OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

afro samurai
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 21:53    Teema: Vasta viitega

metsakutsu kirjutas:


Kusjuures mulle on jäänud mulje nagu oleks peategelane ja too sidekick tegelikult ühe ja sama karakteri kaks vastandlikku mõttemaailma. A'la ingel ühel ja kuradike teisel õlal. Üks on samurai, kelle sõnavara suures osas piirdub shut upiga, on sihikindel, kartmatu ja üleüldse übersuper mõõgaguru. Ja vastandiks ninja, kes lõputult möliseb, põgeneb iga olukorra eest ning hoolitseb massilise tapmise asemel muude pahede eest. Juba fakt, et Jackson mõlemat osa sisse loeb on küllaltki kujukas näide.

See muidugi ei muuda toda ninjat vähem tüütumaks :P


*SPOILER WARNING
Mhmh... neljanda osa lõpu poole oli kaader ka, mis peaks suhteliselt tõestama seda, et Ninja Ninja polegi reaalne tegelane. Ja järele mõeldes - ükski teine tegelane pole teda tähele pannud ega temaga sõnagi vahetanud. Afro teine pool on suhteliselt ghetto siis ju LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 17:02    Teema: Vasta viitega

Millest ma päris aru ei saanud et kas maailmas oliu mitu nr2 headbandi. Sest nagu viimases osas lehvis neid seal päris palju koljude küljes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 17:07    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
metsakutsu kirjutas:


Kusjuures mulle on jäänud mulje nagu oleks peategelane ja too sidekick tegelikult ühe ja sama karakteri kaks vastandlikku mõttemaailma. A'la ingel ühel ja kuradike teisel õlal. Üks on samurai, kelle sõnavara suures osas piirdub shut upiga, on sihikindel, kartmatu ja üleüldse übersuper mõõgaguru. Ja vastandiks ninja, kes lõputult möliseb, põgeneb iga olukorra eest ning hoolitseb massilise tapmise asemel muude pahede eest. Juba fakt, et Jackson mõlemat osa sisse loeb on küllaltki kujukas näide.

See muidugi ei muuda toda ninjat vähem tüütumaks :P


*SPOILER WARNING
Mhmh... neljanda osa lõpu poole oli kaader ka, mis peaks suhteliselt tõestama seda, et Ninja Ninja polegi reaalne tegelane. Ja järele mõeldes - ükski teine tegelane pole teda tähele pannud ega temaga sõnagi vahetanud. Afro teine pool on suhteliselt ghetto siis ju LaLaLaa
Ninja ninja tuli välja siis kui Afro oli oma õpetaja maha löönud. Ta oli sisemine hääl kes üritas Afrot ümber veenda mitte võidelda ja minema joosta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 17:12    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
Millest ma päris aru ei saanud et kas maailmas oliu mitu nr2 headbandi. Sest nagu viimases osas lehvis neid seal päris palju koljude küljes.

äkki olid need nr. 3-12940 peapaelad?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 17:32    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
Millest ma päris aru ei saanud et kas maailmas oliu mitu nr2 headbandi. Sest nagu viimases osas lehvis neid seal päris palju koljude küljes.

koljude küljes rippuvad headbandid (ja ka muud asjad) ei oma tavaliselt tähendust elavate jaoks kuna kolju ümber olev headband ei tähenda, et kolju on number 2 milleski ning tuleb elavaga koha pärast võitlema.

teooria, kuna pole veel Afro Samuraid vaadanud ning ei tea kas headband omas tähendust või oli siiski elav kandja see kes tähendust omas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 19:06    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
teooria, kuna pole veel Afro Samuraid vaadanud ning ei tea kas headband omas tähendust või oli siiski elav kandja see kes tähendust omas.

Vabandust, kui spoilin midagi, aga räägiti küll mingeist erivõimetest, lausa jumalikest.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 19:39    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
ruri kirjutas:
teooria, kuna pole veel Afro Samuraid vaadanud ning ei tea kas headband omas tähendust või oli siiski elav kandja see kes tähendust omas.

Vabandust, kui spoilin midagi, aga räägiti küll mingeist erivõimetest, lausa jumalikest.

igaks juhuks pistan valgena - minu arust seal mingeid võimeid nagu eriti küll ei olnud, see number üks oli lihtsalt mingi imelik friik, minu arust need võimed tänu sellele peapaelale ei tulnud? see, kes esimese peapaele endale sai, sellele omistati jumala staatus vms. aga need võimed jah...kui 1. numbrimärgiga peapael annab mingid erivõimed, siis afro isa puhul küll seda eriti ei täheldanud ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Esm Mai 28, 2007 23:59    Teema: Vasta viitega

Päris vaadatav Mother Fuckin' Kick Ass Samurai Action oli see. Soovitan!
Arusaamatuks jäi mulle, et kes need ülejäänud peapaelad neis orkides on. Öeldi ju, et Nr.1.-ega saab võidelda ainult NR.2. Ma ise oleks pakkunud, et need on ülejäänud Nr.2-ed, kes pole lihtsalt Nr.1-e võitnud. Kuid see lõpu friik ise ütles, et lõputu-tapmine soosib seda, et mitte ühtegi Nr.2-e ülesse ei jõuagi (Afro oli esimene siis) .
Kõik jookseb nii ummikusse, et ma kaldun arvama, et seda "õiget" vastust pole olemaski.
Ehk on point selles, et inimkond pürgib läbi vere ja kannatuste tuleviku poole, millel lihtsalt puudub igasugune loogika... .?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 07:24    Teema: Vasta viitega

-=Px=- kirjutas:
Päris vaadatav Mother Fuckin' Kick Ass Samurai Action oli see. Soovitan!
Arusaamatuks jäi mulle, et kes need ülejäänud peapaelad neis orkides on. Öeldi ju, et Nr.1.-ega saab võidelda ainult NR.2. Ma ise oleks pakkunud, et need on ülejäänud Nr.2-ed, kes pole lihtsalt Nr.1-e võitnud. Kuid see lõpu friik ise ütles, et lõputu-tapmine soosib seda, et mitte ühtegi Nr.2-e ülesse ei jõuagi (Afro oli esimene siis) .
Kõik jookseb nii ummikusse, et ma kaldun arvama, et seda "õiget" vastust pole olemaski.
Ehk on point selles, et inimkond pürgib läbi vere ja kannatuste tuleviku poole, millel lihtsalt puudub igasugune loogika... .?
Need olid need teised nuubid kes arvasid et nad on nii kõvad et nr. 1-te omada!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 07:26    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:
Need olid need teised nuubid kes arvasid et nad on nii kõvad et nr. 1-te omada!

Need nuubid poleks ju sinna mäele välja jõudnudki?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 10:01    Teema: Vasta viitega

Hea sari... lausa väga hea ,kui ta poleks mitte 5 vaid 25 osa pikk. Lahe stiil , head võitlused ,kuid palju asju jäi siisgi segaseks

... näiteks see ,mitu kuradima nr.2 peapaela siis tegelikult oli... nagu ma arusain ,siis oli neid ikka päris palju... nr. 1 oli nad lihtsalt kõik kokku korjand. Kuid siis kui keegi uueks nr. 1'ks saab siis lähevad need paelad taas mööda ilma laiali jälle? ... igatahes oli päris lõpus see kunagine Afro sõber ennast neid täis sidund ju.

... või see ,mis võimed või privileegid sul nr.1'na on... ok keegi ei tohi sinuga võidelda ,välja arvatud nr.2 ,kuid see pole nüüd küll kõike seda jamamist väärt.



Segaseks jäi muudki ,kuid kokkuvõttes oli siiski hea sari.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 21:52    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Hea sari... lausa väga hea ,kui ta poleks mitte 5 vaid 25 osa pikk. Lahe stiil , head võitlused ,kuid palju asju jäi siisgi segaseks

... näiteks see ,mitu kuradima nr.2 peapaela siis tegelikult oli... nagu ma arusain ,siis oli neid ikka päris palju... nr. 1 oli nad lihtsalt kõik kokku korjand. Kuid siis kui keegi uueks nr. 1'ks saab siis lähevad need paelad taas mööda ilma laiali jälle? ... igatahes oli päris lõpus see kunagine Afro sõber ennast neid täis sidund ju.

... või see ,mis võimed või privileegid sul nr.1'na on... ok keegi ei tohi sinuga võidelda ,välja arvatud nr.2 ,kuid see pole nüüd küll kõike seda jamamist väärt.



Segaseks jäi muudki ,kuid kokkuvõttes oli siiski hea sari.

1 oli igast pea paelast, lihtsalt arvati et seda teist peapaela pole enam, seega läksid kõik kolmandad ja nii edasi hotshotid sinna 1. peapaela nõudma
privileegid olid sellised, et sind ei võind keegi muu puutuda v.a. nr 2
Kuigi arvati et see on loll jutt, kuna ühtki peapaela polnud nähtud juba aastaid!

Ummi kirjutas:
inz002 kirjutas:
Need olid need teised nuubid kes arvasid et nad on nii kõvad et nr. 1-te omada!

Need nuubid poleks ju sinna mäele välja jõudnudki?
Aga ometigi jõudsid, kuna polnud ju kedagi kes neid takistaks... See afro sõps, see oli sinna läind ootama vaid afrot ju?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 12, 2007 10:49    Teema: Vasta viitega

vaatasin ka ära ja peapaelade küsimus sai mingis osas selgeks. nagu alguses öeldi, oli 2 iidset peapaela: 1 ja 2. esimest sai ainult teise omanik võitlema kutsuda, aga teise käest said kõik endale tema peapaela nõuda.

mis teistesse puutub, siis kuidas nad sinna sattusid, seda ei tea, aga näidatud peapaeltel oli ilusti näha teised numbrid: 5, 7, 10 ja 4, ehk siis oletan, et kokku oli 10 peapaela erinevate numbritega. ja kuna alguses räägiti ainult kahest peapaelast, siis järelikult ülejäänud olid juba ammu sinna mäele kokku korjatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: