OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Code Geass
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Märts 01, 2009 23:54    Teema: Vasta viitega

4realz brah, 12s episood:

http://www.youtube.com/watch?v=ezwhZC4R-eI

EDIT: FAKIGN SPOILERID KOMEMNTAARIDES ARRGGHHH
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Märts 01, 2009 23:56    Teema: Vasta viitega

juhtub ka parimatel



_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Märts 02, 2009 13:09    Teema: Vasta viitega

Fukken hell, mul pool seeriat nüüd spoilitud juba, m.h. peategelase käekäik. Shit. Isu edasi vaadata kaob kohe ära.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Märts 02, 2009 19:13    Teema: Vasta viitega

Kes sul käsib siis igasugu kahtlaseid kommentaare lugeda.

See tablehump jäi mul üldse kuidagi kahe silma vahele, kui seda sarja vaatasin. Tuleb teinekord tähelepanelikum olla ja mitte õhtul hilja unise peaga animet vaadata, muidu jäävad sellised tähtsad detailid märkamata. Ah et see tibi oli Euphiest siis hoopis niimoodi sisse võetud... kuidas ma sain seda sarja üldse edasi vaadata, kui ma sellist olulist asja ei teadnud?!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 02, 2009 19:38    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldi see tibi nii et olen õnnelik et tollal seda ei märganud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 15:08    Teema: Vasta viitega

Esimene hooaeg sai nüüd läbi vaadatud.

Tegemist on hea seeriaga. Stoori on põnev, pacing on hea, actionit on palju, animatsioon on korralik (ehkki väheüllatav) -- see kõik on paigas, nii nagu seda tüüpi seeriatel olema peab. Süzee on kohati tobe, aga mitte liiga.

Mis antud seeria muudest headest animetest, nii mecha kui ka kõik muu, kõrgemale tõstavad on karakterisatsiooni ja dialoogide kokkumäng:



Paberi peal ei ole nende karakterite taustad ja omavahelised suhted midagi erilist, ega ka need paatoslikud mõttekäigud mida nad oma peas sõnadeks vormivad sära erilise originaalsusega, kuid -- ma ei tea miks -- kokkupanduna, ja selle kaudu kuidagi ülevõimendatuna (tänu seiyuude tööle, suuresti), on tulemus midagi nii kuradi rabavat, et lausa külmavärinad jooksevad üle selja kui üks või teine tegelane oma ideaalidest, lojaalsuses või kättemaksust tiivustatud mõtetel lennata laseb ja teised tegelased omapoolse sõnavalanguga lagedale tulevad. See, et peategelane on pea süüdimatu käitumisega halastamatu mõrvar, ning et peamised antagonistid omavad moraalseid dimensioone, millest protagonist vaid unistada võib, mängib samuti oma osa ära.

Energia, mis neis dialoogidest läbi kumab on, kui ma nüüd endale ühe imeliku analoogia luban, võrreldav sellega mida üks tõeliselt hea key animator (näiteks GAINAXi sugupuust pärit) mõnda lihtsasse lahingustseeni süstida suudab. Mingsugune ebainimlik kvaliteet on selgelt väljaloetav, võõristav ja kummastav, kuid samas nii kütkestav, et ei saa silmi (või kõrvu) ära pöörata, pead lihtsalt jälgima seda mis toimub. Väga vähesed mecha-seeriad suudavad midagi sellist esile kutsuda, vähemalt minu puhul.

Soovitan, ühesõnaga, kuigi päris paljud siin on selle vist juba enne ära vaadanud, nii et polegi kellelegi soovitada enam.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 19:10    Teema: Vasta viitega

Värskelt sarja lõpetanuna kiitsin, et teine hooaeg on esimesest veel palju-palju parem. Nüüd, retrospektiivis sarja peale tagasi mõeldes ma selles enam nii kindel pole, mälus on need kaks hooaega kuidagi üheks tervikuks kokku sulanud. Aga niipalju võib küll kindlalt väita, et mingit tagasiminekut teise hooaja jooksul ei toimunud - ühtlaselt head taset, pingelist sü¾eed ja ootamatuid pöördeid suudeti pakkuda kuni sarja lõpuminutiteni. Eredaimate hetkedena ongi mitte just väga üllatuslikult meeles mõlema hooaja dramaatilised lõpuosad ja kui pelgalt nende alusel otsustada, siis vist tõesti oli teine hooaeg isegi natuke parem kui esimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Märts 08, 2009 22:45    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin ka just esimese hooaja vaatamise. Sattusin juhuslikult seda teemat lugema ning kuna keegi oli seda mulle varem juba soovitanud, võtsingi käsile.

Esimene asi, mis silma torkas, oli väga suur sarnasus Desunootoga. Revolutsiooni ihalev ning veidi suurushulluse all kannatav, ent vägagi intelligentne noormees saab enda kätte võimu otsustada elu ja surma üle, mille edastab talle müstiline tegelane. Kõigepealt tuleb uue võime kõik omapärad ja piirangud kindlaks teha seda igal võimalikul viisil katsetades. Järgneb põnev kassi-hiire mäng koos enda identitedi varjamise ning oma põhivastase identiteedi otsingutega. Lõpmatu teiste inimeste manipuleerimine nii oma võimetega kui ka ilma ning sügavad filosoofilised monoloogid ja dialoogid...kumma anime arvustust ma nüüd kirjutama hakkasingi.... Aga sellist tunnet, et keegi oleks kellegi pealt maha viksinud, ei tekkinud kordagi. Pigem võiks öelda, et Great minds think alike

See lauaga stseen jäi ka minul vahele. Põhjuseks võis olla minu monitor, nimelt ei näinud ma fushi lingitud videot peaaegu üldse. Ning nagu shadowman ütles, unise peaga ei maksa animet vaadata, tegin selle vea praegu ja ega lõpus läksid asjad juba kohati kõrvust mööda.

EDIT 11.03.2009

Sai ka teine hooaeg ära vaadatud. Vahepeal vajus vähemalt minu arust kogu kupatus väga ära. Rääkimata anime füüsikaseadustest stiilis "karjumine teeb sind tugevamaks", mis antud juhul manifesteerus selles, et piisab motivatsioonist ja ergutuskõnest, et koondada kokku armee, mis suudab võidelda maailma suurvõimuga. Ja muidugi suudeti anime ajavahemiku (1, 2 aastat?) jooksul teha ringikakerdavatest Knightmare'idest lendavad superrelvad, mis eelmise generatsiooni masinaid tuhandete kaupa hävitada suutsid.

Üldse pean mainima, et sari ajas mulle NGE isu peale. Punapea punases mechas. Ja muidugi sarja lõpupoole toimunu mis pani peas kumama kellegi nimetu NGE tegelase hääle, mis ütles: "third impact".

Lõpp oli tõsiselt hea, mulle meeldis. Ei spoili.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
siret95



Liitunud: 31 Märts 2009
Postitusi: 5
Asukoht: tallinn, nõmme

PostitusPostitatud: Teis Märts 31, 2009 17:15    Teema: Vasta viitega

ma olen vaadanud läbi kõik osad ja ma mäletan veel kuidas ma lõpus nutsin sest nii kurb oli ( 2 hooaeg)
_________________
http://myanimelist.net/profile/siret95
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ewu.



Liitunud: 12 Apr 2009
Postitusi: 68
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Kolm Aug 12, 2009 18:44    Teema: Vasta viitega

esimese seasoni ajal ma jäin korra mõtlema Bunnysmile , et kes on siis see peategelane kas Suzaku või Lelouch, aga siis ma taipasin, et see peaks olema Lelouch :P . Mul oli ka siuke viga, et ma nutsin ikka väga tõsiselt kui teine season lõppes präegugi kui ma Lelouch'st pilte näen hakkab nii kahju tast T_T ja tahtsin küsida, et kas see on tõsi, et 2010 kevadel tuleb 3 season Code Geassile? ??? aga jah kes ütlevad, et see on jama anime need mingu metsa kännu otsa ja mõelgu natuke kas ikka on Happybunny
_________________
はじめまして, わたし は エヴェリン で す。 とうぞよろしく!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Kolm Aug 12, 2009 19:12    Teema: Vasta viitega

Ewu. kirjutas:
aga jah kes ütlevad, et see on jama anime need mingu metsa kännu otsa ja mõelgu natuke kas ikka on Happybunny


Ma proovisin mingit mõnitavat vaimukust välja mõelda, aga midagi ei tulnud pähe.

Lihtsalt... Ära ole tobe. Code Geass on nauditav, kuid igaüks peaks nägema, et selle sü¾eel oli väga valulisi probleeme. Melodraama, järjest naeruväärsemad pöörded sündmustikus, üldine loogikapuudus... Lisaks hiiglaslik kogum valdavalt kasutuid tegelasi. Kohati lausa HÄIRIV fanservice.

Ühesõnaga, probleeme jätkub. Ma ei süüdistaks kedagi, kui Code Geass talle ei meeldiks.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Aug 12, 2009 21:24    Teema: Vasta viitega

Vaatasin. Meeldis.


Fanserviceit oli tõepoolest liiga palju ning lõpp oli mõttetu, kuid üldkokkuvõttes pakkus siiski hea elamuse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Reede Aug 14, 2009 17:03    Teema: Vasta viitega

Vaadatav, aga mitte midagi erilist.
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Sept 11, 2009 15:15    Teema: Vasta viitega

3 korda mõlemad seasonid läbi vaadatud.
Siiani lemmik anime.
Seda kriitikat siin ülalpool lugedes arvaks ma, et neil jäi sarjas midagi aru saamatuks.
Ending oli üks parimaid, kasututest tegelastest nii palju, et manga on animest palju pikem, kus neid "kasutuid tegelasi" veel palju näeb.
Minule jäi igatahes kõik loogiliseks, igatahes loogilisemaks , kui sari "LOST" aka. "teadmata kadunud"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Reede Sept 11, 2009 20:17    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Seda kriitikat siin ülalpool lugedes arvaks ma, et neil jäi sarjas midagi aru saamatuks.


Aga MUIDUGI. Kui kellelgi sinu lemmiku kohta midagi halba on öelda, siis nad ilmselgelt ei saa sellest aru! Täpselt nii ongi!
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Sept 12, 2009 11:18    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Minule jäi igatahes kõik loogiliseks, igatahes loogilisemaks , kui sari "LOST" aka. "teadmata kadunud"

No see pole nüüd küll mingi näitaja, üheksa sarja kümnest on loogilisemad kui LOST.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 15:20    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:

Seda kriitikat siin ülalpool lugedes arvaks ma, et neil jäi sarjas midagi aru saamatuks.


pls anna ma lollaan
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Dets 20, 2009 00:42    Teema: Vasta viitega

Hakkasin r2 paar päeva tagasi vaatama ja episode 21 = WTF EVANGELION?
See sword of aktasha ja see, et kõikide inimeste tahe ja kõik taheti ära võtta ja inimesed üheks teha jne. nagu see instrumentality project oli Evangelionis.
Ei oska seletada aga suht veider, alguses tundus Code Geass täiega teistsugune, Mecha + Death-note-stiilis-"I will make this world a better place" + natuke koolikomöödiat + natuke supernatural stuffi (geass) aga praegu on komöödia üldse kadunud, maailma parandamisest ja supernatural stuffist on saanud epic mindfuck. O_o


Viimati muutis seda ShinNatsume (Laup Sept 04, 2010 19:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Püh Dets 20, 2009 17:42    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Hakkasin r2 paar päeva tagasi vaatama ja episode 21 = WTF EVANGELION?
See sword of aktasha ja see, et kõikide inimeste tahe ja kõik taheti ära võtta ja inimesed üheks teha jne. nagu see instrumentality project oli Evangelionis.
Ei oska seletada aga suht veider, alguses tundus Code Geass täiega teistsugune, Mecha + Death-note-stiilis-"I will make this world a better place" + natuke koolikomöödiat + natuke supernatural stuffi (geass) aga praegu on komöödia üldse kadunud, maailma parandamisest ja supernatural stuffist on saanud epic mindfuck. O_o


Ära muretse Jungilik (ma ei seostaks seda Evangelioniga, mis lihtsalt kasutaks samu ideid, vaid pigem ideede väljatöötajaga) kollektiivse alateadvuse teema saabub ja möödub väga kiiresti Code Gayass`is erinevalt lugematul arvul teistest anime`dest, kus seda teemat nämmutatakse kaua-kaua.

Muide minu mäletamis mööda maailmaparandamisest alguses eriti juttu ei olnud (pigem tegutses peategelane pigem egoistlikel põhjustel). Tegelik maailma remontimine tuleb sisse alles r2-s. Ja Code Geass ongi teistsugune, kuid ainult tervikuna. Komponendid on peaaegu eranditult võetud muudest teostest.

Kuid kõik see on softcore mindfuck. Võhik läheb loeb Hesset.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Dets 20, 2009 20:30    Teema: Vasta viitega

Võhik kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Hakkasin r2 paar päeva tagasi vaatama ja episode 21 = WTF EVANGELION?
See sword of aktasha ja see, et kõikide inimeste tahe ja kõik taheti ära võtta ja inimesed üheks teha jne. nagu see instrumentality project oli Evangelionis.
Ei oska seletada aga suht veider, alguses tundus Code Geass täiega teistsugune, Mecha + Death-note-stiilis-"I will make this world a better place" + natuke koolikomöödiat + natuke supernatural stuffi (geass) aga praegu on komöödia üldse kadunud, maailma parandamisest ja supernatural stuffist on saanud epic mindfuck. O_o


Ära muretse Jungilik (ma ei seostaks seda Evangelioniga, mis lihtsalt kasutaks samu ideid, vaid pigem ideede väljatöötajaga) kollektiivse alateadvuse teema saabub ja möödub väga kiiresti Code Gayass`is erinevalt lugematul arvul teistest anime`dest, kus seda teemat nämmutatakse kaua-kaua.

Muide minu mäletamis mööda maailmaparandamisest alguses eriti juttu ei olnud (pigem tegutses peategelane pigem egoistlikel põhjustel). Tegelik maailma remontimine tuleb sisse alles r2-s. Ja Code Geass ongi teistsugune, kuid ainult tervikuna. Komponendid on peaaegu eranditult võetud muudest teostest.

Kuid kõik see on softcore mindfuck. Võhik läheb loeb Hesset.

Code geass oli suht awesome, lõpetasin hetk tagasi R2 vaatamise.
Stoori üles-ehitus ja stiil muutus iga paari osa tagant ja seda ka tegelased ja nende põhimõtted. Suht sad ending oli, ja Lelouch suri ära btw. see vankrijuht ei ole Lelouch, seal näitas Damascust mis põles päikeses ära, seal sees oli Lelouchi keha, tegijad on seda confirminud.. vähemalt nii ma kuulsin. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: