OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Botid ja MMORPG's
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 26, 2009 00:20    Teema: Vasta viitega

Chi jutust saan ma aru, et botid tulevad mängu siis kui mäng kas muutub peale pikemat mängimist mõttetuks või sisaldab algusest saadik mõttetusi, mida botid aitavad leevendada. Seda just MMORPG-des. Täiendaks seda natuke enda mõtetega.

Tõonäoliselt on olemas ka grupp neid kes kasutavadki botte just bottide kasutamise pärast. Nii võib ka mängust täielikku rahuldust saada, aga gameplay on põhimõtteliselt teine. Mitte sa ei kliki ja ei tee ise vaid juhatad enda loodud bottide vägesid. Iseenesest on see piisavalt huvitav, et võtta kätte suvaline mäng (eriti online) ja vaadata kui vinged botid sa endale teha suudad. Tõeline mängulust tuleb veel siis kui üks-ühele vastasseisu satuvad kaks sarnast bot-masterit.

Ise ma MMORPG-de peale eriti ei ole viitsinud kulutada. Kunagi natuke sai Runescape-t ja viimasel ajal Second Life-i proovitud, aga midagi sõltuvusttekitavat pole ette sattunud. Muid võrgumänge vahest natuke mängin kui aega ülearu.

Võrgus mängides ma botte ei ole kasutanud. Tõonäoliselt ei ole piisavalt sage mängur, et olulist vajadust näeks ka. Counter Strikes üritasin lihtsalt leida map-e vastastega, kes ei cheatinud ja need kes seda tegid said kick-itud.

Mitte-online mängudes aga on botid kohati asendamatud. Mul oleks paari sõbraga plaanitud Postal-i (üks FPS) sessioon täielikult ebaõnnestunud kui me poleks saanud bottidega ja bottide vastu mängida, sest kohas kus mängisime, juhtus, et polnud internetti :P

Kräkkinud olen ka savefaile, aga seda frustratsioonist, et kas pole "raha" või midagi muud olulist, et saaks mängu nautida ilma mõttetu vaevata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: