OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

RTLII
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 15:33    Teema: RTLII Vasta viitega

On ü´llatav, kuid saksamaal tehakse täitsa ok dublaazi. ma mõtlen... ma vaatasin enda esimesi animesi RTLII pealt. Näiteks InuYasha, One Piece, Yu-Gi-Oh! LaLaLaa , ahh... ei mäletagi kõiki!LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 16:19    Teema: Vasta viitega

Tean seda juba mingi X ajast.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 17:09    Teema: Vasta viitega

RTL2 on kindlasti poole siinse rahva sõltuvuse esmane tekitaja.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 17:18    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
RTL2 on kindlasti poole siinse rahva sõltuvuse esmane tekitaja.

On või? Mina kuulun igastahes teise poole hulka.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 17:59    Teema: Vasta viitega

Minu esimene anime oli sailor moon RTL2-st!!!!!! :P
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 19:42    Teema: Vasta viitega

Yokai kirjutas:
Minu esimene anime oli sailor moon RTL2-st!!!!!! :P

WORD!
sama siin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 21:12    Teema: Vasta viitega

Mina kuulun kah sinna teise poole hulka.

RTL 2 olen näinud vaid siis kui ALO TV näitas seda oma lainepikkusel (väga vilets levi oli aga ikkagi vaatasin kuna muid lääne kanaleid ju ei näinud). Sellest ajast ei ole mulle siiski mingi anime meelde jäänud vaid mingi seriaal kus olid peategelasteks ahv ja rekkajuht ning muidugi ootasin pikkisilmi wrestlingu ülekandeid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 21:23    Teema: Vasta viitega

Mina õnneks pääsesin rtl2-e kohutavatest dubbitud animetest, mina vaatasin lapsena hoopis strumfe, asterixi ja muud taolist Happybunny , kus kõlas ikka originaalkeel.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 21:27    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Mina õnneks pääsesin rtl2-e kohutavatest dubbitud animetest, mina vaatasin lapsena hoopis strumfe, asterixi ja muud taolist Happybunny , kus kõlas ikka originaalkeel.


Sakslased oskavad väga hästi dubbida. Vaadake kasvõi Hellsingi. German Dub teeb iga kell oma häälevalikult ja iseloomult ära isegi originaalile.
Ja muuseas sakslased on veel (kuri)kuulsad ühe asja poolest: nad teevad oma avalood.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 21:42    Teema: Vasta viitega

mina hakkasin ka just sealt oma esimesi multikaid vaatama, juba päris ammu ikka... :)
mõnikord praegugu olen vaadanud.
mulle väga meeldivad osad sakslaste avalood ja tegelaste hääled on ka enamjaolt päris mõnusad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 21:56    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ryujin kirjutas:
Mina õnneks pääsesin rtl2-e kohutavatest dubbitud animetest, mina vaatasin lapsena hoopis strumfe, asterixi ja muud taolist Happybunny , kus kõlas ikka originaalkeel.


Sakslased oskavad väga hästi dubbida. Vaadake kasvõi Hellsingi. German Dub teeb iga kell oma häälevalikult ja iseloomult ära isegi originaalile.
Ja muuseas sakslased on veel (kuri)kuulsad ühe asja poolest: nad teevad oma avalood.


Sa oled lihtsalt ära rikutud rtl2 poolt... alateadvusse on söövitunud saksa dubb. Ma pole veel kohanud ühtegi animet kus dubb oleks parem kui originaal. Kõige jubedam on kui nad opile oma laulu ka peale laulavad 0.o

Ma saaks aru et kui sakslased mingit hentaid subbiksid siis võib see originaalist parem olla, sest nende Jaapani versioonide hääletalendid on tavaliselt "noobid" kellele suuremat tööd veel ei usaldata.

Aga muudel juhtudel kardam ma et Jaapanlaste versioon on parem. Jaapanis on palju hääletalentidele suunatud koole ning konkurents selles valdkonnas on üks kõrgemaid riigis. Pealegi arvestatakse tihti mangaka soove tema animeeritud tegelaste häälte suhtes ning seda sa dubbituna ei saa kätte.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 22:00    Teema: Vasta viitega

Sina vaatama saksa Hellsingi ja siis oma arvamus muutma!

May the German Dubbing be with you!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 22:58    Teema: Vasta viitega

Kui aus olla, mina jahin paljusid animesid saksa dubiga, sest siis suudan seda paremini jälgida ja mõte tuleb kiiremini kohale, olgugi et hääled ei pruugi ühtia, aga mind see ei huvita, pigem ikka mõte, mis mind kõidab ja paneb vaatama.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 10:47    Teema: Vasta viitega

Mu esimene anime oli seal vist. Sailor moon isegi LaLaLaa Aga sakslased teevad mõnusaid algus laule. Inuyasha ja Ranma viimast ma fännan. Kuigi show ise on jama!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 12:51    Teema: Vasta viitega

Ritsikas kirjutas:
Mu esimene anime oli seal vist. Sailor moon isegi LaLaLaa Aga sakslased teevad mõnusaid algus laule. Inuyasha ja Ranma viimast ma fännan. Kuigi show ise on jama!

Inuyasha ei ole jama ja ranma 1/2 ka mitte!!!! URRRRRR
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 14:02    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Sa oled lihtsalt ära rikutud rtl2 poolt... alateadvusse on söövitunud saksa dubb. Ma pole veel kohanud ühtegi animet kus dubb oleks parem kui originaal. Kõige jubedam on kui nad opile oma laulu ka peale laulavad 0.o

Random Hero ei öelnud mitte kusagil, et saksa dub on parem kui originaal. Ta lihtsalt kiitis, et sakslased oskavad dube teha ja ma nõustund temaga. Kui võrrelda näiteks inglise või vene dubidega, siis on sakslaste omad peaajagu üle. Inglise omad lausa kriibivad kõrva. Minu teada jäävad sakslased rohkem originaalteksti juurde kui inglased (antud juhul siis vist pigem ameeriklased).

Mis puutub alguslauludesse, siis mis vahet sel on? RTL2 on mõeldud lastele vaatamiseks ja nemad paratamatult ei saa aru, mis seal jaapani keeles lauldakse/räägitakse.

Ka mina olen RTLII saksa dubiga üles kasvanud, kuid eelistan siiski originaalkeeles ja subidega.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 14:37    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Random Hero ei öelnud mitte kusagil, et saksa dub on parem kui originaal.



Random Hero kirjutas:
German Dub teeb iga kell oma häälevalikult ja iseloomult ära isegi originaalile.


Emm, enne kui pimesi postad, võiksid eelmised postid ka läbi lugeda.
Ja võrdlused vene monotoonsete dubbidega ning ameeriklaste tsensuuritud&muudetud tekstidega, ei tee saksa omi kohe kuidagi paremaks. Ma ei näe ka mingit põhjust, miks peaks opi&endingu dubbima, eriti kui neid on laulnud andekad jaapani artistid.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 18:05    Teema: Vasta viitega

Hiljuti sai NGE saksa dup versiooni läbivaadatud ja enda imestuseks see ei meeldinud mulle. Ei meeldinud need hääled ja pilt oli ka liiga sile ja puhas. Vana jaapani versioon saksa subbidega on jääb minu jaoks ainukesena vastuvõetavaks. Selle anime puhul siis.
Kui nüüd vaadata sailor mooni mingi jaapani dubbiga siis absull ei meeldi, kuigi intro/outro muusika on super. Minu puhul on vist nii, et kui ma olen juba selle karakteri häälega ära harjunud siis mingi teine versioon sellest ei meeldi niikuinii.
Aga jah sakslased teevad oma tööd hästi. Parim näide on vist Angel Sanctuary, kohe näha, et sünkroniseerijad on südamega asja juures. Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 20:14    Teema: Vasta viitega

Star kirjutas:
Parim näide on vist Angel Sanctuary, kohe näha, et sünkroniseerijad on südamega asja juures.


jah. nõustuks täiesti sakslaste dubleerimiskvaliteedi pealt. tuletan praegugi meelde one piece episoode mida ikka ja jälel sai rtl2 pealt nähtud ja ausaltöeldes. isu tuli peale. häälte valik sobis tegelaskujude iseloomuga. *muidugi, täpsema hinnangu andmiseks peaks vaatama jaapani originaali <.<'*

eriti õnnestunud oli minuarust üks episood sellest "pokito"st. oli minuteada mingi animet ja mangat tutvustav rtl2 enda toodang. ehk siis, ta näitas pooleks jaotatud pildis kuidas ühel pool jooksis see tegelane *kes iganes see tol hetkel ei olnud xD* ja teisel pool videot kuidas siis just salvestati ka dubbi. pole kindel, kas esitus sellest oli telepildis just nii, aga jõlelahe nägi välja LaLaLaa hea mulje jättis üleüldiselt nende teletööstusest. kasvõi võrdluseks tuua pro7 filmiõhtud meie omadega. vähe usutav et seal üldse mõni dubbita film oleks jooksnud.(vähemalt viimasel ajal) *muidugi, ei maksa ju võrrelda suurt ja eelarverohket saksamaad meiega, kus kakeldakse isegi pronksist sõdurite üle Rolling Eyes *
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 20:19    Teema: Vasta viitega

The Last Samurai'l olid subtiitrid all kui jaapani keeles räägiti. Minu jaoks liikusid need aga kohutavalt kiiresti, rohkem oli mul edu jaapani keele aimamisega kui nende lugemisega.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: