OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uurimistöö Animi/Manga kohta

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2010 09:37    Teema: Uurimistöö Animi/Manga kohta Vasta viitega

Sooviksin teada rohkem informatsiioni manga/animi uurimistöö tegemisel. Praegu olen 11.klassis ja teen Uurimistööd manga/animi kohta.
Kui kellegil on midagi pakkuda, andke teada. Oleks vaja mingeid veebilehti, raamatuid jne, kust saaks informatsiooni :)
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2010 12:14    Teema: Re: Uurimistöö Animi/Manga kohta Vasta viitega

decomed kirjutas:
Sooviksin teada rohkem informatsiioni manga/animi uurimistöö tegemisel. Praegu olen 11.klassis ja teen Uurimistööd manga/animi kohta.
Kui kellegil on midagi pakkuda, andke teada. Oleks vaja mingeid veebilehti, raamatuid jne, kust saaks informatsiooni :)

Kõik sõltub sellest, mis teemal sa täpsemalt teed. Uurimustöö 'animest ja mangas' on vägagi lai teema ning hõlmab endas liiga palju tahke. Kui sa teemat täpsustaks, oleks lihtsam ka pakkuda, kust infromatsioon leida.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2010 12:15    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et teen Manga kohta, sest mudu see tuleb liiga pikk, ning pean hakkama veel küsitlusi ka tegema. Ning tahaks teada mis inimesed pakuksid mis ma küsimuseks paneksin , et mida ma hakkaksin uurima. Näiteks et mis Mangat ostetakse koige rohkem , miks ja mis Zanr see on :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2010 12:17    Teema: Vasta viitega

Kui sa tahad näiteks kirjutada miks manga on parem kui mõni ameerika koomiks, siis vaata kindlasti siia, kolmas alapealkiri.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2010 18:05    Teema: Vasta viitega

Kas keegi oskaks öelda , mis ma võikisin probleemiks panna, et kui ma teen uurimistööd , siis ma pean votma koigepealt probleemi , mida ma uurima hakkan, ning seda võrdlema, tõestama, ja mis ma teada sain.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2010 18:34    Teema: Vasta viitega

Uurimistööd tuleb ikka ise teha, me võime aidata materjale leida, aga probleem püstita ise. Uuri seda, mis huvi pakub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2010 20:08    Teema: Vasta viitega

ok t2nud, ega kas ma siin küsitlusi mudu võin teha , et uurimistöö jaoks on vaja küsitlus ka teha
XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2010 23:14    Teema: Vasta viitega

Mina isiklikult tegin ka eelmine aasta anime kohta uurimustööd, enamus materjalist oli wiki ümbertõlkimine, mõni lõik enda teadmisi ning lisa peatükk, mis koosnes mu lemmik animete miniarvustustest ja lühitutvustustest.

Üsna põnev oli tegelikult, sai ka ise palju uut ja huvitavat teada. Mõtlesin ka alguses mangast teha, aga sellega pole nii palju kokkupuuteid olnud, mis oleks selle minu jaoks mõnevõrra raskemaks teinud, kuid midagi ma isegi kirjutasin ka selle kohta.
Küstilusi ei teinud samuti...

Kokkuvõttes läks päris hästi - kaitsesin hindele 5

ja ei pea ju kindlalt ainult ühte neist valima, saab ka mõlemat sisse tuua kuna nad üksteisega üpris tihedalt seotud, aga seda otsustad juba sina.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2010 09:41    Teema: Vasta viitega

ok, aga kas sa mingeid ideid ja mida voiks veel kirjutada , millest voiks veel kirjutadaaa , saaksid öelda vms LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2010 10:59    Teema: Vasta viitega

Uurimustöö eesmärk on siiski see, et sa mõtled ise, millest sa rääkida tahad. Selles osa peaksid sa teema ise välja mõtlema. Võta anime, mis sulle meeldib või teema, mis sulle huvi pakub ning tutvu ja loe. Sirvi ringi erinevatel animeteemalistel internetisaitidel (animenewsnetwork.com nt) ja miks ma mitte wikipedias. Mõnikord lihtsalt lugedes leiab igasuguseid huvitavaid ideid.

Mina leidsin sedasi suht läbileierdatud teemast ettekannet tehas hoopis midagi huvitavamat ning muutsin 3 päeva enne tähtpäeva teemat. Lõppkokkuvõttes oli mul midagi huvitavat, mida uurida, õppejõud, kellele teema väga meeldis ning kuulajad, kes, nagu mina, asjast midagi ei teadnud.

Üldjuhul teema tavaliselt selline, millest sa midagi juba tead. Hoopis huvitavam on leida teema, millest eriti ei tea, kuid mis paistab huvi pakkuvat. Selleks peab aga ise natuke vaeva nägema ning teemat otsima.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2010 17:09    Teema: Vasta viitega

ok t2nud, kellegil on veel midagi, mida annaks teada anda, mis mul oleks uurimistöös kasulik ? siit foorumist saanud palju infot juba :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 15, 2010 17:51    Teema: Vasta viitega

Õigekiri.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: