OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

animed/mangad elusast peast

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2003 17:50    Teema: animed/mangad elusast peast Vasta viitega

Kunagi oli see õnneks?/kahjuks? vaid üks fantaasia vili ja utoopia kõik. Nüüd enam mitte.

Paraku ei ole mul hetkel mahti midagi arvata. Aga äkki teil on?

Edit: Muutsin teema pealkirja, et saaksite vabamalt hingata ja ennast julgesti ontopic-deviisi all välja elada. Vajadus selleks näikse olevat.

Kusjuures, ma ikka veel ei tea, mida sellest kõigest mõelda. Võib-olla ainult seda, et tahaks jälle NGE'd vaadata... :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Nelj Mai 22, 2003 20:40). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2003 18:35    Teema: Vasta viitega

vähemalt minu fantaasia ei ole veel sinnamaale jõudnud. Millegipärast tundub see mulle vähem live-action ja rohkem cash-in, vähemalt nende arvel, kes seda vaatama lähevad või ostavad :). eh, pessimism.
Õnneks on ka Gainax ise kaasatud, see peaks vähendama võimalust, et Evangelioni universumist lõpptulemusena putru ja kapsaid saab. Aga muidu jätab see uudis mind suht külmaks, ju siis ei ole "hurraa-mu-lemmik-anime-tehakse-päris-filmina" tüüpi inimene.

edit: penpen läkski esimese hooga meelest. huvitav, kas nad panevad samamoodi kääbused pingviinikostüümis ringi jooksma, nagu filmis Batman Returns?


Viimati muutis seda treasure (Nelj Mai 22, 2003 10:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kinnas
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 309
Asukoht: Y.M.C.A.

PostitusPostitatud: Kolm Mai 21, 2003 18:44    Teema: Vasta viitega

jeeee x-meni jaapani versioon.. w00t, hea anime vägistatakse ära ^____^
kui penpen anime standarditele ei vasta tapan ma kellegi ära.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 11:08    Teema: Vasta viitega

kaks varianti - kas tuleb ülihea, või tuleb kõrge kukkumine. japsid filme teha igatahes oskavad, vähemalt sama hästi kui animesid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 13:58    Teema: Vasta viitega

Kui Gainax saab ka sõna sekka öeldud, siis võib tulemus isegi päris meeldiv olla.
Näiteks Great Teacher Onizuka live-versioon on üsna õnnestunud, nii et ega alati pea aia taha minema.
Mina igatahes jään nüüd huviga ootama, et mis sealt täpselt välja tuleb. Karta aga on, et keskmise eelarvega filmi puhul ei saa eriti EVAsid ja ingleid näidata.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 15:58    Teema: Vasta viitega

treasure kirjutas:
edit: penpen läkski esimese hooga meelest. huvitav, kas nad panevad samamoodi kääbused pingviinikostüümis ringi jooksma, nagu filmis Batman Returns?

hint: Gollum

ja sellest x-meni jaapani versioonist ei saa üldse aru, ehk siis sama seosetult võin ütelda selle kohta "jeeee star warsi jaapani versioon"...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 16:24    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:

Näiteks Great Teacher Onizuka live-versioon on üsna õnnestunud, nii et ega alati pea aia taha minema.

muhahaha. väga kehvalt ja paistis et ka odavalt ja kiiresti valmis treitud. näitlemine oli alla igasugust arvestust. ka anime muutus peale 30 epi igavaks. kole pikaks oli asi venitatud ja lõpp vajus täitsa ära. soovitan ainult mangat lugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 18:08    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
treasure kirjutas:
edit: penpen läkski esimese hooga meelest. huvitav, kas nad panevad samamoodi kääbused pingviinikostüümis ringi jooksma, nagu filmis Batman Returns?

hint: Gollum


iseloomuga pingviini nagu penpen animeerimiseks ei ole arvutigraafika veel piisavalt arenenud, kõige paremini oskaks teda kehastada ikkagi mõni karakternäitleja... nagu Jeremy Irons või Christopher Walken ;)

ja miks ilma smailita ei saada enam naljast aru?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 18:18    Teema: Vasta viitega

treasure kirjutas:
ruri kirjutas:
treasure kirjutas:
huvitav, kas nad panevad samamoodi kääbused pingviinikostüümis ringi jooksma, nagu filmis Batman Returns?

hint: Gollum


ja miks ilma smailita ei saada enam naljast aru?

no seda küsimust vaadates ei saa ma miskist küljest aru, et see nali võiks olla. ma vaatan seda kui mõtlikult ja tõsise näoga esitatud küsimust, kuna ma ei näe ei su nägu, ei kuule su häält, ega tunne sind - see on minu jaoks lihtsalt üks ilma emotsioonideeta esitatud küsimus.

niipalju smailide tähtsusest võõras ja kirjakeskkonnas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 18:47    Teema: Vasta viitega

V6imendi kirjutas:
hjarg kirjutas:

Näiteks Great Teacher Onizuka live-versioon on üsna õnnestunud, nii et ega alati pea aia taha minema.

muhahaha. väga kehvalt ja paistis et ka odavalt ja kiiresti valmis treitud. näitlemine oli alla igasugust arvestust. ka anime muutus peale 30 epi igavaks. kole pikaks oli asi venitatud ja lõpp vajus täitsa ära. soovitan ainult mangat lugeda.

lisaksin, et on äärmiselt rumal võrrelda vähese kapitaliga loodud teleseriaali täiemahulise filmiproduktsiooniga. parema võrdluse aluseks sobib ehk Ichi, kuid sealjuures film põhines mangale, antud asi aga valmib animele baseerudes, mis või ka teatud nüansse sisse tuua. vaatab-vaatab, mina loodan midagi head sealt igatahes : ).

GTO teemat aga jätkaks mõni teinekord, sest nii kiuslik nagu ma olen, on mu arvamus v6imendi omast risti vastupidine, kuid see selleks : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Nelj Mai 22, 2003 18:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 18:48    Teema: Vasta viitega

Mis GTO-sse puutub, siis mina ühtin Acqousmatique arvamusega ning jätan endale õiguse v6imendi omaga täielikult mitte nõustuda.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 19:36    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

lisaksin, et on äärmiselt rumal võrrelda vähese kapitaliga loodud teleseriaali täiemahulise filmiproduktsiooniga. parema võrdluse aluseks sobib ehk Ichi, kuid sealjuures film põhines mangale, antud asi aga valmib animele baseerudes, mis või ka teatud nüansse sisse tuua. vaatab-vaatab, mina loodan midagi head sealt igatahes : ).

GTO teemat aga jätkaks mõni teinekord, sest nii kiuslik nagu ma olen, on mu arvamus v6imendi omast risti vastupidine, kuid see selleks : )


Loe mu post uuesti ja korralikult läbi. Kas ma ikka võrdlesin GTOlive mõne täispika filmiga? Ka vähese rahaga on valminud häid asju. Tegijad kasutasid anime suhtelist populaarsust ära ja kütsid kohe teleseriaaliga edasi. Loomulikult ei saa sellisest asjast midagi head tulla.

Milline Ichi? Ichi The Killa? Mõtlesid seda? Pole animet näinud ega mangat lugenud. Aint filmi olen vaadanud. Naistelõikumine oli tore.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 19:50    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
treasure kirjutas:
edit: penpen läkski esimese hooga meelest. huvitav, kas nad panevad samamoodi kääbused pingviinikostüümis ringi jooksma, nagu filmis Batman Returns?

hint: Gollum

ja sellest x-meni jaapani versioonist ei saa üldse aru, ehk siis sama seosetult võin ütelda selle kohta "jeeee star warsi jaapani versioon"...

[Offtopic]
Gollum oli küll halvasti tehtud ja tundus väga tehislik. Liikumine oli liiga sujuv. Eriti nõme oli see kukkumine kui elajale oli ohelik kaela seotud ja Frodo teda sellest sikutas. Gollum oleks nagu patjadele maandunud aga tegelikult kukkus vastu maad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 20:24    Teema: Vasta viitega

V6imendi kirjutas:
Loe mu post uuesti ja korralikult läbi. Kas ma ikka võrdlesin GTOlive mõne täispika filmiga? Ka vähese rahaga on valminud häid asju. Tegijad kasutasid anime suhtelist populaarsust ära ja kütsid kohe teleseriaaliga edasi. Loomulikult ei saa sellisest asjast midagi head tulla.

Milline Ichi? Ichi The Killa? Mõtlesid seda? Pole animet näinud ega mangat lugenud. Aint filmi olen vaadanud. Naistelõikumine oli tore.


tähendab, panso...fui, v6imendi, st, sina jah ei teinud seda, hjarg tegi seda. loe enda postid ise uuesti läbi ja saad aru kellele see suunatud oli.

ichi suhtes näivad meie arvamused aga liigselt põrkuvad ning kahjuks puudub mul soov sel teemal vestlust jätkata, tõin lihtsalt välja paralleelli mis minu arusaama järgi oli hästi õnnestunud ning seal oli ka palju muud toredat peale naistelõikumise.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Nelj Mai 22, 2003 21:23    Teema: Vasta viitega

to acousmatique

tegelikult ma olengi pansomon. regasin ennast kaks korda. pansomoni nimega kujundasin endale sellise lõuapooliku maine ja v6imendist tegin sellise vaiksema tüübi : )

mul on suht raske su juttu jälgida. väga arusaamatuks jääb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 23, 2003 09:54    Teema: Vasta viitega

treasure kirjutas:
ruri kirjutas:
treasure kirjutas:
edit: penpen läkski esimese hooga meelest. huvitav, kas nad panevad samamoodi kääbused pingviinikostüümis ringi jooksma, nagu filmis Batman Returns?

hint: Gollum


iseloomuga pingviini nagu penpen animeerimiseks ei ole arvutigraafika veel piisavalt arenenud, kõige paremini oskaks teda kehastada ikkagi mõni karakternäitleja... nagu Jeremy Irons või Christopher Walken wink

ja miks ilma smailita ei saada enam naljast aru?


nali naljaks, aga arvutigraafika on arenenud täiesti piisavalt hästi. arvutigraafika võimaldab täielikku fotorealismi. asi, mis pole piisavalt hästi arenenud, on inimeste oskused luua fotorealistlikku elusolendit. ühe elusolendi animeerimine pole üldse mitte naljaasi. kuigi kui see pingviin nt. stuart little tasemel (või siis a'la cats & dogs) tehakse, siis oleks ju täiesti piisav. ning imho oli gollum täiesti talutavalt tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 14:43    Teema: Vasta viitega

http://www.scifi.com/scifiwire/art-main.html?2004-04/06/17.00.sfc

muuseas ka lause: "and Witchhunter Robin, a live-action adaptation of the popular Japanese anime series, with Joe Menosky writing and executive producing."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: