OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Õudsed mängud (F.E.A.R., Silent Hill ja teised)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 22:53    Teema: Vasta viitega

Call of Cthulhu: Dark Corners of Earth on kõike muud kui õudne. No okei, hirmsaid kohti oli ka ja mitte vähe, aga AI rikkus kõik ära. Mäletan kuidas külas hiilimise asemel jooksin ringi ja püssidega elanikud olid abitud. Nad kas ei märganud mind, märkasid liiga hilja, unustasid peale nurga taha jõudmist mind ära või kõike koos. Lisaks ei teinud need 10 pumppüssi kuuli kerre suuremat muret. Samas kullakaevandused olid eriti õudsed, kui vahepeal näitas klippe, kuidas miski ronib kiiresti nende paikade lagedes, kus sa olid olnud ja jõuab sulle aina lähemale.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2007 23:05    Teema: Vasta viitega

Silent Hill 4 oli ka suht õudukas ja väga hästi kujundatud, stoori oli ka väga meeldiv, nii et mina olin rahul sellega. Kahjuks oli see mul laenatud ja ma kaugele ei jõudnud sellega. Kuid juba algus oli suht huvitav ja hirmutav.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 08:31    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:


Dino Crisis 1 osa soovitaks ka lihtsalt sellepärast, et seal mängus üks lahedamaid asju nagu ClockTower3'ski kus vaenlased jälitavad sind ühest ruumist teise olgugi et vahepeal on loading screene


.) Need olid siiski dinosaurused .)

bio-tmnt kirjutas:
Silent Hill 4 oli ka suht õudukas ja väga hästi kujundatud, stoori oli ka väga meeldiv, nii et mina olin rahul sellega. Kahjuks oli see mul laenatud ja ma kaugele ei jõudnud sellega. Kuid juba algus oli suht huvitav ja hirmutav.


Professionaalne vaimude väljaajaja...oma korterist...küünaldega...peepin' Tom..."dunno wtf, but I have friggin hole in mah bathroom which in a descending escalator"... Siuke mees .) Üsna huvitav concept oli, kuid mitte mingit tuttavat ängistavat linnakest. Mulle meeldis eriti vaime maasse kinni suruda oma puumõõkadega, see need olid sel hetkel veel ainukesed asjad, mis neile üldse mõjusid. Igatsesin SH3 lightsaberit veidi, aga nähtavast nad olid pisut ka algstruktuurigi muutnud. Näiteks, seekordne mäng jagas neil hoolega vasakule ja paremalt klaustrofoobiat ning pisut ka kaastunnet, sest nagu millist vähegi inimlikku südamega kodanikku jätaks külmaks suvalise litsi vägivaldne surm, keda sa aknast korra paar olid näinud ja oma vannitoa seinaaugu kaudu põgusalt kohtasid. It does maek sense, doesn't it?
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.


Viimati muutis seda Seichi (Reede Märts 09, 2007 08:49). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 08:45    Teema: Vasta viitega

Õpi lugema ja saad aru et räägin CT vaenlastest mis sarnanevad oma AI'ga Dino Crisis 1'le kuna seal ka jälitavad sind need elukad ehk dinosaurused peaaegu igale poole
Ja õeldes et nad ei ole vaenlased vaid hoopiski dinosaurused on idiootne sest seal mängus ongi su vaenlased dinosaurused
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""


Viimati muutis seda Arno (Reede Märts 09, 2007 08:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 08:53    Teema: Vasta viitega

Uuh-uuh, this be written violence! Save me! I'm still just a halpless little girl .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 08:59    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Call of Cthulhu: Dark Corners of Earth on kõike muud kui õudne. No okei, hirmsaid kohti oli ka ja mitte vähe, aga AI rikkus kõik ära. Mäletan kuidas külas hiilimise asemel jooksin ringi ja püssidega elanikud olid abitud. Nad kas ei märganud mind, märkasid liiga hilja, unustasid peale nurga taha jõudmist mind ära või kõike koos. Lisaks ei teinud need 10 pumppüssi kuuli kerre suuremat muret. Samas kullakaevandused olid eriti õudsed, kui vahepeal näitas klippe, kuidas miski ronib kiiresti nende paikade lagedes, kus sa olid olnud ja jõuab sulle aina lähemale.

AI oli jah vilets, need tüübid polnudki õudsed, aga just see loll kujutis peeglis ajas hirmu nahka. Ja ma leidsin väiksemana, et Doom 2 on õudne.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 10:00    Teema: Vasta viitega

Seichi kirjutas:
On see hea?

Noh, see on Resident Evil, eks ole. Ainsa eristava faktorina tooksin välja võimaluse (ja vajaduse) tõmmelda nö käigu pealt kahe erineva tegelase vahel - osad ruumilised "pusled" lausa nõuavad seda. Kui sa oled traditsionaalset RE'd varem kogenud, siis sul peaks praeguseks hetkeks juba päris hea ettekujutus olema, kas selline asi sulle meeldib või mitte. Sü¾ee tundus päris tore, niipalju kui ma seda toona mängisin (tund aega) - rohkem ei ole kätte võtnud, sest kuubikule on veelgi paremaid mänge olemas. wink

Ahjaa, graafiliselt on mäng oma aja kohta päris kaunis, kui selline asi korda läheb.

Muide! Viimastel andmetel on Ülemiste Euronicsis müügil kuubik 700 krooni eest. Kümnendi diil minu hinnangul, samas olen ma üks subjektiivne lontrus.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 11:04    Teema: Vasta viitega

Yo, pm mulle kas ja kuidas on võimalik mul kõiki kuubiku mänge mängida. *poke-poke* *wink-wink* If ye be catching me drift.

Võiks ju ka lõpuks järgmise konsooli hankida, et kasvõi hakata vaikselt Tarmo jälgedes tippima .:)
Kuigi, hah, pikka iga ma sellele ei luba, PS2'e ma juba andsin ühele väiksele poisile nimega Joosep, kes on juba väga leidlik oma 6 eluaasta kohta .) MANHUNT .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 19:17    Teema: Vasta viitega

No mina olen selline, et mul on PS2 ja kui ma poes olin ning RE-d poes nägin tuntsin, et see peab olema mu kogumikus. Kuid mul on hetkel RE 4 ning RE OutBrake file2 oli veel RE 3 ka kuid selle laenasin välja ja pole siiani näinud. No OutBrake on ainuke, mis kapis tolmu kogub. Ma olen selline, et kui poes PS2 mänge vaatan siis on mõned mängud, mis peavad mul kogumikus olema, tihti peale nad mul lihtsalt PS2 ei jõua.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 21:03    Teema: Vasta viitega

RE 3 on küll totaalne saast. Ainukene hea asi mängus on Nemesis. Lihtsalt kahju et selline mõnus pahalane nii s**ta mängu jõudis.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 23:18    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
RE 3 on küll LIIGA KERGE. Ainukene hea asi mängus on Nemesis. Lihtsalt kahju et selline mõnus pahalane nii KERGESSE mängu jõudis.

Fixed
Saastad RE mängud on Survivor ja räägitakse ka veel et Dead Aim
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 23:53    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Muide! Viimastel andmetel on Ülemiste Euronicsis müügil kuubik 700 krooni eest. Kümnendi diil minu hinnangul, samas olen ma üks subjektiivne lontrus.


Kuubik peaks Ülemistes olemas olema jah, kuid neil on mängudega kitsas käes. Kuskil korvis vist vedeleb mingi 2002 aasta NBA Courtside ja 2003 FIFA World Cup ning see on kõik :)

Muide, tänan kiitva mainimise eest, Andreas :P
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 01:27    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Kuubik peaks Ülemistes olemas olema jah, kuid neil on mängudega kitsas käes. Kuskil korvis vist vedeleb mingi 2002 aasta NBA Courtside ja 2003 FIFA World Cup ning see on kõik :)

No selleks petteks on meil internet olemas, vähemalt mind on see küll aidanud kuubiku mängudega oma riiulit ja vaba aega täita.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 11:22    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
RE 3 on küll LIIGA KERGE. Ainukene hea asi mängus on Nemesis. Lihtsalt kahju et selline mõnus pahalane nii KERGESSE mängu jõudis.

Fixed
Saastad RE mängud on Survivor ja räägitakse ka veel et Dead Aim


Survivor oli küll üsna norm minu arvates. RE3 oli KÕIK VALE: lihtsus, mannetu story jne jne.

Mäng transformeerus survival horror'ist third-person (no mitte päris 3rd person, aga fixed kaameravaatega) shooteriks.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 11:29    Teema: Vasta viitega

*muigab* Mis see nüüd oligi, ahjaa!11! Kui RE2 tegid mõnuga ja korralikult + kiiresti läbi, siis sai ju kuulipilduja ja raketiheitja. Siis oli RE 2 täiesti pingevaba stressimaandaja tinavalamise läbi. lihtne point'n'pull kuniks midagi ohtutekitavat enam ei ole .) Mild amusement guaranteed!
UUh, või siis tsiki plaadil lühiajaline dress-up minigame .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 12:07    Teema: Vasta viitega

Tjah nagu ma ütlesin ära mängi sis mänge kerge raskus tasemega, ja õeldes et Survivor(failed attempt kerget raha teha) oli norm küsiks kas sa ajad mingi muu osaga nime segamini ja kui ei siis ei tahaks usukuda ühtegi mängu soovitust ja arvustus mis sinu poolt tulevad vast kuna see Survivor on arvatavasti kõige halvem mäng RE seerjast mis tehtud ja õelda et RE3 on saast shooter kui nimetad saasta shooterit normiks
Nemesises oli olemas story ja isegi kuradi hea, kui sa seda tähele ei suutnud panna sis nagu wtf ja muud ei oska õelda

RE3 kaamera on täpselt sama mis on olnud enamusel RE seerja mängudel
ainus third person shooter on RE4

Raketikas ja kuulipildur on nuubidele ju :o YARLY
Handgun(nemesises scope versioniga) ja shotgun imo kõige lahedamad relvad, ja shotguniga oleks kergem kui miniguniga ikka..BOOM triple headshot

Alone in the Dark: The New Nightmare oli ka suht lahe mäng ja seda on suht paljude systeemide peale saada
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 12:10    Teema: Vasta viitega

Heh, ega neid minimassihävitus relvi niisama saanud ju .) Ikka pingutuse peale, teisel ringil .)
Ma muidugi möönan seda, et juba alguses oli kindlasti ka neid, kes omasid mälukaarte(mis olid nagu Dendy hinnaga. jesus).
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 12:23    Teema: Vasta viitega

Imo tegid mängu igavaks, ja kas neid special relvi võis kasutada kui Tofut tahtsid saada? eriti hästi ei mäleta enam kuid ranki tõmbasid vist kyll alla
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 12:25    Teema: Vasta viitega

Minu meelest mitte, Tofu wa Tofu desu.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2007 12:42    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:
Tjah nagu ma ütlesin ära mängi sis mänge kerge raskus tasemega, ja õeldes et Survivor(failed attempt kerget raha teha) oli norm küsiks kas sa ajad mingi muu osaga nime segamini ja kui ei siis ei tahaks usukuda ühtegi mängu soovitust ja arvustus mis sinu poolt tulevad vast kuna see Survivor on arvatavasti kõige halvem mäng RE seerjast mis tehtud ja õelda et RE3 on saast shooter kui nimetad saasta shooterit normiks
Nemesises oli olemas story ja isegi kuradi hea, kui sa seda tähele ei suutnud panna sis nagu wtf ja muud ei oska õelda

RE3 kaamera on täpselt sama mis on olnud enamusel RE seerja mängudel
ainus third person shooter on RE4

Raketikas ja kuulipildur on nuubidele ju :o YARLY
Handgun(nemesises scope versioniga) ja shotgun imo kõige lahedamad relvad, ja shotguniga oleks kergem kui miniguniga ikka..BOOM triple headshot


Kust tuleneb see info, et ma kergel raskuastmel mängisin? Survivor oli norm, ehk siis mängitav. Ja ma ütlesingi, et RE3 kaamera on fixed kaameravaatega, jumal küll. RE3 oli küll tegelikult mu esimene RE mäng, kuid pärast RE1 ja RE2 mängimist ei sooviks ma enam kunagi seda mängida. RE2 ma mängisin läbi oma 10 korda, kuid RE3 ma ei soovi üldsegi mitte uuesti mängida. Nagu üks MobyGamesi revüü tagline on: "More action, less brains." Ei, mul pole actioni vastu midagi. Tegelikult mu lemmikmäng ongi action adventure (Legacy of Kain: Soul Reaver...pmst terve Legacy of Kain seeria), kuigi muidugi väga eepilise looga, seda ei saaks sellise asjaga nagu RE võrreldagi!! RE3 on standalone'na tõesti üsna hea, kuid teistega võrreldes, absull mitte.

Ja Survivor halvim osa küll pole. Proovi Gaiden'it, küll meelt muudad. Muidugi pole ma Survivorit ammu mänginud ning väga hägused mälestused on, aga vot nii **** ta ka polnud.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: