OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeaasta 2006
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas 2006 oli hea animeaasta?
Parem kui 2005
45%
 45%  [ 16 ]
Enam-vähem sama hea kui 2005
17%
 17%  [ 6 ]
Kehvem kui 2005
2%
 2%  [ 1 ]
Ei oska õelda, hakkasin alles sel aastal animet vaatama
34%
 34%  [ 12 ]
Kokku Hääli : 35

Autor Teade
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 20:24    Teema: Animeaasta 2006 Vasta viitega

Aasta 2006 hakkab vaikselt lõpule jõudma ja ma arvan, et on aeg möödunud animeaasta kokku võtta. Nii et kirjutage siia, kas 2006 oli hea aasta animesõbrale, millised seeriad ja filmid kõige sügavama mulje jätsid ja kui palju üldse keegi sel aastal animet vaadata jõudis. Kui on ehk mõni film või seeria, mide pikisilmi ootasite, kuid mis osutus teie jaoks suureks pettumuseks, siis võib ka selle siin ära märkida. Ja lisaks kirjutage veel, et millist filmi või seeriat te uuest aastast kõige rohkem ootate.

Ja vastake küsitlusele kah. :)


Mina isiklikult arvan küll, et oli parem kui 2005. Parim anime sellest aastast oli minu jaoks The Melancoly of Haruhi Suzumiya, mis ka minu lemmikseeriate edetabeli tippu tõusis. Filmidest jättis ehk kõige sügavama mulje selline lühianimatsioon nagu Pale Cocoon.
Animet olen selle aasta jooksul vist küll rohkem vaadanud, kui kõigil eelnevatel aastatel kokku, nii et selles osas oli aasta suisa tõeliselt edukas. wink

Uuest aastast ootan kõige rohkem Makoto Shinkai uut täispikka animatsiooni Byousoku 5 Centimeter/5 Centimeters per Second.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 21:16    Teema: Vasta viitega

Päris hea aasta oli kuid ma arvan, et iga aasta läheb paremaks!!
Kuid Ma ootan kohe mitut sarja:
Devil May Cry
Suzumiya Haruhi second season
Zero no Tsukaima second season

Kindlasti on veel kuid ei tule kohe meelde!!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 21:49    Teema: Vasta viitega

Esimese välismaa anime vaatasin vist läbi selle aasta varasuvel. Vampire Hunter D. Seega ei oska öelda - hakkasin ju alles see aasta vaatama.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 21:51    Teema: Vasta viitega

Animet olen RTL2 pealt vahtinud oma kümme aastat. kuid 2006 hakkasin esimest korda animet netist laadima ja vaatama.

Minu arust aasta saavutused:

Welcome to NHK (NHK ni youkoso)

The melancholy of Haruhi Suzumiya.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 22:55    Teema: Vasta viitega

Kas aasta parimad on vaid need, mis aasta sees nii algavad kui lõpevad (üks hooaeg vähemalt)? Sest mina tahaksin ära mainida bio-tmnt signatuuri.

Minulgi oli see aeg, kui ma animed vaatama hakkasin vähem kui aasta tagasi. Mõtlen internetist tõmbamist ja arusaamist, et see anime üks tore värk on ja digimon ei olegi ¾anri tipp. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 23:26    Teema: Vasta viitega

Tuleb jah tunnistada et Death Note oli minu jaoks küll kõige parem!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Dets 23, 2006 23:36    Teema: Vasta viitega

Minu arust oli see aasta väga hea ja palju huvitavat tuli välja mida vaadata. Muidugi Death Note on ka minu suur lemmik aga eks neid ole teisigi... ootan huviga järgmist aastat :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 01:00    Teema: Vasta viitega

Mul oli vahepeal jälle mingi periood, kus ma anime'st eriti ei huvitunud, kuid kõige rohkem meeldisid Suzumiya Haruhi no Yuuutsu, Zero no Tsukaima, NHK ni Youkoso!, Death Note, Kanon'i remake, Sumomomo Momomo, Kamisama Kazoku ja Inukami. Jätsin lisaks nendele animedele veel paar, mille kohta ma üldisemat arvamust pole jõudnud veel kujundada.

2005 aasta animesid ma vast nii palju näinud ei ole, nii et täpset vastust küll anda ei julge.

Uuelt aastalt loodan ikka kõike head. :)

EDIT: REC oli ka muidugi. Hea. Ei teadnud, et xxxHolic selle aasta sisse mahtus. Soul Link oli tore. Utawarerumono on pooleli.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Esm Dets 25, 2006 00:35). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 11:22    Teema: Vasta viitega

Ma kunagi vaatasin anime RTLII pealt umbes 10aastat ja eelmise aasta lõpus(18.dets , kui neti sain) hakkasin netist tõmbama ja vaatama wink See aasta on mul hästi läinud LaLaLaa Narutot hakkasin vaatama eelmine kooliaasta ja nüüd ootan koguaeg uuemaid osi ja manga ka LaLaLaa Samuti vaatasin Howl's moving castle'i ja muud LaLaLaa Arvatavasti hakkan 2007a. vaatama Bleachi jm. filme. äkki reklaamite mõnda mõnes teises teemas, et näeksin kas on huvitav?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 12:50    Teema: Animeaasta 2006 Vasta viitega

Selle aasta jooksul olen kõige rohkem erinevaid animesid vaadanud, vist umbes sama palju kui viimase 12 aasta jooksul üldse kokku :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 13:14    Teema: Vasta viitega

Järgmise aasta alguses lõpevad ka kahe ülipopulaarse shoneni - Bleachi ja Naruto - fillerid, mis teisel puhul kestnud juba aasta ja pool. Minu jaoks on see väga rõõmustav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 13:50    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Järgmise aasta alguses lõpevad ka kahe ülipopulaarse shoneni - Bleachi ja Naruto - fillerid, mis teisel puhul kestnud juba aasta ja pool. Minu jaoks on see väga rõõmustav.
MINU JAOKS KAAA!!! Väga rõõmustav LaLaLaa Järgmine aasta kavatsen vaadata 10x rohkem anime!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 15:34    Teema: Re: Animeaasta 2006 Vasta viitega

Dejiko-nyo! kirjutas:


Uuest aastast ootan kõige rohkem Makoto Shinkai uut täispikka animatsiooni Byousoku 5 Centimeter/5 Centimeters per Second.


Oooo jaa....Seda ootan ka mina!...

Kuid see aasta möödus...teistmoodi. Animeaasta 2006 on oli suhteliselt korralik. Haruhi oligi vist selle aasta parim seriaal ning
vanematest sellel aastal nähtud asjadest olid väga head Kino ja Angel Egg...

Selle aasta parim raamat oli minule loomulikult Potter. Kõige suurem pettumus oli vist Lian Hearni teos "Kuu hele valgus". Lõpp rikkus kõik ilusa ära. Mulle ei meeldi sellised tüüpilised õnnelikud lõpud.

bio-tmnt kirjutas:
Devil May Cry

Olgu..mäng mulle väga meeldis, kuid animatsiooni ei oota. Kõik mängude järgi tehtud asjad on enamasti mängule endale alla jäänud. * judistab end mõeldes Tekkenile

Kuid jah...järgmise aasta suurim soov on näha enda ees HP 7 osa...kuigi ma ei tea, mis minust saab, kui mul see läbi on...Parim läbi loetud raamat oli sci-fi klassika- Asimov.

Seriaalidest olid kõige-kõige Lost ja Battlestar Galactica, mis tultab meelde..et FUSHI..ma tahan saada ka teisi osasid! *jah..ma ei viitsi endale neid ise muretseda. Laisk olen.

Tsiteerin::
Question: Are you going to write a book about other characters than Harry Potter?
J.K. Rowling responds: Yes, when I've finally finished all seven Harry Potter books, I will write something else.


Jippiiii...minu elu ei olegi veel läbi...kuid....kuid..ma kardan, et nad ei saa olema sama head :(

..Selle aasta suurim avastus oli see, et kaks ülekaalulist looma- kass Skede-mauau-mustikas-Lucifer ja jänku Bäncu-Babe - on võimelised väga kiiresti liikuma, kui neid kokku panna. Ei või iial teada milleks on keegi võimeline!

aga..nüüd ma lähen...varsti tuleb jõuluvana wink

PS: Häid Jõule Kõigile!
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 16:57    Teema: Vasta viitega

2006... väärivad mainimist:

-Ergo Proxy
-Suzumiya Haruhi no Yuutsu
-Fate/Stay Night
-Ghost Hunt
-NHK ni Yokoso!
-REC
-Utawarerumono
-School Rumble - Second Term
-Death Note
-Black Lagoon
-Muteki Kanban Musume
-Higurashi no Naku Koro ni
-Witchblade
-xxxHolic
-Saiunkoku Monogatari
-The Third: Aoi Hitomi no Shoujo
-D.Gray-man
-Black Cat
-Ouran Koukou Host Club
-.hack//Roots
-Hellsing OVA
-Jyu Oh Sei
-Soul Link
-Paljud jäävad välja sest algasid 2005 või varem.
-Mõned jäävad välja sest ei "tõmmanud" mind.

Filmidest:

-Tales from Earthsea
-Doraemon: Nobita no Kyouryuu
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 18:03    Teema: Vasta viitega

Ma ütleks, et umbes sama hea kui eelmine aasta... Kui poleks paari sarja oleks asi ikka kõvasti hullem... See võib ka sellest tulla, et ma eelmine aasta uurisin rohkem uusi sarju, kuid see aasta olen pigem vanemate animetega tegelenud. Ma arvan, et pole vaja välja tuuagi, mis animed see aasta meeldisid, neid on siin juba korduvalt välja toodud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 00:57    Teema: Re: Animeaasta 2006 Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Olgu..mäng mulle väga meeldis, kuid animatsiooni ei oota. Kõik mängude järgi tehtud asjad on enamasti mängule endale alla jäänud. * judistab end mõeldes Tekkenile


Kuid erandeid leidub ja ma ei lausu midagi enne kui ma pole seda näinud!!!
Siin on väike clip selle kohta, kuid mitte midagi ütlev http://dmc-tv.com/

Kuid enna jäi tõesti üks hea anime taas mainimatta sellest aastast! Oli ju veel Ergo Proxy kuid ma ei tea kas ma eksin või on tõesti lõpp tulematta sellest!! Äkki keegi mainiks kas on või ei ole?
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 01:27    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole see aasta eriti midagi uut vaadanud, mistõttu ma annan ülevaade enda animeaastast. Loodan, et keegi ei pahanda.

- Suzumiya Haruhi, parim anime ever, etc. Mis ma ikka sellest kirjutan, või pigem, ma parem ei kirjuta enne kui ma liiga palju kirjutan, sest see oleks nii minu kui ka teie aja raiskamine.
- jätkuvalt Kidou Senshi Gundam'i LD-ripid, mis aeglaselt välja tilguvad
- vaatasin Touch'i lõpuni (super)
- vaatasin Eureka lõpuni (meh)
- jätsin NHK pooleli kuna manga hakkas mingist momendist alates tõsiselt imema
- Death Note'i anime asemel loen mangat

Dumdidum. Ma vaatasin animefilme ka.

- Nausicaa. Ilus, rabav ja mõtlemapanev, aga millegipärast lootsin ma midagi... keerulisemat. Mulle tundub, et oma filmide tooni suhtes on Miyazaki natuke ühepalgeline, mis kindlasti ei ole halb, aga muudab vaatamiskogemuse natuke ebaüllatavaks (ja neid üllatusi ma aina jahin)
- Umi ga Kikoeru. Ainsad filmid, ei, teosed üldse, mille puhul ma üllatuste puudumisega lepin, on slice-of-life tüüpi vaatemängud. Neis on enamasti peidus üllatus iseeneses, sest ma ei oska kunagi aimata mis ikka täpselt järgmisena toimub kui kõik emotsioonid on nii peenelt luubi alla võetud ning iga pisemgi nüanss paneb end maksma, mõtteis. Peale vaatamist vajusin enda tugitooli sisse, silmad laes, ning võtsin füüsiliselt ja vaimselt sisse selle positsiooni kus ma mõtlen ja unistan korraga tuleviku üle. Jahaa.
- Mind Game. Mind blown. See film oli nagu puhas energia, poole pealt tükedaltud ja väljavenitatud et mõelda ja seedida ka saaks, mitte ainult kogeda ja kogeda. Loll mina, et ma nii kaua ootasin enne selle ära vaatamist, või oli asi vist subtiitrite puudumises.
- Vaatasin Ghiblies'i teise osa ära. Seal oli palju stseene, kaadreid ning kaameranurki mida ma mitu korda üle vaatasin, et nende, uh, hetke, endasse imeda. Kuidagi unustamatu asi.

Mingeid asju oli veel, mida ma nii täpselt enam ei mäleta. Üks episood Twilight Q'd näiteks ja siis veel DA BOMB, ohohohooo.

Aitab nüüd vist kah. Grave of the Fireflies'i ma ei vaata kunagi.

The End.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 01:39    Teema: Re: Animeaasta 2006 Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:

Kuid erandeid leidub ja ma ei lausu midagi enne kui ma pole seda näinud!!!
Siin on väike clip selle kohta, kuid mitte midagi ütlev http://dmc-tv.com/


Ei avaldanud muljet. Minu meelest Devil May Cry kõige tugevam külg on just mängimises tekkiv tunne "Ma teen nüüd midagi stiilset ja geniaalset"...umbes nagu Zone of Endersilgi.

Lugu iseenesest on pigem tavaline - heaks hakanud deemon dramaatilise minevikuga.

DMC 2 osa oli minu jaoks suur pettumus ja seda eelkõige sellel põhjusel, et seal ei pakkunud mängmimine ise mingit pinget. Bossid olid kerged, lugu läks lihtsalt edasi ning lõpuks hakkas koguni igav. Loo sisu kohta ma ei mäleta kahjuks mitte midagi...ma ei mäleta asju, mis mulle ei meeldi. Kui sa teed mängu kahe päevaga läbi, siis on seal midagi mäda...

Kuid seevastu Esimene ja kolmas osa on mul väga selgelt meeles ning just võitluskohad. Näiteks kui sa oma vennaga seal mõõklesid ja lõpuks ka mingi juhuse tõttu selle ära tegid, siis sellele järgnev video on erilisem kui niisama diivanil lösutades mingi kakleva tüübi vahtmine.

Loomulikult on erandeid ja sellest võib midagi head tulla, kuid ma arvan sellegipoolest, et mäng jääb paremaks, lõbusamaks ja kihvtimaks.
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 01:47    Teema: Re: Animeaasta 2006 Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Kuid enna jäi tõesti üks hea anime taas mainimatta sellest aastast! Oli ju veel Ergo Proxy kuid ma ei tea kas ma eksin või on tõesti lõpp tulematta sellest!! Äkki keegi mainiks kas on või ei ole?

Lõppenud juba, 23 osaga.

acousmatique kirjutas:
Ma ei ole see aasta eriti midagi uut vaadanud, mistõttu ma annan ülevaade enda animeaastast. Loodan, et keegi ei pahanda.
nagu mängurite vanasõna ütleb "n00b..." :)

mainin ära et Miyazaki Nausicaä manga on keerulisem, erineb mõnes aspektis filmist ja see on ka nauditav.

rohkem ma ei näri sest siin teemas on juba nagunii kahtlast kraami, mis aastasse 2006 ei taha hästi mahtuda. (Pale cocoon jäi mul listist välja enne ja ta on OVA, mitte film)
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 01:58    Teema: Vasta viitega

Mida see n00blus siia puutub, ma ei mõista?
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: