OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hidan no Aria / Aria the Scarlet Ammo

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
M3rcury



Liitunud: 6 Veeb 2012
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2012 15:06    Teema: Hidan no Aria / Aria the Scarlet Ammo Vasta viitega

Hidan no Aria / Aria the Scarlet Ammo

®anr: Action, Harem, Romantiline komöödia

Story räägib sellest, kuidas õpilased käivad Tokyo Butei kõrgkoolis, kus lisaks tava ainetele õpitakse ka relvade käsitlust. Kooli eesmärk on treenida õpilasi eriväelasteks, kuna kriminaalsus on marginaalselt kasvanud.

Peategelased:

Kinji Toyama (Hääl: Junji Majima) Ta on E taseme (madalaim tase) õpilane, kes on otsustanud koolist teatud tingimustel lahkuda, kuid ükspäev oli ta ootamatult rünnaku ohvriks Butei killeri poolt, mille tõttu pöörati ta elu pea peale. Tema eripära seisneb selles, kui ta on seksuaalselt erutatud läheb ta hüsteeria re¾iimi ("Hysteria Mode") mis muudab ta isiksust ning tõstab ta oskusi 30 kordselt. Aja jooksul tekib tal tunded Aria vastu.

Aria Holmes Kanzaki (Hääl: Rie Kugimiya (Shakugan no Shana - Shana/Fullmetal Alchemist - Alphonse Elric))
S taseme õpilane. Ta on Sherlock Holmesi järglane ning kannab 2-te püssi ja 2-te mõõka, mille tõttu on saanud ka oma nime "Quadra". Nähes Kinji oskusi värbab ta oma abiliseks, et Butei killerit tabada ja aja jooksul tekib temalgi tunded Kinji vastu, kuid nagu tsundere ikka, on ta hell aga vägivaldne ja ei suuda romantilisusega toime tulla.

Huumorit, actionit ja romantikat leiab siit animest palju, kuid kohati jäi ta nõrgaks, väga lahedaks huvitavaks tegi anime ikkagi lemmik hääleandja Rie Kugumiya (keda ilma asjata ei kutsuta Tsundere Queeniks)
Ise aga jään siiralt teist hooaega ootama, kuigi kriitikud ei hinnanud seda animet just väga heaks, ehk teine hooaeg võibki unistuseks jääda.

Oma hinnanguks annaks 7/10
Mis teie arvate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2012 15:21    Teema: Vasta viitega

Suutsin suure vaevaga esimese osa lõpuni vaadata.


3/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M3rcury



Liitunud: 6 Veeb 2012
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2012 15:40    Teema: Vasta viitega

Siin natuke spoilereid, aga siiski väga lahe stseen, kui palju Aria armastusest teab LaLaLaa
http://www.youtube.com/watch?v=AB6uqp8P9lM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 06, 2012 16:43    Teema: Vasta viitega

Kuigi Kugimiya tsundere lolid on mu lemmik asi maailmas, siis kogu sarja plot on täiesti lollakas ja seda ei suudeta isegi rahuldustpakkuvalt esitleda.

Okei, mingi terrorist on ja nad käivad terroristidega võitlevas koolis või midagi. Ja siis kõik väiksed tüdrukud kes juhuslikult chillivad seal linnas kaklevad, sest nende vanavanaisad olid mingid tuntud raamatukangelased või -pahalased.

Isegi mulle tundus Aria siin liiga ebaloomulikult tsundere, ilmselgelt on kasutatud seda isiksusstampi kuskil, kuhu see..lihtsalt ei sobi. Sinna juurde käiv vägivald oli muidugi üle võlli, aga see oli see hea osa.

Hüsteeriare¾iim mulle meeldis, seda oleks võinud natuke paremini ära kasutada. Kahjuks oli peategelane oma normaalses olekus liiga "täiesti tavaline koolipoiss..kellel on saladus...ta on tegelt magical girl!" Siin oleks hea olnud teha ta väga konstrastseks luuseriks, mitte mõttetuks emohakatiseks.

Üldiselt tegelastest oli raske hoolida ja nende mured olid varjatud mõttetu slice-of-life'i ning actioni vahele kuhugi. Nad nagu vahel puudutasid oma jutus mingeid lahedaid minevikuteemasid, "mul oli vend...ma ei taha sellest rääkida" "ära muretse!" *pats pats* *komistab otsa* "MIDA SA KATSUD MU RINDA MA EI SAA ENAM KUNAGI ABIELLUDA EI". Kõik tunded jäid kuidagi tahaplaanile.

Armastuslugu oli ilmselt kõige tugevam külg sellel animel, vähemalt see kukkus neil hästi välja. Ja kui märulistseenid ei oleks täis tobedat plotti mingite verevaenude kohta, siis meeldiksid nad mulle ka rohkem.

Ma soovitaks seda vaadata mitte liiga tõsiselt. Kui sarja sisusse süübida, siis see laguneb laiali, aga üldiselt on see täitsa kvaliteetne meelelahutus. 9/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 09, 2012 14:05    Teema: Vasta viitega

Minuarust oli küll väga hea anime, kui välja tuli. Sellel action, comedy, plot olemas 10/10. No comment Happybunny.
Ise selle täiesti ära vaadanud ning nautisin igat episodet, kui välja tuli.
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: