OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kaardimängud
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2007 16:54    Teema: Kaardimängud Vasta viitega

Tekkis väike vaidlus Yu-Gi-Oh! anime teemas Magic: the Gathering'i TCG ja Yu-Gi-Oh! TCG üle (nad on ikka TCG'd, eks?). YGO teemas on see minu arust juba liiga off-topicuks kiskunud. Leidsin mõned YGO mängu teemad, aga otsustasin siiski uue teha.

Vastuseid ootaks sellistele küsimustele: Kas sa mängid mõnda kaardimängu? Mis see on? Kaua oled mänginud? Milles seisneb mängu mõte? jne.

Mina YGO'd iseenesest mänginud pole, küll aga olen mõnda mängu näinud ja kaarte käes hoidnud. M:tG'ga on teine lugu. Seda olen mänginud kaua-kaua, vahedega. Seepärast on sinna läinud hulgem raha ja kaardid on kapis hunnikus.

M:tG on nii (pakun umbes) 11-13 aastat vana. Praeguseks ilmub iga aasta kolm set'i, mis moodustavad kokku blocki (esimene set on suurem). Lisaks iga 3 (2?) blocki järel lastakse välja 1 edition (valge äärega), milles on eelnevates blockides olnud kaardid (k.a vanemad kaardid). Levinud turniiritüüp T2 lubab kasutada ainult viimase 2 blocki kaarte (ja vbla editioni omi). Vahepeal lastakse välja nalja-edition'e, et rohkem raha teha (nt unhinged, ilusate maade ja hõbedaste äärtega).

Mäng seisneb pm. vastase tapmises. Mängijad on võlurid. Mõlemal mängijal on 20 elu ja 60-kaardine (constructed's vähemalt 40-kaardine) kaardipakk. Ühte kaarti (v.a maad) võib pakis olla maksimaalselt 4. Oluliseks faktoriks on mana. Seda saab maadest ja hulgast teistest asjadest. Mana eest saab teha spelle (mitte-maakaardid). Saab kutsuda väljale enda eest võitlema kolle, loitsida loitse ja ka kiirloitse, manada enchantmente (ei mäleta mis kahtlane eestikeelne nimi sellele välja mõeldi) ja masinaid (artefakte). Managa saab ka kasutada permanentide (kollid, enchantmendid, masinad, erilised maad) omadusi, tihti tuleb nad selleks ka täppida (külili keerata, nt maid külili keerates saab mana) - kui mitte vaid täppida.

Vastast saab tappa kollidega rünnates - seda saab teha oma käigu kestel selleks ettenähtud ajal. Rünnak jagab käigu kaheks - Main Phase 1 ja Main Phase 2. Tihti üritatakse oma asju käia teise poole ajal, et mana võimaldaks rünnaku ajal hädaolukorras reageerida. Kollidega saab end ka kaitsta - selleks on kaitsepunktid. Kui kolli ründepunktid on suuremad, kui teise kaitsepunktid, siis teine koll sureb. Kui teisel kolliga on sama lugu, sureb ka esimene. Surnud lähevad koos end ammendanud loitsudega surnuaeda. Lahingus tulevad mängu paljud loomade omadused (nt. first strike, flying, trample) ja mängijate loitsimine (nt. andes mõnele kollile rünnakupunkte juurde). Samuti saab vastast loitsida, et talle viga teha või teda mõnd looma ohverdama sundida vms.

Mängija kaotab mängu ka siis, kui peab tõmbama kaardi, samas pakis pole enam ühtegi kaarti, või ütleb mõni ülikõva kaart, et keegi kaotab/võidab mängu.

Loodetavasti saite mängu mõttest aru. Rääkige teie ka. R.E.M.I.'lt ootan YGO kohta hulgemat informatsiooni, et tema püäntist aru saada. Head ööd! :)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2007 19:36    Teema: Re: Kaardimängud Vasta viitega

Ummi kirjutas:


Vastuseid ootaks sellistele küsimustele: Kas sa mängid mõnda kaardimängu? Mis see on? Kaua oled mänginud? Milles seisneb mängu mõte? jne.


Jees. Kõige rohkem meeldib neljakesi turakat taguda, õigete reeglitega. Ja pudiraha peale at¹kood ehk 21 või pokkerit. Alati võib teha ka paar mängu hiina pokkerit, millest meil on oma edasiarendus "superkaardid". Kui on superigav ja aega palju, siis meeldivad ka igasugused pikad mängud, a la Bismark ja 1000.

:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2007 19:40    Teema: Re: Kaardimängud Vasta viitega

uplink kirjutas:
Kui on superigav ja aega palju, siis meeldivad ka igasugused pikad mängud, a la Bismark ja 1000.

:P

Kas sa saaksid nende pikkade mängude reegleid selgitada?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2007 20:36    Teema: Vasta viitega

ma kunagi leidsin Mustamäelt õuest kuskilt liivakasti kõrvalt hunniku Yu-gi-oh kaarte (36 kaarti oli seal )Happybunny .. tuul oli osad laiali kandnud .. mul oli kahju neid sinna vedelema jätta ... kedagi polnud ümbruses ka ..niisiis korjasin kokku ja viisin koju Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Püh Juun 03, 2007 19:26    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Vastuseid ootaks sellistele küsimustele: Kas sa mängid mõnda kaardimängu? Mis see on? Kaua oled mänginud? Milles seisneb mängu mõte? jne.

Ise mängin MTG'd, mille Ummi juba lahti seletas, ja WoW'i (Ilmus alles 2006 aasta novembris), mille reegleid ma seletan pisut Magicust lähtuvalt. Alljärgnev tekst on suurelt jaolt copy-paste ühest teisest allikast, mõnede lisadega.

Kiired näpunäited pakiehituseks
Oma pakki ehitades pead järgima ainult paari reeglit:
* Sinu pakis peab olema vähemalt 60 kaarti, mille hulka ei kuulu sinu herokaart. Hero on laual juba mängu alguses ja teda ei loeta paki osaks.
* Sinu pakis ei tohi olla rohkem kui neli koopiat ühest kaardist, kui just kaardi tüübireale ei ole kirjutatud „Unlimited“. Unlimited-kaarte võib sinu pakis olla ükskõik kui palju.
* Mõndasid ability-kaarte (Instant, Sorcery MTG-s) saab kasutada vaid siis, kui sinu herol on vastav oskus. Nendel kaartidel on tekstikastis kirjas „[Oskus] Hero Required“.
* Sa võid oma pakki panna ainult neid kaarte, mis jagavad sinu herokaardiga ühte või rohkemat tunnusjoonemärki. Mõnel neutraalsel kaardil pole aga üldse tunnusjoonemärke ning neid võid igasse pakki panna.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Ülevaade tähtsamatest reeglitest
* Alusta mängu, pannes hero mängulauale. Number all paremas nurgas on sinu elupunktid.
* Mängu eesmärk on oma hero, allyde (Creatured) ja abilitytega vastase hero maha lüüa.
* Avakäes peab olema 7 kaarti. Paki pealt tõmmatakse igas käigus üks kaart, ainult esimesena käiv mängija ei tõmba kaarti.
* Ressursiks (Land, Mana) võid panna pildiga allapoole ükskõik millise kaardi. Mängu võib panna ainult 1 ressursi käigus.
* Questi ehk ülesandekaardi võid panna ressursiks pildiga ülespoole. Kui oled questi ära teinud, keera ta pildiga allapoole.
* Enda käigu ajal mängi allysid, relvi (Equipment), esemeid (Equipment) ja abiliteid.
* Kaitserüüd, relvi ja esemeid saad mängida ainult oma herole, mitte allydele.
* Sa võid rünnata nii oma allydega kui ka heroga. Võid rünnata otse vastase allysid või herot.
* Keera oma hero külili (kasutatud-asendisse (Tapitud)), kui sa temaga ründad.
* Kui su hero ründab või kaitseb, kasuta mõnda oma relva, et temaga lüüa.
* Keera külili (kasutatud-asendisse) kaitserüü, et selle kaitsepunktide võrra kahju ära hoida.
* Iga rünnak laheneb eraldi tegevusena. Sina valid ka kaitsja.
* Protector-võtmesõnaga tegelased võivad rünnaku enda peale võtta.
* Kahju on jääv. Kasuta kahju märkimiseks countereid (täringud, klaasitükid vms)
* Allydelt ja herolt saab kahju eemaldada tervendamisloitsude või-efektidega.
* Pakis peab olema 60 kaarti. Lubatud on 4 koopiat ühest kaardist, välja arvatud unlimited-märksõnaga kaardid.
* Liidu (Alliance) kangelased võivad kasutada ainult Liidu allysid, Hordi (Horde) kangelased võivad kasutada ainult Hordi allysid. Ka mõned questid on reserveeritud ainult kas Liidu või hordi fraktsioonile.
* Kangelased tohivad kasutada ainult neid kaitserüüsid, relvi, esemeid ja abiliteid, millel on nende klassi sümbol.

Omalt poolt lisaks, et WoW'i kaartidel kujutatud kunst on minu arust üle nii MTG'st ja kõikidest muudest mängudest, rääkimata YGO-st. Reeglite poolest on ta peaaegu sama mis MTG. Magicust eristab teda põhiliselt damage mitte-stacki minek, damage laualpüsimine ja pisut erinev mana-süsteem. Huvitavaks tegi minu jaoks mängu veel see, et olles WoW'i arvutimängu mänginud ja warcrafti stoori-t teades on huvitav leida tuttavaid nägusid kaartidelt. Toon pildid iga põhilise kaarditüübi kohta ka.

Hero kaart


Ability kaart


Ally kaart


Equipment kaart


Quest kaart

_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!


Viimati muutis seda lexo (Esm Juun 04, 2007 08:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 05:29    Teema: Vasta viitega

Olen ise mänginud Magic: the Gathering'i, kuid hakkas rahakotile ja polnud eriti kellegiga mängida niis siis lõpetasin. Kuid Bismark ja 1000 on huvitavad ning pikad mängud eriti 1000!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 07:36    Teema: Vasta viitega

Olen mänginud YGO'd, MtG'd ja vähe ka WoW'i |||
/rääkimata imeasjadest mida nalja pärast on saanud taguda/

YGO ajad olid täitsa lõbusad, aga ei viitsinud enam käia Tartusse (aga bussipiletid .-.)
MtG'd sai ka siinmail mängitud, aga sama probleem ...
WoW'i olen ainult mänginud, ise ei oma ühtegi kaarti, aga sooviks =D

- Kui tulen TÜ kunagi õppima, siis ehk hakkab midagi mängima ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 04, 2007 07:47    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Kuid Bismark ja 1000 on huvitavad ning pikad mängud eriti 1000!

Ja. Reeglid? ...palun? T_T

WoW'i kaardimäng tundub sama ahvatlev, kui arvutimäng. Küll on kahju, et mul pole resursse selle teise mängimiseks, muidu mängiks esimest ka. :)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 09:25    Teema: Vasta viitega

ma mängisin ka kunagi MtG, mulle sai eriti armsaks selline kaart:


oi seda sõimu oli mõnusalt kui selle välja käisin :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 10:33    Teema: Vasta viitega

Olen kunagi mänginud YGO'd ning siia maani mängin aegajalt MTG'd ... reaalseid kaarte oman vähe ,pigem eelistan läbi neti mängida (Magic Workstation'iga mitte MTG'online) :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 10:50    Teema: Vasta viitega

Olen kunagi pelanud kaa MTG'd aga lõpus hakkas üle viskama. Siis sai Yu-Gi-Oh! pelatud mis oli saast ja siis avastasin WoWi mis mulle eriti ei meeldinud . Muide avastasin et Fullmetal Alchemisti TCG on olemas :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 11:45    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Vastuseid ootaks sellistele küsimustele: Kas sa mängid mõnda kaardimängu? Mis see on? Kaua oled mänginud? Milles seisneb mängu mõte?

Mängin YGO'd, Pokémon'i (Õppisin natuke aega tagasi reeglid selgeks <.<) ja mõnikord ka MTG'd.
YGO'd pole juba 3-4 kuud mängind ja ma ei viitsi praegu osta kokku ka omale Archfiend decki jaoks kaarte.
Mängind olen YGO'd umbes 3-4 aastat, MTG'd umbes samapalju, Pokemon'i kaardid olid juba Vääga ammu olemas aga ei osand mänginda.
Mängu mõte..Ntx. Pokemon on TÄIESTI teistsugune kaardi mängudest nagu ntx. MTG ja YGO.
Seal pole elusi, on prize cardid, on energyd mis tuletavad MTG mana meelde ja kasutatakse kaa mõnes-mõttes sarnaselt.
Aga tegelikult on need erinevad.
Ei viitsinud praegu eesti keelde tõlkida õpetust niiet vaadake seda(HINT!. See on õpetus, animeeritud ja näitab videona mis juhtub jms. ka kõrvale):
http://www.go-pokemon.com/tcg/howtoplay/demo.html
---
Siis YGO's on mõte üks, vastasel elud nulli lüüa.
Aga see pole lihtne, ja ainult tugevate kollidega seda ei saavuta (on küll beatdown deck kuid paljud kaardid keeravad selle pekki).
Ntx on burnerid, kus kaarti effektidega pannakse vastasele elusi sisse.
Ja seda kõigi, Monsterite, Trapide ja Spellidega.
Aga sa ei ründa, lihtsalt kasutad effekti mis võtab elusi.
On ka veel üks võimalus võita, mis on põhiliselt kõikides TCG'des..
Teise pakk nulli saada. Ehk kui tal pole enam kaarte on ta kaotaja.
Selle põhjal on ka pakk.
---
MTG's pead ka vastasel elud nulli saama.
Kuid seal pead sa kasutama loogikat, mõtlemist jms.
Kuna tegin juba YGO'le ja Pokémon'ile tutvustuse ning kõik vist seda teavad ei viitsi ma seletada mängu.
---
PS. Minuarust on MTG art palju parem kui WoW oma.
WoW kaardimäng ei tekitanud huvi, vb sellepärast et ma ei ole selle mängu nolifer..
Eelistan teisi MMORPG'si..
Igatahes, minuarust on see kaardimäng raha tegemiseks mõeldud.
Kuna Mäng oli edukas siis arvati et noliferid ostavad kaarte ja maksavad nende eest palju raha.
Ma ei tea kas see on edukas või mitte kuid arvan et jah.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 11:54    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Vastuseid ootaks sellistele küsimustele: Kas sa mängid mõnda kaardimängu? Mis see on? Kaua oled mänginud? Milles seisneb mängu mõte?

pasjanssi, igasuguseid! Ja siis valetamist ja limburgerit ja LaLaLaa
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 12:00    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Tsiteerin::
Vastuseid ootaks sellistele küsimustele: Kas sa mängid mõnda kaardimängu? Mis see on? Kaua oled mänginud? Milles seisneb mängu mõte?

pasjanssi, igasuguseid! Ja siis valetamist ja limburgerit ja LaLaLaa

Mis see limburger on?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 12:02    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
mimmu kirjutas:
Tsiteerin::
Vastuseid ootaks sellistele küsimustele: Kas sa mängid mõnda kaardimängu? Mis see on? Kaua oled mänginud? Milles seisneb mängu mõte?

pasjanssi, igasuguseid! Ja siis valetamist ja limburgerit ja LaLaLaa

Mis see limburger on?

kaardimäng ikka. Keerukas neti teel seletada.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 14:04    Teema: Vasta viitega

Olen ainult 2 kaardi mangu mängind mis on animatega seotud Yugi-oh ja naruto .narutoga on suht keeruline pead mingi 10 batterywordsi kokku saama ja siis võidad vastast. Yugi-oh kaarte olen ise teinud mu vend teeb neid koguaeg need on nii utoopilised kuid lahedad. naruto kaardid on ka normaalsed aga ma mängin nendega kergemal viisil.
_________________
kirves ei ole mangu asi raie see endale pähe
NARUTO!!!!!
ON PARIM!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 14:15    Teema: Vasta viitega

ballafrog kirjutas:
Yugi-oh kaarte olen ise teinud mu vend teeb neid koguaeg need on nii utoopilised kuid lahedad.

Seleta: "teinud".
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 12:50    Teema: Vasta viitega

1000 on mäng tavalise kaardipakiga.
mängu eesmärk on koguda 1000 punkti.
seda mängu mängitakse kolme mängijaga (vist saab neljakesi ka kui kordamööda passitakse)

*1000s kasutatakse ainult kaarte üheksast ässani. Niisiis on mängus 24 kaarti. Kümned on tugevuselt kuningate ja ässade vahel. Tugevusjärjestus: 9, poiss, emand, kuningas, 10, äss.
*Kõik kaardid jagatakse ära nii, et laua keskele jagatakse 3 kaarti. Ülejäänud kaardid jagatakse mängijate vahel võrdselt.
*Mäng koosneb pakkumistest ja tihimängust. Pakutakse seda kuipalju punkte loodetakse tulevases mängus koguda.(a* la et teen ristitrumbi, võtan need ja need tihid)
*KAARDID ANNAVAD PUNKTE JÄRGMISELT: Äss=11punkti, Kümme=10p, Kuningas=4p, Emand=3p, Soldat=2p, 4 üheksat ühel mängijal=100p
*LISAKS SELLELE SAAB PUNKTE TRUMBITEGEMISE EEST: Risti trump=100punkti, Poti trump=80p, Ärtu trump=60p, Ruutu trump=40p.
*Pakkumise võitja võtab laua keskelt kaardid ja annab igale mängijale ühe kaardi. See võib olla mõni neist, mis ta laualt võttis või ka mõni muu. Neli üheskat võib laiali jagada, aga enne peab neid punktide saamiseks teistele näitama. Nüüd on kõigil
mängijail võrdselt kaarteja tihimäng võib alata (Saab teha ka pimepakkumise, mis tähendab seda, et pakkuja ei näe kaarte, mis on laua keskele jagatud, kui ta siis kaardid kätte saab ja selgub, et tal ei õnnestu pakutut saavutada võib ta kaarte teistele näidata ja need "maha müüa" suuremale pakkujale. Pimedast mängust saadud punktid kahekordistatakse aga ainult algsele pimedajale pakkujale. Ka pimeda mängu täitmata jätmine toob pakkumisest kaks korda suuremad miinused)
*Esimese käigu teeb mängija, kes võitis pakkumise (kõige suurema pakkumise tegija). Edasi käib tihi võitja. Trumbi saab teha vahetult peale tihi võtmist, vastavast mastist emanda või kuninga käimisega. Mängijal peab olema ka teine kaart käes, s.t.
algul peavad tal olema sellest mastist emand ja kuningas. Trumpi ei saa teha, kui mängijal on käes vähem kui kolm kaarti, s.t. kaks või üks kaart.
*Peale tihimängu lõppu loetakse kokku punktid. Kui pakkuja mängis oma pakkumise välja (sai vähemalt niipalju punkte, kui ta pakkus), saab ta endale pakkumise summa punkte. Kui ta pakkumist välja ei mängi, võtakse tal pakkumise punktisumma maha.
Teised mängijad saavad niipalju punkte, kui nad mängu jooksul said.
*Nelja üheksaga saadud punktid ei loe pakkumise arvestusse, s.t. mängija võib saada sealt 100 punkti, aga kui ta pakkumist välja ei, mängi, võetakse tal need punktid ikka maha.
*Mäng käib 1000 punktini. Alates 800 punktist läheb mängija 'kotti'. 'Kotis' olles saab mängija punkte ainult pakkumiste eest, s.t. mängus muidu teenitud punkte talle ei anta ja nelja üheksa eest ka punkte ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ballafrog



Liitunud: 19 Juul 2007
Postitusi: 74

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 13:45    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
ballafrog kirjutas:
Yugi-oh kaarte olen ise teinud mu vend teeb neid koguaeg need on nii utoopilised kuid lahedad.

Seleta: "teinud".

jOONISTANUD VÕI ARVUTIST VÄLJA PRINTIND .
_________________
kirves ei ole mangu asi raie see endale pähe
NARUTO!!!!!
ON PARIM!!!!!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2007 15:27    Teema: Vasta viitega

ballafrog kirjutas:
Ummi kirjutas:
ballafrog kirjutas:
Yugi-oh kaarte olen ise teinud mu vend teeb neid koguaeg need on nii utoopilised kuid lahedad.

Seleta: "teinud".

jOONISTANUD VÕI ARVUTIST VÄLJA PRINTIND .

N00B!1!eleven11!!, lolz!!
Nendega saad sõbraga aint mängida, ja mäng tuleb mõtetu.
---
Teistele: Ma arvan et see teema on TCG'dest mitte tavalistest kaartidest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: