OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

vaprad ja ilusad

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 16:51    Teema: vaprad ja ilusad Vasta viitega

zork kirjutas:
Küsisin selle mõttega rohkem, et ehk suudad kuidagi täpsemalt seletada, mida ilusat sa seal just näed, peale ilusa animatsiooni.

Riion kirjutas:
Mõtet!

...

Vapper pole see, kes võitleb lahingus, vaid see, kes astub oma hirmude vastu aga seda on liiga palju loota, et sa mõistad seda.

rumal inimene nagu ma olen, paluks natuke mulle selgitada, Riion, et mis seos on vaprusel ja ilul ning sinu viimasel lausel küsimusega ilu leidmisest? jättes välja selle, et see mõte on sinu jaoks ilus, sooviks kuulda, et mis seos on ilul ja selle tarkusetera mõistmisel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 17:06    Teema: Re: vaprad ja ilusad Vasta viitega

ruri kirjutas:
zork kirjutas:
Küsisin selle mõttega rohkem, et ehk suudad kuidagi täpsemalt seletada, mida ilusat sa seal just näed, peale ilusa animatsiooni.

Riion kirjutas:
Mõtet!

...

Vapper pole see, kes võitleb lahingus, vaid see, kes astub oma hirmude vastu aga seda on liiga palju loota, et sa mõistad seda.

rumal inimene nagu ma olen, paluks natuke mulle selgitada, Riion, et mis seos on vaprusel ja ilul ning sinu viimasel lausel küsimusega ilu leidmisest? jättes välja selle, et see mõte on sinu jaoks ilus, sooviks kuulda, et mis seos on ilul ja selle tarkusetera mõistmisel.


Ma ootasin juba, millal ruri hakkab vahele segama.
Ja üldsegi, ma ei räägi ilust, ma räägin mõttest ja mõtlemisest.
Ja ma võin seletada ja seletada ja seletada ja seletada ja seletada aga ma jäängi seletama, sest ma arvan, et mõned taipasid, mida ma püüdsin öelda.
Teisedki seevastu taipasid nii mööda, et anna abi.
Alati on nii, kui üks räägib aiast, siis teine räägin aiaaugust.

Saaks ehk selle teema lukku.
Soppa oskame me kõik loopida.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 17:14    Teema: Vasta viitega

Olen suht kindel, et nii kui mõni moderaator-administraator sisse logib sulgetakse see teema koheselt.

Põhimõtteliselt on ju tegu kahe kasutaja vahelise lahinguga, kas seda ei saaks msn'is korraldada. Muidugi peab ju tillipikkuse mõõtmisel publikut olema, muidu on ju igav.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 17:29    Teema: Re: vaprad ja ilusad Vasta viitega

Riion kirjutas:
Ja üldsegi, ma ei räägi ilust, ma räägin mõttest ja mõtlemisest.

kas sa vastad alati küsimustele asjassepuutumatute vastusega? st, küsimus oli ju, et "mida ilusat sa seal näed?"
Tsiteerin::
Ja ma võin seletada ja seletada ja seletada ja seletada ja seletada

seleta palun siis, sest ma tunnen tõsiselt huvi selle vastu, et miks sa tõid seoses iluga mängu lause "Vapper pole see, kes võitleb lahingus, vaid see, kes astub oma hirmude vastu aga seda on liiga palju loota, et sa mõistad seda."
Tsiteerin::
Soppa oskame me kõik loopida.

miks sa jälle mind sopaga loopimises süüdistad?

Random Hero kirjutas:
Põhimõtteliselt on ju tegu kahe kasutaja vahelise lahinguga, kas seda ei saaks msn'is korraldada. Muidugi peab ju tillipikkuse mõõtmisel publikut olema, muidu on ju igav.

ei ole lahinguga, ma lihtsalt tahaks teada, miks Riion ennast just niimoodi väljendab, nagu ta väljendab. mis mitte privasse postitamisse puutub, siis mõtlesin, et äkki keegi teine tuleb selle peale, et miks vaprusest arusaamine ja ilu seotud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 18:00    Teema: Vasta viitega

Pista ennast kas või põlema...

Alustuseks, see ilu teema tuli sisse üldsegi sellega, kui ma ütlesin "Ilus on vaataja silmades, suhtumine tema südames"

Ja selle lausega mõtlesin, et igaüks suhtub erinevalt, praeguses konstektis siis Mushishi animesse.

Aga noh, ma hakkan siis ruri keenjaalsetele küsimustele vastama:

1. Ma näen ilusat Mushishi joonistuses ja ilu ka mõttes, seal on toodud emotsioonid, tunded ja mõtted ilusti välja.
2. Ma tõin selle lause seepärast, sest seda arvan mina, et mõõgaga oskab igaüks vehkida aga mõtelda nii, et näed ennast ja enda mõtteid kõrvalt ja mõtled nende üle, selliseid inimesi on küll palju, kes võivad mõelda nii aga nii vähe inimesi, kes julgevad nii öelda välja mida nad mõtlevad.
Rumalad ütlevad kohe, mis tuleb pähe aga targem inimene natuke aega vaikib ja kui ongi vaja öelda, siis ta ütleb.
(Mina arvan, et mina olen loll nagu lauajalg, sest on nii palju veel elust õppida ja julgus tegutseda täpselt nii nagu ise soovid, oleks 1. asi, mida sooviks õppida ära)
3. Sest sa kitkud kana alati ja sa nokid asjade kallal, mis poleks nokkimist väärt ja segad ja trügin vahele asjadele, mis sinul pole asja.



Vot tak, julm aga ma ei tea, kas tõsi aga ma olen tüdind sellisest mõttetustest, mis siin toimub.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 18:27    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Aga noh, ma hakkan siis ruri keenjaalsetele küsimustele vastama:
1. Ma näen ilusat Mushishi joonistuses ja ilu ka mõttes, seal on toodud emotsioonid, tunded ja mõtted ilusti välja.

see ei olnud minu küsimus, aga kena et sa nii ilusti vastasid.
Tsiteerin::
2. Ma tõin selle lause seepärast, sest seda arvan mina, et mõõgaga oskab igaüks vehkida aga mõtelda nii, et näed ennast ja enda mõtteid kõrvalt ja mõtled nende üle, selliseid inimesi on küll palju, kes võivad mõelda nii aga nii vähe inimesi, kes julgevad nii öelda välja mida nad mõtlevad.
Rumalad ütlevad kohe, mis tuleb pähe aga targem inimene natuke aega vaikib ja kui ongi vaja öelda, siis ta ütleb.

ma ei saa siiski aru mis siin iluga pistmist on. aga jätame siis asja nii, et ma ei saagi sellest aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 18:30    Teema: Vasta viitega

see nõretav ja aateline tekst, mida sa siin pidevalt demonstreerid, käib tõesti närvidele, riion. võiksid koomale võtta vabalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 05, 2006 20:38    Teema: Vasta viitega

Random Hero'l taas õigus. Selle peale võtame.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: