OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ittekimasu viimne kõne -yumi- kaudu

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
-Yumi-



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 13:41    Teema: Ittekimasu viimne kõne -yumi- kaudu Vasta viitega

Kuidas te julgete?! See ei ole mu õige kasutaja, aga ükskõik.

Te bännisite ära suurepärase inimese, kes ei olnud üldse nagu te arvasite, et ta on. Ma olen 20, tema 12 ja ma saan temaga rääkida kohtamistest ja isiklikkudest probleemidest rääkida nagu täiskasvanud inimesega. Ta on 12 välimuselt, aga seest on ta täiesti elukogenud inimene...

Te bännisite ta ära ta enda SÜNNIPÄEVAL. Teate, kui kaua ta otsis eesti keelset anime foorumit? Kõik ta klassis arvavad, et ta on mingi veidrik, sest ta on erinev ja kõik on ta loomingu üle kadedad? Olete ta meistriteoseid üldse näinud ka või?

Ta valas pisaraid nii kaua enda sünnipäeval , kui kõik nägid, et ta on foorumist ära bännitud. Ja ma ütlen ta on 12 aasta jooksul 2 korda varem nutnud...

Ta ei olnud tegelikkult üldse selline nagu ta end näitas. Tegelikkult on ta masenduses väike tüdruk, aga ta teeskles optimist, sest arvas, et te tõukate muidu ta ära, (nagu kõik teised inimesed). Te olite ainukesed tema srnased inimesed ja mõelge kui valus oleks teil, kui ainukesed teie srnased inimesed teid eluks ajaks ära tõukaksid ja mõelge enda teo üle.

Ma saan aru, et te ei võta ta karistust ära, aga kasvõi vähendage seda. Ma tean, et olen siin ainuke, kes nii arvab ja kõik on minu ja ittekimasu vastu, aga PALUN! Bännige ka mind siis ära, sest see kasutaja oli mõeldud ainult sellel teemal vestlemiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 14:05    Teema: Vasta viitega

emmmm. Kõigepealt pean ütlema, et selline üliagara optimisti-rõõmurulli mängimine käis tõeliselt pinda. mina olen tige ja kuri inimene nii päriselus kui ka kõikides foorumites kus ma olen.

Mind ennast häiris kõige rohkem see, et ta postitas järjest ~30nesse teemasse, enamus postitusi olid "jah on küll" "mulle ka meeldib" jne sellises stiilis märkused. Oleks ta siin normaalse inimesene käitunud mitte üliaktiivset täheleapanujanus plikatirtsu mänginud, oleks kõik korras.

Mina arvan nii nagu enne seda teematki: mitte eluaegset banni, vaid "niikaua kuni mõistus pähe tuleb" ehk siis antud juhul hakkab normaalselt käituma.

Mina tean omast käest, mis tunne on lemmikfoorumist jõhkralt välja visatud saada. see ei olnud meeldiv. Kuna mul oli omanik msn'is, sai teda seal ka sõimatud nii et maa must. Minu puhul oli see bänn täielik diskrimineerimine, ja minu kiusamine, antud juhul oleks piisanud nii nädalasest keelust vms, mitte kohe täie panniga virutada. Ja ittekimasu, süüdista oma "sõbrannasid" kes hakkasid siin lobisema ja sina neile vastates sattusid samuti halba kirja. Ka selle olen omal nahal läbi elanud ja selle vastu aitab ainult ignoreerimine.

ja kui sa peaks tagasi tulema või mujale kolima, jäta 1 asi meelde:
Tsiteerin::
Ära postita, kui sa ei tunne, et sinu teade on vajalik!


ja teine, natuke vähem tähtis, kuid siiski vajalik:
Tsiteerin::
Kõik, mida annab ajada läbi msn'i või privaatsõnumite, tuleb ka läbi nende ajada ja mitte postitusi teha!

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 14:20    Teema: Vasta viitega

Sa ütlesid et sa tahaks et ka sind ärra bännitaks aga miks sa siis uue kasutaja tegid?
Kui kõik teda ära tõukasid siis kuidas tal sellised sõbrannad on?
Miks ta lihtsalt uut kasutajat ei teinud ja siis selle alt vabandanud ja siis normaalselt ei käitunud?
Miks sa süüdistad Kõiki?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 15:42    Teema: Vasta viitega

Jah, vabandust, aga Kõigile lihtsalt ei meeldi spämm. Happybunny

http://www.youtube.com/watch?v=wZ7YedEopp4
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 15:42    Teema: Re: Ittekimasu viimne kõne -yumi- kaudu Vasta viitega

-Yumi- kirjutas:
Kuidas te julgete?!

Foorum on mõeldud kõikidele kasutajatele omavaheliseks suhtluseks. Foorumi administraatorid tegutsevad eelkõige eesmärgiga muuta foorumis suhtlemine kõikidele kasutajatele võimalikult mugavaks ja meeldivaks. Kui foorumi mõni kasutaja postitab kümneid ja kümneid postitusi päevas, millest enamik kannab mõtet vaid tema enese jaoks ja ülejäänust suur osa on sisult privaatsuhtlus, siis on foorumi administraatorite kohustus asetada ülejäänud kasutajate huvid selle kasutaja huvidest ettepoole.

-Yumi-, sinu soov visata minu ja hjarg'i õlule vastutus ühe masenduses väikese tüdruku elu õnnelike hetkede röövimise eest on sügavalt ebaõiglane, et mitte öelda rohkem. Mõtle ise korraks, mida sa meile ette heidad: et me bännisime suurepärase inimese tema enda sünnipäeval foorumist, mida ta on kaua otsinud; et me sundisime teda valama pisaraid; et me pole näinud tema meistriteoseid. Kuidas, kallis -Yumi-, oleksime me pidanud seda kõike teadma ja bännimisel arvestama? Ta tegi väga lühikese aja jooksul üle 50 postituse ja ükski neist ei viita millelegi eelmainitule, v.a see, et ta võis väga vabalt olla suurepärane inimene. Meil on siin ennegi suurepäraseid inimesi bännitud (palun käed tõsta, The Glove ja Mr. Cinnamon).

Teda ei bännitud selle pärast, et teda endasarnaste inimeste poolt eluks ajaks eemale tõugata. Ta bänniti sellepärast, et ta spämmis teemasid. See bänn ei ole mingi igavene ike tema kaela ümber - keegi ei bänninud tema IP-aadressi. Ta võib tulla tagasi uue kasutajaga ja olla siin vabalt, lihtsalt seekord palume tal järgida reegleid, võtta rahulikumalt, enne mõelda ja siis postitada. Keegi ei oota siin ju, et tuleb teeselda optimisti või midagi muud sellist - ainuke asi, mida oodatakse, on respekt teiste kasutajate suhtes.

ittekimasu, kui sa soovid minuga kontakteeruda, et rääkida baka.ee foorumi teemadel, siis palun kirjuta mulle aadressil vabarnamees @ baka.ee (kokkukirjutatult) ja vast näed, et me sugugi ei unista siin päev läbi inimeste õnnetukstegemisest.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 00:09    Teema: Re: Ittekimasu viimne kõne -yumi- kaudu Vasta viitega

-Yumi- kirjutas:
Kuidas te julgete?! See ei ole mu õige kasutaja, aga ükskõik.

Te bännisite ära suurepärase inimese, kes ei olnud üldse nagu te arvasite, et ta on. Ma olen 20, tema 12 ja ma saan temaga rääkida kohtamistest ja isiklikkudest probleemidest rääkida nagu täiskasvanud inimesega. Ta on 12 välimuselt, aga seest on ta täiesti elukogenud inimene...

Te bännisite ta ära ta enda SÜNNIPÄEVAL. Teate, kui kaua ta otsis eesti keelset anime foorumit? Kõik ta klassis arvavad, et ta on mingi veidrik, sest ta on erinev ja kõik on ta loomingu üle kadedad? Olete ta meistriteoseid üldse näinud ka või?

Ta valas pisaraid nii kaua enda sünnipäeval , kui kõik nägid, et ta on foorumist ära bännitud. Ja ma ütlen ta on 12 aasta jooksul 2 korda varem nutnud...

Ta ei olnud tegelikkult üldse selline nagu ta end näitas. Tegelikkult on ta masenduses väike tüdruk, aga ta teeskles optimist, sest arvas, et te tõukate muidu ta ära, (nagu kõik teised inimesed). Te olite ainukesed tema srnased inimesed ja mõelge kui valus oleks teil, kui ainukesed teie srnased inimesed teid eluks ajaks ära tõukaksid ja mõelge enda teo üle.

Ma saan aru, et te ei võta ta karistust ära, aga kasvõi vähendage seda. Ma tean, et olen siin ainuke, kes nii arvab ja kõik on minu ja ittekimasu vastu, aga PALUN! Bännige ka mind siis ära, sest see kasutaja oli mõeldud ainult sellel teemal vestlemiseks.


Kuule ma ka klassi kloun! Ainuke kes anime-st huvitatud. Suurena võis ta sulle tunduda aga mulle ja ma pakkun, et paljudele oli ta puhas 12 aastane. Ja kui ma õieti mäletan läksid ta teemad mõni kord KÕVASTI mööda! Ega ma ise ka ingel pole aga ma püüan ikkagist piire pidada. Ja öeldi ju, et teda hoiatati ette!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 08:08    Teema: Vasta viitega

Aga tegelikult arvan mina, et reegliteema pealkiri ei peaks olema "free pr0n here". Mul on kahtlane tunne, et osadele on selle meelitava mõju asemel hoopis vastupidine tunne.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 08:58    Teema: Vasta viitega

Nii.

Ittekimasu sai minult 2 privaatset hoiatust, et lõpeta see spämm ära. Samamoodi mitmedki hoiatused tema poolt spämmitud teemades. Terve mõistus ütleb, et kui admin sind hoiatab, siis on mõtet seda kuulda võtta. Kui mitte, siis admin tegutseb.

Lisaks veel kaebused teistelt kasutajatelt. Kes samamoodi spämmi üle õnnelikud ei olnd.

Lühidalt: me julgeme. Mina olen julm inimene. Mind ei huvita, kui inimesel on sünnipäev, kass ära surnud või pulmad. Rikub reegleid, jätab hoiatused tähele panemata, risustab foorumit- minek.

Muideks, lisaks- "me olema ainsad temasarnased inimesed" on väga vale. Koos ittekimasuga bännisime ka Yokai ja kuldkala, kes on täpselt samasugused animefriigid ja paistab, et ka sõbrannad. Nii et ta tunneb veel vähemalt kahte animefänni, kellega ta ka reaalses elus suhtleb.

Nii et provva drama queen -Yumi-, palun mõtle ka enne, mida sa kirjutad.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
-Yumi-



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 14:28    Teema: Vasta viitega

ja ta vihkab neid. kuid need on ainukesed, kellega ta mnillestki rääkida saab peale teie?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 14:40    Teema: Vasta viitega

Minu soovitus(kui administraatorid muidugi nõus):

TEE UUS KASUTAJA JA KÄITU PAREMINI!

kõik.

nii lihtne see ongi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 14:54    Teema: Vasta viitega

-Yumi- kirjutas:
ja ta vihkab neid. kuid need on ainukesed, kellega ta mnillestki rääkida saab peale teie?

See ei ole küll nüüd väga tervislik alus sõprusele ega üldse mingitele inimsuhetele. Mina ise soovitaks katsuda kogu seda vihkamist vähendada mingil toredal moel, nt mõelda läbi, millest ikkagi kõik see masendus ja vihkamine tuleneb ja kuidas seda ravida. Hea mõte oleks nt rääkida oma vanematega sellest (mis kummalisel kombel ei tule reeglina pähegi 12-aastaselt). Foorumis hängimisest ei ole palju abi, kui näost-näkku suhtlus ei suju.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 14:59    Teema: Vasta viitega

(natuke mõttetut offtopicut - nagu kõik mu viimased umbes 100 postitust olnud on: see on üks sürrimaid teemasid üldse selle aja jooksul, mis ma bakas olnud olen LaLaLaa nagu kallid inimesed lugege seda -yumi- postitust lihtsalt ! keegi inimene otsustab kirjutada kuskile foorumisse sellist teksti ! minu mõistus ei võta lihtsalt. palun jätka samas vaimus.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 15:23    Teema: Vasta viitega

Tegelt on see emotsioonidel tehtud postitus - siis ei mõelda, mida ikkagi sa õieti ütled.

Aga bännitud said asja eest, seda enam tema sünnipäeval.
See, kes ütleb, et see on vale, see eksib väga.
See oli karistus, et tema ei pööranud piisavalt palju tähelepanu teistele inimestele ega arvestanud, et nemad on ka siin.

Õpi arvestama inimestega, ja tõesti, mõtle, mida ütled.
Mõnikord on parem, kui sa ei ütle midagi.

P.S. See etteheide "Kuidas te julgete?" on päris egoistlikult mõttetu.
Pigem tekib küsimus, kuidas julged edasi nii jätkata, sa näitad ainult seda, et sa tõesti ei arvestanud teiste soovidega, vaid tegid seda, mida sina ainult soovisid.
Sina all mõtleid teie teid kahte.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 17:06    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Foorumis hängimisest ei ole palju abi, kui näost-näkku suhtlus ei suju.

Julgen sellele vastu väita. Foorumis hängimine pole küll sama mis näost-näkku, aga ta aitab. Võin omast kogemusest rääkida. Eks see muidugi sõltub inimesest ja foorumlastest, kellega suhtled. Aga antud juhul oli tõesti palju spämmi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 22:07    Teema: Vasta viitega

Üldiselt pole küll minu stiil oma nina sellistesse asjadesse toppida ja tõenäoliselt ma seda pika aja jooksul ka jälle ei tee aga antud juhul ma siiski oma viis kopikat siia lisaks.

Tsiteerin::
Ta ei olnud tegelikkult üldse selline nagu ta end näitas. Tegelikkult on ta masenduses väike tüdruk, aga ta teeskles optimist, sest arvas, et te tõukate muidu ta ära, (nagu kõik teised inimesed). Te olite ainukesed tema srnased inimesed ja mõelge kui valus oleks teil, kui ainukesed teie srnased inimesed teid eluks ajaks ära tõukaksid ja mõelge enda teo üle.


võtsin korra aja maha ja vaatasin läbi ittekimasu postitused, vähemalt need mis alles olid. Nõus grammike spammi tõesti aga samas kui natuke sinna spammi taha vaadata siis.. nuh kuda nüüd öelda soov sulada kasutajaskonda, soov saada aktsepteeritud. Lihtsalt lähenemine oli asjale natuke nihu. Üldiselt Bakas siiski rahvas suht rahumeelne ja heatahtlik ja tõesti kui omasugustega muud võimalust/kohta suhtlemiseks ei ole siis miks ei võiks olla see baka foorum. Lihtsalt asjale natuke rahulikumalt läheneda ja bueno

Mudugi kui nüüd seda bänni ennast vaadata sis ajastus ikka väga puusse pandud. Kogu austuse juures aga kas tõesti poleks saanud mõnda muud päeva valida ??

Minu isiklik arvamus on see et ehk annaks ühe võimaluse veel (ma ei mõtle nüüd mitte et las teeb uue kasutaja vaid et just sellel kasutajal bänn maha)

Kusjuures vaadates seda et bännija nime all on kirjas Post Count Matters! sis nujah
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 22:35    Teema: Vasta viitega

Aga mul küsimus, kas ja kust kaudu adminnid tema sünnipäeva üldse teadsid?

Bänn ise on minu silmis õiglane, isik võib ju tore ja lahke ja kõike muud olla, aga see ei vabanda reeglite eiramist. Ja ühesõnaliste postide tagant on inimese iseloomu väga raske välja lugeda...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 22:52    Teema: Vasta viitega

Õige vastus on: ei ja mitte millegi kaudu. Oma sünnipäeva teatamine ei ole baka.ee-s kasutajana registreerumise eelduseks.

Endisel ittekimasu'l on lubatud asuda foorumis uuesti tegutsema tema enda poolt valitud nime -ittekimasu- all, mille kerge erinevus varasemast nimest peaks talle loodetavasti meelde tuletama kõike eelnenut. Sarnaselt võivad talitada ka ülejäänud kaks bännitut.

Palun võtke edaspidi rahulikumalt ja järgige reegleid. Vastasel korral järgneb taas bänn ja seda ei taha meist keegi, nagu ma aru saan. Ja mis peamine, ma tõesti palun, no more drama.

Head ööd,

Vabarnamees, 27, Tallinnast
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: