OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

kiddy grade

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 09:50    Teema: kiddy grade Vasta viitega

Vaatasin hiljuti "Kiddy Grade" animet ja pean tunnistama, et oli ootamatult halb. Hakkasin vaatama sellepärast, et mingites saitides oli see päris ok keskmise hinde saanud. Tegelikult ma seda juba teadsin küll, et selliseid hindamissüsteeme eriti usaldada ei saa, aga ikkagi...



Anime tegevus toimub kaugel tulevikus ja räägib põhiliselt noortest ülivõimetega tütarlastest, kes on Galaktilise Kaubanduse ja Tariifide Organisatsiooni superagendid.
Ma mõistan, et mina ilmselt pole selle anime sihtgrupp, aga kui peategelaseks on huulepulka relvana kasutav superagent, shampusepudelitest tulistatakse laserkiiri, mängu astub 65 000 km suurune mecha, tegelased vahelduva eduga surevad ja jälle ellu ärkavad ning kogu seda kama on üritatud esitada draamana, siis tekib kuidagi kahtlane tunne.
Miskipärast meenus mulle, kui ma aastaid tagasi "Apollo 13" filmi käisin vaatamas. Minu taga istus umbes kolmekümnendates aastates mees, kes rahulikult nohisedes kogu filmi kuni tiitriteni ära vaatas, siis aga tõusis püsti ja nördinult "Mh, jura!!" lausus.
St ma ise ka ei saa aru, miks ma selle "Kiddy Grade'i üldse lõpuni vaatasin". Ilmselt igal hetkel lootes, et järgneb midagi veel absurdsemat ja ebaloogilisemat. Aga selleks, et see naljakaks oleks läinud, oleks pidanud see anime veidi rohkem üle võlli olema keeratud.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 18:42    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mängu astub 65 000 km suurune mecha


see kõlab ju küll hästi. milline see mecha välja nägi ? gunnmi hiigelsuured androidid/mechad/robotid/küborgid vms meeldisid mulle väga. kas neid kiddy grade-i kolakaid annab kuidagi nendega võrrelda ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 18:59    Teema: Vasta viitega

kas see oli anime ainus pantyshot või sai pool saateajast pantsusid vahtida? Hentai
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 19:06    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kas see oli anime ainus pantyshot või sai pool saateajast pantsusid vahtida?


see oli ainus. nüüd see seeria ka vaadatud ja võin öelda, et see panttyshot oli kusagil kuuendas episoodis 12ndal minutil. aga paraku kestis ta umbes 3 kaadrit. et sa pead pausi ajal kaader haaval otsima. aga kui üles leiad siis on küll täiesti Hentai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 19:30    Teema: Vasta viitega

Einohh minu meelest välkusid need pantsud ikka tihedalt ja fanservice oli selle seeria üks alustalasid.
Aga mecha oli üks tohutu suur kosmosolaev, mis miskipärast sai ennast robotiks muundada.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 23:53    Teema: Vasta viitega

ei mäleta seda kui pantsuanimet. igaljuhul mulle ta meeldis, st üldhindena paneks vist 7 (10-st).

tõenäoliselt spoilerdan siin oma muljetega, aga ütleks siiski, et minu arust oli eelnev nö mittemidagitegemine tagantjärgi vaadates täiesti ilus sissejuhatus järgnevale, st pöördele loos. peale kolme aastat on raske midagi täpselt meelde tuletada, aga see mulje on siiani olemas. ehk siis 10-11 osa episoodilisi missioone kust ei paista mingit storyline taga olevat, aga siis ühel hetkel pöördub asi pahupidi ja jätkub äktsioni ning minu arust ka hea stooriga mis kahjuks aga ei jätku päris lõpuni.

ei oskagi kohe öelda animesi mille puhul on lõppu vaadates selline tunne tulnud, et sellega on midagi nüüd p-sse läinud, aga Kiddy Grade puhul tekkis midagi taolist küll. mitte et lõpp nüüd niiväga kohutavalt halb oleks olnud, aga see läks kuidagi käest ära, st oleks sihukese story järgi midagi paremat oodanud.

aga ilma lõputa on see minu arust päris hea anime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 10:21    Teema: Vasta viitega

Üldjoones nõustun ruri arvamusega. Kuni, umbes 7-8 osani, ei toimunud mitte midagi huvitavat ja oleksin ääre pealt vaatamise lõpetanud. Kuna tollel ajal ei olnud mitte midagi uut siis pingutasin paar osa veel ja oh näe, plot läks päris paksuks kätte :)
Lisaks veel seda, et tegelast siseelu oli väga hästi välja toodud. Mulle meeldis just see kuidas kõik EI OLNUD ilus. Peategelaste hinged olid ikka väga raskelt haavata saanud.

Lõpp läks jah natuke käest ära. Jääb mulje, et lõppu lihtsalt venitati. Oleks sama story linei umbes 20 osa juures kokku võetud, oleks anime veel parema mulje jätnud.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: