OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Got Info?
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 10:11    Teema: Got Info? Vasta viitega

Oleks vaja infot mõningate animede kohta, kas on head ja mis muidu arvate, personaalne rateing?
Animed mille kohta oleks vaja infot:

1.chobits
2.hanoka
3.kimi ga nozomu eien
4.love hina
5.soul link
6.yume tsukai

tnx.. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 10:30    Teema: Vasta viitega

No ma ei tea, vaata näiteks siia.
Ise olen neist ainult Love Hinat näinud, aga see oli ammu ja ma ei mäleta sellest eriti palju, aga päris hea oli vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 10:33    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
No ma ei tea, vaata näiteks siia.
Ise olen neist ainult Love Hinat näinud, aga see oli ammu ja ma ei mäleta sellest eriti palju, aga päris hea oli vist.

Seda lehte tean, ma ei vaja ülevaadet vaid arvamusi ja enda hinnet.. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 12:49    Teema: Vasta viitega

Umm...Natuke olen Love Hina't olen näinud ning see on natuke kurb ja seal on ecchi't päris palju aga see peaks ikkagi hea anime olema.
Love Hina on siis selline, et ühel poisil juhtuvad mingid pervertsed asjad (kogemata)ning siis see, kelle peal see pervertne asi oli, karjub täiest jõust: "PERVERT!!!"Ning lööb siis kuhugile pära põrgusse.
Heh, mul polnudki eriti midagi öelda, kuna olen vaid kaht osa näinud... Happybunny Muide, alguses oli see kurb koht ja see oli niimoodi, et see poiss oli väga väike (Mineviku näitas)ja ta oli ühte tüdrukusse armunud ning siis see tüdruk tegi talle musi aga kahjuks see väike tüdruk läks mingi suure veokiga sealt ära ja karjus selle poisi nime ning see poiss jooksis veoautole järele, kuid veoauto sõitis minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 13:19    Teema: Vasta viitega

Ma olen ära kõik Love Hina osad ja specialid ka mis juurde tehti, lihtsalt seetõttu, et tahtsin teada millega see asi nüüd siis lõppeb :P
Muidu kõlbas vaatata küll, seal oli ja palju ecchit ja vägivalda, seetähendab, et naispeategelane peksis pidevalt meespeategelast emm
Chobitisit olen ka nats näinud ja selle põhjal tõmbaks paralleele Elfen Liedga,
usun, et see on ka päris vaatatav :)
teisi pole näinud LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 13:22    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

1.chobits - 3/10 (okei muusika tõttu eelkõige)
2.hanoka pole näinud
3.kimi ga nozomu eien 9/10 (hentai mängu põhjal tehtud anime ei saa eriti paremaks minna imo)
4.love hina 5/10 (omal ajal oli täitsa lõbus seda vaadata)
5.soul link 2/10
6.yume tsukai pole näinud

On nüüd parem? Teiste inimeste "reiting" on minu arvates küllaltki mõttetu, üldiselt tasub ikka mõni osa ise vaadata ja siis otsustada, kas tasub vaadata(eeldusel, et sa selle jaoks tahtsid).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 13:48    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
1.chobits - 3/10 (okei muusika tõttu eelkõige)
2.hanoka pole näinud
3.kimi ga nozomu eien 9/10 (hentai mängu põhjal tehtud anime ei saa eriti paremaks minna imo)
4.love hina 5/10 (omal ajal oli täitsa lõbus seda vaadata)
5.soul link 2/10
6.yume tsukai pole näinud

On nüüd parem? Teiste inimeste "reiting" on minu arvates küllaltki mõttetu, üldiselt tasub ikka mõni osa ise vaadata ja siis otsustada, kas tasub vaadata(eeldusel, et sa selle jaoks tahtsid).

kimi ga nozomu eien on hentai?Lihtsalt uudishimust küsin..Muidu Love Hina peaks vaadatav olema.
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 13:58    Teema: Vasta viitega

Love Hina - nutsin lõpus ja emotsesin tükk aega. LH vajab tugevat sisseelamist, mina näiteks suutsin väga hästi Keitaroga samastuda. samas kui teine kord seda niisama ajaviiteks vaatasin, haigutasin endal lõua valusaks. ecchit oli, kuid mitte midagi rämedat, tüdrukud lasid lihtsalt saunalinades ringi, baka hentaidele polnud seal midagi vaadata.

Chobits - sügava mõttega, samas kohati üle pingutatud. Soovitan kõigil ära vaadata, samas pole animes midagi ahhetamapanevat.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 14:08    Teema: Vasta viitega

Chobits mulle meeldis. tugevamateks külgedeks mu meelest huumor ja sile visuaalia. taustaks olev lugu tõtt-öelda eriti ei huvitanudki, aga ei seganud ka. 7/10.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 14:16    Teema: Vasta viitega

Username vist ütleb enda eest, mida Love Hina'st arvan. Aga nagu RH enam-vähem seletas, see oleneb inimesest.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 14:24    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

Robin, komadori kirjutas:
kimi ga nozomu eien on hentai?

jah, hentai ja alaealiste seksi sisaldav, kuna on tehtud hentai mängu järgi kus peategelane niikuinii kõiki tüdrukuid käppis.

võib-olla hiljem vastan pikemalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 14:39    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Oleks vaja infot mõningate animede kohta, kas on head ja mis muidu arvate, personaalne rateing?
Animed mille kohta oleks vaja infot:

1.chobits
2.hanoka
3.kimi ga nozomu eien
4.love hina
5.soul link
6.yume tsukai

tnx.. LaLaLaa
1. pole näinud, ega kavatsegi vaadata, loe mangat
2. Pole vaadanud, aga näeb välja nagu mingi odav Saikano kloon
3. 8/10, pole eroget mänginud aga tegelased olid hästi välja mängitud. Põhimõtteliselt tavaline armukolmnurga teema aga huvitava nurga alt esitatud. See pole hentai, isegi mitte eriti ecchi.
4. pole näinud ega kavatsegi vaadata, loe mangat
5. ära seda enne vaata kui oled palju kvaliteetset animet vaadanud, siis saad selle eripärasid nautida.
6. ei oska kommentaarida.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 14:47    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

Robin, komadori kirjutas:
kimi ga nozomu eien on hentai?

Anime on hentai mängu põhjal tehtud, aga pole hentai.

1.chobits - olen kunagi mingi osa sellest näinud juutuubist, on kavas korralikult läbi vaadata, suht palju nalja saab seal
2.hanoka - pole näind
3.kimi ga nozomu eien - pole näind
4.love hina - hea hea hea... osadele meeldib, osadele ei meeldi
5.soul link - stoori oli üpris põnev, aga mõnes kohas jäi veidi kesiseks
6.yume tsukai - pole näinud
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 14:55    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

-hectic- kirjutas:

1.chobits
3.kimi ga nozomu eien
4.love hina


1. Chobits mulle isegi meeldis, kuigi jh ... kohati läksid mõningad asjad käest :/ ... 7/10
3. KgNE on minu üks lemmikuid ;P ... Väga hea lugu ja üks teatud koht tõi vägagi hea kahjurõõmsa näo silmi =D ... 9/10
4. Love Hina on ... ikka suht mõtetu laks ;D ... Loo mõte oli hea, kuid teostus paha ... Keitaro lennukus ja muud supernatural fenomenid kahandasid ka minu silmis mõndagi ... lugu on ka liiga juppideks lõigatud ... 5/10

Teisi ... pole näinud veel :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 15:38    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

-hectic- kirjutas:

1.chobits
2.hanoka
4.love hina


Chobits oli minu arvates ecchi, väga huvitav ja VÄGA armas
stoori polnud ka just lippadi lappadi kokku lõõdud vaid oli isegi mingi point seal

Hanokat olen paar episoodi vaadand ja ütleks et see on valus kräpp ausalt õeldes, põhimõtteliselt see tahab olla mingi ülimalt nõrk versioon animest Saikano(väga kurb) ja on veel flashis ka tehtud ehk siis ta on su keskmine neti flash multikas anime stiilis põhimõtteliselt

Love Hina kohta ütleks et tõsiselt üle hinnatud, see pokemoni stiilis taevasse pidev lennutamine oli üks häirivamatest asjadest seal + terve stoori ringleski selle ümber kuidas tüüp siis iga episood pea niisama peksa jälle sai..stoori andis soovida, polnud eriti sügav
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 21:53    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

Arno kirjutas:

Love Hina kohta ütleks et tõsiselt üle hinnatud, see pokemoni stiilis taevasse pidev lennutamine oli üks häirivamatest asjadest seal + terve stoori ringleski selle ümber kuidas tüüp siis iga episood pea niisama peksa jälle sai..stoori andis soovida, polnud eriti sügav


Sul on vist raskusi terminiga stoori... Love Hina stoori ei ringle sugugi selle ümber, kuidas peategelane peksa saab, vaid selle ümber, kuidas arenesid peategelase ja tibi(kelle nimi ei tule meelde) suhe areneb.
Kust sul see idee üldse tuli, et see on ülehinnatud? See on lihtsalt alustamiseks suhteliselt tüüpiline anime millegi pärast. Ka mulle väga meeldis Love Hina kui ma selle ära vaatasin. Samas kui kuulata inimeste juttu, kes on aastaid juba vaadanud animet siis suurem osa neist ütlevad Love Hina kohta, et mitte midagi erilist(nagu ka mina praeguseks).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 22:18    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Samas kui kuulata inimeste juttu, kes on aastaid juba vaadanud animet siis suurem osa neist ütlevad Love Hina kohta, et mitte midagi erilist(nagu ka mina praeguseks).

Täpselt
see stoori on nõrk kuna seda on juba kasutatud pea igas animes mis üldse tehtud on + seda suhte arenemist ka seal väga palju nyd ei olnud, üleüldse Love Hina on väga lapselik oma tegelaste käitumise poolest
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 22:33    Teema: Vasta viitega

Jätkates sama teemat.
Olgu kuis on, te ei saa eitada, et Love Hina on hea anime. Kui see ka vanemaid onusid ei kõdita, on see üks neist animedest, mis kohe kindlasti sobib sellele, kes pole animesid väga näinud. Tegelikult te saate küll eitada...
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 22:36    Teema: Vasta viitega

pmst jäävad osad inimesed külmaks asjas, et tegelikult on LH'sse peidetud paras mõte, mis ei tule niisama ajaviiteks vaatamisel välja.

Aga mida ma seletan, võta ja vaata, mina igatahes soovitan soojalt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 22:38    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
pmst jäävad osad inimesed külmaks asjas, et tegelikult on LH'sse peidetud paras mõte, mis ei tule niisama ajaviiteks vaatamisel välja.

Aga mida ma seletan, võta ja vaata, mina igatahes soovitan soojalt.


Toetan arvamust!

:)
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: