OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

"Kurveim koht" animes (NB! võimalikud spoilerid!)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 16:01    Teema: Vasta viitega

Minul on tegelikkult üks täiesti mitteeriline koht Nanas, aga mingi asja pärast oli mul seal nutt kurgus. See oli see koht, kus Nana Oli öelnud Hachikole, et nad ei saa bändiga koju tulla sööma, vaid peavad mingitele plaadilepingutele alla kirjutama minema ja Hachiko ütles, et kõik on korras, ta pole midagi ette valmistanud ja läks Takumile külla, sest tegelikult oli ta pikalt suure õhtusöögi teinud. Hiljem tuli Nana koju, tahtis ¨õtta külmkapist õlut, kui nägi, et seal oli toidukuhi. Ta küsis Misatolt, mis toit see on ja Misato vastas, et see on Hachiko tehtud toit ja Nana oli peaaegu nutma hakkamas. Ja ta lihtsalt istus seal ja vaatas kogu seda toitu ja ma mõtlesin, et hakkan nutma. Tegelikult täuiesti tavaline koht, kuid ometigi liigutas see mind nii väga... T_T
Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 19:01    Teema: Vasta viitega

Kõige kurvemad kohad animes on minu jaoks siis, kui anime ära lõpeb ja ma paar päeva masenduses olen. Aga selleks pean ma animesee tõsiselt kiinduma. Seda juhtub mul rohkem vähemtuntud animetega.
Mingeid kindlaid näiteid muidu ei oska tuua.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 19:30    Teema: Vasta viitega

Sama siin :) Näit. olin ülikurb, kui elfen liedi osad otsa said. Ngu täiega ja siiamaani olen. Elfen Lied on lihtsalt nii hea ja lahe minu jaoks!!! Kunagi, kui väike olin ajas mingi anime mind nutma, aga ma ei mäleta vb Princess mononoke.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 11:41    Teema: Vasta viitega

Mina aga sain ¹oki, kui sain teada, et nanal ainult 40 osa. See oli küll kurb uudis. T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 14:00    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Kõige kurvemad kohad animes on minu jaoks siis, kui anime ära lõpeb ja ma paar päeva masenduses olen. Aga selleks pean ma animesee tõsiselt kiinduma. Seda juhtub mul rohkem vähemtuntud animetega.
Mingeid kindlaid näiteid muidu ei oska tuua.


Cowboy Bebop ootab juba üle nädala, millal ma viimase topeltosa kallale asun. Sama kah Ghost in the Shell 2nd Gig'iga, ei taha vaadata, sest siis tean, et asi on otsas.

Love Hina läbivaatamine tõmbas mind aga nädalapikkusesse masendusse. Ju ma noor ja tundeline olin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 14:35    Teema: Vasta viitega

Umm...No mul hakkas kurb sellest, et Bleachis oli saanud Kurosakide peres ema surma ning see oli Ichigo pärast ja ta siis ärkas seal samas kohas ülesse (Ichigo)ja nad olid kuskil emaga maas ning ema oli surnud, kuid Ichigo mitte ja muidu jutt siis sellest, kuidas ta ema surma sai: Ichigo ja ta ema olid läinud jalutama või midagi seesugust ning Ichigo (väga väiksena Ichigo)nägi mingit inimest vee ääres ning see inimene hakkas vette kukkuma ja Ichigo nägi seda ning hakkas selle inimese poole jooksma, kuigi ema keelas ja karjus: "Ichigo!"Ichigo jooksis selle inimese juurde ning ema jooksis talle järele.Siis juhtus midagi ja Ichigo oligi seal maas ja ema oli tal peal ning ema oli surnud aga Ichigo ei olnud surnud, vaid ärkas üles.

Muidu kui te aru ei saanud, siis Ichigo jooksis selle inimese juurde ja ta ema jooksis Ichigole järgi ning ta jäi selle inimese ohvriks ja see inimene oli tegelikult (Need, kes pole veel selle osani jõudnud, kus seda näitab ning ei taha teada, mis juhtub, siis ära lugege seda)hollow, kelle Ichigo pärast ära tappis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 14:38    Teema: Vasta viitega

Laikto kun..See küll nagu kurb ei olnud..Võibolla tundus aga kurvemaid asju on ka elu..ma mõtlen animedes..
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 14:43    Teema: Vasta viitega

ma arvan, et võin isegi ilma vaatamata öelda, et Cowboy bebopi lõpp saab kurb olema. eks näis, kui ma ükskord selle käsile julgen võtta.

Demonbanes, kus lahingu käigus Al Azif oma elu ohverdas, et Kurou päästa. Peale lahingut, maandusid mõlemad tänaval, Kurou enam-vähem terve, kuid Al teadvusetult tema käte vahel. Kui Kurou märkas, et Al'iga on midagi valesti ja teda raputas, pudenes Al koltunud lehtedena laiali ja Kurou käte vahele jäi ainult üks narmastunud raamat.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 14:48    Teema: Vasta viitega

Robin, komadori, see võib olla sinu arvamus, kuid see minu arvamus ei ole.
Nüüd tuli veel meelde üks kurb asi Naruto's, et Narutol ei olnud lapsena sõpru ja kõik vihkasid teda ja veel üks, et ühel poisil seal Narutos, kelle nimi oli...Nime ei mäletagi Happybunny , aga sellel poisil siis oli isa surnud ja ta nuttis palju, kui ta oma isast pilti vaatas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 22:47    Teema: Vasta viitega

ETTEVAATUST - SPOILER

l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
l
V

Basilisk loomulikult. Ma polnud paar aastat nii lahinal nutnud. Mind hoiatati juba ette, et valmistu lõpus pisaraid valama, aga midagi sellist poleks küll oodanud. Kogu lõpplahendus oli emotsionaalselt kurvastav, kuidas Gennosuke (meespeategelase) silmad avanesid alles selleks hetkeks, et näha, kuidas tema armastatud Oboro (naispeategelane) surnult maha langemas oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 16:04    Teema: Vasta viitega

SIIS KUI ANIME SAAB LÄBI!..Arvasin et siis on hea aga..EI!Nii kurb oli!Kuna sellel animel polnud filme ka..
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 17:38    Teema: Vasta viitega

Peaaegu iga Nana osa. Lõpus ma lihtsalt istun ekraani taga, meenutan ning kuulan lõpu muusikat ja hakkan järsku lahinal nutma. Mõnikord on see täitsa tobe aga noh.

Ja siis veel Naruto... palju kohti kus nutsin näiteks (pisi spoilerid):

kui zabuza suri. kui haku suri siis eriti ei nutnud,aga zabuza, kamoon ta oli mu lemmiktegelane sel ajal xD

hokage matused.

ning kõige hullemaid emotsioone tekitas naruto ja sasuke lahing ja kui nad meenutasid ja tunnistasid et nad on parimad sõbrad. suutsin enamus ajast vaikselt nuttes hakkama saada aga kui sasuke võitis ja siis vajus põlvili naruto ees, ma lihtsalt.. T_T *sob*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 02:35    Teema: Vasta viitega

Cowboy Bebopi lõpp. loogiline ja ilusti lahendatud, aga neetult kurb ikkagi.

Last Exile'i lõpp ka mõnede tegelaste koha pealt.

tegelikult on alati kurb, kui hea anime otsa saab.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 14:03    Teema: Vasta viitega

ma nutsin Rozen maidenit vaadates,
siis kui see väike roosa nukk...(ei tule nimi meelde hetkel)
kui tema eluiga sai otsa...
see hetk kui tema omanik ta juukseid kammis.
Minuarust oli see väga südant liigutav koht
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bliz



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 45
Asukoht: tartu, tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 21, 2007 15:33    Teema: Vasta viitega

Tekib samuti paaripäevane masendus peale anime lõppu, vahest isegi kui see polnud eriti hea anime, ikkagi nagu tahaks juurde.

Mai Himes olid omamoodi nurkasurutud kohad, kus nad ise olid sunnitud omavahel võitlema ja kuidas nad oma lähedasematest inimsestest sellepärast ilma jäid.

Samurai Champloos 14. osa kus Mugen järves ulpis, lauluks oli Asazaki - Obokuri-Eemui
_________________
schkucke
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 15:09    Teema: Vasta viitega

Ja nüüd sai hea anime, FLCL mul vaadatud! T_T

Muidu ka FLCL viimases osas läks Haruko ära ja see ka tegi mulle kurva tuju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 17:14    Teema: Vasta viitega

Minule oli kurb see,kui see väike tüdruk Tacticsis lõpus ära suri ja muidugi ka Wolfs Rainis see koht,kus Cher otsad andis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 23:20    Teema: Vasta viitega

Tachikomade surm on Ghost in the Shellis alati kurb, eriti viimases osas, kus nad lahkudes laulavad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 26, 2007 17:07    Teema: Vasta viitega

kogu nana vist tegelikult.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 26, 2007 17:09    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
kogu nana vist tegelikult.

Appi, Nana tundub olevat üks õudselt kurb anime. Mina ei vaata!! T_T
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: