OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Zero no Tsukaima
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 16:48    Teema: Vasta viitega

Halb anime. See, et Louise Saitot tervelt kahe hooaja vältel armutult peksis, vihastas lõpuks jubedalt ära.

Üks hea asi oli sellel animel küll: see ravis minust edukalt igasuguse huvi väikeste tüdrukute ja tsunderekkode vastu. Lisaks sellele ei tahtnud ma tükk aega näha ühtegi animet, kus oli mingigi võimalus kohata mõnd sama vastikult käituvat tegelast.

Fate/Stay Night'i kaalutlevad ja arukad naistegelased olid mulle kui sõõm värsket õhku peale ZnT's toimunud arutut piitsutamist ja idioodi mängimist. Isegi kui Rin Tosaka't liigitatakse samuti tsundereks, annab leida kaht vastandlikumat tegelast.

Samasugune pinnapealne anime nagu Love Hina.

Muidugi saaks seda ka komöödiana vaadata, kuid kandvaks naljaks oli siiski Louise türannia, mis juba esimese osa lõpuks ära tüütas.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 18, 2008 16:57    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
Samasugune pinnapealne anime nagu Love Hina.

Ma pole seeriat vaadanud - seega räme OT minu poolt seekord -, ent sellegipoolest tahaksin vahele hõigata, et olen tänulik privileegi eest jälgida (kui mitte esireast, siis vähemalt nurgaloo¾ist) ühe noore isiksuse väljakujunemist ja küpsemist!

(Ei olnud iroonia vms)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 19, 2008 14:09    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
See, et Louise Saitot tervelt kahe hooaja vältel armutult peksis, vihastas lõpuks jubedalt ära.

kas vihastasid alles teise hooaja lõpus või kiristasid kogu teise hooaja vältel vihast hambaid? :)

muidu on see minu arust täiesti vaadatav anime (kui just tõesti ei häiri animes esinev täiesti tavaline vägivald poiste kallal). stoorit eriti ei ole, tegelased on suht tüüpilised aga meelelahutuseks kõlbab ja tegelaste kujundus on ka kena.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Märts 19, 2008 14:27    Teema: Vasta viitega

Juba ammu nähtud.See, et Louis koguaeg tegi Saitole haiget oli n6me, ja l6pupoole ei olnud selesmidagi naljakat.
Aga yldiselt hea anime oli ja soovitaks. ??? :)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Kolm Märts 19, 2008 15:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Kolm Märts 19, 2008 14:33    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Aga yldiselt hea anime olija soovitaks.


Vabandan oma rumaluse pärast, aga mida see lause tähendab?

Teemasse ka midagi. Kunagi vaatasin esimese hooaja läbi, aga teist ei tahtnud enam. Tegelased olid kuidagi tavalised ja igavad, lugu oli samasugune mõttetus. Kui aja viitmiseks midagi muud teha pole, siis võib ju vaadata kah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Märts 19, 2008 14:56    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Hauakaevaja kirjutas:
See, et Louise Saitot tervelt kahe hooaja vältel armutult peksis, vihastas lõpuks jubedalt ära.

kas vihastasid alles teise hooaja lõpus või kiristasid kogu teise hooaja vältel vihast hambaid? :)

muidu on see minu arust täiesti vaadatav anime (kui just tõesti ei häiri animes esinev täiesti tavaline vägivald poiste kallal). stoorit eriti ei ole, tegelased on suht tüüpilised aga meelelahutuseks kõlbab ja tegelaste kujundus on ka kena.


pigem kirusin juba teiset-kolmandaost osast alates seda mõttetut vägivalda. Millegipärast ei salli ma selliseid närvihaigeid tegelasi. Muidu aja surnuks löömiseks kõlbab küll, panebki häid animesid rohkem väärtustama. Esimese hooaja viimane osa oli isegi üsna hea.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 22:49    Teema: Vasta viitega

Esimene hooaeg oli etem kuna oli rohkem pantusid ja mõttetut vägivalda. Teise hooaja rikkus sõda ära. Eks kunagi vast vaata mis kolmandal hooajal juhtub. Paistab, et haldjas on seal uus tegelane.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 19:30    Teema: Vasta viitega

Njaa, kolmas hooaeg tundus veel nõrgem.







Paistab, et olen mingiks snoobiks hakanud...
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 19:52    Teema: Vasta viitega

ma lõin ammu käega

tänased hitid on cässer sins, harvey birdman ja xamd
kuidagi tytania käib ka
ylejäänud on total B.S.
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 21:37    Teema: Vasta viitega

Mis te ajate, Louise on jumala kena ju.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Esm Jan 19, 2009 21:58    Teema: Vasta viitega

ma vaatasin esimese hooaja ära ja arvatavasti vaatan kolmanda ja teise ka. saitost on tõesti suht kahju seal. tegelikult anime esimene osa oli alguses mu jaoks tobe ja ma mõtlesin et ma ei viitsi seda edasi vaadata kuna meenutas LOTR ja HP ühis paroodiat väikeste muudatustega aga tegelikult vaadatav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Sept 28, 2009 00:11    Teema: Vasta viitega

Polnud siis tükk aega ühtegi vanemat animed vaadanud ja võtsin endalegi teadmata põhjustel Zero no Tsukaima, mis täiesti juhuslikult minu kõvaketta peal vedeles, ette. Ja vaata imet, isegi meeldis.
Tõsi, teostuse koha pealt võikski vist nurisema jääda. Küll oli sisu täielik Harry Potteri rippoff, küll oli story täiesti olematu, küll olid karakterid ebaküpsed ja idiootsed. Kõige enam häiris mind see ''ununemissündroom'', mis esineb mõne teisegi anime puhul. Paar episoodi tagasi toimuvat sündmust pole olemas. Miks peakski, nii on ju kergem- karakterid ei õpi oma vigadest ja kõik võib sama rodu edasi minna! Ega siis vana hea peksunali kunagi ära ei kulu. Ja nii võib loendamatu arv kordi teha uuesti läbi ''ma armastan sind'' stseene, mis olid ZnGs enamjaolt üliromantilised.
Siiski, oli ka häid külgi, mis jäid enamjaolt sinna fanservice piiridesse. Vähemalt silm puhkas. Ja kõrv ka, esiteks tänu Kugimiya Ryele, kes andis peategelasele hääle ja teiseks tänu võrratule soundtrackile. Hea soundtrack võib hetke muuta totaalselt, tehes isegi lihtlabasest stseenist hea tüki, mida vaadata. Mõningaid lugusid kasutati küll liiga palju, aga tühja sellest. Kogu selle Harry Potteri maailma taasavastamine oli ka päris huvitav. Kahjuks jäi natuke pinnapealseks, nagu ka karakterite tutvustaminegi. Aga mis neid karaktereid ikka tutvustada, anname palju rinnaümbermõõtu ja küll vaatajale meeldib.
Eks arvatavasti saidki minule meeldeväävateks aspektideks ilus pilt ja meeldivad helisid, mis sellega kaasnesid. Natuke pealeminevat huumorit ka ja oligi kompott valmis. Subjektiivsed hinnangud 1.-3. hooajani võiksid olla 7.5 ; 8 ; 7 ning objektiivsed siis kõik punkti võrra madalamad. Ootan 4., kuigi mitte väga suure huviga.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 28, 2009 08:42    Teema: Vasta viitega

Aju ütleb, et tegemist on paraja käkiga, aga silmad ja kõrvad rahustavad ta maha, joodavad talle suhkruvett ja panevad teki alla tudima? OK!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Teis Sept 29, 2009 14:48    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Aju ütleb, et tegemist on paraja käkiga, aga silmad ja kõrvad rahustavad ta maha, joodavad talle suhkruvett ja panevad teki alla tudima? OK!

Ma tõesti üritasin kirjutada posiitivset ülevaadet, aga võimatu asi on võimatu.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 29, 2009 15:10    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Polnud siis tükk aega ühtegi vanemat animed vaadanud ja võtsin endalegi teadmata põhjustel Zero no Tsukaima


lol
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Teis Sept 29, 2009 15:23    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
tyger kirjutas:
Polnud siis tükk aega ühtegi vanemat animed vaadanud ja võtsin endalegi teadmata põhjustel Zero no Tsukaima


lol

Kategoriseerin kõik mitte käimasoleva hooaja animed ''vanema'' alla, tänan.
Veel küsimusi?
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Sept 29, 2009 15:30    Teema: Vasta viitega

Vanemal ja vanal on ikka veidi vahe sees eksole :)
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2012 09:18    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=jUAKPc2I5RM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: