OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Pumpkin Scissors
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 15:36    Teema: Vasta viitega

püha jumal, mis siin toimub, inimesed on viisakad ja pöörduvad teineteise poole "kallike" ja "tibuke" mitte stiilis "sa väärastunud idoot" või "sinusugused peaks kõik ahju toppima"

tegelikult võiks elementaarset viisakust rohkem olla, mitte igas postituses teisi ajaviiteks mõnitama.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 15:49    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
püha jumal, mis siin toimub, inimesed on viisakad ja pöörduvad teineteise poole "kallike" ja "tibuke" mitte stiilis "sa väärastunud idoot" või "sinusugused peaks kõik ahju toppima"

tegelikult võiks elementaarset viisakust rohkem olla, mitte igas postituses teisi ajaviiteks mõnitama.


word

Ainult, et sind me saaksime rumalukeseks või heal juhul lollikeseks kutsuda Rolling Eyes

Hmm... muidu tundub intrigeeriv see teema. Peaks proovi mõttes paar episoodi alla tõmbama. Jep
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 00:45    Teema: Vasta viitega

Kellele meeldis Full Metal Alchemist, meeldib ka see. Atmosfäär tundub suht sama seal. Tähelepanuväärseteks tegelasteks on Oland (animete esimestes osades tõmbas küll judinad üle selja mõnes kohas) ja Alice (jõuline ja otsustusvõimeline tüdruk, hea vaheldus). Soovitan vaadata. Viimased osad on natuke igavaks läinud ainult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 02:22    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis see anime väga kuna zork tuli ja valas oma zorklandis(RH) tekinud viha siinsete realmaailma kasutajate peal välja!
Just see koht kus ta oma pikse kriitika bakalaste peale valla lasi, kuid ainult üks sai pihta! Kaitsetult lebas ta maas ning üritas vastu hakkata kuid ei, ei suutnud. Põhjendamatu raev laskus gravitationi peale!
Põhjendamatult ründas teda ühest teemast teise! Kuid miks?! Vastust ei ole ning laseb aina edasi oma kriitikaga! Kuid äkki, hele sähvatus taevavõlvil. Mis?! Mis se küll olla võis?! Ja siis ta saabus valgesrüüs, prillid ees ja lausus: ''Vaata! Kallis!'' ning gravitation vaatas. Ja nägi mida silm ka ei suutnud seletada! Kuid kes võis olla see halastaja kes päästis gravitationi Zorki julma kriitika käest?!
See ei olnud keegi mu kui lihtsuse lihtsus, lihasmass sõnades, haarmest haaratud ja sibula koortest kooritud siiruviiruline kammerer!!!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 20, 2007 23:58    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Põhjendamatult ründas teda ühest teemast teise! Kuid miks?! Vastust ei ole ning laseb aina edasi oma kriitikaga!

Paistad luuleline inimene olevat, kuid ma ei saa su vaimuvälgatusest aru. Kus on kriitika ja viha väljavalamine? Ma ei ole mitte ühtegi põhjendamatut kirja antud teemas, millele sa vihjad, teinud. Et kui sulle on selge kirjaviis arusaamatu, siis küsi ja ma seletan veel selgemate sõnadega üle, miks ma midagi kirjutasin. Või propageerid sa oma vastusega siin seda, et tore on läbustada lihtsalt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 00:34    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Mulle meeldis see anime väga kuna zork tuli ja valas oma zorklandis(RH) tekinud viha siinsete realmaailma kasutajate peal välja!
Just see koht kus ta oma pikse kriitika bakalaste peale valla lasi, kuid ainult üks sai pihta! Kaitsetult lebas ta maas ning üritas vastu hakkata kuid ei, ei suutnud. Põhjendamatu raev laskus gravitationi peale!
Põhjendamatult ründas teda ühest teemast teise! Kuid miks?! Vastust ei ole ning laseb aina edasi oma kriitikaga! Kuid äkki, hele sähvatus taevavõlvil. Mis?! Mis se küll olla võis?! Ja siis ta saabus valgesrüüs, prillid ees ja lausus: ''Vaata! Kallis!'' ning gravitation vaatas. Ja nägi mida silm ka ei suutnud seletada! Kuid kes võis olla see halastaja kes päästis gravitationi Zorki julma kriitika käest?!
See ei olnud keegi mu kui lihtsuse lihtsus, lihasmass sõnades, haarmest haaratud ja sibula koortest kooritud siiruviiruline kammerer!!!

Mõned on meil tõesti siin väga luulelised!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 01:30    Teema: Vasta viitega

Ühel hetkel kõndis Zork mulle vastu, tõstis oma käe ja lasi selle valla ning lausus: ''Miks?!''. Tema sõrmejäljed põlevad ikka mu näos ja sama kusimus on ka minu meelel: ''Miks küll on Zork nii vaenulik, miks miks?!'' kuid mõstus ei vastanud. Nii ma seisin seal, olles rahutult rahulik kuid need jäljed näos ei andnud rahu. Mõte jooksis kuid mitte sinna suunas kus vaja. Aeg oli olla rahulik ja käituda nagu inimene, kuid miski ärritas või lausa mõnitas meeles. Nii ma seisin seal silmitsi tema lausega. Kuid õhus oli tunda imeliku lõhna, oli see tortilla, mis küpses ahjus või oli see midagi ebameeldivat.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 09:36    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Ühel hetkel kõndis Zork mulle vastu, tõstis oma käe ja lasi selle valla ning lausus: ''Miks?!''. Tema sõrmejäljed põlevad ikka mu näos ja sama kusimus on ka minu meelel: ''Miks küll on Zork nii vaenulik, miks miks?!'' kuid mõstus ei vastanud.

Võibolla sellepärast ei vastanud, et sa ise vaenulik oled. Ma võin olla ennast ehk mõnevõrra teravalt väljendanud olla, kuid mitte otseselt vaenulikult ega solvavalt, erinevalt sinust. Et sa võiks selle teiste suuvoodri mängimise ära lõpetada ning enda vaenulikkuse põhjuste üle mediteerida. Kui gravitation tõesti tunneb, et ma tema suhtes väga vaenulik olen ja teda solvan, las ütleb siis ise.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 10:13    Teema: Re: Pumpkin Scissors Vasta viitega

c0en kirjutas:

Osasid 15/24
seal olid TANGID,püsse ka lasti, rongiga sõideti,natuke ebainimlikku bauerit, mingit lahmimist ei olnud sari edeneb normaalse rytmiga, arenedes ni sisulises kui ka... (mõte lõppes).

Teemasse tagasi minnes... rohkem actionit võiks olla. Esimene osa petab natuke ära, mina ootasin vähemalt rohkem tegevust ning kiiremat arengut, kuid vaadates, et juba 15 osani jõutud, siis areneb lugu siiski natuke aeglaselt. Tegevus on samuti siiani olnud stiilis - võtame juhtumi ette, lahendame ära. Tegelastesse eriti süvenetud pole, ainult Alice kohta pikemalt tagatausta näidatud. Lisaks on natuke veel mõista antud, et kuskil taga käärib siiski veel mingi suurem asi. Kokkuvõttes midagi erilist ei ole, aga kõige halvem ka mitte, jääb keskpärasuse kanti. Aga vaadata kõlbab ja tahaks teada, mis neil seal armees siis nende numbriga 9 algavate üksustega tehakse ja mis nad on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 00:53    Teema: Re: Pumpkin Scissors Vasta viitega

zork kirjutas:
Lisaks on natuke veel mõista antud, et kuskil taga käärib siiski veel mingi suurem asi. Kokkuvõttes midagi erilist ei ole, aga kõige halvem ka mitte, jääb keskpärasuse kanti. Aga vaadata kõlbab ja tahaks teada, mis neil seal armees siis nende numbriga 9 algavate üksustega tehakse ja mis nad on.

Lõppes ära ja samas nagu ka ei lõppenud. Need asjad, millele vihjati vahepeal(see tagataustal kääriv suurem asi, numbriga 9 algavad üksused) jäidki vihjamiseks ning nedest midagi väga teada ei saanudki. Võibolla teevad veel teise seeria otsa millalgi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2007 22:03    Teema: Vasta viitega

Mul on zorkiga samad mõtted.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 20:44    Teema: Vasta viitega

PU-PU-PU-PUMPKIN SCI-SCI-SCI-SCISSORS!!!! 0.o LaLaLaa
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2012 09:05    Teema: Vasta viitega

Iseenesest kontsept oli ju hea, kunst samuti. Stoori jäi natuke lahjaks.

Kahjuks lõppu polnud. S.t, et ei saagi teada, mis värk nende eksperimentidega ja sinise laternaga oli.

Pettunud olin, sest ei seedi seeriaid, millel pole lõppu. :(

Kui küsite, kas vaadata või mitte, siis pigem siiski mitte. Ja nagu näha 5a on viimasest postitusest möödunud ja järge pole. Arvataon, et ei tule ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Esm Nov 19, 2012 08:52    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ise ka just anime ära, 2 päeva võttis aega. Iseenesest on anime ise suht lahja , paar huvitavat kohta on siiski sees.
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: