OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Code Geass
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 17:54    Teema: Vasta viitega

Eclipse'i grupp on mulle alati meeldinud - http://eclipse.no-sekai.de/#
Pilt on kvaliteetne ja tõlge täiesti sobiv.

Teine hooaeg on päris huvitav. Esimene oli kohati segane, aga teine on siiamaani põnev olnud. Ja animatsioon on muidugi *musi*, pole millegi üle kurta.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 17:54    Teema: Vasta viitega

AniDB Code Geass R2
Alati hea koht, kust saab subtiitrite kohta arvamusi. Mina vaatan Eclipse omasid, kuna nende font ja tõlge meeldivad rohkem kui gg omad(olgugi, et gg on natuke kiirem). Teised on aeglasemad või kehvemad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 06, 2008 10:03    Teema: Vasta viitega

Mina jäin gg juurde, samas pole aga see tõlkimise asi sugugui nii lihtne, nagu võib ka lugeda http://www.anime-planet.com/forum/fansub-quality-comparison foorumist Code Geass 2 teema alt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 13:38    Teema: Vasta viitega

kas se mitte Code geass R2 pole ?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 13:48    Teema: Vasta viitega

shinigami kirjutas:
kas se mitte Code geass R2 pole ?

Ei ole. See on "Code Geass Hangyaku no Lelouch R2" või "Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2".
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 13:52    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
shinigami kirjutas:
kas se mitte Code geass R2 pole ?

Ei ole. See on "Code Geass Hangyaku no Lelouch R2" või "Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2".


no aga siin on ju juttu Code Geass: Lelouch of The Rebellion`ist ( nime p0oolest vähemalt ) kuna teise nimi on ju teine ( nagu sa ise nimetasid :P )
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 14:14    Teema: Vasta viitega

shinigami kirjutas:
no aga siin on ju juttu Code Geass: Lelouch of The Rebellion`ist ( nime p0oolest vähemalt ) kuna teise nimi on ju teine ( nagu sa ise nimetasid :P )

Vaata, kuna tegu EI OLE teise animega, vaid sama anime uue hooajaga, ei näe ma põhjust, miks ei võiks jätkata diskussiooni samas teemas.

Ja palun kõrvalda kole latakas oma teksti all.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
qatro0



Liitunud: 2 Juun 2008
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2008 21:58    Teema: :) Vasta viitega

sai ka siis esimene hooaeg ja ka teise 10 osa ära vaadata ja päris põnev oli ma ei ole just eriline mecha animede fän aga see anime oli paljulubav ja ma ei jõu lõppu ära oodata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 20:13    Teema: Vasta viitega

Nüüd sai Code Geassi teine hooaeg ka läbi.

Päris hea anime oli. Lõpplahendus oli huvitav (lihtne ja lõplik) ning tegelased meeldisid mulle ka. Mechad jäid suhteliselt varakult juba küllaltki tahaplaanile. Vahepeal (eriti teises hooajas) lõi minu jaoks natuke sarjas pinge maha see kui näis, et kõik on kaotatud (tekkis selline suva tunne kuigi ilmselt oli mõeldud et situatsioon peaks hästi pingeline olema). Neli viimast osa tekitasid eriti palju segadust sarjast ja tegelastest arusaamises kuni sarja viimaste minutiteni, mil lõpuks ka vaatajad saavad teada, miks vahepeal muutus toimus peategelase käitumises.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tsuki-chan



Liitunud: 25 Aug 2008
Postitusi: 64
Asukoht: Igalpool..Seal kus parajasti olen:)

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 20:20    Teema: Vasta viitega

Tead tundub päris põnev..wink
Eks chekkan ära:D
Loodan et meeldib...
_________________
Küll armastus on ikka üks ilus asi:Dkui ise armunud ple:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 20:22    Teema: Vasta viitega

HA

SEE oli hea anime! Kuna esimene hooaeg oli kuskilt samast ajast kui Death Note, siis panin nad samma patta oma geeniuste üksteisemõtetetagaajamisega, aga Code Geass oli hoopis teine asi! Lulu OMAS. Ta oli, nagu, võimas! Light oli mingi hale töllakas, aga Lulu tuli, nägi, võttis ja tegi lõpuks kõik toredaks ka! Totaalne pwnage. Väga rahul selle epic sarjaga.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 21:53    Teema: Vasta viitega

Nüüd kus läbi sai, otsustasin ka lõpuks vaatama hakata.

Sü¾ee on auklik ja lollust on palju, aga mul on siiani õnnestunud seda edukalt ignoreerida. Vähemalt on küllalt head, mis miinused tasakaalustab.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 23:31    Teema: Vasta viitega

Ma üritan suuremaid spoilereid vältida ja teksti valgeks ei tee, aga ikkagi soovitan neil, kes seda sarja näinud pole, edasi mitte lugeda.

Lelouchi tegelaskuju tegi selle sarja. Mulle meeldis see, et erinevalt minu esialgsest arvamusest ta ei mandunudki lõpus ja ei läinud ka hullumeelseks juhmardiks kätte ära (see on muidugi vaieldav, tegelikult oli ta ilmselt algusest peale hullumeelne), vaid suutis mängu kuni viimase hetkeni oma kontrolli all hoida.

Teine asi, mis mulle meeldis, oli sarja omapärasus. Esialgu tembeldati seda mecha-animeks, mis ta ei olnud; siis võrreldi Death Note'iga ja jällegi ei saadud rohkem eksida; lõpuks tuli välja midagi hoopis erinevat. Huvitav oli see, et tegu on ainsa sarjaga, mis mul meelde tuleb, kus ei ole peaaegu ühtegi täielikult "head" tegelast. Võibolla ainult Euphie (ja mõned tähtsusetumad kõrvaltegelased), aga ka see on vaieldav.

Mis tegelastesse puutub, siis neid oli selles sarjas ikka tohutult. Vahepeal kippus asi ikka kole segaseks minema - kõrvaltegelasi ja kõrvalliine tekkis nii palju, et jälgimine muutus juba raskeks. Samas ei ole see minu silmis miinus - üldiselt mulle meeldib selline laiahaardeline ja eepiline fiction. Ilmselt aga peab selle sarja veel teist korda üle vaatama, et mõned kohad natuke selgemaks saada.

Lollust ja auklikku sü¾eed, millele BornIn1142 vihjab, tulebki sarja nautimiseks lihtalt ignoreerida. Aga see reegel kehtib enamiku anime kohta, nii et ei midagi üllatavat.

Igal juhul on tegu rangelt soovitatava animega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 06:08    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Huvitav oli see, et tegu on ainsa sarjaga, mis mul meelde tuleb, kus ei ole peaaegu ühtegi täielikult "head" tegelast. Võibolla ainult Euphie (ja mõned tähtsusetumad kõrvaltegelased), aga ka see on vaieldav.

Tegelikult on siin palju sarnaseid jooni Gundamitega. Aga muidu oli su jutt jumala õige! Väga lahe sari!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 11:11    Teema: Vasta viitega

Esimene hooaeg oli isegi päris kaasakiskuv, aga teise vaatasin rohkem inertsist. Oleksin vist pooleli jätnud, kui järjest oleksin vaadanud selle asemel, et iga nädal uut osa vaadata.
Teine hooaeg ei olnud eriti meeldejääv, praegu suudan peale selle lõpu võibolla menutada ainult kahte sündmust tervest hooajast. Pealegi tundus kõik mis toimus kuidagi väga suvaline.
Muidugi tunduks see mulle vist poole parem, kui ma vaadates tähelepanelikum oleks olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 13:04    Teema: Vasta viitega

Aga mulle just meeldis teine hooaeg rohkem. See suvalisus oligi tore - minu jaoks tähendas see seda, et tegevus ei olnud etteaimatav. Aga eks see on rohkem isikliku eelistuse küsimus. Kuid sündmuste vähesust sellele sarjale küll ette heita ei saa. Pigem on nii, et eriti just teises hooajas toimus sündmusi niivõrd palju, et mitte kuigi tähelepanelikult jälgides võis väga lihtsalt hakata toimuvast distantseeruma ja nii võiski tekkida tunne, nagu oleks tegu mingite suvaliste tegevuste jadaga.

Aga see on lihtsalt minu arvamus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Laup Okt 04, 2008 01:10    Teema: Vasta viitega

Jah, tõesti üks vähestest mainimisväärsetest animedest. Teine hooaeg suutis olla sama hea kui esimenegi, vahest isegi parem. Sisu läks vahepeal küll nii kahtlaseks, et ei saanud midagi aru, aga see on andestatav. Lõpu fightis oli raske poolt valida(ühe peab ju valima!?). Lõpp seletas kõik lahti, midagi ei jäänud tolknema. Arvatavasti jääb minu selle aasta anime top 3 sisse. Soovitan igatahes vaadata =).
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 13:24    Teema: Vasta viitega

Ojaa, läbi ta ongi ja lugu sai lõpu ning (minu suureks rõõmuks) kolmandat hooaega välja ei venitata.

Viimased osad olid väga head ja ootamatuid sü¾eepöördeid täis. "Lausa suurepärane sari!" mõtlesin ma. Tegelikult on aga tegu normaalse, käib-kah sarjaga. Eepiline lõpp nagu esimese hooaja puhulgi tekitab tunde, et kogu sari oligi selline. Hooaja ajuvaba algus on meelest pühitud. Võrrelge kas või Suzakuga - ta oli lõpus päris lahe tegelane, aga mäletate ju küll, kuidas te teda põrgu vandusite, kui ta vahepeal mölakas oli.

Üldiselt ega shonen eriti paremaks ei lähe ja seetõttu ma annaks nii 8/10.
Tore oli, läbi sai.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Märts 01, 2009 22:02    Teema: Vasta viitega

ma vaatan seda seeriat just ja seal mingi tüdruk masturbeeris vastu lauanurka mida perset Muhe
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 01, 2009 23:38    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
ma vaatan seda seeriat just ja seal mingi tüdruk masturbeeris vastu lauanurka mida perset Muhe

wait wat?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: