OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Botid ja MMORPG's
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 01:46    Teema: Vasta viitega

Ma unustasin varem vastata EVE Online kohta: see mäng on mind ammu juba huvitanud ning mingi moment ma isegi vaagisin selle proovimist, aga nagu enamus juba siin mainida jõudsid on algne künnis liiga kõrge. Ma olen jube püsimatu inimene ka.

Üks põhjus miks ma MMO'sid ei salli on chi poolt juba kaudselt välja toodud: seda mängivad inimesed, kes kaifivad leveldamist, numbrite pidevat kasvu, ning kelle jaoks mängukogemus ise pikemas perspektiivis ära vajub. Igava mängu mängimine on minu jaoks kõige mõttetum asi üldse ning sellevõrra ma saan aru miks need Bot'id ehk kasulikud on, kuid kui mäng lõppkokkuvõttes igav on, siis milleks üldse rassida? Milleks neid numbreid, item'eid jms BS'i? Selleks et neid hiljem maha parseldada, sarnaselt Hiina kullafarmijatele? Ma ei mõista seda ning sellest lähtuvalt ei mõista ma ka MMO'sid.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 07:04    Teema: Vasta viitega

Mulle ka eriti MMOd eriti ei meeldi, va. diablo2 mis mind KUNAGI ammu köitis(enam mitte) Mulle meel´divad pigem sellised müstilised mängud nagu "Faerenheit" ja "Call of Cthulhu:DCotE" AA ja BOTID SAKIVAD!!! They are only for noobs Või single-player treenimiseks wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 14:32    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ma unustasin varem vastata EVE Online kohta: see mäng on mind ammu juba huvitanud ning mingi moment ma isegi vaagisin selle proovimist, aga nagu enamus juba siin mainida jõudsid on algne künnis liiga kõrge. Ma olen jube püsimatu inimene ka.

Üks põhjus miks ma MMO'sid ei salli on chi poolt juba kaudselt välja toodud: seda mängivad inimesed, kes kaifivad leveldamist, numbrite pidevat kasvu, ning kelle jaoks mängukogemus ise pikemas perspektiivis ära vajub. Igava mängu mängimine on minu jaoks kõige mõttetum asi üldse ning sellevõrra ma saan aru miks need Bot'id ehk kasulikud on, kuid kui mäng lõppkokkuvõttes igav on, siis milleks üldse rassida? Milleks neid numbreid, item'eid jms BS'i? Selleks et neid hiljem maha parseldada, sarnaselt Hiina kullafarmijatele? Ma ei mõista seda ning sellest lähtuvalt ei mõista ma ka MMO'sid.


EVE online on jah suht aega nõudev mäng, kuid seal pole lvleid ja, et skille õppida peab sull olema aega ja (mängu)raha, et neid arendada, sest seal õppib sinu char need automaatselt ära (kuid selleks kulub teatud aeg nt: et saada skill lvl 2 läheb 30min aga et saada skill lvl 3 läheb umbes topelt ehk siis 1h-2h ma täpselt ei mäleta) ise sellel ajal kui sinu char neid skille omandab võid sina näiteks mingit questi teha või asteroididel metalle kaevandada :P. Uusi asju saad seal kasutada olenevalt sinu teatud skill lvl'st mitte sinu char lvl'st (mis EVE online's puudub).

ja tglt on olemas ka mmo'd kus pole ei lvleid ega skille vaid on pühendatud täielikult rp'le
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 14:51    Teema: Vasta viitega

tegelikult võiksite välja minna ja oma vahelduseks midagi peale sõrmelihast ka midagi treenida. igasugused MMORPG'd on minu arust jõhker aja mõrv.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 15:02    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
tegelikult võiksite välja minna ja oma vahelduseks midagi peale sõrmelihast ka midagi treenida. igasugused MMORPG'd on minu arust jõhker aja mõrv.


mina tglt ei mängigi kogu aeg mmo'sid. see on lihtsalt üks vabaaja veetmise võimalus, samuti käin trennis ja hoolitsen selle eest, et muud lihased ka töötaks peale sõrmelihaste :P .
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
veso
kes vana asja mäletab


Liitunud: 13 Dets 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2006 10:47    Teema: Vasta viitega

käin recycled-nerdiga samas trennis :P
_________________

~~~~~~In FLames <3~~~~~~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 20:06    Teema: Re: Botid ja MMORPG's Vasta viitega

chi kirjutas:
Näide 2.
Open Game...Log in...Connect to server...Choose character....
see kõik on tegelikult üsna aeganõudev ja tülikas tegevus. ja eriti, kui server maas on...
Kõik selle võib BOT teie eest Ära teha ja kõike seda vaid näiteks Doublekliki-des Bot.exe -le (vaatab, kas server on ikka online ja kui on, siis logib sisse...jne..)


Vägev näide milles võib olla julmalt keylogereid!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 00:47    Teema: Re: Botid ja MMORPG's Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Vägev näide milles võib olla julmalt keylogereid!


Palun loe seda postitust:
http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=1253&postdays=0&postorder=asc&start=19

PS: Sellega saab selliseid lihtsaid botte ise teha. Tuleb vaid (10 Minutit) online Documentationi ja help Faili Lugeda. Eelnevaid Programmeerimise teadmisi ei ole tarvis.

http://www.autoitscript.com/autoit3/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
veso
kes vana asja mäletab


Liitunud: 13 Dets 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 23:10    Teema: Vasta viitega

lol nuppude vajutamine lõhub klavi... ple eriti kohanud sellist asja, kõikidel kellel on klavi puruks läinud on olnud närvihaiged ja peksnud klavi mingi tühja mängu pärast
_________________

~~~~~~In FLames <3~~~~~~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 00:49    Teema: Vasta viitega

veso kirjutas:
lol nuppude vajutamine lõhub klavi... ple eriti kohanud sellist asja, kõikidel kellel on klavi puruks läinud on olnud närvihaiged ja peksnud klavi mingi tühja mängu pärast

On raske uskuda, et mingi mõttetu mängu pärast keegi hiirt peksma hakkab ( Aga kes teab... )
Ju see siis siiski mängust sõltuv ole. Näiteks tean mängu, kus käsitsi Stat* pointe panna tuleb, ja seda mitte 3-. 5 ega 10 punkti, vaid ikka Kümmned tuhanded päevas, sellele tuleks nüüd kollide peale klikkimised, liikumise ja muud klikid juurdde liita ja saakski päris kena klikkide arvu.


PS: kas Teil oleks Huvi testida, mitu klikki te päevas teete?(sel päeval. mil te mängite loomulikult), Kui huvi on, siis http://www.monkeykombat.com/ ning postitage oma tulemused samasse teemasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 19, 2007 10:33    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:

PS: kas Teil oleks Huvi testida, mitu klikki te päevas teete?(sel päeval. mil te mängite loomulikult), Kui huvi on, siis http://www.monkeykombat.com/ ning postitage oma tulemused samasse teemasse.


Ise kasutan hoopis sellist programmi nagu WhatPulse.

WhatPulse 1.5 Beta 1 töötab mul küll päris hästi - loeb samuti klahvivajutusi, hiireklikke ja vahemaad palju oled hiirega ringi liikunud.

Ligi 3 aasta kasutamise järel olen nüüd lausa 12689. kohal! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
veso
kes vana asja mäletab


Liitunud: 13 Dets 2006
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 10:35    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
veso kirjutas:
lol nuppude vajutamine lõhub klavi... ple eriti kohanud sellist asja, kõikidel kellel on klavi puruks läinud on olnud närvihaiged ja peksnud klavi mingi tühja mängu pärast

On raske uskuda, et mingi mõttetu mängu pärast keegi hiirt peksma hakkab ( Aga kes teab... )
Ju see siis siiski mängust sõltuv ole. Näiteks tean mängu, kus käsitsi Stat* pointe panna tuleb, ja seda mitte 3-. 5 ega 10 punkti, vaid ikka Kümmned tuhanded päevas, sellele tuleks nüüd kollide peale klikkimised, liikumise ja muud klikid juurdde liita ja saakski päris kena klikkide arvu.


PS: kas Teil oleks Huvi testida, mitu klikki te päevas teete?(sel päeval. mil te mängite loomulikult), Kui huvi on, siis http://www.monkeykombat.com/ ning postitage oma tulemused samasse teemasse.


sa räägid MU Onlinest jah? noh see statside addimine ei lõhu ikka hiirt kui sa ikka normaalselt klikid, aga siis ikka lõhub kui peksad seda hiire nuppu tugevamini kui normaalselt, njh ise kasutasin autoklikkerit MU's LaLaLaa LaLaLaa aga see oli ainus kord mu elus kui kasutasin mingit BOT'i T_T
_________________

~~~~~~In FLames <3~~~~~~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 23, 2007 11:34    Teema: Vasta viitega

kallis chi, ära palun sellise fondiga kirjutamise endale harjumuseks kujunda eksju :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Timukas



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Nelj Juul 19, 2007 22:53    Teema: Vasta viitega

boti kautamine = noob play :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 09:56    Teema: Vasta viitega

Katsuge mulle öelda et Aimbot-i kasutamine pole cheatimine...
FPS-des ajab närvi kui ppl lihtsalt tuleb ja nii pea kui sind näevad 2xHeadShot!
Lisaks need lutsud kes istudes tapavad, või mingit skilli arendavad kuigi mängu mootor seda tavapelajatel teha ei lase...
Ja just istudes millal on suurendatud Regen ja lisa buffid =/

OT:
Mis mulle RPG-des meeldib on sisu.. Sama mis animetelgi huvi tekitab mulle... Millega asi lõppeb, pinge maksimumini surutud...(koperdasin kunagi sellise rpg otsa mida lõpeatada ei saand kuna plaat oli vigane ja ei saand lihtsalt ühest uksest edasi kuna trigger ei aktiveerund, aga mul oli vaja teada saada millega asi lõppes, nii siis pidin kasutama nata cheate =).... Happybunny
Mulle meeldib avastada progrejate ja disainijate loodud maailma... Mille pärast ka mulle meeldib WoW...
Kuna selle graafika ja asjad on kätte saadavad priva servudeski siis on mul jumala suva need paar millionit bug-i , skillides ma mõtlen ja kollide droppides...=)
Diablo 2 meeldis mulle selle pärast et sellel oli äge üles ehitus ja ei pidand eriti palju mõtlema kui kollidele pasunasse läksid andma =D
Muidugi käisin ma kõik tunnelid ja asjad läbi...
Muide mind pole kunagi eriti seal mmohack an slash rpg-des huvitand need numbrid vaid et lihtsalt, edasi saaks kuhugi uute tsooni =D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 10:12    Teema: Vasta viitega

eks see bottide kasutamine on maitse asi, mulle igasugune cheatimine ja bottimine ei istu ning ei ole plaanis ka kunagi kasutama hakata. Kui ei saa mingist kohast edasi või ei suuda mingit taset läbida siis olen ma lihtsalt ise koba
panen siis kas lihtsama raskus astme või proovin uuesti ja uuesti kuni läbi saan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 10:13    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:
Katsuge mulle öelda et Aimbot-i kasutamine pole cheatimine...
FPS-des ajab närvi kui ppl lihtsalt tuleb ja nii pea kui sind näevad 2xHeadShot!
Lisaks need lutsud kes istudes tapavad, või mingit skilli arendavad kuigi mängu mootor seda tavapelajatel teha ei lase...
Ja just istudes millal on suurendatud Regen ja lisa buffid =/


Mulle käib hoopis pinda kui sind süüdistatakse, et aim bot oled. :/ Näiteks Halo väga kerge mäng ja veel kergem pähe lasta ja iga teine mängija kes sisse tuleb nimetab mind aim botiks. emm Ma saaks aru kui mingi cs AGA HALOS?! Igatahes tulevikus tuleb headel mängijatel probleeme. ??? Mina igatahes kedagi aim botiks süüdistama küll ei hakka. -.-

PS: Nõustun Morghatiga, tänapäeval polegi enam mänge kus cheatida, ainult mingid algajad või muidu mõtetud inimesed kes seda veel internetis teevad ja ongi kõik. :/ Ainukesed mängud mis väiksematki raskust pakkuvad on mõned vanad mängud näiteks Quake 3 Max peal vms, ei mäletagi neid enam. xD
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 12:19    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
inz002 kirjutas:
Katsuge mulle öelda et Aimbot-i kasutamine pole cheatimine...
FPS-des ajab närvi kui ppl lihtsalt tuleb ja nii pea kui sind näevad 2xHeadShot!
Lisaks need lutsud kes istudes tapavad, või mingit skilli arendavad kuigi mängu mootor seda tavapelajatel teha ei lase...
Ja just istudes millal on suurendatud Regen ja lisa buffid =/


Mulle käib hoopis pinda kui sind süüdistatakse, et aim bot oled. :/ Näiteks Halo väga kerge mäng ja veel kergem pähe lasta ja iga teine mängija kes sisse tuleb nimetab mind aim botiks. emm Ma saaks aru kui mingi cs AGA HALOS?! Igatahes tulevikus tuleb headel mängijatel probleeme. ??? Mina igatahes kedagi aim botiks süüdistama küll ei hakka. -.-

täiesti nõus, pole just suur FPS-i fänn aga kunagi kui SOF2 sai netis mängitud siis oli olukord kus tegime for fun ühe eesti väga hea mängijaga 1v1 kuna ise olin selline suht keskpärane mängija siis leppisime kokku et tema võib ainult nuga kasutada ja mina võin kõiki relvi kasutada. Ütlen ausalt et 10 korrast ühe korra sain ta vist maha lüüa ülejäänud kordadel surin mina, küll sain noaga head shotte jne.
Kõik on ikka kinni mängija skillis ja eriti inimesed kes iga päev mingi aja mängivad netis fps tuleb see skill mingi aja pärast kindlasti ja sellisel juhul algajaid tappa pole just väga raske
raske mäng näiteks on WC3 ja WC3TFT hard raskus astmega, algus lihtne aga mingist hetkest muutub minu jaoks ikka täitsa võimatuks samas olen näinud kus mul sõber viimaseid missioone hardiga tegi , pole midagi öelda. On võimalik hardiga läbida lihtsalt ole piisavalt hea mängija wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 12:24    Teema: Vasta viitega

Ah, CS:S'is on tore jah pähe lasta, õnneks on enamik süüdistajaid (ja kõik cheatijad) jäänud maha CS 1.6'e priva servudesse, mille ma osavalt maha jätsin ja raidomehe steam'i kasutaja parooli välja nuhkisin. Jeee.

Ja noaga on jumala lahe inimesi susata.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 25, 2007 15:59    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
raidomehe steam'i kasutaja parooli välja nuhkisin.


See tähendab, et sa küsisid ja mina andsin. Nuhkimist ma just ei mäletaks nagu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: