OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ghost Hunt
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2007 12:17    Teema: Vasta viitega

Oli jah tore. Õudne ka.. vähemalt mimmu jaoks. Vaatamist tasub küll. Ja mulle meeldis Mai tegelane Happybunny Selline naturaalne ja tore
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 14:54    Teema: Vasta viitega

mulle ka see sari meeldis, kuigi minu arust oli just algus natuke igav aga mida aeg edasi seda rohkem see mulle meeldima hakkas.
Loodame, et äkki tuleb kunagi ka teine hooaeg :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Apr 14, 2007 00:04    Teema: Vasta viitega

Peab tulema. Nad ei seletanud ju seal tegelt midagi ära. Ja ma kahtlustan, et teises hooajas võib mingi plot ka tulla *winkwink*
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 17:55    Teema: Vasta viitega

Küsimus! Mitu osa on ? Ma olen vaadanud kaheksat, aga mul on neid 17 arvutis. Te olete siin rääkinud, ńagu oleks GH läbi?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 17:59    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Küsimus! Mitu osa on ?


25 osa.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 18:03    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Küsimus! Mitu osa on ?


25 osa.
Siis on üldse läbi või tuleb us hooaeg ka?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 18:24    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Siis on üldse läbi või tuleb us hooaeg ka?


Äärmiselt kahtlane, et uus hooaeg tuleb.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 18:37    Teema: Vasta viitega

Mingi lõpp on olemas, st pooleli otseselt midagi ei jää, aga järgmiseks hooajaks on võimalus ka jäetud. Sari on lisaks manga põhjal, mida on 9 volume'it ja vähemalt 7 volume'it olid ka animes, nii et...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2007 20:34    Teema: Vasta viitega

Täna vaatasin 8 viimast osa ära ja väga meeldis LaLaLaa Mind häiris see, et GH jäi poolikuks nagu ELgi.... MIKS? T_T Kas me ei saagi teada, kes Mai'd koguaeg unenägudes juhendab??? Ma loeks mangat, aga see on häirivalt joonistatud: silmad on valged 0.o või paraneb see hiljem? Tahaks palju asju veel teada LaLaLaa Naru Kikou on SUGOI!
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2007 21:11    Teema: Vasta viitega

Ma küll ei ütleks, et Ghost Hunt poolikuks jäi. Isegi Elfen Liedis tõmmati ju otsad kokku, animed nagu Berserk või Tenjou Tenge jäid poolikuks. Ghost Huntis aga ei olnudki midagi lahtist kunagi, seal nad lihtsalt liikusid ühest juhtumist teise ja mingeid küsimusi ei tekkinud. Mai unenägude kohta jäi mul nii palju meelde, et ta oli vist sünnipärane selgeltnägija (võimisiganes esper) ja muud midagist.
Nii et jah, kui sa arvad, et GH poolikuks jäi, siis sul on raske vaadata filme, kus lõpus tiitrites ei näidata iga tegelase kohta, mida ta edaspidi tegi ja millal suri jne. :P
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 00:28    Teema: Vasta viitega

Mk-m. Ma tean, et mingi pikem kamm oli nende unenägudega veel. See teine Naru on kõige suurem küsimus. Aga ma ei tea midagi kindlat. Ainult seda, et mangas räägiti temast lõpus täpsemalt.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 08:53    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ma küll ei ütleks, et Ghost Hunt poolikuks jäi. Isegi Elfen Liedis tõmmati ju otsad kokku, animed nagu Berserk või Tenjou Tenge jäid poolikuks. Ghost Huntis aga ei olnudki midagi lahtist kunagi, seal nad lihtsalt liikusid ühest juhtumist teise ja mingeid küsimusi ei tekkinud. Mai unenägude kohta jäi mul nii palju meelde, et ta oli vist sünnipärane selgeltnägija (võimisiganes esper) ja muud midagist.
Nii et jah, kui sa arvad, et GH poolikuks jäi, siis sul on raske vaadata filme, kus lõpus tiitrites ei näidata iga tegelase kohta, mida ta edaspidi tegi ja millal suri jne. :P
Ammm.... Oli ju poolik. Naru'l on tglt surnud vend, kes Mai unenägudeski on 0.o
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 10:24    Teema: Vasta viitega

ei olnud ju poolik. eks see ole tegelikult definitsiooni küsimus, aga poolikuks jäävad pigem asjad kus plot jääb lahtiseks või lõpetamata, mitte asjad kus mingile ühele ebaolulisele küsimusele vastus saamata jääb. st kes või mis Mai unenägudes teda abistas on lihtsalt üks kõrvaline asi mis loo suhtes (anime puhul, mangast ei tea) üldsegi oluline pole.

anime ise muidu meeldis. hakkas vaikselt pihta ja läks lõpupoole aina paremaks. ja minu arust andis väga hästi edasi pildi siinsest vaimudemaailmast ja selle, et millised vaimud (ja muud taolised olevused) tegelikult on ning selle, et nendega tegelemine võib üsnagi eluohtlik olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 11:01    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
ei olnud ju poolik. eks see ole tegelikult definitsiooni küsimus, aga poolikuks jäävad pigem asjad kus plot jääb lahtiseks või lõpetamata, mitte asjad kus mingile ühele ebaolulisele küsimusele vastus saamata jääb. st kes või mis Mai unenägudes teda abistas on lihtsalt üks kõrvaline asi mis loo suhtes (anime puhul, mangast ei tea) üldsegi oluline pole.

anime ise muidu meeldis. hakkas vaikselt pihta ja läks lõpupoole aina paremaks. ja minu arust andis väga hästi edasi pildi siinsest vaimudemaailmast ja selle, et millised vaimud (ja muud taolised olevused) tegelikult on ning selle, et nendega tegelemine võib üsnagi eluohtlik olla.
Jh. Tead, et kõik asjad nagu ESP, Clairvoyance, hitodama jm. on tglt ka olemas LaLaLaa That is cool :) Mul jäi külk palju asju teadmata, mida teada tahtsin :P EL'is oli asi veel hullem, see jõudis umbes poole stoori peale ja juba lõpppes. Ma tahaks, et anime oleks sama põhjalik kui manga, selleks mulle DN meeldibki, aga Naruto on juba liiga põhjalik.... Kui keegi mulle EL'i inglise keelsed mangad kuskilt saab(viimased vol'id), siis ma olen väga tänulik LaLaLaa
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 11:08    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Jh. Tead, et kõik asjad nagu ESP, Clairvoyance, hitodama jm. on tglt ka olemas LaLaLaa That is cool :) Mul jäi külk palju asju teadmata, mida teada tahtsin :P

on nad tegelikult olemas või mitte, see on kama kaks. animes on nad reaalselt olemas ning mis nad tegelikult on, ja muu taoline kraam mida sa ei tea, ei tee animet poolikuks vaid näitab, et sa ei tea lihtsalt neist asjadest midagi. muidu jäävad kõik ulmelise maiguga animed poolikuks kuna kusagil pole seletataud kuidas relvad töötavad, igasuguste tehniliste asjade tööpõhimõtet, maagia tööpõhimõtet jne, jne. GH puhul on tegelikult asi palju lihtsam: uuri ise vastavatest allikatest mida need kõik tähendavad, anime ei pea neile vastust andma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 11:54    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
on nad tegelikult olemas või mitte, see on kama kaks. animes on nad reaalselt olemas ning mis nad tegelikult on, ja muu taoline kraam mida sa ei tea, ei tee animet poolikuks vaid näitab, et sa ei tea lihtsalt neist asjadest midagi. muidu jäävad kõik ulmelise maiguga animed poolikuks kuna kusagil pole seletataud kuidas relvad töötavad, igasuguste tehniliste asjade tööpõhimõtet, maagia tööpõhimõtet jne, jne. GH puhul on tegelikult asi palju lihtsam: uuri ise vastavatest allikatest mida need kõik tähendavad, anime ei pea neile vastust andma.
Aga võiks wink
Ma loeks hea meelega GH mangat, aga mulle ei meeldi selle manga joonistusstiil... PEALEGI GH jäi poolikuks! Räägi mulle, mis on Naru tegelik nimi, ta venna nimi, kuidas ta vend suri, miks ta vend Mai unenägudes edasi elab, kas Naru teab, et ta vend Mai'd aitab jne jne?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 12:10    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
PEALEGI GH jäi poolikuks! Räägi mulle, mis on Naru tegelik nimi, ta venna nimi, kuidas ta vend suri, miks ta vend Mai unenägudes edasi elab, kas Naru teab, et ta vend Mai'd aitab jne jne?

mina ütlen, et ei jäänud, kuna sellel pole mitte midagi pistmist anime story line'ga. see küsimus jääb lihtsalt lahtiseks ning vaataja enda arvata kas on see Naru või keegi muu. kui see vaatajat huvitab.

aga kui sinu arvates jääb sari/film poolikuks kui absoluutselt kõigile tekkinud küsimustele vastust ei anta, siis jäägu ta seda sinu arvates. minu arvates on siiski poolikuks jäämine seotud looga, mitte tagatausta infoga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 12:20    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
PEALEGI GH jäi poolikuks! Räägi mulle, mis on Naru tegelik nimi, ta venna nimi, kuidas ta vend suri, miks ta vend Mai unenägudes edasi elab, kas Naru teab, et ta vend Mai'd aitab jne jne?

mina ütlen, et ei jäänud, kuna sellel pole mitte midagi pistmist anime story line'ga. see küsimus jääb lihtsalt lahtiseks ning vaataja enda arvata kas on see Naru või keegi muu. kui see vaatajat huvitab.

aga kui sinu arvates jääb sari/film poolikuks kui absoluutselt kõigile tekkinud küsimustele vastust ei anta, siis jäägu ta seda sinu arvates. minu arvates on siiski poolikuks jäämine seotud looga, mitte tagatausta infoga.
Need küsimused, mida ma esitasin, neile on mangas vastus olemas. Lihtsalt tahaks, et anime oleks sama pikk, kui manga wink
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: