OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Õudsed mängud (F.E.A.R., Silent Hill ja teised)
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 02:20    Teema: Õudsed mängud (F.E.A.R., Silent Hill ja teised) Vasta viitega

Kas F.E.A.R. oli tõesti valitud maailma õudsamaks mänguks? Olen kuulnud jutte et see oli nii aga ple kindel, äkki keegi teab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 02:35    Teema: Vasta viitega

See ei olnud üldse õudne, kuid oli huvitav. Viga oli selles et lõpp vajus minu jaoks ära! On olemas hullemaid, mis tõesti toovad judinad peale ja pimedas toas ei tahaks mängida: Resident evil4 ( kuid olen seda nii palju juba mänginud et ei paku enam pinget ja ei hirmuta) ja veel on Silent Hill 2-4
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:14    Teema: Vasta viitega

Resident Evil 4 nüüd on küll nendest neljast kõige pehmem, ehk siis rohkem action kui survival-horror. Resident Evil minu arvates pole üldse õudne, pigem seikluslik. Eriti meeldis mulle teine osa. Kuid eks ka seal leidub selliseid äkilisi ehmatusi. Esimeses osas oli see õudne atmosfäär kõige paremini ülesehitatud minu arvates.

Mudu jah, Silent Hill seeria on väga hea ning mu lemmikmänge üldse. Mängu ei tee hirmsaks mingid äkilised ehmatused, vaid atmosfäär. Ausalt-öeldes on mul nii mitmedki korrad hakanud rinnus tuksuma, kuna nii pingeliseks läheb. Esimene osa on kindlalt kõige õudsem seerias, eriti muusika. Teine on minu arvates seeria parim, kuna story on lihtsalt väga väga hea. Kolmas osa on kindlasti õudsam kui teine osa, kuid isiklikult ei meeldinud väga. Neljas osa on mängudest kõige stand-alone'm ning fännide poolt alatasa bashitud, kuid isiklikult mulle küll meeldis.

PS2 Fatal Frame seeria pidavat päris hea olema. Kui ainult oleks PS2, siis ma kindlasti mängiks neid. Need pidavat isegi õudsamad olema kui Silent Hill. Ja Sireni seeria kah.

Tuleks vaid nüüd Silent Hill 5...

F.E.A.R. küll mudu erilist hirmu ei pakkunud, alguses võib-olla jah natukene.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 11:56    Teema: Vasta viitega

olen kuulnud et ka doom3 on hirmus aga kas ikka on? Ei tea varsti hakkan pelama siis näen XD, usn et see pole midagi erilist noh aga proovida ju võib. /Fun it will be/ Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 15:17    Teema: Vasta viitega

Doom 3 on jama. F.E.A.Ri mängisin ka natuke, demot nimelt, ei olnud midagi väga hirmast, aga natuke oli küll. Ma ei vaata ega mängi õudusfilme/mänge eriti, ei mõju mulle viimasel ajal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 17:26    Teema: Vasta viitega

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth on ikka päris õudne, aga minu jaoks mitte väga;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 17:55    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth on ikka päris õudne, aga minu jaoks mitte väga;)

Kuidas sa siis tead, et ta päris õudne on kui ta sulle on ainult natuke õudne. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 18:08    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth on ikka päris õudne, aga minu jaoks mitte väga;)

Kuidas sa siis tead, et ta päris õudne on kui ta sulle on ainult natuke õudne. :)
Sest sõprade jaoks on. Ta on psüholoogiliselt õudne mitte nagu DOOM3 kus ehmud ainult wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 18:54    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
raidomees kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth on ikka päris õudne, aga minu jaoks mitte väga;)

Kuidas sa siis tead, et ta päris õudne on kui ta sulle on ainult natuke õudne. :)
Sest sõprade jaoks on. Ta on psüholoogiliselt õudne mitte nagu DOOM3 kus ehmud ainult wink

Või psühholoogiliselt õudne...
Doom 3 ma jah ehmusin ainult füüsiliselt, psühholoogilisel tasandil polnud mingit hirmu. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 19:24    Teema: Vasta viitega

FEAR on lihtsalt üle keskmise FPS.

Resident Evil ja Silent Hilli seeriad on tõesti päris head. Ka filmid meeldivad.

Doom 3 oli lihtsalt liiga must, et väga hirmus olla. Vaid ühes kohas ehmatasin. Olin esimese zombist teadlase maha lasknud ja seega teda minu jaoks enam ei eksisteerinud ja siis äkki oli ta jälle püsti veel ühte kuuli nõudmas. Peale seda kui olin teadlaste sellise eripära teatavaks võtnud midagi eriti ületamatut seal polnud.

Lisaks soovituste nimistusse prantslaste poolt tehtud “ObsCure”. Tegevus toimub koolis ja minule tundus päris sünge.

Teiseks soovituseks on "Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse". Tegu ei ole õudsa mänguga vaid hoopis lõbusaga. Oled zombie kes käib mööda pseudo 1960-ndate linna ringi ja otsib oma isa. Sööd inimeste ajusid ja saad kasutada ka näiteks Addamsite seiklustes tuntud käega analoogset ringi sibavat käelaba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 19:40    Teema: Vasta viitega

keegi sellist mängu nagu fatal frame oskab kommenteerida? peaks ka mingisugune aasia toodang olema. vähemalt graafika poole pealt pasitab nii. niipalju kui ise olen aru saanud, siis on temaatika "lolicon püüab kurje vaime" LaLaLaa

endal mul konsooli ja emulaatoritega jantimiseks aega pole, aga graafika pärast on huvi siiski selle vastu üleval
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 19:47    Teema: Vasta viitega

Soovitan Penumbrat.. See on tõsiselt jube.. Eriti kui sind kollid ründavad, kuna seal mängus relvi põhimõtteliselt pole. Väga hea on veel see, et mäng on tasuta. Siit on see võimalik alla laadida.

Sel aastal peaks välja tulema ka mängu retail versioon, mis on pikem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 19:49    Teema: Vasta viitega

electra kirjutas:
keegi sellist mängu nagu fatal frame oskab kommenteerida? peaks ka mingisugune aasia toodang olema. vähemalt graafika poole pealt pasitab nii. niipalju kui ise olen aru saanud, siis on temaatika "lolicon püüab kurje vaime" LaLaLaa

endal mul konsooli ja emulaatoritega jantimiseks aega pole, aga graafika pärast on huvi siiski selle vastu üleval


Paistab tõesti suht huvitav mänguseeria olevat.

Aga kas siis tõesti on vahepeal välja tulnud PS2 või XBOX töötav emulaator ja kui on siis mis on selle programmi nõuded?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 19:53    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Aga kas siis tõesti on vahepeal välja tulnud PS2 või XBOX töötav emulaator ja kui on siis mis on selle programmi nõuded?

Üsna kobe emulaator on olemas küll, kuid ta nõuded masinale on üsna suured. Vaata siia.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 20:09    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
raidomees kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth on ikka päris õudne, aga minu jaoks mitte väga;)

Kuidas sa siis tead, et ta päris õudne on kui ta sulle on ainult natuke õudne. :)
Sest sõprade jaoks on. Ta on psüholoogiliselt õudne mitte nagu DOOM3 kus ehmud ainult wink

Või psühholoogiliselt õudne...
Doom 3 ma jah ehmusin ainult füüsiliselt, psühholoogilisel tasandil polnud mingit hirmu. :)
Täpselt ??? Tra kas sa kogud poste või lihtsalt käid mulle pinda?? Psüholoogiliselt: Ei ole selliseid ehmatuskohti nagu doomis vaid on kohe õhkkond koguaeg ja süda puperdab. Ei oska seletada pead ise mängima seda. Doom3 on minu jaoks IGAV. Seal aint kõmmutad jm erilist ei teegi :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 20:27    Teema: Vasta viitega

Mina oskan vaid CoC:DCoE kohta öelda. Oli vahel küll päris õudne, aga mõnikord ka äärmiselt lõbus - neil kõige pingelisematel hetkedel, kus sa vastase keskelt läbi jooksid ja üha kuulihaavaga pääsesid. AI oli alla igasuguse taseme. Muidu suht korralik mäng.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 20:33    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
raidomees kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
raidomees kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth on ikka päris õudne, aga minu jaoks mitte väga;)

Kuidas sa siis tead, et ta päris õudne on kui ta sulle on ainult natuke õudne. :)
Sest sõprade jaoks on. Ta on psüholoogiliselt õudne mitte nagu DOOM3 kus ehmud ainult wink

Või psühholoogiliselt õudne...
Doom 3 ma jah ehmusin ainult füüsiliselt, psühholoogilisel tasandil polnud mingit hirmu. :)
Täpselt ??? Tra kas sa kogud poste või lihtsalt käid mulle pinda?? Psüholoogiliselt: Ei ole selliseid ehmatuskohti nagu doomis vaid on kohe õhkkond koguaeg ja süda puperdab. Ei oska seletada pead ise mängima seda. Doom3 on minu jaoks IGAV. Seal aint kõmmutad jm erilist ei teegi :(


Sorri, ma suht üritan sulle pinda käia, aga no mitte, et mul sinu vastu midagi oleks, ma lihtsalt õpin sedasi inimloomust tundma ja vaatan kuidas sa käitud.


acousmatique kirjutas:
jackwood kirjutas:
Aga kas siis tõesti on vahepeal välja tulnud PS2 või XBOX töötav emulaator ja kui on siis mis on selle programmi nõuded?

Üsna kobe emulaator on olemas küll, kuid ta nõuded masinale on üsna suured. Vaata siia.

Oh aga ongi siis väljas mingi emulaator või?
Ma küll olen seda lehekülge vaadanud enne, aga siis oli veel originaal PS2 biosi vaja vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 20:38    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Sorri, ma suht üritan sulle pinda käia, aga no mitte, et mul sinu vastu midagi oleks, ma lihtsalt õpin sedasi inimloomust tundma ja vaatan kuidas sa käitud.

Kuldsed sõnad. Pane selle lause viimane pool enda signatuuriks.
raidomees kirjutas:
Oh aga ongi siis väljas mingi emulaator või?
Ma küll olen seda lehekülge vaadanud enne, aga siis oli veel originaal PS2 biosi vaja vms.

Originaal BIOS'i läheb sul praegu ja ka edaspidi vaja. Samamoodi nagu PSX emulaatoritega.

( p.s. BIOS ei ole mingi riistvaraline komponent. )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 20:43    Teema: Vasta viitega

Hehee, ma võin midagi nüüd sassi ajada, sest ma ei jaga neist asjust palju, aga kui ma õigesti aru saan siis ma saan seda BIOSi netis tõmmata vms onju, PSX ma sain igatahes tööle, aga kunagi ammu sain ma aru, et oleks nagu päris PS2 seest midagi üles otsida.

Ja ma signatuuriks parem panen kogu lause, on rohkem mõtet see kui mingil lõigul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Jan 15, 2007 20:50    Teema: Vasta viitega

Peale selle et PS2 emulaatoriks läheb vaja päris kõva riistvara, on see emulaator ka veel liialt varajases staadiumis. Paljudel mängudel on FPS 5-15 isegi kõvemate arvutite peal. Ja pooled ei lähe algusmenüüstki edasi.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: