OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Võiks teha eraldi bakalaste algelised ülevaated alateema...
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 21:08    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
mmh, kasutajate pildid ja muu saast? (ok sry, sa ilmselt mõtlesid midagi muud aga ma ei suutnud vastu panna)

Ma mõtlesin et kõik need anime all olevad pilditeemad ja muu saast. Anime foorumis on suht palju ka seda "muud saasta".
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 21:14    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
ma arvan, et ülevaated ja jaapan võiks olla veel LaLaLaa

Jaapani alateema võiks iseenesest küll olla, aga ülevaadete omal ei leia ma suurt mõtet. Kui ülevaade kirjutada, siis korralik ja saata adminnidele, et nad lisaksid selle ülevaadete alla. Sellised lihtsalt mainimised minu arvates ei vaja kohe eraldi alamfoorumit. Küll aga eelvaated võiks tagasi tuua, kui inimesed tahavad veel lõppemata animetest teada anda.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 21:41    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
ma arvan, et ülevaated ja jaapan võiks olla veel LaLaLaa

Jaapani alateema võiks iseenesest küll olla, aga ülevaadete omal ei leia ma suurt mõtet. Kui ülevaade kirjutada, siis korralik ja saata adminnidele, et nad lisaksid selle ülevaadete alla. Sellised lihtsalt mainimised minu arvates ei vaja kohe eraldi alamfoorumit. Küll aga eelvaated võiks tagasi tuua, kui inimesed tahavad veel lõppemata animetest teada anda.
Ma ise ei saa aru mis preview'l ja review'l vahet on ja ple kunagi saanud ka T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 21:53    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Ma ise ei saa aru mis preview'l ja review'l vahet on ja ple kunagi saanud ka T_T


See on vist sama vahe, mis ülevaatel ja eelvaatel...kuigi ma pole kuigi kindel, mis nende kahe sõna vahe on.
Eelvaade on vist näiteks see, et ütled, millest anime räägib ja ülevaade juba see, kui räägid anime sisust ja sellest, mida sa animest arvasid?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 21:55    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Ma ise ei saa aru mis preview'l ja review'l vahet on ja ple kunagi saanud ka T_T


See on vist sama vahe, mis ülevaatel ja eelvaatel...kuigi ma pole kuigi kindel, mis nende kahe sõna vahe on.
Eelvaade on vist näiteks see, et ütled, millest anime räägib ja ülevaade juba see, kui räägid anime sisust ja sellest, mida sa animest arvasid?
Muide preview ongi inglise k. eelvaade ja review ülevaade wink aga thnx LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 22:07    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
See on vist sama vahe, mis ülevaatel ja eelvaatel...kuigi ma pole kuigi kindel, mis nende kahe sõna vahe on.
Eelvaade on vist näiteks see, et ütled, millest anime räägib ja ülevaade juba see, kui räägid anime sisust ja sellest, mida sa animest arvasid?

Antud juhul Bakas on ülevaade see, kui sa oled näinud kõiki osasid animest ja kirjutad animest tervikuna. Eelvaade on aga see, kui sa pole kõike näinud ja lihtsalt tutvustad esimeste osade põhjal inimestele, mis toimub.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 00:58    Teema: Vasta viitega

See on muideks äärmiselt tore, et siin foorumis nii vähe alajaotusi on, ei pea scrollima saja alafoorumi vahel. Jaapan võibolla sobiks lisada ning läbu tuleks eraldada "läbust". Kui keegi saab aru, mis ma mõtlen. :P Tegelikult tuleks läbu hoopis ennetada.
Igatahes eraldi prevjuude ja rivjuude alateemat pole vaja, kui teema on olemas, siis sinna kirjutad oma arvamuse ükskõik kui sisutihe see on või kui palju osasid sul vaadatud on. Niikuinii on häda, kui ühe sarja kohta on nii anime kui manga alafoorumis teema ja siis liigub mangast rääkides jutt animele ning vice versa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 11:22    Teema: Vasta viitega

A, kui tee veel aru ei saanud, siis:
Anime diskussioon Anime foorumisse
Kõik need lõputud pilditeemad (anime naised, a kuttidest, kõige ilusam naistegelaskuju, pildid lemmik animedest/ anime tegelastest jne.) ja muu saast (lemmik animed...?, millised ülivõimed meeldivad teile kõige rohkem?, anime character..., lemmik silmavärv, hellsingi-asjandus, kes on teie suur "anime hero"? jne) Pildid ja Muu Saast foorumisse.
Anime diskussiooni alla võib kuuluda ka tegelt see "lemmik animed" ja "selle hooaja uued animed" vms.

Igatahes, kuigi teie ei näe vajadust on nii lihtsalt lihtsam eristada anime teemasid ja piltidest ja "muust saastast". Siis kui ma anime foorumist läbi lähen, siis tahaks näha pigem neid animede tutvustusi ja nende kohta arvamusi, samuti ka inimeste eelistatud animesid, et teada, mida järgmiseks vaadata (tihtipeale on teiste maitse ka tore)
Aga samas oleks vist tore ka, kui "pildid ja muu saast" oleks anime foorumi alafoorum.... või siis "anime pildid ja sinu lemmik anime silmavärv"
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 11:58    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
A, kui tee veel aru ei saanud, siis:
Anime diskussioon Anime foorumisse
Kõik need lõputud pilditeemad (anime naised, a kuttidest, kõige ilusam naistegelaskuju, pildid lemmik animedest/ anime tegelastest jne.) ja muu saast (lemmik animed...?, millised ülivõimed meeldivad teile kõige rohkem?, anime character..., lemmik silmavärv, hellsingi-asjandus, kes on teie suur "anime hero"? jne) Pildid ja Muu Saast foorumisse.
Anime diskussiooni alla võib kuuluda ka tegelt see "lemmik animed" ja "selle hooaja uued animed" vms...

See, et animefoorumis on vähe animeteemalist diskussiooni, on puhtalt kasutajate (foorumiliikmete) teha. Animet puudutavad asjad võivad rahuga animefoorumisse jääda...kõik need pildid ja lemmikud ja mis iganes. Miks? Sest see on animega seotud ja seetõttu need ka seal on.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 12:19    Teema: Vasta viitega

No hüva, kui see teid ei häiri. Happybunny *läheb ülevaadet kirjutama*
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 14:52    Teema: Vasta viitega

Ummi has a point.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 22:23    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

See, et animefoorumis on vähe animeteemalist diskussiooni, on puhtalt kasutajate (foorumiliikmete) teha. Animet puudutavad asjad võivad rahuga animefoorumisse jääda...kõik need pildid ja lemmikud ja mis iganes. Miks? Sest see on animega seotud ja seetõttu need ka seal on.


Ma sellegipoolest mõtlen, et "anime" teema võiks olla organiseeritum praegusest. Ajapikku on sinna juba suhteliselt pikk virn lehti kogunenud... Keegi polegi väitnud, et see elavndaks diskussioone väga ulatuslikult, kuid see võimaldaks-lihtsustaks kindlasti mingil määral bakalaste elu ...

*paaahhh...ma just kõrvetasin röstsaiad omal 5.ndat korda ära :(
...siis ma kaotasin täna oma pangakaardi ära...ja hommikul ma avastasin, et
mu pastakad on tühjad ja ma pidin proovieksamile minema - ilus päev! T_T
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: