OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis teeb anime vaatamisväärseks?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Don Juan De Marco



Liitunud: 27 Apr 2003
Postitusi: 14
Asukoht: seal kus sina ei ela!!!!!

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2003 18:50    Teema: Mis teeb anime vaatamisväärseks? Vasta viitega

Minu arust teeb anime vaatamisväärseks ilusalt joonistatud naised,see lihtsalt lööb kooma ja kui veel tagatipuks hea süzee siis juhtub minuga sihuke fenomeen, et ma hakkan õnnest lihtsalt endamisi naerma , et ma seda näha saan ajab kõik meeled segamini ja siis ainult mõtled terve päeva mida sa nägid ja sul on lihtsalt lõbus olla.Kas mul on vaja ravi???
_________________
Kaseka vsem!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2003 19:19    Teema: Vasta viitega

ei usu, et sul ravi vaja on, ilmselt oled sa õnnelik oma võimaluse üle animet nautida, aga mul ei pruugi õigus olla.

anime teeb minu arvates vaatamisväärseks hea story, ilus cgi ning piisav kogus komöödiat, üleliigne lapsikus ei tule eriti minu silmis kasuks. milline see üleliigne on, milline mitte jääb iga inimese enda otsustada.

jap, loomulikult ka ilusad naised :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kinnas
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 309
Asukoht: Y.M.C.A.

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2003 19:46    Teema: Vasta viitega

veri. omapärane joonitsus stiil. paeluv sisu. veri.

või

uimasus, suvised "vana kodu" maastikud, aeglane edasiminek, rahulikus
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2003 21:19    Teema: Vasta viitega

njaa kenad naised, huvitav story, h2sti joonistatud, need k6ige ollulisemad. hea animatsioon ka aga peasi et polex dvd kvaliteet, nimelt mu arvuti ei v6ta v2lja :P elan ilma huumorita ka l2bi aga midagi ikka v6ix olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2003 21:22    Teema: Vasta viitega

eee... palju vägivalda ja verd, suured relvad, (pool)paljad tüdrukud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2003 21:34    Teema: Vasta viitega

attraktiivsed noormehed
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2003 13:15    Teema: Vasta viitega

Naljad ja huumor LaLaLaa ....see on minu jaoks esikohal...siis veel seikus. Näiteks inyasha, cowcoy bebop ja trigun.

Aa ja veel meeldivad mulle natuke või täielikult armastusele pühendatud animed(mitte hentaid Rolling Eyes )(Ai Yori Aoshi;Love hina;Video Girl Ai;DNA;ja nii edasi...neid on mul päris palju :))
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2003 22:31    Teema: Vasta viitega

Paras portsion huumorit. Sisukas stoori. Meeldiv joonistusstiil. Üleüldiselt meeldivad mulle sellised animed, mis on ainult huumoorika või ainult tõsise sisuga. :)
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2003 23:23    Teema: Vasta viitega

ükskõik milline audiovisuaalne teos (film enamasti), mida ma vaatan, olgu see anime või mitte, peab mulle mõtlemisainet andma. niiet hea ja soovitavalt parajalt keeruline süþee, iseasi kuipalju seda parajasti vaja on.
muidugi on va hallollus mõnikord nii kokku jooksnud, et lausa nõuab jalaga-tagumikku huumorit või muud kerget meelelahutust

ja ega ka kenad animeneiud, suured relvad ja kiired autod mööda külge maha ei jookse. Freudil oleks siinkohal mõtlemisainet :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Highland



Liitunud: 27 Veeb 2003
Postitusi: 160
Asukoht: Azara

PostitusPostitatud: Reede Mai 09, 2003 18:18    Teema: Vasta viitega

nii nii niii, vaatame siis.Minu anime retsept on selline:

kõva hunnik väga head huumorit,segada sisse veel rohkelt actionit lisada veel super lahedad/tobedad tegelased ja ymardada see yhe mõnna storyga.

Ja saategi selle mida mina nimetan heax animex. LaLaLaa
_________________
Open up your eyes..
and find,that this life`s better then you know
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jyrka



Liitunud: 14 Veeb 2003
Postitusi: 16
Asukoht: tallinn vs ühikas

PostitusPostitatud: Püh Mai 11, 2003 19:47    Teema: Vasta viitega

kui öelda midagi sellist mida veel öeldud pole siis lisaks vaid, et hea muusika on väga määrav minu jaoks. tegelaste isikupära on oluline...raskelt meeldivad sellised animed kus kangelane pannakse mingisse f***n keerulisse situatsiooni, mis iseenesest on animele väga omane, minule tundub vähemalt nii. kuid siiski kordan ka..sisu st stoory on vast olulisim..->mida fantastilisem seda parem 8)
_________________
jyrka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Esm Mai 12, 2003 06:36    Teema: Vasta viitega

ma hakkan kah vahest tõõesti head animet vaatamas endamisi naerma ja yppama ja noh, suht tavapäraselt enda kohta käituma..ehk siis hulluma, aga sugugi mitte ilusate naiste pärast..vaid ästiarmsa romantilise fantasy naljaka või juhtme syzhee pärast, või siis kui lihcalt on kõik megasuperästi joonistatud nii et silmad kleepuvad ekraani kylge..
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryuhou Kaitou



Liitunud: 13 Apr 2003
Postitusi: 16
Asukoht: feudal Autozam

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2003 18:46    Teema: Vasta viitega

anime teeb vaatamis väärseks selle story ja kas seal on piisavalt huumorit, romantikat, verd ja mõnus background music :)
Suures osas loeb ka kui hästi on anime joonistatud N: X/1999 ja Fruits Basket
_________________
shin shirayuki hime densetsu Prétear, honto ni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Reede Mai 23, 2003 18:43    Teema: Vasta viitega

Kui mõni minut peale animet jälle reaalsusesse tagasi pöördun, on tunda kuidas veri uuesti hakanud ringlema impulsiivsemalt. Toob nn. eluvaimu tagasi...viimane läeb kiirelt kaotsi hallirutiini käigus, mis on hale vabandus eluks.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
heiki13



Liitunud: 15 Okt 2006
Postitusi: 9
Asukoht: üleval paremal all vasakus nurgas.

PostitusPostitatud: Laup Nov 04, 2006 16:36    Teema: Vasta viitega

Mu arvates on hea anime kui sa oled anime ära vaadanud ja ei suuda millelegi muule järgmised tunnid mõelda.
_________________
kui ma ei ole üleval paremal all vasakus nurgas on minuga midagi lahti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Nov 04, 2006 23:59    Teema: Vasta viitega

Saladuslik, äge ja/või kuri ja nägus meestegelane, kes soovitatavalt võiks olla vampiir, deemon või mõni muu ööolevus, kuid ei pea tingimata olema. Piisab ka saladuslikusest ja nägususest...
Verd peab animes ka parajalt olema. Anime ei tohi olla science-fiction (kui seal just vampiire pole). Soovitatavalt kas tänapäev, või midagi fantasy-laadset. Ja põnev peab olema.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 18:26    Teema: Vasta viitega

veri ja sõda muidugi ka funnn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 19:06    Teema: Vasta viitega

Kas kellegile meeldiks hästi joonistatud anime, mis koosneb ainult vererohketest kaklusstseenidest, kusjuures tegelased on kenad, vahepeal juhtub mõni koomiline asi (keegi saab naljakalt surma) ja taustamuusika on väga hea?


Mina hindan anime juures just kõige rohkem hästi välja mõledud ja arenevat sü¾eed ja kindlasti tegelasi, kellel on isikupära, iseloomu ja.. inimlikkust.

Joonistusstiil ja muusika (see kohe kindlasti) annavad väga palju juurde, aga ainult nendest ei piisa kuidagi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 22:04    Teema: Vasta viitega

Hop-Hop Hop-Hop

See kui animel(s) on "ilus mõte"(tm)Riion . Mida see täpselt tähendab, peate tema käest privas küsima, et vältida arutelu teemal, mismoodi mõte saab ilus olla. Niipalju kui mina Mushishi teemast aru sain, on üks variantidest see, kui näidatakse inimeste suhteid ja emotsioone läbi kannatuste/õnnetuste/murede jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Nov 06, 2006 22:51    Teema: Vasta viitega

Eh, zork, sa ikka norid veel sel teemal. LaLaLaa

Aga mis siis teeb vaatamisväärseks? Põhiliselt ikka sisu. Muusika on animes väga tähtsalt kohal, joonistusstiil samuti, aga need pole kõige tähtsamad*. Tegelastel peab iseloomu olema, nad peavad sind rõõmust kaasa naerma või kurvastusest nutma panema. Sü¾ee on muidugi kõige tähtsam - selle tõttu ma üldse animed vaatangi. Kui näiteks Dexter's Laboratory vms valmistajatele mitu miljonit anda, et pilt ja disain oleks tipptasemel ning muusika parimate poolt, aga sisu jääb samaks, siis oleksid vennikesed varsti pankrotis.


*Näiteks Vision of Escaflowne TV-sarja tegelased ei meeldi mulle eriti joonistuselt(ninade pikkus häiris alguses lausa), aga siiski on tegemist väga hea animega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: