OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeöö - 27.-28. jaanuar Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 13:38    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Tulin siis vaikselt ära, kui sina anime asemel unenägusid vaatasid. ehk siis see aeg, kui tagaruumis uni valitses ja ekraanil mingit jaburat asja näidati, kuidas tegelasel kõrvad peast välja kasvasid ja siis mingi hull tegelane kitarriga peksis.

FLCL? :P
Sellel pole ju viga midagi.

niipalju kui mina teda vaatasin (1 osa enam-vähem) tundus jah suht normaalne. Komöödia ikkagi vist.

Mind Games oli küll aga: WTF is this crap? (jah, ma mõtlen inglise keeles, vahel ka saksa keeles)

Animega mitteseonduv: miks on meesoost animevaatajatel pikad juuksed?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 13:43    Teema: Vasta viitega

FCLC ei maganud!! selle Paradise Kissi ajal hakkas vaikselt silm kinni vajuma!! Ja järgmine kord ma arvan et võiks rohkem komöödiat lasta!!

Ja booo lihaga kiirnuudlid on rops!! *kreverti power!

Random Hero kus sa passisid ?? ma kasutajanime järgi ei tunne! (ei tunne niisama kah lol)

(ja mul sama viga mis random herol: mõtlen inglise keeles)
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 13:57    Teema: Vasta viitega

Mivina kananuudlid on maailma parimad! soovitan soojalt. Igasugused Rolltonid võite unustada, kõige hullemad on minu arust aga mingid "original asian noodles, extra tasty" sarnase nime-tiiltiga nuudlid.

Suures saalis vaadati jah vapralt animet, külm ei lasnud vist magada, pealegi oli minu arust ülimalt ebamugav vaadata. Tagaruumis oli küll mõnus: soe oli, diivan oli pehme ja sai ennast igas asendis sirutada.

Kes ära arvab, kes ma olin, saab järgmine kord minu käest kommi. Inimesed, kes mind tundsid-tundma õppisid ei loe.

Mind aga huvitab tõsiselt, kes see plikatrio oli, kes pidevalt itsitas.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 14:05    Teema: Vasta viitega

mh ja vaatasitegi paradise kissi :( ma oleks nii tahtnud ka tulla. aga mida te seal teises toas vaatasite ?

ja genky korralda see kokkutulek ära juba eksju :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 14:09    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:


Mind Game oli küll aga: WTF is this crap? (jah, ma mõtlen inglise keeles, vahel ka saksa keeles)


Minu meelest Mind Game oli väga huvitav anime ning see "wtf" effekt oligi nii mõeldud. Tõsiselt, see anime kiusab inimeste alateadvust ning mängib sellega, söötes talle ette pilte, mis tekitavad erinevaid, kohati ebameeldivaid, seoseid. Kuid kõik on vägagi peen, et isegi kui nad näitavad sulle erinevaid asju, ei tekita see sulle "rõve" refleksi. Ma ütleksin, et Mind Game oli tõeline kunst ja ta mõjub ka vastavalt...nagu Magritte teoski wink



Jap, jap...kõikide sürrealistide lemmik on Freud :(

NB: Ma oleksin KA tahtnud tulla..aga..aga...lumega ja külmaga ei taha ma välja minna!

edit: halb, halb...rumalus on nakkav...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")


Viimati muutis seda Chiisan (Püh Jan 28, 2007 15:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 14:13    Teema: Vasta viitega

Paradise Kiss oli tore :) tõesti. Ma ei saa aru ainult kuidas nüüd keegi Random herot kirjeldama peaks, sest kõik olid seal ikka päris sarnased. Tänaval nt. küll vahet ei teeks :(
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 15:07    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
cenorig kirjutas:
FLCL? :P
Sellel pole ju viga midagi.
niipalju kui mina teda vaatasin (1 osa enam-vähem) tundus jah suht normaalne. Komöödia ikkagi vist.

Mind Games oli küll aga: WTF is this crap? (jah, ma mõtlen inglise keeles, vahel ka saksa keeles)


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 15:31    Teema: Vasta viitega

random hero kirjutas:
Mind Games oli küll aga: WTF is this crap? (jah, ma mõtlen inglise keeles, vahel ka saksa keeles)


dont play mind games. selle anime nimi on mind game.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 16:57    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kuna ma peaaegu mitte kedagi tundma ei õppinud, siis mu ainus pakkumine on see, et Ummi oli see mustade juustega poiss, kes diivanil istus.

Ee, jah... tegelt mul on tumepruunid juuksed ja diivanid olid ilmselt seal soojas kohas, kus mina ei olnud. Radiaatori kõrval oli ka suht soe.
Mind Game oli tore anime, Golden Boy kah. FLCL'i ja Cowboy Bebop'i olin näinud, aga Club-to-Death Angel ajas hirmu nahka. Black/Dark/vms Magic'u ajal tuli uni peale, läksin koju. Kodutee oli ülemäära külm. Järgmine kord võtan magamiskoti kaasa.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 17:33    Teema: Vasta viitega

no oli ju mingi seljatoega asi.
Takso läks mulle maksma 54 krooni, kuid selle eest olin 5 minutiga kodus. võib palju tunduda, kuid korra söögipoest läbi hüpates kulub rohkemgi.

Mis kell koju läksite? Ise lahkusin umbes pool kolm koos Erickuga. Ta veel ütles, et ma võin seal taksot tükk aega oodata. ei tea, mis tunne tal oli, kui temast 3 taksot mööda kihutas :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 18:34    Teema: Vasta viitega

Ma lahkusin 2 paiku ja siis oli küll täitsa soe väljas veel. Päris vahva oli, natuke jahe oli urus tõesti. Passisin suurema osa ajast tagaruumis, ainus asi mida ma suuremas saalis vaatasin oli Mind Game - super. Tore oli tuttavaid inimesi näha ja mitte ainult siit foorumist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 18:36    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
ja genky korralda see kokkutulek ära juba eksju :)

Erick juba ütles, et ma igaljuhul korraldaks. Kui ma Kunstimajalt vastuse märtsi kohta saan, siis annan täpsemad plaanid teada Happybunny


Aga nagu...rahvas oleks võinud ennast tutvustada :/ Järgmine kord teeb mingi tutvustusringi vms.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 19:13    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:

Erick juba ütles, et ma igaljuhul korraldaks. Kui ma Kunstimajalt vastuse märtsi kohta saan, siis annan täpsemad plaanid teada Happybunny


Märtsis? nagu kohe ei saaks? LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 19:29    Teema: Vasta viitega

Ma läksin millalgi veits enne kuut koju.....siis enam nii soe ei olnud....
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 22:01    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Mivina kananuudlid on maailma parimad! soovitan soojalt. Igasugused Rolltonid võite unustada, kõige hullemad on minu arust aga mingid "original asian noodles, extra tasty" sarnase nime-tiiltiga nuudlid.


Yuck. Eelmine kord oleks peaaegu välja oksendanud. Kõige paremad on need, millel nii see tavamaitseaine kui ka punane pipar kaasas.

Aga Mivina.... URRRRRR
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 22:43    Teema: Vasta viitega

Mivinat söön ma vabal ajal ja mitte-vabal ajal ja pool-vabal ajal. Kodus animesid vaadates või sõbra juures olles. Ema ütleb, et sama hästi võiks süüa paberiribasid, aga mida tema ka teab. Missugune maitse vaid 1.50- juures (äärmisel juhul 2.- krooni).

Oot, ja mis see teema nüüd oligi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 22:46    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Mivinat söön ma vabal ajal ja mitte-vabal ajal ja pool-vabal ajal. Kodus animesid vaadates või sõbra juures olles. Ema ütleb, et sama hästi võiks süüa paberiribasid, aga mida tema ka teab. Missugune maitse vaid 1.50- juures (äärmisel juhul 2.- krooni).

Oot, ja mis see teema nüüd oligi...


Säästukas on hetkel 1.20 pakk, ostsin kohe hulgi. ja emale ütle nii:"Anna mulle 50 krooni Mäceine jaoks, siis ma neid paberiribasid enam ei söö!" Kohe jätab norimise, kui sa 2 krooni asemel 50 korraga ära sööd. Pealegi on mäci kraam palju hullem.

kes seda enam mäletab
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 22:50    Teema: Vasta viitega

Mina isiklikult ei olegi kunagi kiirnuudleid söönud.

Viimati muutis seda raidomees (Esm Jan 29, 2007 13:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 09:49    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Mivinat söön ma vabal ajal ja mitte-vabal ajal ja pool-vabal ajal. Kodus animesid vaadates või sõbra juures olles. Ema ütleb, et sama hästi võiks süüa paberiribasid, aga mida tema ka teab. [/size]

Ju ta siis mitte maitse vaid toiteväärtuse mõttes võrdleb nendega. Et saaksid kõhu samapalju täis, kui paberriribasi sööksid.
Mis üritusse puutub, siis negatiivseid kommentaare pole ja oma eesmärgi täitis ära. Kuigi pärast mõeldes leidsin, et oleks võinud midagi muud vaadata, kui vaatasin, aga eks see ole tagantjärgi tarkus ja ega ei oska vist kunagi enne välja mõelda, mida just vaadata tahaks. Seda Gundamit sai valel ajal vaatama hakatud, siis rahvas oli veel üleval ja suhtles palju. Oleks pidanud pärast öösel, kui teised magasid uuesti peale panema, aga läks meelest ära ja vaatasin oma Atashinc'it ja Crayon Shinchan'i. Ja loomulikult aeti meid siis välja, kui me Xin'iga leidsime, et võiks Nadesico't vaadata ning selle teise osa juurde olime jõudnud. Et lühikeseks jäi see asi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 13:37    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Et lühikeseks jäi see asi :)

Mhmh, võiks olla ikka "animekaksöödjanendevahelolevpäevkah".
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: