OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis oli teie esimene anime mis jäi sügavalt meelde ja miks ?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 07:53    Teema: Mis oli teie esimene anime mis jäi sügavalt meelde ja miks ? Vasta viitega

Mulle isiklikult jättis sügava mulje Rahxephon oma hea stoori laini ning sügavate karakteritega.
Ning mis peamine Ayato Kamina ning Reika Mishima vahel arenev suhe oli igati meeldiv jälgida.
Üks sari on veel mis on meeldind ja hea tunde jätnud Crest of the Stars (Seikai no Monshou) kahjuks oli ta küll lühike 13 osa kuid õnneks talle on tehtud kui ma õieti mäletan mitu seeria hooaega otsa ni et stori areneb koguaeg :)

Need ongi 2 mulle kõige kõige kõige rohkem meeldinud sarja...

viskan pumpa Gilgameshi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 15:33    Teema: Vasta viitega

esimene anime, mis sügava mulje jättis? ninja scroll (esimene, mis ma nägin ka). teiseks GITS. siis laputa. ja nii edasi.
sarjadest muidugi NGE. siis trigun. ja siis kenshin. st siis vaatamise järjekorras, mitte mulje järjekorras, sest sügava mulje jätsid kõik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 17:41    Teema: Vasta viitega

FUU-RII-KUU-RII!!!!! (jah, hõikame seda kõik koos :P )

Ehk FLCL tavalisele animesõbrale, kes sellest varem kuulnud pole... 6 osa, nii et suht lühike seeria, aga väga lõbus ja lööv asi... ohhh <me mõtleb tagasi kuldsetele noorusaegadele>
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 27, 2004 18:44    Teema: Vasta viitega

Nadia/Nadia: The Secret of Blue Water/Nadia of the Mysterious Seas/Fushigi no Umi no Nadia/...oli mu esimene ja meeldis ta mulle, kuna seal oli üpris hea action ilusa joonistustiiliga(eriti meeldis see allveelaev..Nautilus..kui ma ei eksi.) Ja noh see Nadia oli kah päris kobe LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bliz



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 45
Asukoht: tartu, tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 09:36    Teema: Vasta viitega

arvan et esimene oli NGE, Lain ka kuidagi
_________________
schkucke
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 10:10    Teema: Vasta viitega

Esimene anime, mida ma teadlikult kui animet otsisin (ja netist alla tirisin), oli Neon Genesis Evangelion. See on ka siiamaani parima mulje jätnud- tänu tollele sain ma oma pisiku kätte ja pole siiamaani loobunud :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 10:48    Teema: Vasta viitega

Meenutasin natuke ja jõudsin selgusele, et mõned aastad enne olin näinud küll mõningaid Miyazaki filme ja Ghost in the Shelli, kuid see, mis tegelikult anime poweri minu jaoks avas, oli ilmselt siiski Serial Experiments Lain. Seal oli miski stiililine lähenemine, mis mulle peale läks. Samuti meeldis mulle loo esitus, mis ei moodustanud minu ajus mitte otsekäike, vaid kasutas tagauksi.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 28, 2004 13:57    Teema: Vasta viitega

Ranma Nibun no Ichi oli esimene mis mulle tõesti väga meeldima hakkas... :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2004 14:42    Teema: Vasta viitega

Serial Experiments Lain
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2004 20:20    Teema: Vasta viitega

tundub, et kui esimene ja mulje kokku liita, siis jääb siiski sõelale NGE. teistega (varasematega) seoses pole nii meelde jäänud pidevat allatõmbamist ja järjest ning hilisööni vaatamist.

ja miks? arvatavasti seepärast, et peale sailor mooni ja muid sihukesi kergemaid oli esimene tõsine ja hea stooriga anime ning mõjus ka emotsionaalselt palju tugevamalt kui varasemad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2004 22:50    Teema: Vasta viitega

Üks varajasemaid mis nägin oli Hellsing, kuid see on mälestustes tuhmund. Kõige meeldejäävam ja muljetavaldavam oli ikka NGE, Lain ka mingil määral. Kaks parimat.

edit: oeh, ja miks ka, see jäi topicus märkamata. NGE sellepärast et seal lahati kõikide tegelaste mõtted ja nende tegude põhjused ära. Osad asjad mis nad tegid tundusid valed, kuid samas on põhjendatavad. Lihtsalt varem polnud ja pole siia maani nii läbi ja lõhki tegelaste mõttemaailm ette näidatud.

Lainis meeldis mulle see, et see oli nii keeruline ja ma pidin seda mitu korda vaatama et aru saada mis seal toimub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Gringo



Liitunud: 8 Dets 2003
Postitusi: 10
Asukoht: planeet Maa

PostitusPostitatud: Laup Mai 01, 2004 19:56    Teema: Vasta viitega

esimene oli ikka klassika Ghost in the shell.
meeldis väga sest ma tahtsin ammu seda näha ja ma ei pidanud pettuma ,sest mulle meeldib ulme.
seal oli seda paraja doosi jagu mulle kui ulme fännile
stoori oli super ja pani ka mõtlema.
mulle meeldis väga ja tahaks ka järge näha.
soovitan ulme fännidele 8)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kraan



Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 16
Asukoht: Linn

PostitusPostitatud: Teis Mai 04, 2004 13:29    Teema: Vasta viitega

Mnjahh, Record of Lodoss War jäi kunagi ette ja seda vaadates oli küll lõbu laialt. Ja seal olid pahade hulgas kõige ehtsamad koerakoonlased.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Antonius



Liitunud: 23 Märts 2004
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Laup Mai 08, 2004 04:07    Teema: Vasta viitega

Esimeseks muljetavaldavaks anime'ks oli minu jaoks Mononoke-Hime, kui ta esimest korda meil teleril käis. Vennaga hilisööl vaatasime. Ma olen alati olnud suur loodusehuviline ja inimese-looduse vaheline sõda oli vist see mõjutav stooripool. Siis veel see, et Ashitaka ja Sani omavaheline suhe jättis kuidagi nii... pooleldi maitstu ja siis mälestustesse jäänu mulje.

Üldse kõige paremini iseloomustaks minu meeleolu sõna nostalgia.
Loodus ja armastus oli otsekui kunagi tuntud, kuid poole nautimise pealt ära võetud mult. Nõnda tõi Mononoke need "mälestused" tagasi. Totter öelda "mälestus mingist meeleolust", aga eks ta ole nii. Mingil määral on see mälestus ka otsekui mingi soov, mida tahaks rahuldada. Mälestustes on ta poolikult rahuldatud ja jääbki kriipima, Mononoke seda ka päris lõpuni ei rahulda - laseb tunda igatsust ja ei rahulda Disnilikult seda vajadust, vaid hävitab jõhkralt metsa ära. Peale selle vaatamist hakkasin ma jalutuskäike nautima. Loodusele ja selle ilule vaatan uue pilguga.

Sarjadest NGE vist. Mitu nädalat oli väike masendus peal, mingil määral pani teisiti mõtlema asjade peale, teisiti suhtuma asjadesse.
_________________
Inimesi saab ligikaudu kaheks jagada - kiiremad, kes sageli teevad enne mõtlemist, ja aeglasemad, kes mõtlevad iga oma teo läbi.
Samas, kõik teevad vigu.
Ainult teisena mainitud inimtüüp teeb neid aeglasemini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2004 18:33    Teema: Vasta viitega

mononoke hime
trigun
hellsing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
RaFFy



Liitunud: 23 Okt 2003
Postitusi: 28
Asukoht: Kodus

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 19:29    Teema: Vasta viitega

hmmm...esimene oli "Dragonball" kui ma õieti mäletan ja meelde jäi ta sellepärast, et väikest poissi kellel on kive purustav rusikas ei saa lihtsalt eirata.
_________________

Sigh.... Life's a bitch. This is true. ...But she's MY bitch.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 20:52    Teema: Vasta viitega

Esimene anime oli Sailor Moon.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 21:13    Teema: Vasta viitega

esimene oli kindlalt sailor moon, nagu paljudel. meelde j2i vist sellep2rast et seal oli seda armastust ja viha niipalju või maitea lihtsalt j2i meelde
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 09:41    Teema: Vasta viitega

Sailormoon muidugi ja siis veel Nadia. Seal oli Nautilus ja Baabeli torn, mis hästi meelde jäid.
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Gertkane



Liitunud: 8 Juun 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Teis Juun 08, 2004 09:18    Teema: Vasta viitega

esimene ninja scroll, kunagi sai t6mmatud kuna tirisin mingi notorius bigi video millele oli tehtud visuaalseks kyljeks ninja scrolli l6igud, victory oli loo nimi. Vaatasin seda koguaeg "vau" ilmega, siis aasta p2rast tuli m6te et, dohh t6mbaks terve filmi (kuigi olin dial upil), sai film t6mmatud, oli ysna persses avi fail kuid vaatasin 2ra (suht palju film katkus). L2ks natuke aega m88da, levitasin s6pruskonnas ninja scrolli filmi, kuni l6puks tulin ideele midagi uut proovida, vaatasin animenfo.com-i, sealt midagi kauboi alt ja oligi siis cowboy bebop, sai t6mbama hakatud, nyydseks vaadatud kogu sari 2x l2bi (koos filmiga), kohe teen uue tiiru kuna selles sarias on nii palju m6tteteri mis on lisaks huvitavusele ka veel originaalsed (nii palju kui minu 16aastase m6istus seda v6tab), selle muusika on yle prahi (endal olemas 7soundtracki, eelpool mainitud remikside kogumiku ple, ja kogematta lasin collectors editioni ka arvutist maha, peab uuesti t6mbama 2kb sekundis n2dal otsa)

Pika jutu kokkuv6tteks siis niipalju, et parim anime on siiani bebop, parim muusika samuti yoko kanno ja seatbelts bebopist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: