OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Koolivorm Eesti koolides
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 18:59    Teema: Vasta viitega

meie kooli algklassidel on ikka kõigil omad jalanõud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
koneko



Liitunud: 14 Veeb 2003
Postitusi: 5
Asukoht: seal.

PostitusPostitatud: Reede Nov 21, 2003 15:20    Teema: Vasta viitega

Liisu kirjutas:
aga vaat näädsa, kõikidele ei sobi koolivorm...mõnele ei sobi seelik, ja pealegi on nõme, kui inimesed pannakse ühtmoodi riidesse. kuidas sa saad siis erineda hallist massist? mes saab, kui kõik pannakse kokku ja riietatakse koos ühte..nõme.... :evil:


Hmm, tegelikult pole riietus üldiselt ainus, mille poolest teistest erineda on võimalik. Ehkki see on nüüd küll ainult minu tagasihoidlik ja ebaoluline arvamus.
_________________
how may i please you, master?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Calenbreth



Liitunud: 24 Veeb 2003
Postitusi: 35
Asukoht: kodune hing

PostitusPostitatud: Reede Nov 21, 2003 19:32    Teema: Vasta viitega

sinu arvamus on õige, nyyd aus olla siis riietus on vaid pinnapealne "nikerdis"...kui sa tõesti oled teistmoodi kui see "hall mass" siis seda on ka näha siis kui oled nendega yhtemoodi riides

Respect
_________________
KINSA OMALOOMINGU MODERAATORIKS!!!111
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Liisu



Liitunud: 20 Sept 2003
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Laup Nov 22, 2003 01:13    Teema: Vasta viitega

no seda küll jah. aga ikkagi olen koolivormi vastane.
ja kas keegi leiab selle asja mõtet?
mitte, et ma ei küsiks, pigem mõtet, vaid seda, miks on kool parem siis, kui on koolivorm?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Laup Nov 22, 2003 18:02    Teema: Vasta viitega

minu vana kool ytles sellepeale (kes proovis vägisi koolivormi sisse tuua) --> siis näeme me eliitkooli moodi välja ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Calenbreth



Liitunud: 24 Veeb 2003
Postitusi: 35
Asukoht: kodune hing

PostitusPostitatud: Laup Nov 22, 2003 19:20    Teema: Vasta viitega

no tublid kyll siis :)

omamoodi on selle koolivormiga see lugu, et enamjaolt pole teostus just kõige parem ja selle eest tuleb paras hulk raha välja käia mis pole ka hea

lisaks sellele ei pane ta sind ju paremini õppima vms. pigem on ta tihti väga ebamugav oma omadustelt ning seetõttu on vastik koolis olla...
_________________
KINSA OMALOOMINGU MODERAATORIKS!!!111
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Laup Nov 22, 2003 19:47    Teema: Vasta viitega

I agree, sellepärast ma sealt juba varsti varvast tegingi :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 23, 2003 00:03    Teema: Vasta viitega

Xelene kirjutas:
kool ei ole tegelikult selline koht kuhu minnakse erinema, sinna minnakse et suhelda s6pradega ja tarkusi omandada. erineda hallist massist saab ka linapeal ja kusiganes veel.. Koolivorm on aga v2ga hea seet6ttu, et kui k6igil on ta yhine, ei ole probleeme m6nitamistega et keegi k2ib odavamalt-kehvemini riides kui teised. ja paljudel vaesematel inimestel j22vad kompleksid a'la "ma ei saa endale lubada sellist lahedad kampsunit nagu temal" tulemata või v2hemalt on nad v2iksemad..


ma oln Xelenega täiesti nõus. Sa käid koolis suhtlemas ja õppimas, mitte ennast näitamas. Kui ma näen koolis tüdrukuid miniseelikuga või palja nabaga, siis nende kohta ma küll eriti hästi ei arva. Kool on õppasutus, mitte ööklubi.
Mina arvan, et koolivorm peab olema eelkõige mugav kanda. Väga selline esinduslik ka ei pea olema, et lips ja värgid, aga korrektne ja puhas.

Tsiteerin::
...see muidugi sel juhul kui riik teeb koolivormi piisavalt odavaks.. aga aga aga.. meie riik ei maksa kooli toidlustustki kinni.. mis seal koolivormist unistad


olen nõus, koolivorm peaks olema igale lapsele kättesaadav. ja kõige parem, kui tasuta.
selle toiduga on õigus. minu koolis saavad tasuta süüa aind 1 ja 2 klass. kas siis vanemad klassid mitte rohkem vaeva koolis ei näe ja rohkem süüa ei vaja? :////

Liisu kirjutas:
mnjah...a samas mes mulle koolivormi juures veel ei meeldi, on see, et ma nagu lühinägelik ja koolipeal prille eriti ei kanna. ja siis ma sageli leian üles inimesi riietuse järgi..nuh, mai usu, et see ainult mul on


Kui sul Liisul on probleeme silmadega, siis miks sa koolis prille ei kanna? Kuidas sa tahvlile näed? Sest kui sa ei suuda inimesi eristada nägupidi, siis sa ka esimesest pingist ei näe tahvlile (tean omast käest...kannan juba 3 aastat prille ja oman sellist probleemi)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: