OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tähelepanek
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 09:41    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kas lihtsam ei oleks vena juurde minna ja ette näidata?

Üks elab Tallinnas, teine Tartus. Kui sa natuke tähelepanelikum oleksid, siis oleksid võinud seda ise tähele panna. Vihje - "asukoht" siinsamas vasakul pool. Mis puutub sellesse "igasse võimalusse", siis võid rahulik olla. Igat võimalust vähemalt mina küll ära ei kasuta. Kui kasutaks, oleks mul palju rohkem postitusi siin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 14:50    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ruri kirjutas:
Random Hero kirjutas:
kas ainult minle tundub, või kasutavad nii zork kui ka Ruri ära igat võimalust (omavahel) vaidlemiseks?

RH, kui kõrgelt sa täna kukkusid?

vihje: otsi palun teemad välja kus ma olen zorkiga vaielnud ja näita siin teemas ette koht kus ma temaga vaidlen.


sellepärast ongi mul (omavahel) sulgudes wink

see sulgudes olemine tähendab minu jaoks teist varianti. näiteks nagu sõnalõppude puhul. "auto(d) veeres(id) tänaval" - "auto veeres või autod veeresid tänaval." sellepärast ka minu kommentaar.

ja millega mina suurtähe olen ära teeninud? st mul oleks hea meel näha, et mu fooruminime kirjutatakse nii nagu ta kirjapilt on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 15:30    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

ja millega mina suurtähe olen ära teeninud? st mul oleks hea meel näha, et mu fooruminime kirjutatakse nii nagu ta kirjapilt on.


Palun tõsiselt vabandust, et su nime suure tähega kirjutasin. Mis teha, nime kirjutades hüppab vasak nimeta sõrm vahel automaatselt shiftile.

Ning sa EI OLE suurt algustähte ära teeninud, sa oled selleks liiga tühine-väärtusetu-mõttetu. :P ( kes veel aru ei ole saanud, siis :P emote tähendab seda, et ma ei tigetse, vaid niisama lähenen asjale oma ainulaadse huumorisoonega)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 16:15    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Palun tõsiselt vabandust, et su nime suure tähega kirjutasin.

vabandused vastu võetud.
Tsiteerin::
Ning sa EI OLE suurt algustähte ära teeninud, sa oled selleks liiga tühine-väärtusetu-mõttetu. :P

peaaegu, st seda võib päris kindlasti minu kohta alles siis öelda kui ma oma ametit (vt profiil) täiskohaga pidama hakkan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: