OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime tegelased unes o.O
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Teis Juun 26, 2007 13:16    Teema: Vasta viitega

Muude asjade hulgas nägin ka nagu mingit katkendit "Death Note"-st. L tuli kuskilt teispoolsusest tagasi elusa ja tervena ning ma kuulsin kedagi imestunud häälega ütlemas "Ryuuzaki...". Neari nägin ka seal kuskil... Võib-olla oli Mello ka... (Mine sa tea, võib-olla on see spoiler kellegi jaoks :P )
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Juul 01, 2007 02:51    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin eile ''Godchild''i manga kaanepilte. Ma sain internetist mingi faili, mida ma esmalt ''Godchild''i mangaks pidasin (olen seda juba ammu üritanud saada, keegi teab kust, PM mulle), aga lõpuks tuli välja, et see oli ilusate ''Godchild''i piltide kogu. Seal oli värvilisi Kaori Yuki tehtud pilte antud manga tegelastest ja manga kaanepildid + peatükkide alguses olevad fanservice-pildid.
Unenäost endast ei mäleta palju...ma vist üritasin taaskord leida internetis infot antud manga kohta ja siis avastasin shokiga, et vahepeal on välja lastud ''Godchild''i anime-film, mis oli youtube'is olemas. Ma mäletan, et film oli tõsine pettumus...krahv Caini silmad olid liiga rohelised, ta kakles mingite piraatidega mingi suure katanaga ja joonistusstiil oli kole. Kuid fännina vaatasin ikkagi filmi nii lõpuni, kui unenäos sai. =/ Tahaks sellest rohkem detaile mäletada...samas ei tahaks ka.
Oleks nii tore, kui nad ''Godchildist'' või ''Count Cain''ist animefilmi või sarja teeksid. Minuteada ainukene anime, mis on Kaori Yuki manga järgi tehtud on ''Angel sanctuary''? Aga ''Count Cain'' on minuarust ''Angel sanctuaryst'' palju parem... Kaori Yuki vajaks rohkem tunnustust...
*ohe* Fangirli raske elu...
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 23:26    Teema: Vasta viitega

meh. väärakas unenägu oli.

Olin maal, ma olin vahelduva eduga nii Naruto kui ka niisama kõrvalseisja. Igatahes ma ütlesin, et kui lehmadel silmad punaselt hõõguma hakkavad, peame kähku põgenema. Lehmade silmad hakkasidki mõni hetk hiljem punaselt hõõguma, kõik läks ümberringi kottpimedaks (genjutsu?) Sasuke oma sharinganiga nägi midagi, teised nägid ainult lehmade hõõguvaid silmi. *lünk* Olime maal minu saunas: mina kõrvaltvaatajana, Naruto, Sasuke, Sakura ja üks Demonbane tähtsusetu kõrvaltegelane. Sasuke lükkas siis oma sharingani uuesti käima, samal ajal mõeldes, kuidas ülejäänud kolm täielikust pimedusest pääsesid. Demonbane tegelasel olid ka mingid erisilmad, kuid Narutot lähemalt uurides oleks Sasuke peaaegu püksi teinud. Narutol olid pupillide ümber samasugused mustad varjud, nagu L'il silme all. Sasuke sai aru, et Naruto suutis lisaks oma tavalisele sinisele chakrale ka punast chakrat kontrollida. Lisaks aga veel ka musta ja valget chakrat. Selle abil ei olnud Naruto jaoks mingi mure pimedusest pääseda ja Sakurat enda järel vedada.

Pole ammu Narutot vaadanud ja ega eriti enam ei huvita kah. Aga mul on tavaline ühe öö jooksul 6-7 veidrat unenägu näha.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juul 17, 2007 15:00    Teema: Vasta viitega

maal jälle. Mingi veider unenägu oli ja esimest poolt ei mäleta. Igatahes tuli mingi siaslik tuppa, kes kirjutas midagi seina peale. Mingi jama oli veel. Võtsin siis kaamera ja läksin põllu peale, kuhu oli linn tekkinud. Rahvast oli palju, kuid kõik tundus tavaline. Vaatasin siis läbi oma kaamera seda rahvast ja märkasin, et peaaegu kõikide inimeste taga olid surmajumalad (shinigami). Kuna tegemist oli ikkagi kaameraga ja ma ei olnud mingil muul moel ei Death Note'ga ega ühegi shinigamiga seotud, nägin ma ainult neid virvendusena, mis meenutas umbkaudu seda, millised nägid välja Akatsuki liikmete hologrammid, kui nad Gaarast rebast välja kangutasid.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 02:11    Teema: Vasta viitega

Another VHD dream.
Olgu nii siis... ma ei taha, et see teema unustusehõlma vajub, sest unenägusid on ju tore lugeda ja kirjutan selle siia.

Ma olin Pärnus (duh, it's my hometown), mul polnud keha, st. olin kõrvaltvaataja. Seal oli üks superkangelasest tüdruk, kes mööda minu maja katust ühe kurjamiga ringi lasi. Ma ei mäleta, kas kurjamil või tüdrukul olid rohelised riided, aga ühel kahest oli. Nad suht ründasid teineteist, minu maja katusel, siis kesklinna tänavatel, putkakatustel. Aknad lendasid, autod kärssasid, reporterid ja politsei olid ligi, nagu magnetiga ja kõike seda nägi eemalt D, keda kogu asi hakkas huvitama. Võibolla oli ta pandud kurjamit kinni püüdma? Võitlus sai läbi ja maale langes öö ning D leidis uuesti üles heade poolel oleva tibi, kes töötas vist kusagil ettekandjana. Selline harilik välimus. Pruunid juuksed, suured silmad jne. Ta kõndis D'ga mööda tänavat, seletas talle, et tema ei ole paha ja oli üritanud paha takistada. Ilmselt tekkis nende vahel mingi väike säde, aga järgmisel hetkel oli neil mõlemal suur häärber. D seisis riidekapi ees ja avas selle, mul oli tunne, et see on tähtis stseen, flashbackid ja asjad. Sellel hetkel polnud ma enam lihtsalt kõrvalt vaataja, vaid kinokülastaja ja ma olin õnnelik, sest olin lõpuks ometi VHD esimese osa kätte saanud. Nüüd mõtlesin, et saan lõpuks D mineviku kohta teada.
Riidekapi sisu oli pisut üllatav. Mingil põhjusel olid kõik riided väheke kostüümidesse paigutatud, kõiki kostüüme vähemalt kolm paari. D võttis välja õlgkübara, siniste traksidega kulunud teksad ja ruudulise särgi, kokku selline harilik rõivastus, mida üldiselt farmeritega seostatakse. Veel olid kapis miskipärast korsetiga sinakasmustad rokokoo kleidid, kaks paari neid musta värvi riideid, mida D animes kannab ja veel hunnik taoliseid asju.
Järsku oli hea tüdruk D seljataha ilmunud. Ta juuksed olid nüüd mustad, nägu valge, huuled punased ja suus kihvad. D ehmatas, pöördus ümber ja üritas farmerlikke riideid tagasi kappi suruda. Tüdruk irvitas, piilus üle D õla kappi ja ütles midagi stiilis ''Eks kõigi nende ilusate asjade seas peab ju mõni maitsetu olema,'', siis puges ta D'le suht külje alla ja ümber ja seletas midagi, et ta on tänulik D'le, et too ta vampiiriks muutis, aga nüüd võiksid nad Ameerika presidentideks saada, või maailma valitsejateks. D oli nõus ja järgmisel ööl, kui tüdruk ukse avas, oli sealt näha pimedusse suunduvat küünalde jada, iga elanik oli ühe Valge Maja ette jätnud ning maa oli põlevate küünaldega kaetud kaugeimate küngasteni. Hirmutav, aga ilus vaatepilt.
Selle koha peal ärkasin üles.

Üks Wolf's Raini unenägu ka, mida ma vist ei ole siia kirjutanud veel:

Ma armastan põgenemisunenägusid. Antud unenägu oli ilmselt väga ''Wolf's raini'' nimelisest animest inspireeritud =/ Seal olid nimelt hundid, kes võisid luua illusiooni, et nad on inimesed.
Igastahes mina olin koer. Ja mitmed teised kohal viibijad olid ka koerad. Ja me olime mingil põhjusel kohtu ees. Kuid me ei öelnud midagi, kui meid üle kuulati. Ootasime midagi. Siis ühel hetkel käis mu peast läbi, et ''nüüd tõmbas ta kangi ja kõik saab korda'' ja samal hetkel muutusid kõik koerad huntideks st. nende kõrvad läksid teravateks, hambad kasvasid pikaks ja silme ümber tulid mustad ringid, et nad kurjemad välja näeksid. Siis pagesime kõik minema, enne, kui keegi arugi sai.
Ma tean, et meid hoiti kinni minu majas, sest ma jooksin oma hundi kujul uksest välja, väravast ka (ma olin vaheldumisi hunt ja inimene, unenäos ma seda asja imelikuks ei pidanud, et ma ühel hetkel jooksin neljal jalal ja järgmisel hetkel rebisin värava lahti). Alguses proovisin aiaposti taha varjuda, sest teadsin, et kaugele ma joosta ei jaksa, aga sain aru, et posti tagant leitakse mind üles. Ma ei mäleta, kes peale minu veel põgenesid. Igastahes kui ma mõnda hunti või süütu näoga inimest nägin karjusin kohe, et mis ta passib jooksku ära ja pugegu peitu. Otse värava eest leidsin ühe ja keelitasin teda, et siit leitakse ta üles. Siis jooksime pisut edasi. Naabri maja ette. Ja põikasime värava alt hoovi. Naabri aed ei olnud üldse seda nägu, nagu see päriselt oli. Ühelt poolt ristus see meie maja aiaga. Aga me pugesime ikkagi kõige kaugemasse nurka põõsaste vahele peitu (või puges tema kuhugi mujale? Vahet pole tegelt). Mäletan, et tõmbusin kerra ja uni tuli peale.
Mingi hetk ei olnud ma enam aianurgas. Teadsin, et meid ajab taga üks jahimees. Kaheraudsega. (üldjoontes samasugune, nagu Quint ''Wolf's rainist'', ainult, et valitsuse palgal) Ma olin ühel ristmikul ja ikka oli öö. Oli üks maja, mille üks sein kivimüüriga ristus. Seal müüri ja maja vahelises nurgas ma kössitasingi. Seal olid kaks hunti/koera, kes mu peale klähvisid. Käskisin neil vait jääda, sest muidu leitakse mind üles. Siis avastasin, et kui keegi ristmikule tuleks, nähtaks mind kindlasti ja käskisin neil järgi tulla. Jooksin. Üks neist kadus õigepea minust eespool silmist, teine kaebas, et ta on hirmus väsinud (sel hetkel olime mõlemad inimese kujul). Mina olin ka väsinud, aga ma ütlesin, et ta sureb, kui siin seisma jääb ja saatsin ta kahe maja vahelisse hoovi (mind paneb tegelt ka imestama, et kusagil märulifilmides ja tagaajamisstseenides inimesed lihtsalt maja hoovi ei põika ja ennast punase sõstra põõsa alla ei peida >.<). Siis jooksin edasi. Põikasin ka ise kuhugi hoovi, aga see oli tegelikult koridor. Meenutas muuseumi. Roostes raudrüüd ja elusuuruses savikuju. Ning ühe pingi peal istusid kaks Wolf's raini tegelast, tõenäoliselt Hige ja Blue, kuigi ma sel hetkel ei teadnud, et need nemad on. Alles peale ärkamist tegin nende välimuse järgi omad järeldused). Küsisin Bluelt Hige kohta, et kuidas temaga on, sest kohe oli näha, et too oli haavatud (taaskord olime kõik inimvormis). Higel oli nimelt väike, kuid sügav ja vererohke haav kõhus. Ilmselt haavlist. Siis aitasime Hige püsti ja hakkasime mööda muuseumi minema.
Edasi mõelge ise, et kas meid kõiki lasti maha, või peitsime ennast kuhugi ära, sest ma ärkasin üles, kurat >.<
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 11:04    Teema: Vasta viitega

Ma olen viimasel ajal mingeid Naruto-teemalisi unesid näinud, aga ma ei mäleta neid enam hästi... Ühes olin Jiraiyaga mingil ülitähtsal missioonil. ???
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Kolm Okt 17, 2007 21:36    Teema: Vasta viitega

hehe ... vägagi naljakas oli lugeda neid unenägusid..kahtlen, et kõik on tõelised.. Tahaks ka anime unenägusi ! URRRRRR ma näen unenägusi üldse väga harva ja kui näen siis juhtub midagi halvasti. Näiteks üks kord olin õues , tänaval ja nägin suur bulldog tuleb vastu. Siis ta hakkas täiega haukuma mu peale ja jooksma minu juurde. Hakkas nagu hammustama aga siis ärkasin üles. Ja igast paska veel et mind ajatakse taga vms mingi hull paanika siis ärkan kell 5 üles.. phew..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 18, 2007 00:29    Teema: Vasta viitega

See tuletab mu lapsepõlve meelde. Niipalju, kui ma mäletan, mäletasin ma kuni viie aastaseks saamiseni ainult luupainajaid. Laulvad hiidämblikud, siis mingi hetk need kollid ühest päkapikkudega multikast, mille nimi mul meelde ei tule, siis ajas mu koer mind kahel jalal joostes taga, sihtis ema mind kaheraudsega või põrnitses mingi vanatädi mu akna juures, kuidas ma magan.
Sa pead lihtsalt mälu treenima Happybunny Kui sa ärkad iga nädalapäev äratuskella peale, või järsku, siis ei jää unenäod jah hästi meelde. Kui on nii, et sa hakkad vaikselt unest virguma, taipad, et nägid und ja oled ärkvel, siis ära enne ennast liiguta, või silmi lahti tee, kui oled nähtud unenäo paar korda mõttes läbi jutustanud endale.
Ma ei tea teiste kohta, aga minu unenäod olid küll väga tõesed.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Okt 20, 2007 10:13    Teema: Vasta viitega

minu tänane unenägu:
olin maal, kus oli järjekordne suur suguvõsa kokkutulek. Sattusin siis animest rääkima ja mainisin, et ma vaatan praegu Inital D'd. Küsisin veel ühe vaheke otakuma tüdruku käest, kas ta teab, misasi on hachi-roku. ta ei teadnud. siis ma rääkisin sellise teksti maha: "inital D peategelaseks on noor poiss, kes on alates 7. klassist Akina mäel tofut vedanud. Tema isa treenis teda nõnda, et pani topsi veega tema autosse, nii et poiss õppis sõitma võimalikult rahulikult, nii et vesi maha ei loksuks. Sõidab ta vana AE86, nii et üsna lahe on näha, kuidas ta teeb 80ndatel tehtud autoga Skyline'dele ja uutele Toyotadele ära."

tõenäoliselt oli tekst pikem, kuid hämmastav on see, et ma ei pannud ühegi faktiga mööda sellise detailsuse juures.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.


Viimati muutis seda Random Hero (Püh Veeb 03, 2008 23:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Jan 13, 2008 14:00    Teema: Vasta viitega

jälle maal.

Olin FMA peategelane Ed Elrick, keegi ründas mind Ed'i koopiatega, mis sadasid taevast alla. Kuna olin üksi paljude vastaste vastu, jooksin asfaldtee peale, ning muutsin tee peal oleva tõrva tõrvakoletiseks, kes mu vastaseid tõrvaplönnidega pommitama hakkas. kahekesi võideldes taganesime tee all oleva truubini, suutsin tee peale tagasi hüpata, kuid tõrvakoletis jäi silla alla, kus vastaste armee ta hävitas. Enne surma rääkis ta veel enda eluloo, et ta on selle maa kaitsjavaim, kes mulle appi tuli. siis kui kloonid kõik tõrva olid laiali vedanud, jäi temast järgi ainult ühe silmaga suur pealuu, selles ainsas silmakoopas põles veel tuli ning ta ütles, et tal oli au mind aidata. siis tuli kustus.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Jan 13, 2008 16:36    Teema: Re: Anime tegelased unes o.O Vasta viitega

panda-chan kirjutas:
On teiega seda juhtunud? Et näete oma lemmiktegelasi unes? Minuga see just juhtus. Ma nägin Gaarat ja Sasuket mõlemat unes XD Ja muidugi minu veidra fantaasia tulemus oli selline:

Gaara ja Sasuke elavad siin Pärnus, ning ma ajasin juttu Gaaraga Kaevu peatuses(millest ei mäleta). Siis mingi tema läheb bussi peale ning kõik hakkavad ajama kui hirmus ta on. -.- Mina ütlen et pole ta nii hull midagi. (Siin on siis tühi koht, ehk ma ei mäleta mis siin juhtus) Järsku ilmub välja mingi koletis ning Gaara ja Sasuke on mõlemad Kaevu peatuses. Edasi ma nägin nagu filmi. Mõlemad avastasid, et neil on erilised võimed. Gaara- kontrollib liiva, Sasuke-tuld (vähemalt midagigi sarnast anime-ga -.-) ning nimoodi nad siis võidavad selle kurja tegelase. Jippii! (Siin siis jälle tühi koht)
Gaara ja Sasuke on Gaara kodus, ning mingi arutavad, et hakkavadki kangelasteks o.o Ning Gaara ema (jah GAARA EMA) protestib, aga Gaara käsib tal vait jääda.(Muide seda stseeni nägin ma põrandalt nagu näiteks koera või kassi silme läbi...) Siis tuleb Sasuke külmkappi juurde võtab sealt õlu (o.O) ning ütleb Gaara emale, et jäägu rahulikuks, nad ei tee suurt segadust.

Viimane asi mida mäletan on see et ma mingi lendasin ühest puu oksast teise nöörte abil ja iga oksa peal ootas mind Gaara kes naeris minu üle. Ma küsisin et mis siin nii naljakat on, ja just siis kui ta hakkas vastama...tirises mu äratuskell >.<

Nii et okei. Kas teiega on seda juhtunud? Kui on, kas te mäletate mis seal unenäos toimus? Või olen ma ainuke? ???

Hmm sul on päris hea fantaasia, mina igatahes proovin päris inimesi muuta anime characteriteks (mu m6ttes ja tulemused on tavaliselt ypriski t2pesed, aga mul probleeme anime characteride ettekujutamisega p2ris inimestena..).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Rokubi no Raijuu



Liitunud: 14 Jan 2008
Postitusi: 6
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2008 18:19    Teema: Vasta viitega

IRW alles eile nägin isegi anime tegelasi unes ... o_0

seal oli siis nii et ma olin oma sugulase pool tema väikse õe toas.
Siis ilmusid ei tea kust välja Itachi Gaara ja Orochimaru. mina mu sugulane ja klassivend ehk head onklid olime: mina kakashi, sugulane naruto, klassivend rock-lee.
Meil käis seal mingi tüli kaerahelbe kausi pärast.
kui meie ütlesime et täna sööme meie kaerahelbeid said kurjamid vihaseks ja hakkasid meid jalaga kõhtu peksma. siis saime meie vihaseks...
ma tõmbasin forehead protectori eest ja kasutasin sharingani sugulasel tuli kyuubi chakra ja klassivend tõmbles niisama ringi.
Aga siis hakkas itachi kasutama mangekyou sharingani ja ma röökisin et ärge talle silma vaadake.
(vahepealset ei mäleta)
Siis tuli just see hetk kui klassiven(rock-lee) sai kaerahelbe kausi kätte siis ässitas gaara oma liiva ta käe ümber siis karjusin mina gaarale et katsu sa ainult...

siis hakkas jälle itachi mind tümitama ja klassivend(rock-lee) aktiveeris oma 5th gate. siis mina(kakashi) ja sugulane(naruto) karjusime et nüüd peaksite te küll jooksu pistma.
Siis kuulsime me kõik kuidas teises toas keegi vihast röökis.
Me kõik kes seal olime ehmatasime hirmust ja see kes röökis oli mitte keegi muu kui mu sugulase ema aga tema oli seal unenäos Ino 0_o.
siis saigi unenägu läbi sest äratuskell hakkas helisema GRRRR!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Reede Veeb 01, 2008 12:25    Teema: Vasta viitega

Jaapani keele tund (enne seda oli ka üsna mitu unenägu olnud), 2 inimest kutsutakse klassist välja, vist arsti juurde. Ütlen pinginaabrile veel midagi, räägin mingi nalja, millest tema aru ei saa. Hakkan siis nalja seletama, kuid mind katkestab see, et klassi tuleb Rin Tòsaka Fate/Stay Night'ist. Vaatan teda siis nagu ilmaimet ja unustan oma nalja seletamise.
Meile näidatakse mingit animut. Alguslugu on kuidagi tuttav. Hakkan siis kaasa ümisema, korraga tulevad sõnad meelde, ning hakkan omaette laulma: "Teenage Mutant Ninja Turtles, teenage mutant ninja turtles..." Kilpkonnalaadsed ühe silmaga elukad hüppavad animus katuselt katusele ja tundub, et ründavad mingit rahumeelset linnakest. Nende ninjakilpkonnade pead meenutavad Suezo't Monster Rancher'ist.

Kilpkonnade rünnatavad olid Iss'id (François Bordes "Tulnukad Eikusagilt" 1954) põgenesid mingite veidrate tunnelisüsteemide kaudu. Pigem meenutas see põgenemine tugevamate ellujäämismaratoni, sest see oli tõesti absurdne.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 16:04    Teema: Vasta viitega

Wow, oma pika no-life'imise jooksul pole animesid või nende tegelasi kordagi unes näinud, aga nüüd on siis sellel lõpp.

Eile nägin unes, et vaatasin Ichigo Mashimarot. Ma pole seda näinud, aga see oli nii huvitav, et 18 osa vaatasin DVD-lt jutti. Osaliselt olin ka ise tegelane, aga ma oleks pidanud aimama, et mingi jama on lahti, sest kõik toimus sugulase aias ja lähedal turul, lisaks oli esimene "arc" JoJo-teemaline ja teises olid Bleachist mingid tegelased ja veel mingid võidusõidud olid ka.

Ei mäletagi täpselt, kuidas ja mis järjekorras kõik toimus, vahet pole ka. Ainult hommikul tuli mõistmine, et Mashimarot DVD-l mul pole, arvutis ka pole... üldse pole näinud. Siis oli kurb. Peaks selle kunagi ära vaatama.


Kusjuures, ma pole päris kaua juba animed korralikult vaadanud. Ainult üks-kaks nädalas. Siis kui ma pool päeva ja ööd mõnda sarja vaatasin, ei olnud mul midagi sarnast unes näha. Küllap aju ütleb, et peaks jälle pihta hakkama... :(
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 11:27    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
[12:21] <+Ummi> ma nägin eile unes konatat ja kagamit
[12:22] <+Ummi> it was like a dream come true

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 16:25    Teema: Vasta viitega

Hetkel mäletan ainult kahte korda, kui ma Bleachi unes nägin ning ühte korda, kus Bleachi muusikali näitlejad minu sünnipäevale tulid. Need, kes mängivad Kirat, Hitsugayat ja... LaLaLaa Muidugi Ichimarut. Mingi turvamees oli ka.

Aga siis üks Bleachi unenägu oli selline, et ma olin nagu Ichimaru. Igatahes mina ja Byakuya või Hitsugaya olime väljas, talv oli. Lund oli oma kakskümmend sentimeetrit. Aizen oli toas, aga meie pidime valvama mingit maaalust kongi vist, kus olid Hinamori ja Kira. LaLaLaa Ja siis see läks kuidagi lahti, Hinamori pistis jooksu ja me saime ta siis Byakuya/Hitsugayaga kätte. Siis mingi aeg läks mööda ja ma mõtlesin, et äkki mu mõõk - Shinso siis - teeb mingeid huvitavaid trikke. Ja siis ma hakkasin sellega lume peale midagi joonistama, kõhuli olin. Ja siis selle pärast läks see kong jälle lahti ja Hinamori jooksis JÄLLE minema. LaLaLaa Ja siis Byakuya (jah, nüüd oli see kindlalt Byakuya) ütles, et kutsu Aizen, me ei saa teda muidu kätte. Ja ma olin täiesti meeletus hirmus Aizeni ees! Ma olin jumalast kindel, et ta tapab mu ära. O__o Siis lõpuks hõikasin teda vaikselt, see lõpuks tuli, jooksis Hinamorile järgi ja ütles mulle, et "sinuga tegelen pärast." Ei tegelt, Aizen on tore. LaLaLaa

Ja teine oli niiviisi, et mina olin Hinamori. LaLaLaa Ja siis oli mingisugune sõda või midagi, Aizen ja Ichimaru ja Tousen korraldasid selle. Ja siis mina olin oma sugulase majas koos Tifa ja Cloudega Final Fintasyst ja mingitega veel (Matsumoto oli üks vist). Ja siis ma nagu seisin tardunult, sest Ichimaru ilmus minu ette ja tal oli silmad lahti! LaLaLaa Ja rääkis midagi, et kui me alla ei anna, siis nad killivad meid ära. Ja siis ma mingi toibusin ja nagu teised polnud Ichimarut näinud. Ja siis me vaatasime turvakaamerad ka üle, aga nende peal polnud ka teda. LaLaLaa Siis natuke aega läks mööda ja pm täpselt samamoodi juhtus, ainult tema sõnum oli teine. LaLaLaa

*Tahab veel Bleachi unes näha! LaLaLaa*

Ahha, üks tuli veel meelde.
Et õppisin enda kooli vahetusõpilasega, kes jaapanist on, inglise keelt. Ja siis ta ei osanud ja ütles, et lähme küsime Renji käest. Ja siis ma olin nõus. Ja me läksime TÜDRUKUTE tualetti, kus Renji ja Kira olid. LaLaLaa Ja siis me olime nendega seal ja järgmisel päeval läksime ekskursioonile. LaLaLaa

Ahjaa, siis midagi sellist oli ka, ma eriti ei mäleta, aga, et olin reisil või kuskil. Ja seal olid kindlasti Ukitake ja Byakuya ja Hitsugaya. LaLaLaa Ja siis ma mingi läksin kunstikoolimajja ja eksisin seal ära. LaLaLaa Ja siis Byakuya leidis mu üles ja ütles, et buss sõitis ära ja siis oli selline kolme kohaga jalgratas, mina ja Ukitake ja Byakuya pidime sellega bussile järgi sõitma, kusjuures Ukitake oli maani täis. XD Vahepeal oli ka igasuguseid asju ja pärast, aga ma ei mäleta. LaLaLaa

Ja sisi ma nägin ükskord veel, kuidas kiilakas türklane Byakuyat cosplays ja ma karjusin, et FEIIIK! LaLaLaa Ja siis mingi mees tuli minu juurde ja ütles, et neil polnud raha paruka ostmiseks. XD

Hetkel nüüd küll rohkem ei meenu. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
=^^=



Liitunud: 7 Mai 2008
Postitusi: 54
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Unemaa

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 12:28    Teema: Vasta viitega

mul oli paar nädalat tagasi äprast death note-i lõpetamisti unenägu kus Raito karjus ja hüppas aknast alla :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 01:26    Teema: Vasta viitega

Ma pole nii kaua aega Godchildi unes näinud. Nüüd siis nägin.

Igastahes olin ma poole kohaga Cain, poole kohaga kolmas vaatepunkt ja poole kohaga mingi tüdruk, kes võis olla Merryweather, aga võis ka mitte. Ma olin niisuguses varjualuse laadses asjas. Tugipiilarid, katus peakohast, sillutis jalge all. Cain ja too tüdruk seisid Jezebel Disraeli ja muude Delilahi liikmete vastu. Räägiti pikalt, vahepeal vihaselt, vahepeal demokraatliku hääletooniga ja Cainile hakkas kohale jõudma, et midagi on valesti. Jezebel siis naeris ja ütles, et õhus on mürki (ha-haa, see on NII Godchildilik) ja Cain sureb õigepea. Ainus moodus oli mürk võimalikult ruttu organismist välja saada. Seda sai siis miskipärast teha...eem...oksendades. Aga Cainile oli veel mingi asi sisse antud, seega ei saanud oksendada. Lisaks sellele oli üks väga ebameeldiv flashback sellest, kuidas Cain lapsena sama mürki sisse oli hinganud.
Igastahes sunniti siis Cain ja too tüdruk Delilahiga kaasa tulema, salajasse peakorterisse. Kõik ronisid siis mootorrataste otsa, nõrkenud ja peapöörituse all kannatav Cain pandi istuma Jezebeli taha (käed ümber, et maha ei kukuks), tüdruk pandi istuma Caini taha ja hakati siis sõitma. Päikeseloojang. Üle silla sõites lasi Cain lahti ning lubas nii endal, kui tüdrukul mootorratta seljast maha kukkuda. Mina samalajal üritasin ajusid väänata ja meelde tuletada, kas mootorrattad 19. sajandi lõpus eksisteerisid. Lõpuks jõudsin otsusele, et ju midagi ikka oli. Teised ei jõudnud veel pidamagi saada, kui Cain ja tüdruk olid juba kõrgete ja väga tänapäevaste majade vahele pagenud. Cain vajus kellegi trepi najal kokku. Sellel hetkel ei olnud ma enam hõljuv nähtamatu pealtvaataja, vaid ma olin Cain.
Ja ma olin väga nõrk. Vajusin siis sinna trepile, kõhuli lamama ja õhku ahmima, tüdruk oli minu pärast hästi mures. Tüdruk võttis välja mobiiltelefoni. Mina, kes ma olin Cain, heidsin talle pilgu, ulatasin teatud numbritega paberilipaka ja sosistasin ainult ühe sõna, milleks oli: ''Riff'' (Caini majapidamise ülemteener - Riffael Raffit ehk Riff. Samuti Caini vanim ja sügavaim sõber). Aga miskipärast tüdruk küll võttis paberi vastu, aga helistas hoopis kiirabisse. Rohkem Cain ei liigutanud. Kui ma ei eksi, siis asusime me, vähemalt siis, kui tüdruk kiirabile asukohta kirjeldas: ''Raua tänav 25, või kusagil sinna kanti, vaadake ringi, küll te meid üles leiate.''
Pärast ärkamist proovisin paaniliselt magama jääda ja und edasi näha, kuid edutult.
Mul on vist kompleksid XD Näha unes, et olen mürgitatud meessoost isik ja flashbacki oksendamisest. Aga...midagi kogu selles mürgitamise loos on ääretult Cainilik. Üldiselt mulle meeldis see unenägu. Loodan, et Delilah neid kätte ei saanud.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Kolm Juun 11, 2008 11:59    Teema: Vasta viitega

Ma nägin täna unes, et ma olin jubedalt rahahimuline Shuurei Saiunkoku Monogatarist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 02, 2008 07:07    Teema: Vasta viitega

Wau, it happened 1st time with me ... ???

Nägin mingit südantlõhestavat unenägu, kus tädi, kes töötab lastekodus, oli endale suveks võtnud ühe 6-liikmelise perekonna hoole alla. 4 poissi (13, 11, 3x2), 2 tüdrukut (7, 5). Mäletan kuidas lõpus nad mikrobussiga tagasi Tallinna sõitsid. Tegevus toimus suvilas ja Viljandis (Centrum, järveäär, lossimäed).
See oli tõeliselt hea eesti film. Tasapisi hakkab meelest juba ära minema aga täitsa plõnn mis detailne uni. :)

anime tegelased: 7-aastane tüdruk oli see prillidega tüdruk Ichigo Mashimaro'st, 5-aastane tüdruk oli Maeter ja väikesed kaksikud olid Link'i koopiad (vastuolus sellega, et isa-ema lapsed) Eureka seveN'ist.

2 vanemat poissi: vanem oli kuidagi tuttava näoga ja teisel oli sarnasusi laulja Chalice'ga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: