OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeöö - 27.-28. jaanuar Tartus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Crisux



Liitunud: 11 Märts 2004
Postitusi: 47
Asukoht: Tartu//Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 21:09    Teema: Vasta viitega

ok ok... ses jutus on iva sees... kuigi loengus saab peris hästi magada kui vaja wink ja varemgi täielikult magamata tööl/koolis/kus-iganes käidud.. kuigi pikas perspektiiivis ei pole see tervisele just kasulik...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 23:49    Teema: Vasta viitega

Erick on kohal.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 09:01    Teema: Vasta viitega

Ehk jõuan. Pole veel kindel, kuna kaks päeva paneks see üritus nahka ning 30 ja 31 on vaja eksameid teha.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Jan 26, 2007 22:13    Teema: Vasta viitega

Aga mina ei saagi homme tulla...või ma ei taha tulla, ei teagi kumb vastus on tegelikult õigem :(

Igastahes, ma kiidan kõiki, kes suudavad sellise külmaga kuhugile minna ning julgevad oma nina uksest välja pista. Minul isiklikult on juba hääl täiesti kadunud(kõrvalnähud puuduvad..aga..jah..see pole lõbus) ning ma juba pikemalt aega üritan teda kuuma teega tagasi meelitada.

Kuid oma mentaalse jõuga olen ka seal ning vaatan hoopis kodus ära Submarine 707R!! Hop-Hop

PS: Ma kuulsin, et pühapäeval on -27 ... brrrrrrrrr

*Chiisan kardab ja vihkab külma
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 26, 2007 23:04    Teema: Vasta viitega

Okei, tegelt mina tahtsin tulla ja Raido ka kaasa vedada, aga Raido ei taha ja mina kardan eelnimetatud (öö)külma.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 01:15    Teema: Vasta viitega

okei tahtsin tulla, aga ma olen koduarestis LaLaLaa hämmastav lugu tegelikult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 12:04    Teema: Vasta viitega

Tegelikult võiks ikka tulla küll ja vedada illikuku väikevennakese ka kaasa... Aga vaatab kuidas selle asjaga on. ma ei ole nt. haige olemise tõttu seda külma ilma veel üldse nautinud eriti aga nüüd kui terve olen-...
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 14:28    Teema: Vasta viitega

Kes kardavad külma, võivad ju teki või magamiskoti kaasa võtta. Kuigi ma arvan, et meid tuleb piisavalt, et seal soe oleks. Kütmisvõimalustest ma küll seal ei tea, aga vaevalt nad ilma mingi küttekehata on. Pealegi saab seal vett keeta, niiet teed ja kohvi saab :)


Kel huvi, siis tunnike ennem on animeklubi koosolek samas. Tulla paluks siiski nendel, kellel klubi vastu huvi on. Animeöö inimesed võiks ikka alates 1900ist kohale tiksuma hakata Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 15:15    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Kes kardavad külma, võivad ju teki või magamiskoti kaasa võtta.

Ma kardan hiljem öösel koju minna...
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 15:21    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
genky kirjutas:
Kes kardavad külma, võivad ju teki või magamiskoti kaasa võtta.

Ma kardan hiljem öösel koju minna...


ma kah. Pargi ja Tähe ristmikul olevat keegi hiljuti raskelt peksa saanud. Kuid näitks kamba peale takso võtta või lihtsalt hulgaga läbi tartu minna ei tohiks ohtlik olla.

Minul igatahes ei ole kahju taksojuhile 30 krooni anda, kuid selle eest ei külmeta ma ära, kõik asjad jäävad alles ning kondid terveks.

Muuseas tekkis selline küsimus, et kuidas seal sees ollakse? Paljajalu või saabastega? Ma küll oma tankidega ei suudaks seal 12+ tundi olla.

Igatahes minu soovitus kõigile on: põdege vähem ja tulge kohale. Kodus võid teinekord ka passida.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 16:45    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma kardan hiljem öösel koju minna...

Miks koju minna? Ööläbi animet ju :P

Random Hero kirjutas:
ma kah. Pargi ja Tähe ristmikul olevat keegi hiljuti raskelt peksa saanud. Kuid näitks kamba peale takso võtta või lihtsalt hulgaga läbi tartu minna ei tohiks ohtlik olla.

Eks peksa saada võib pea igalpool. Ka kesklinnas. Aga öösiti pole küll eriti tark tegu ringi liikuda, kuigi sellise pakasega vaevalt keegi väljas on ja inimesi peksta tahab. Mitmekesi või taksoga on alati parem.

Random Hero kirjutas:
Muuseas tekkis selline küsimus, et kuidas seal sees ollakse? Paljajalu või saabastega? Ma küll oma tankidega ei suudaks seal 12+ tundi olla.

Mingit juustuhaisu vaevalt keegi sinna tahab, sest õhutus pole seal kõige parem. Seega pane jalga midagi õhulisemat või siis võta vahetusjalanõud kaasa.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 17:43    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Ummi kirjutas:
Ma kardan hiljem öösel koju minna...
Miks koju minna? Ööläbi animet ju :P

Uni........ Hop-Hop ah, ma igatahes ei saa tulla, ma pean ööläbi telekat vaatama. Ja koju minna kardan külma, mitte läbipeksmise pärast...
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 17:57    Teema: Vasta viitega

Nõrgad Armas kuri Täna öösel tuleb ilm.ee andmetel üldse vaid -17 maksimaalselt külma....

(Elab ise muidugi Urust 5 mintsa tee kaugusel)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 18:13    Teema: Vasta viitega

kohvi võin juu tuua, kuid kas suhkurt ja koort saab sealt? vaevalt :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 27, 2007 18:49    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Nõrgad Armas kuri Täna öösel tuleb ilm.ee andmetel üldse vaid -17 maksimaalselt külma....

(Elab ise muidugi Urust 5 mintsa tee kaugusel)

Aa! Siis ma tulen. *asub teele*
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 11:21    Teema: Vasta viitega

Mina isiklikult tahaks nüüd kuulda, mis rahvas üsitusest arvas.

ei taha küll Genky maitse kallal norida, kuid on üks anime genre mida ma vihkan kordades rohkem kui haaremit, mechat ja hentaitd kokku: suvalaksu animed. Golden Boy iseensest oli isegi päris mõnus, kuid teist samasugust mõttetut, kohati naljakat animet otsa küll ei tahakas vaadata. Samas oleks raske näiteks Ghost in the Shelli kõik 52 osa ja mitu filmi ära vaadata.
selles suhtes oli tagaruumis (priva :P ) jooksnud Sexy Commando palju etem - sai naerda nii et vähe polnud.

Andke ainult teada, millal järgmine kord toimub ja ma olen kohal!

Kuna ma peaaegu mitte kedagi tundma ei õppinud, siis mu ainus pakkumine on see, et Ummi oli see mustade juustega poiss, kes diivanil istus.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 12:41    Teema: Vasta viitega

genky siin. Ma ei viitsi xini välja logima hakata ja ega läpakat välja võtta. Liiga unine.

Random Hero kirjutas:
ei taha küll Genky maitse kallal norida, kuid on üks anime genre mida ma vihkan kordades rohkem kui haaremit, mechat ja hentaitd kokku: suvalaksu animed. Golden Boy iseensest oli isegi päris mõnus, kuid teist samasugust mõttetut, kohati naljakat animet otsa küll ei tahakas vaadata. Samas oleks raske näiteks Ghost in the Shelli kõik 52 osa ja mitu filmi ära vaadata.
selles suhtes oli tagaruumis (priva :P ) jooksnud Sexy Commando palju etem - sai naerda nii et vähe polnud.

Et mis puutub animevalikusse, siis ainukesed asjad, mida mina listi soovitasin, oli FLCL ja Golden Boy. Ülejäänu osas esita pretensioonid xinile või yoshyle. Esimese korra puhul pidasime oluliseks seda, et vaadatavad asjad oleks lühikesed ja eri ¾anritest. Edaspidi on juba konkreetsemad asjad. Ma küll ei tea, kuna sa lahkusid, aga Cowboy bebop, Paradise Kiss ja Ocean Waves olid küll nauditavad asjad.

Järgmise korra kohta võin öelda, et siis on soojem :P Veebruari lõpus saab Urg korraliku soojenduse. Seda külma, mis seal oli, ei osanud ma arvatagi xD Aga kõik jäid ellu. Vähemalt keegi ei jäänud meist maha, kui ukse lukku keerasime.

Und! Ma magama.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 13:00    Teema: Vasta viitega

Käidud!

Väga lahe oli minuarust, aga DARN ma seal ukse juures istudes külmetasin terve seal oleku aja ja kui keegi veel sisse tuli *brrrr T_T

Järgmine kord üritan kah kohal olla kui raha jätkub!! :P
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 13:18    Teema: Vasta viitega

poizzz123 kirjutas:
Käidud!

Väga lahe oli minuarust, aga DARN ma seal ukse juures istudes külmetasin terve seal oleku aja ja kui keegi veel sisse tuli *brrrr T_T

Järgmine kord üritan kah kohal olla kui raha jätkub!! :P


Sa olid see õnnetu, keda Kaia üritas edasi kutsuda, kuid jäi järjekindlalt ukse kõrvale põrandale kükitama? LaLaLaa sa tulid terve tee Jõhvist siia, et seda näha? Respekt!

Cowboy Bebopi film oli tõsiselt hea, ainult et mul jäi lõpus kael hirmus valusaks.

Tulin siis vaikselt ära, kui sina anime asemel unenägusid vaatasid. ehk siis see aeg, kui tagaruumis uni valitses ja ekraanil mingit jaburat asja näidati, kuidas tegelasel kõrvad peast välja kasvasid ja siis mingi hull tegelane kitarriga peksis.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 13:33    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Tulin siis vaikselt ära, kui sina anime asemel unenägusid vaatasid. ehk siis see aeg, kui tagaruumis uni valitses ja ekraanil mingit jaburat asja näidati, kuidas tegelasel kõrvad peast välja kasvasid ja siis mingi hull tegelane kitarriga peksis.

FLCL? :P
Sellel pole ju viga midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: