OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeaasta 2006
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas 2006 oli hea animeaasta?
Parem kui 2005
45%
 45%  [ 16 ]
Enam-vähem sama hea kui 2005
17%
 17%  [ 6 ]
Kehvem kui 2005
2%
 2%  [ 1 ]
Ei oska õelda, hakkasin alles sel aastal animet vaatama
34%
 34%  [ 12 ]
Kokku Hääli : 35

Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 15:45    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
...aga kui jutt läheb aasta jooksul ilmunud heade ja selliste animete peale mida julgelt võib ka teistele soovitada...

Ah jutt käib nendest animedest... Sel juhul mina ei julge ühtegi selle aasta anime'd teistele soovitada. Nagunii on ju keegi, kellele ei meeldi ja on pärast vihased.

Muidu on mainimist väärt ka need animed, mis on täiesti kohutavad, ja ainult selleks, et öelda, et neist tuleb eemale hoida. Muidugi selline hoiatus tõmbab küll näiteks mind (kui halb see siis ikkagi on!?), aga see pole kuigi oluline.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 19:01    Teema: Vasta viitega

see aasta ma ei vaadanud pooltki nii palju seeriaid kui eelmine. olen rohkem hakanud mangasid lugema viimasel ajal. kuid siiski on asju, mis vääriksid mainimist.

honey and clover 2 ! - hachimitsu to cloveri teine hooaeg või misiganes. ja troonib minu lemmik drama/romance/comedy animede tipus. animatsioon hästi kena ja tegelased täiesti ainulaadsed ja meelde jäävad. väga läks korda see seeria.

nana - ei ole veel otsa saanud. eelmine aasta oli paradise kiss ja nüüd siis nana. järgmisena võiksid nad teha näiteks neighborhood story uuesti vms sest mina lihtsalt ei ole seda seeriat täies pikkuses kätte saanud kusagilt. aga igatahes nana. hullult hea noh. parakiss oli eelmine aasta üks lemmik shoujosid ja see aasta siis nüüd nana.

ergo proxy - algas väga-väga paljulubavalt. kuid mingist hetkest hakkas minu arvates venima. siiski oli lõdvalt üle enamusest muust prahist mis see aasta välja lasti. real mayar ja pino ! väga seffid tegelased ning ma isegi ootan kas mingit ova järge või teist hooaega vms.

kemonozume - kuna mind game on üks mu lemmik täispikke animeid siis ei jätnud juba puht stilistiliselt kemonozume mind külmaks. need pisikesed klipid enne algustiitreid ning värvide kasutus ja süzee olid väga nauditavad. ta oli nagu kompott samuraifilmidest ning ameerika 80ndate aastate gängsterifilmidest. labulabu.

hellsing ultimate - ma ütlen ausalt et olgu ta kui kiidetud tahes siis hellsingi seeriast on minul jumala savi. ja on ka hellsing ultimate-ist. kuid samas pole ammu meelt nii hästi lahutatud kui seda vaadates. geniaalne anime popcorni süües sõpradega vaatamiseks.

mushishi - seeria lõppes aasta alguses. noh, lugege vabarnamehe arvustust mille te leiate anime alafoormuist, inimesed.

need on esimesed mis pähe löövad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 20:29    Teema: Vasta viitega

Telub veel üht minu poolt mainida seda, et kuigi ma suur Mecha animede fänn ei ole, oli küll 2 animet mis mind kutsusid vaatama:
Eureka 7
Code Geass - Lelouch of the Rebellion

Viimane mainitud kestab veel!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 20:56    Teema: Vasta viitega

Suht hea aasta on/oli.

Sai ju nüüd uuesti hakatud "Muumioru lugusid" vaatama (64 osa juba nähtud). Eestikeelne pealelugemine on ikka üks hea asi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Dets 28, 2006 21:22    Teema: Vasta viitega

Just-Just, Hellsingi OVA'd jäid ju ära mainimata. Häbi ütleks selle kohta, originaal oli parem.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 15:30    Teema: Vasta viitega

*Okih, teen selleks aastaks animega lõpparve (no ok, õhtul kavas veel Nausicaa taasülevaadata)
*See aasta sai siis ~30 animet ära vaadatud kogupikkusega ~kuu ... eh =D

Selle aasta animedest jättis endale sügavamad muljed ...

1. The Melancholy of Suzumiya Haruhi
2. Welcome to the N.H.K.!

Üleüldiselt:

1. Mushishi
2. Texhnolyze
3. Monster
4. Paradise Kiss
5. Eureka 7

... ja kindlasti paljud teised ka, mis lihtsalt kiirustades järjekorras meelde ei tule =D Mõttega kah tegelt kirjutada nimekirja, mis kordub paljude teiste omadega ... eksju =D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 23:12    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
ruri kirjutas:
...aga kui jutt läheb aasta jooksul ilmunud heade ja selliste animete peale mida julgelt võib ka teistele soovitada...

Ah jutt käib nendest animedest...

enam-vähem, st algset küsimust arvestades - millised seeriad ja filmid kõige sügavama mulje jätsid - võin ma arvatavasti tõlgendada seda nii nagu ma tõlgendasin. igaljuhul ma eriti ei usu, et Ryujinile kõik need tema üles loetud animed sügava ja kustumatu mulje jätsid. tõsi küll, kui lihtsalt mainimise peale minna (et noh, see kõlbab ka vaadata), siis jah, nimekiri võib tema omast isegi pikem olla.

ja muidugi ei välista see algne küsimus neid mis halvast küljest sügava mulje jätsid. mida just endal otseselt ei ole, aga selles kategoorias võiks mainida Soul Linki, Tactical Roari ja Hanokat. tegelikult viimase paneks vist isegi kategooriasse "jättis halvast küljest sügava mulje" kui ainult julgeks/tahaks seda vaatama hakata.

enda poolt tooks meeldejäävatena välja järgmised:
    Higurashi no Naku Koro ni
    Ouran Koukou Host Club
    Honey & Clover 2
    Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
    Nana

ja mainiks mõnda veel mis rohkem meeldisid:
    Aria the natural
    Magical Pokan
    Mushishi
    Simoun
    Saiunkoku Monogatari

Ergo Proxy ja Welcome to the N.H.K.! jäävad teenimatult mainimata kuna pole neid veel vaadanud. samuti ka oktoobris alanud animed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 23:44    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
"jättis halvast küljest sügava mulje"

Parem oleks selle asemel öelda "jättis sügava haava".
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 29, 2006 23:58    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
ruri kirjutas:
"jättis halvast küljest sügava mulje"

Parem oleks selle asemel öelda "jättis sügava haava".

mulle ei jäta animed haavasi hinge/südamesse või mujale. ja ma ei ole raisatud aja pärast ka enda peale nii vihane, et neid haavasi füüsiliselt endale tekitaksin, seega "halb" ja "mulje" on minu jaoks siiski sobivamad sõnad.

edit: kirjaviga.


Viimati muutis seda ruri (Püh Dets 31, 2006 02:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 30, 2006 00:25    Teema: Vasta viitega

Aga "jättis sügava haava" on mitmetimõistetav kujund, mis on kujult sarnane fraasile "jättis sügava mulje", nii et ma ei saanud seda pakkumata jätta. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Jan 01, 2007 01:35    Teema: Vasta viitega

Nüüd on 2006 ametlikult läbi ja võtan siis ka ise kokku. Nagu varem ütlesin, alustasin anime vaatamist alles 2006 alguses, aga ma hakkasin vaatama klassikat ja kõige populaarsemaid animesid ning ei keskendunud samal ajal ilmuvale animele. Alles aasta lõpus hakkasin ka uuemaid sarju vaatama ja kui nüüd midagi meelest ei lähe, siis olen vaadanud kolme 2006 aasta animed:

1. Melancholy of Haruhi Suzumiya - oli super!
2. Death Note - oli super!
3. Black Blood Brothers - noh, õhtuseks ajaviiteks sobis, aga uuesti küll ei vaataks.

EDIT: Ahjaa, Hellsingi kaks OVA nägin ka ära. Originaalseeriale jäid alla, aga ilus animatsioon ja vaataks mõni teine kordki.


Viimati muutis seda cenorig (Teis Jan 02, 2007 14:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 10:10    Teema: Vasta viitega

Kõige paremini meelde jäänud või silma torganud animed (suvalises järjekorras):

Honey & Clover II
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Mushishi
Code Geass
Pale Cocoon
Mai-Otome
Death Note
Yakitate!! Japan mis 2006 aastal lõpu leidis :P
Otome wa Boku ni Koishiteru mmmm it's a trap ^.^
Freedom
Black Lagoon 1 ja 2
The Third: Aoi Hitomi no Shoujo
xxxHOLiC
Ouran High School Host Club
School Rumble ja Semester 2
Mingil määral võiks Tsubasa Chronicle ka siia alla tuua. Esimene season sai küll 2005 aastal läbi kuid teine kestis ka aasta 2006

Pettumust tekitas Welcome To The NHK! Sama probleem mis Death Note animega. Animes lihtsalt ei suudeta nii detailselt seda õhkkonda edastada kui seda saab teha mangas :(
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 11:25    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
zork kirjutas:
Ryujin kirjutas:
2006... väärivad mainimist:
-Soul Link

Minu arust väärib see mainist ainult kui üks halvimatest animetest sellel aastal.

Sa vaatasid ikka lõpuni?
...
Aga ma arvan, et sa teed talle liiga, kui paned ta havlimate animete hulka. Põhjendad äkki ära ka, lihtsalt solkimise asemel?

Jah, vaatasin lõpuni. Kuidagi. Ainuke asi, millega võin nõus olla, et kui sa tõesti ennast ainult teemale(plot) fokusseerid ning mööda vaatad viletsast animatsioonist, halvasti tehtud fanservice'set, igavatest/tüütutest/stereotüüpsetest tegelastest, kehvadest dialoogidest, suhteliselt nigelast teostusest - siis ehk isegi on seda mingit mõtet vaadata. Ise vaatasin mingil moel selle lõpuni just puhtalt sellepärast, et säilis mingi väike huvi selle vastu, et millest seal siis ikkagi räägitakse.
Ryujin kirjutas:
Aga selle üldise lihtsuse ja arvatatava eelarve väiksuse tõttu ei saa midagi enamat loota. Aga kas keegi palun nimetab mõne kosmoseseebi aastast 2006, mis oli sellest parem?

Peaaegu kõik mis ma vähegi leidsin ja mis minu arust võiks mingil moel kosmoseseebi alla kvalifitseeruda. Ja need oleks:
Soukou no Strain (S-Strain)
Coyote Ragtime Show
Aim for the Top! Gunbuster 2 (see on küll vahemikus 2004-2006)
Üks on veel(Glass no Kantai), aga aseda ma ei oska eriti paremaks või halvemaks Soul Link'ist liigitada enda jaoks.

Ryujin kirjutas:
Jättes igasugused gundamid välja (¾anr mida ma ei talu).

Miks siis ei talu? Sellepärast et seal on suured robotid? Et seal on tunduvalt asjalikum teema taga? Sellepärast et seal on emotsioone rohkem? Seletad ehk natuke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 12:58    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Animes lihtsalt ei suudeta nii detailselt seda õhkkonda edastada kui seda saab teha mangas :(

Nii juhtub, kui mangat lugeda. Mina olen suutnud ainult paari animed vaadata, millel ma mangat olen lugenud. Teist paari ei suutnud. LaLaLaa

EDIT: Suured robotid... Need on lootusetult liiga suured ja minu pähe mingil ajahetkel ei mahtunud. peaks uuesti proovima
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 13:47    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Jah, vaatasin lõpuni. Kuidagi. Ainuke asi, millega võin nõus olla, et kui sa tõesti ennast ainult teemale(plot) fokusseerid ning mööda vaatad viletsast animatsioonist, halvasti tehtud fanservice'set, igavatest/tüütutest/stereotüüpsetest tegelastest, kehvadest dialoogidest, suhteliselt nigelast teostusest - siis ehk isegi on seda mingit mõtet vaadata. Ise vaatasin mingil moel selle lõpuni just puhtalt sellepärast, et säilis mingi väike huvi selle vastu, et millest seal siis ikkagi räägitakse.
Esiteks sinu loetelu on kunstlikult pikemaks venitatud, korrutad ju sama asja. Teiseks ei saa ma siinkohal sinuga nõustuda, sest plot oli suht olematu ja tundus nagu see muutuks iga osaga. Ja sa unustasid ära selle väikse tüdruku, kellel oli peaaegu kõige jubedam hääl mida ma animes olen kohanud. Sa unustad need toredad zombid. Ja selle kuidas kõik hästi lõppeb (kui välja arvata need tüübid kes ära likvideeriti [kurja tädi poolt] või need kellele psyho girl augu pähe lasi). Aga mulle oli see kõik värskendav kogemus, sisemine närvikõdi ja silmapööritusharjutused. Seega leian, et see polnud üldse halb.

zork kirjutas:
Miks siis ei talu? Sellepärast et seal on suured robotid? Et seal on tunduvalt asjalikum teema taga? Sellepärast et seal on emotsioone rohkem? Seletad ehk natuke.
NGE isegi meeldis. Macross Zero ka [Macross Zero eelkõige animatsiooni poolest]. Ja Fullmetal Panic'ud (mis kasutavad roboteid mõistlikuse piirides ja mingisugusegi loogikaga).

Aga enamik nendes gundamitest keskendub liigselt robotitele, mis teeb kogu loo puiseks. Siis läheb ekraan pooleks, näitab kuidas vend seal karbi sees istub samal ajal kui mingi julle robotile juurde lendab [taustas karjub keegi mingi "ägeda" sõna]. Ja ma parem ei maini seda kui jubedalt nad robotites laulavad. Enamik gundameid kukub samasse auku kui power rangersid või nende alternatiivid. Ja ma parem ei maini seda kokkupandavate gundamite spämmi, mida on paljud ajakirjad täis. Või neid transformer gundameid..., Robot chicken s2e13'is on ühes kohas üks variant miks gundam peale läheb. Aga eks need gundamid ole nagu autodki, mõnele meeldib neid vaadata... aga story rikuvad nad liigagi tihti ära.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 13:59    Teema: Vasta viitega

Power Rangers Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 15:28    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Esiteks sinu loetelu on kunstlikult pikemaks venitatud, korrutad ju sama asja. Teiseks ei saa ma siinkohal sinuga nõustuda, sest plot oli suht olematu ja tundus nagu see muutuks iga osaga.

Suht olematu plot ei ole olematu plot. Midagi seal siiski oli. Teiseks ei korrutanud ma sama asja, ainuke osaline kordus oli kokkuvõttev - nigel teostus. Vilets animatsioon on vilets animatsioon ja seal riivas see tõesti väga silma. Isegi minul, kes ma suuremalt jaolt animatsiooni kvaliteedist ei hooli. Halva fanservice alla käisid kehvalt teostatud pantyshot'id nõmedate kommentaaride või jaburate situatsioonidega. Ei ole mul nende vatu ka üldiselt midagi, aga siin tundusid nad eriti kehvad/nõmedad. Tegelased jällegi on omaette kategooria. Piisavalt halb oli see paha big boobs(Cellaria oli vist nimi) oma väga rõhutatud paha tegelase imagoga. Ja dialoogid ise on jälle omaette teema. Kõik need jutuajamised/monoloogid sõnavahetused lihtsalt jätsid kehva mulje.

Ryujin kirjutas:
Ja sa unustasid ära selle väikse tüdruku, kellel oli peaaegu kõige jubedam hääl mida ma animes olen kohanud.

Kui sa Nanami't mõtled, siis kehitan õlgu. Minule käis rohkem pinda Morimoto hääl. See oli see steward või misiganes, kes reisijate eest hoolitses. Mis Nanamisse puutub, siis tema tekkis ka eikusagilt. Mulle endale ei jõudnudki kohale kust, kuid animesuki foorumit lehitsedes jäi silma, et ta oli selle seksistseeni tulemus, mis seal alguse poole kuskil oli. Jabur muidugi.

zork kirjutas:
Miks siis ei talu? Sellepärast et seal on suured robotid? Et seal on tunduvalt asjalikum teema taga? Sellepärast et seal on emotsioone rohkem? Seletad ehk natuke.

Ryujin kirjutas:
Aga enamik nendes gundamitest keskendub liigselt robotitele, mis teeb kogu loo puiseks. Siis läheb ekraan pooleks, näitab kuidas vend seal karbi sees istub samal ajal kui mingi julle robotile juurde lendab [taustas karjub keegi mingi "ägeda" sõna]. Ja ma parem ei maini seda kui jubedalt nad robotites laulavad. Enamik gundameid kukub samasse auku kui power rangersid või nende alternatiivid.

Heh, jutu järgi on näha, et sa liigitad Gundamite alla suvalised animed, kus aga suured mechad sees on, nagu näiteks Getter robo ja Mazinger. Aga ei ole. Gundamid on täiesti konkreetne liin nii öelda, mis algab First Gundam'iga(Kidou Senshi Gundam) ja sealt läheb edasi kõik need 0080, 0083, z, g ,w, seed jne. Ma ei ütle, et sa peaks neid vaatama või et need peavad sulle meeldima, kuid oleks hea, kui sa teeks vahet Gundamitel ja muudel robotitel/mechadel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 15:30    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Aga enamik nendes gundamitest keskendub liigselt robotitele, mis teeb kogu loo puiseks. Siis läheb ekraan pooleks, näitab kuidas vend seal karbi sees istub samal ajal kui mingi julle robotile juurde lendab [taustas karjub keegi mingi "ägeda" sõna]. Ja ma parem ei maini seda kui jubedalt nad robotites laulavad. Enamik gundameid kukub samasse auku kui power rangersid või nende alternatiivid. Ja ma parem ei maini seda kokkupandavate gundamite spämmi, mida on paljud ajakirjad täis. Või neid transformer gundameid..., Robot chicken s2e13'is on ühes kohas üks variant miks gundam peale läheb. Aga eks need gundamid ole nagu autodki, mõnele meeldib neid vaadata... aga story rikuvad nad liigagi tihti ära.


Sa peaks esiteks ära õppima, mis asi on gundam ja mis asi on mecha. Teiseks ma tahaks jubedalt teada, mis gundami seeriad sa näinud oled, kui üldse oled. Selle jutu alusel tundub, et sa oled heal juhul Gundam Seedi või Gundam Wingi näinud ja mitte üle mõne üksiku osa. Kas sa oled lihtsalt mecha animed endale välistanud ühe halva kogemuse pärast? Kui sulle Macross Zero pakkus animatsiooni poolest huvi siis võiks seda teha ka vabalt mõni mõni vanem gundami seeria.
Lisaks sellele tahaks teada, miks sa üldse tõid selle mudelite teema sisse? See on samasugune hobi nagu mudellennukite kokkupanemine. Olles ise lennukimudelitega tegelenud võin öelda, et see kokkupanek oli just asi, mis mulle nende juures huvi pakkus. Ülimalt meeldiv ajaviide oli see. Jätame minu arvamuse kõrvale, ent tahaks siiski teada, miks sinu arvates teevad mudelid anime¾anri halvemaks või ebahuvitavamaks.
Lisaks minu arvates on väga raske öelda, et mechad rikuks mecha seeria loo ära, enamasti on lugu nii tihedalt seotud nende mechadega, et nende puudumisel poleks lugu enam ollagi eriti. See kõik sõltub muidugi seeriast endast, mulle lihtsalt tundub, et sa oled näinud küllaltki halbu seeriaid.
Kusjuures, ka mina mõtlesin mingi hetk, et ma ei vaata tõenäoliselt elus üldse mecha animesid, ma ei näinud neis midagi erilist, väljaarvatud just nendes animetes, mis sina välja tõid - FMP ja Macross Zero. Üks hetk ma lihtsalt võtsin end kokku, uurisin natuke võrgust, et millist gundamit ma peaks vaatama ja vaatasin ära sellise teose nagu Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Memory. Pärast selle vaatamist olen küllaltki palju erinevaid mecha seeriaid vaadanud ja mu arvamus sellistest animetest on täiesti teise kuju võtnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 15:40    Teema: Vasta viitega

*tõmbab välja oma sõjakirve ja ründab kõiki baka liikmeid*

Kas ei võiks ühtki teemat olla, kus ei minda üksteise kõri kallale?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 02, 2007 15:49    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
*tõmbab välja oma sõjakirve ja ründab kõiki baka liikmeid*

Kas ei võiks ühtki teemat olla, kus ei minda üksteise kõri kallale?


Ma ei lähe ta kõri kallale kui päris aus olla. Kui ma oleks seda teinud, oleks mu eelnev postitus hoopis teistsugune olnud. Mind lihtsalt huvitab, kuidas saab mõnel inimesel olla nii rumal arvamus mecha animete kohta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: