OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Elfen Lied.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 04:09    Teema: Vasta viitega

No ma ei saa aru...
See ova osa on minu arust küll üks jura.. liiga labane oli, krt oleks võinud siis vähemalt normaalse lõpu teha, mitte mingi 10.5 GRRRR! T_T :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 11:01    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
No ma ei saa aru...
See ova osa on minu arust küll üks jura.. liiga labane oli, krt oleks võinud siis vähemalt normaalse lõpu teha, mitte mingi 10.5 GRRRR! T_T :(
kohe nii hull ve 0.o ma hakkan ka vatama täna elfen liedi LaLaLaa Esimene osa oli COOOL LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 11:21    Teema: Vasta viitega

No mina vaatasin eile läbi selle. Eriti ei meeldinud, aga mõni paik tõi pisara silma. *köhatab võimalikult kõva häälega*

Tegelikult pean mainima, et selles animes oli kõikidel inimesetel sarnane tuim olek või midagi. Ma ei oska seda täpselt kirjeldada, aga mulle jäi nende käitumisest väga võlts mulje. Muidugi ma ei talu seda kui keegi laipa nähes karjuma hakkab ja paanitseb, aga selles animes käituti nagu "oi kurat laip, mis nüüd küll saab, ah suva, lähen koju magama". Ja no peale laipadele ja muu verise asja suhtes ükskõiksuse näitamisele lisaks oli ka muude olukordade imelikult ükskõikne suhtumine.

Aga see on ainult minu arvamus. Ehk polnudki asi nii hull ja mul oli lihtsalt norimistuju ja kujutasin endale asju ette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 11:45    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:

Tegelikult pean mainima, et selles animes oli kõikidel inimesetel sarnane tuim olek või midagi. Ma ei oska seda täpselt kirjeldada, aga mulle jäi nende käitumisest väga võlts mulje. Muidugi ma ei talu seda kui keegi laipa nähes karjuma hakkab ja paanitseb, aga selles animes käituti nagu "oi kurat laip, mis nüüd küll saab, ah suva, lähen koju magama". Ja no peale laipadele ja muu verise asja suhtes ükskõiksuse näitamisele lisaks oli ka muude olukordade imelikult ükskõikne suhtumine.


See sõdurpoiss vähkreb maas peale seda kui Lucy on talle 1:0 ära teinud. Üks käsi on otsast rebitud, teine on murtud, mehel on silmad välja torgatud, ta ei saa millestki aru, ainult röögib metsikus vihas ja valus.
Siis tuleb Mayu (vist oli selline nimi), seaon tal käe kinni ja ütleb ükskõikselt: "ma lähen kutsun abi, võta rahulikult"

muuseas, alateema on Manga, tahaks teada rohkem Elfen Liedi mangast, animes peaks oma teema juba olema.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 14:34    Teema: Vasta viitega

vot mind huvitab ka see , et kas on olemas ja ka seestis ka seda myyakse,
aga noh oletada võib ju et muidugi Eestis ei ole..saab aint eraldi tellida..ma pakun..
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 16:45    Teema: Vasta viitega

Seda on ainult jaapani keeles saada ja seega seda Eestis ei müüda. Küll on aga võimalik netist tõmmata fännide poolt tõlgitud mangat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 17:54    Teema: Vasta viitega

kahju...no siis ei muud midagi kui otsima ja tõmbama :) LaLaLaa
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MangaRocks!



Liitunud: 13 Jan 2007
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 19:28    Teema: Vasta viitega

elu hea Anime on Elfen Lied :)
yks lemmikutes Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 19:41    Teema: Vasta viitega

MangaRocks! kirjutas:
elu hea Anime on Elfen Lied :)
yks lemmikutes Kallis Kallis

MANGA MANGA mitte anime ...sigh
oskab keegi ka sis õelda ka kui palju pikem see manga animest kah on ja kui palju story arce seal rohkem on?
kui üldse on...
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 19:46    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
raidomees kirjutas:

Tegelikult pean mainima, et selles animes oli kõikidel inimesetel sarnane tuim olek või midagi. Ma ei oska seda täpselt kirjeldada, aga mulle jäi nende käitumisest väga võlts mulje. Muidugi ma ei talu seda kui keegi laipa nähes karjuma hakkab ja paanitseb, aga selles animes käituti nagu "oi kurat laip, mis nüüd küll saab, ah suva, lähen koju magama". Ja no peale laipadele ja muu verise asja suhtes ükskõiksuse näitamisele lisaks oli ka muude olukordade imelikult ükskõikne suhtumine.


See sõdurpoiss vähkreb maas peale seda kui Lucy on talle 1:0 ära teinud. Üks käsi on otsast rebitud, teine on murtud, mehel on silmad välja torgatud, ta ei saa millestki aru, ainult röögib metsikus vihas ja valus.
Siis tuleb Mayu (vist oli selline nimi), seaon tal käe kinni ja ütleb ükskõikselt: "ma lähen kutsun abi, võta rahulikult"

muuseas, alateema on Manga, tahaks teada rohkem Elfen Liedi mangast, animes peaks oma teema juba olema.


Ei ma tean jah, aga märkasin teemat ja mõtlesin, et ega nad eriti palju ei tohiks erineda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 20:23    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:

Ei ma tean jah, aga märkasin teemat ja mõtlesin, et ega nad eriti palju ei tohiks erineda.


noojah, kuid asi pole otseselt sinus, vaid mõnes muus trollis, kes teema animeks muutis.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 21, 2007 22:04    Teema: Vasta viitega

Diss-kleimer:
Järgnev on tegelikult totaalne spämm ja pole oluliselt seotud selle teemaga. Ma üritan lihtsalt teha halba nalja, mida mul on tarvis, et alustada hiljapeale jäänud kodutöödega ( :( ) ja ilmselt sisaldab postitus ka valesid. Kui te ei soovi oma päeva rikkuda järjekordse spämm-posti lugemisega, ÄRGE LUGEGE MIS MA SINNA ALLA KIRJUTASIN. Selle asemel minge õue (seal on lund) ja ehitage üks suur lumememm ja mängige sellega lumesõda. See on palju sisukam tegevus.

Random Hero kirjutas:
noojah, kuid asi pole otseselt sinus, vaid mõnes muus trollis, kes teema animeks muutis.

MINA!!!!!!!! Happybunny Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 21:43    Teema: Vasta viitega

Mul on täielik Elfen Liedi fännus hetkel Muhe Muhe Niih... Kas ´anime on manga kokkuvõte või on mangas midagi muud tähtsat ka? Teie vastusest oleneb minu saatus Armas kuri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 22:53    Teema: Vasta viitega

Mangas on rohkem sündmusi, aga põhimõtteliselt on anime üsna kokkuvõte küll. Kui ikka fänn oled, siis loe mangat ka! Pealegi läheb mangas lugu edasi..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 07:01    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
Mangas on rohkem sündmusi, aga põhimõtteliselt on anime üsna kokkuvõte küll. Kui ikka fänn oled, siis loe mangat ka! Pealegi läheb mangas lugu edasi..
Kas läheb O.o .... Must read manga....must read manga...must read manga... LaLaLaa Mul on Elfen Lied vaadatud!!!! Ja nüüd manga otsima LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 19:54    Teema: Vasta viitega

Kahjuks rahvas mul on teile halbu uudiseid!!! Elfen Liedil on 102manga chapterit ja tõlgitud on kuni 74ni. Ehk kes jaapani keelt ei oska, ei saagi teada mis lõpus juhtub(mangas). Krt kahju, et anime otsa sai!!! T_T Minu lemmik koos Narutoga :) Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 24, 2007 22:04    Teema: Vasta viitega

Kuule, kasuta edit nuppu, aga ma ei suuda aru saada su kiindumusest Elfen Liedi vastu. Mulle ta eriti ei meeldinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 00:04    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Kahjuks rahvas mul on teile halbu uudiseid!!! Elfen Liedil on 102manga chapterit ja tõlgitud on kuni 74ni. Ehk kes jaapani keelt ei oska, ei saagi teada mis lõpus juhtub(mangas). Krt kahju, et anime otsa sai!!! T_T Minu lemmik koos Narutoga :) Kallis Kallis


Tõlkimine on alles pooleli, tuleb ainult oodata..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 07:06    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Kahjuks rahvas mul on teile halbu uudiseid!!! Elfen Liedil on 102manga chapterit ja tõlgitud on kuni 74ni. Ehk kes jaapani keelt ei oska, ei saagi teada mis lõpus juhtub(mangas). Krt kahju, et anime otsa sai!!! T_T Minu lemmik koos Narutoga :) Kallis Kallis


Tõlkimine on alles pooleli, tuleb ainult oodata..
Tõlkimine on pooleli poolteist aastat T_T ja Ma vaatasin jaapani keelset chapterit nr101-102 ja sain nats aru, aga minuarust jäi pooleli ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Jan 25, 2007 17:35    Teema: Vasta viitega

Kokku on tegelikult 107 chapterit, millest nüüdseks on ära tõlgitud juba 75 tükki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: