OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tähelepanek
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 00:48    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
vapustav, et sul on kõige kohta õige vastus enda peast võtta.

ega jah, on teada, et entsüklopeediad, sõnaraamatud ja muud tarkuseraamatud on kurjast ning nad tuleb hävitada, et mitte keegi ei saaks teiste tarkusi kasutada. ise asjadele enda tähendusi välja mõelda on palju huvitavam.
solvusid? sorry aga see kõlab nagu kibestunud vanamehe jutt.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 01:22    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
ruri kirjutas:
vapustav, et sul on kõige kohta õige vastus enda peast võtta.

ega jah, on teada, et entsüklopeediad, sõnaraamatud ja muud tarkuseraamatud on kurjast ning nad tuleb hävitada, et mitte keegi ei saaks teiste tarkusi kasutada. ise asjadele enda tähendusi välja mõelda on palju huvitavam.
solvusid? sorry aga see kõlab nagu kibestunud vanamehe jutt.

solvusin!? kui tahad, võid seda ka niimoodi tõlgendada, kuigi ma lihtsalt ei saa aru mis allergia sul wiki või google vastu on. või eeldad sa seda, et palju objektiivsem (ja lihtsam) on enda "naised saunas rääkisid" teadmised välja koukida ning need siis veel enda sõnadega siia üles kirjutada?

kas sinu teadmised enda nime kohta siin on ka sellisest allikast pärit? kui ei, siis mille poolest see allikas parem on kui wiki või mingi veebisõnaraamat või google? ning mille poolest Yugi-oh kaardimängust meeldejäänud teadmine on parem nendest eelnevatest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 15:34    Teema: Vasta viitega

Yu-Gi-Oh on pull kaardimäng -.- Lõbus ja saab nats rahagi kõrvalt juurde Hop-Hop Kuigi sellega pole ammu tegelnud aga olid pullid ajad so stfu GRRRR!

Oot aga et nagu mis täpselt selle teema mõte on, kadus see kuhugi ära või mis emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 15:40    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Vapustav, leidub veel inimesi, kes pole wikist korrumpeerunud ning ei peegelda pelgalt tarkuselehele teiste inimeste poolt istuatud tarkusi. Vabandust et sulle liiga tegin aga mulle on pinnuks silma nn. konstruktiivsed lurkerid, kes enne igat reply'd leierdavad endale teema wikipedia ning oogli abil ära.

Huvitav seisukoht. Kas sa leiad, et teinekord on parem, kui me viitame paberraamatule, ütleme pealkirja ning ISB numbri, autori jmt ning lisame - mine otsi raamat üles ning vaata sealt järgi? Wiki't ja muid internetis olevaid asju on lihtsalt kergem siin foorumis viidetena ära tuua, kuid paistab, et sa oled erineval arvamusel. Mis puutub teiste inimeste poolt istutatud tarkustesse siis ... on tore teada, et sa oled selline geenius, kes ilma teiste abita juba väiksest peale ise asju selgeks mõtles ning näiteks potil käimise ise selgeks sai, tähed/numbrid iseseisvalt ära õppis ning lugemise/arvutamise samuti. Kui ei, siis on sul juba teiste istutatud tarkused ikkagi sees. Sama ka koolis õpitud asjadega.
Või põed sa hoopis mingit kompleksi selles suhtes. Et kui keegi viitab mingile teatmeteosele(wikipedia kvalifitseerub ka mingil moel teatmeteoseks)/sõnaraamatule mõnes asjas, millest sina algselt teisiti aru olid saanud, siis sina hakkad pahuralt puhkima ja teisi arvustama, et need julgesid mõnest raamatust asja järgi vaadata, mitte ei hakanud ise leiutama. Et näe, seal on selline märk nagu 劉 ja nemad julgesid minna seda sõnaraamatust vaatama, mitte ei mõelnud ise tähendust välja...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 20:10    Teema: Vasta viitega

Paistab et ma olen tõesti geenius. Mul on anne kirjutada lauseid, mida annab tõlgendada eepostena ning mis annavad lugejatele võimaluse sukelduda enda utoopilistesse maailmadesse.

Paneme siis eeposed kokku:

Püha raamat:
Ryujin kirjutas:
Vapustav, leidub veel inimesi, kes pole wikist korrumpeerunud ning ei peegelda pelgalt tarkuselehele teiste inimeste poolt istuatud tarkusi. Vabandust et sulle liiga tegin aga mulle on pinnuks silma nn. konstruktiivsed lurkerid, kes enne igat reply'd leierdavad endale teema wikipedia ning oogli abil ära.

Ruri Nägemus
ruri kirjutas:
vapustav, et sul on kõige kohta õige vastus enda peast võtta.

ega jah, on teada, et entsüklopeediad, sõnaraamatud ja muud tarkuseraamatud on kurjast ning nad tuleb hävitada, et mitte keegi ei saaks teiste tarkusi kasutada. ise asjadele enda tähendusi välja mõelda on palju huvitavam.
*Püha mehe turgutav repliik*
ruri kirjutas:
solvusin!? kui tahad, võid seda ka niimoodi tõlgendada, kuigi ma lihtsalt ei saa aru mis allergia sul wiki või google vastu on. või eeldad sa seda, et palju objektiivsem (ja lihtsam) on enda "naised saunas rääkisid" teadmised välja koukida ning need siis veel enda sõnadega siia üles kirjutada?

kas sinu teadmised enda nime kohta siin on ka sellisest allikast pärit? kui ei, siis mille poolest see allikas parem on kui wiki või mingi veebisõnaraamat või google? ning mille poolest Yugi-oh kaardimängust meeldejäänud teadmine on parem nendest eelnevatest?

Zorki ilmutus
zork kirjutas:
Ryujin kirjutas:
Vapustav, leidub veel inimesi, kes pole wikist korrumpeerunud ning ei peegelda pelgalt tarkuselehele teiste inimeste poolt istuatud tarkusi. Vabandust et sulle liiga tegin aga mulle on pinnuks silma nn. konstruktiivsed lurkerid, kes enne igat reply'd leierdavad endale teema wikipedia ning oogli abil ära.

Huvitav seisukoht. Kas sa leiad, et teinekord on parem, kui me viitame paberraamatule, ütleme pealkirja ning ISB numbri, autori jmt ning lisame - mine otsi raamat üles ning vaata sealt järgi? Wiki't ja muid internetis olevaid asju on lihtsalt kergem siin foorumis viidetena ära tuua, kuid paistab, et sa oled erineval arvamusel. Mis puutub teiste inimeste poolt istutatud tarkustesse siis ... on tore teada, et sa oled selline geenius, kes ilma teiste abita juba väiksest peale ise asju selgeks mõtles ning näiteks potil käimise ise selgeks sai, tähed/numbrid iseseisvalt ära õppis ning lugemise/arvutamise samuti. Kui ei, siis on sul juba teiste istutatud tarkused ikkagi sees. Sama ka koolis õpitud asjadega.
Või põed sa hoopis mingit kompleksi selles suhtes. Et kui keegi viitab mingile teatmeteosele(wikipedia kvalifitseerub ka mingil moel teatmeteoseks)/sõnaraamatule mõnes asjas, millest sina algselt teisiti aru olid saanud, siis sina hakkad pahuralt puhkima ja teisi arvustama, et need julgesid mõnest raamatust asja järgi vaadata, mitte ei hakanud ise leiutama. Et näe, seal on selline märk nagu 劉 ja nemad julgesid minna seda sõnaraamatust vaatama, mitte ei mõelnud ise tähendust välja...

Püha mehe viimased sõnad
Ryujin kirjutas:
rahune maha, ok?

_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 20:31    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Paistab et ma olen tõesti geenius. Mul on anne kirjutada lauseid, mida annab tõlgendada eepostena ning mis annavad lugejatele võimaluse sukelduda enda utoopilistesse maailmadesse.

Paneme siis eeposed kokku:

Püha raamat:
Ryujin kirjutas:
Vapustav, leidub veel inimesi, kes pole wikist korrumpeerunud ning ei peegelda pelgalt tarkuselehele teiste inimeste poolt istuatud tarkusi. Vabandust et sulle liiga tegin aga mulle on pinnuks silma nn. konstruktiivsed lurkerid, kes enne igat reply'd leierdavad endale teema wikipedia ning oogli abil ära.

Need paarkümmend rida nüüd mõned eeposed(või kuskil pisikeses maailmas ehk ongi...). Kui sa lühidalt tahad teada seda, mida sinu lausest välja lugesin, siis - mulle on pinnuks ilmas inimesed, kes viitavad mingitele materjalidele wikipedias või googles, selle asemel, et ise midagi/fakte välja mõelda. Või siis - mulle ei meeldi inimesed, kes niiöelda teiste tarkust peegeldavad/toetuvad teiste poolt juba varem välja mõeldud asjadele.
Kui see nii on/ei ole, siis ütle, mitte ära tekita uut ja täiesti sisutühja vastust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 20:54    Teema: Vasta viitega

kas ainult minle tundub, või kasutavad nii zork kui ka Ruri ära igat võimalust (omavahel) vaidlemiseks?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 20:57    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kas ainult minle tundub, või kasutavad nii zork kui ka Ruri ära igat võimalust (omavahel) vaidlemiseks?


Ju on nad armunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 23:31    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kas ainult minle tundub, või kasutavad nii zork kui ka Ruri ära igat võimalust (omavahel) vaidlemiseks?


See on mingi omavaheline teema neil :P
Äkki mingi postide kogumis võistlus ??? LaLaLaa Aga naljakas on lugeda seda sõda!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 23:46    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
See on mingi omavaheline teema neil :P
Äkki mingi postide kogumis võistlus ??? LaLaLaa Aga naljakas on lugeda seda sõda!

Pole imestada. Vennad ju :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Nelj Jan 18, 2007 23:48    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
-hectic- kirjutas:
See on mingi omavaheline teema neil :P

Pole imestada. Vennad ju :P


Pärisel w? ma ei teadnudki, aga siis on lahekas ju - aktiivne foorumielurist sugulane, deem soovin, et mu õde poleks nii pasiivne siin foorumis :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 00:42    Teema: Vasta viitega

ooot, ruri ja zork on vennad?

mul on ainult 1 pisitilluke ja vähetähtis küsimus:

Kui nad on vennad, SIIS MILLE KURADI PÄRAST NAD ON LENNUKI TEEMAS 20 LEHEKÜLGE VAIELNUD?

Kas lihtsam ei oleks vena juurde minna ja ette näidata?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 01:34    Teema: Vasta viitega

Mis siiin jamada - see kumb teist vanem on annab nooremale naha peale ja ongi kogu lugu, keegi enam ei vaidle. Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 02:04    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kas ainult minle tundub, või kasutavad nii zork kui ka Ruri ära igat võimalust (omavahel) vaidlemiseks?

RH, kui kõrgelt sa täna kukkusid?

vihje: otsi palun teemad välja kus ma olen zorkiga vaielnud ja näita siin teemas ette koht kus ma temaga vaidlen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 02:06    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Random Hero kirjutas:
kas ainult minle tundub, või kasutavad nii zork kui ka Ruri ära igat võimalust (omavahel) vaidlemiseks?

RH, kui kõrgelt sa täna kukkusid?

vihje: otsi palun teemad välja kus ma olen zorkiga vaielnud ja näita siin teemas ette koht kus ma temaga vaidlen.


vaata natuke ülessepoole, lihtsalt vaidled rjuudzinniga

Lennuki teema, oehh.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 02:09    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub, et sellele perekonnale meeldib lihtsalt vaidelda.
( ei tahtnud kedagi solvata)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 02:09    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
vaata natuke ülessepoole, lihtsalt vaidled rjuudzinniga

mida puutub siia siis "igal võimalusel (omavahel)"? ja mis teha, mind häirib ka lause: mulle on pinnuks silmas inimesed, kes viitavad mingitele materjalidele wikipedias või googles, selle asemel, et ise midagi/fakte välja mõelda.
Tsiteerin::
Lennuki teema, oehh.

ääretult palju teemasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 02:10    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ruri kirjutas:
vihje: otsi palun teemad välja kus ma olen zorkiga vaielnud ja näita siin teemas ette koht kus ma temaga vaidlen.


vaata natuke ülessepoole, lihtsalt vaidled rjuudzinniga

Lennuki teema, oehh.

Ma näen jah, et mõlemad rjuudzinniga vaidlevad. :P Kuigi üksteisega mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 02:21    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Paistab et ma olen tõesti geenius. Mul on anne kirjutada lauseid, mida annab tõlgendada eepostena ning mis annavad lugejatele võimaluse sukelduda enda utoopilistesse maailmadesse.

jah, ma näen küll, et su ego on suur ja tunned ennast maailma nabana, aga pean kahjuks sind kurvastama sellega, et minu nägemuses on su lause lihtsalt irisemine inimeste kallal kes teatmeteoseid kasutavad mitte "eepos utoopilistesse maailmadesse süvenemiseks."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 09:23    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Random Hero kirjutas:
kas ainult minle tundub, või kasutavad nii zork kui ka Ruri ära igat võimalust (omavahel) vaidlemiseks?

RH, kui kõrgelt sa täna kukkusid?

vihje: otsi palun teemad välja kus ma olen zorkiga vaielnud ja näita siin teemas ette koht kus ma temaga vaidlen.


sellepärast ongi mul (omavahel) sulgudes wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: