parem. :)
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 21:34    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

NGE läheneb lõpule, jäänud on 3-4 osa ja filmid.


NGE läheneb lõpule, jäänud on 3 osa ja filmid. LaLaLaa Selle sarja kohta ütleks kommentaariks seda, et kui ta isegi venekeelsete subtiitritega tundus täitsa hea, siis arusaadavasse keelde tõlgituna on ta veel palju-palju parem :P

Enne NGE-d lõpetasin Higurashi no naku koro ni. Järgmiseks plaanis Ergo Proxy. Loodetavasti on huvitav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 22:08    Teema: Vasta viitega

kas ainult minu arust on 2 viimast NGE osa ülimalt jaburad? mingi ülim absurd ja segapuder.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 22:38    Teema: Vasta viitega

sai alustatud Death Note'ga ja vaadatud esimene osa. tuleb öelda, et kuigi alguses sai sarja pisut skeptiliselt suhtutud, siis pean tõdema, et üllatusin üpriski meeldivalt :)
samas on mul üks mõnus p*rsetäis Bleach'i osi mis nõuavad vaatamist, a ma ei tea kas ma viitsin...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Indrek



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 22:39    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Random Hero kirjutas:

NGE läheneb lõpule, jäänud on 3-4 osa ja filmid.


NGE läheneb lõpule, jäänud on 3 osa ja filmid. LaLaLaa Selle sarja kohta ütleks kommentaariks seda, et kui ta isegi venekeelsete subtiitritega tundus täitsa hea, siis arusaadavasse keelde tõlgituna on ta veel palju-palju parem :P


Irw... tuleb n6ustuda. Nautisin teda minagi terve pika p2eva jahedas kinomajas LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 22:40    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
tegelt võiksid sa põhjendada miks babel kehv oli.


Fushi seletas asja ilusasti lahti, kuid võin ka oma poolse arvamuse anda, ehk kopida oma blogist.

Mehe kolmas täispikk lavastus on täpselt oma vanemate vendade moodi ja see on juba mega boring. Kas tõesti on mehhiklased nii kitsa visiooniga inimesed, või koogutas Iñárritu lihtsalt produtsentide rahapaki ees maani ja lubas kolmandagi filmi sarnaselt eelmistele üles ehitada. Võib-olla mõtleb ta, et selline laialipuistatud puzzle kokkupanemine ongi tema firmamärk. Kui 21 Grams´is tundus see veel originaalne, siis nüüd on küll kopp ees. Johnny To on teinud üle 40 filmi ja suutnud alati midagi uut pakkuda, mehhiko hobusevaraste järeltulija proovib aga vana äraleierdatud ¹laagriga rahvast tantsule ahvatleda. See, et varasema mehhiko või ühendriikide linna asemel püütakse teisigi kontinente haarata ei muuda asja ahvatlevamaks. Suured rahad, võimsad võttepaigad, rahvusvaheline näiteseltskond aga lugu jutustatakse ikka samamoodi, tehes veel emotsionaalsusele ruumi loogika arvelt. Suured rahad peaksid tähendama ka detailideni läbimõeldud sisu, ometi lipsas sisse mitu mind isiklikult väga häirivat muinasjutulist hetke. Iñárritu püüd kritiseerida USA valitsuse ülepingutamist sõjas terrorismiga on ebaveenev. Ühe turisti tulistamine Marokos segastel asjaoludel ei keeruta eales üles nii suurt tolmu ning ei murra end Jaapani prime-time TV uudistesse. Brad Pitt´i tegelaskujuga oli enam-vähem täkkesse pandud. Ülbe ja rumala end maailmanabana tundva ameeriklase kehastamisega sai mees väga hästi hakkama. Tegelikult rumalus oligi filmis üks võtmesõnu. Kõik sündmused käivitusid tänu inimeste rumalusele ja disiplineerimatusele. Lollikarja järel käisid siis politseinikud ( selle filmi tõelised kangelased ) ja andsid endast parima, et korda taas jalule seada. Nõustun ka teiste arvamusega teemal, et film oli liiga pikk ja Kôji Yakusho´t näitas liiga vähe.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/


Viimati muutis seda Trash (Esm Apr 09, 2007 22:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 09, 2007 22:41    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Irw... tuleb n6ustuda. Nautisin teda minagi terve pika p2eva jahedas kinomajas


mina pidasin 3 seanssi vastu, aga neljandat enam ei jaksanud lihtsalt
NGE sarja peaks millalgi uuesti käsile võtma, aga aega pole hetkel, järjekordselt tulevikumuusika...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 10, 2007 15:09    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kas ainult minu arust on 2 viimast NGE osa ülimalt jaburad? mingi ülim absurd ja segapuder.


NGE mõte ongi vist selles, et ( Oi, see on äkki SPOILER, ma panen valgesse) kui sa vaatad seda siis on nagu WTF? ??? , aga siis hiljem saad aru äkki vms. Aa, oota, ma ei ole ikka veel sellest täpselt aru saanud... Peaks veel vaatama, siis saaks vahest aru, aga mulle ei meeldi kuidagi asju üle teha/vaadata. Vaata filmid ka ära, ma vaatasin ühte, sest teine pidi olema seeria kordus ja ma ei viitsinud, aga vist oli veel paar filmi. Igatahes see film jättis mulle selle mõtte vist veel arusaamatumaks, aga ma ei mäleta ka täpselt, film oli ka imelik, seda ma mäletan.

Aa, oih, see on juba Off-topic ju, andestage mulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 51, 52, 53  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 53

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: