OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Golden Boy
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sihker



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2003 09:47    Teema: Vasta viitega

Benkyo, benkyo, benkyo .... LaLaLaa
See postitus kuulub kyll r2mpspostituse valda, kuid tahtsin oma positiivseid muljeid jagada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rott666



Liitunud: 13 Okt 2004
Postitusi: 32

PostitusPostitatud: Kolm Okt 13, 2004 22:28    Teema: Vasta viitega

anime on päris huvitava sisuga, nimelt on selle moraal " Nagu vägilase kõrval saadakse hlrmust jagu, nii saadakse temale toetudes ühe hetkega rängimatestki pattudest lahti. Miks küll ei toetu mõistmatud temale?"
Väga hea Bodhit¹arjavatara vanasõna, mis kattub sünkroonselt selle anime zanriga...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Okt 16, 2004 03:19    Teema: Vasta viitega

mulle see anime eriti ei meeldinud,sest

selle peategelane,goldenboy, oli kiimas haige perv (vabandan väljenduse pärast) kellel oli kalduvus wc poti vastu ja esmamuljed naistsoost isikutest sellised "huvitavad" ( ja siis ma sain teada et enamus poisse pididki sellised olema Hentai )

ning selle anime tydrukud olid iga kord tehtud lõpux lollidex nagu ei olekski yhtegi normaalset tydo ...URRRRRR

ainuke, mis seda animed päästis oli ta goldenboy hilisem käitumine ja see et tal oli ikka mõistus olemas (vastasel juhul olexin ma selle animega midagi väääääga õudsat teinud... LaLaLaa )
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rott666



Liitunud: 13 Okt 2004
Postitusi: 32

PostitusPostitatud: Laup Okt 16, 2004 20:40    Teema: Vasta viitega

Minu arust ei olnud ta " kiimas haige perv"....ma samasugune, ja ei pea end pervariks...wc potte ma ei laku.Ja miks sa arvad, et selles animes olevad neiud olid lollid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Okt 16, 2004 22:17    Teema: Vasta viitega

rott666 kirjutas:
Minu arust ei olnud ta " kiimas haige perv"....ma samasugune, ja ei pea end pervariks...wc potte ma ei laku.Ja miks sa arvad, et selles animes olevad neiud olid lollid?


Sest kui ta tüdrukuid nägi siis ta kohe mõtles ma ei tea millele ja selliseid liigitan ma pervertide alla...(ehk sellepärast et ma olen tydruk ja tydod ei ole sellised...)
enamus anime neiud olid sellepärast lollid sest iga kord nad jooksid goldenboy järgi...nagu neil polekski mingit eneseuhkust...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rott666



Liitunud: 13 Okt 2004
Postitusi: 32

PostitusPostitatud: Laup Okt 16, 2004 23:55    Teema: Vasta viitega

1)...on siis vist enams meessoost esindajad perverdid...
2)kas sa ei arva, et nad jooksid talle järgi sellepärast, et enne ta püüdis neid sebida, kuid see ei õnnestunud talle aga pärast kui ta millegagi hakkama sai, mis neile muljet avaldas(näitas milline ta tegelikult on)ning kohe peale seda kuhugi ära kadus...vot sellel momendil tundsid nad ennast natuke süüdi...sest enne nad sõimasid teda ja arvasid, et ta mingi hullem "pervert", kellel ainult üks asi peas, aga tegelikult oli asi hoopis teisiti.Ja vb jooksid nad ka tema järel, sest nad pole kunagi kellegi järel jooksnud...vastu pidi nendele on alati järgi joostud(ilusad naised ju;).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Püh Okt 17, 2004 13:08    Teema: Vasta viitega

rott666 kirjutas:
1)...on siis vist enams meessoost esindajad perverdid...
2)kas sa ei arva, et nad jooksid talle järgi sellepärast, et enne ta püüdis neid sebida, kuid see ei õnnestunud talle aga pärast kui ta millegagi hakkama sai, mis neile muljet avaldas(näitas milline ta tegelikult on)ning kohe peale seda kuhugi ära kadus...vot sellel momendil tundsid nad ennast natuke süüdi...sest enne nad sõimasid teda ja arvasid, et ta mingi hullem "pervert", kellel ainult üks asi peas, aga tegelikult oli asi hoopis teisiti.


No ma tean et kahjux on enamus poisid sellised...
aga õnnex kõik ei ole ja mõned kasvavad sellest välja...



Minu meelest ta ei püüdnud neid algul ära sebida ta lihtcalt millegipärast erutus iga tydruku peale...ja tydod täiesti põhjendatult sõimasid teda ... aga millest nad aru ei saanud et ta oligi selline heasüdamlik, väike P****** (... neil oli vist liigitus et poisid on täiesti korralikud või sellised... )
ja minu meelest pole see mingi põhjus järgi joosta, kui inimene kõigest oma lollused ära likvideerib...



Tsiteerin::
Ja vb jooksid nad ka tema järel, sest nad pole kunagi kellegi järel jooksnud...vastu pidi nendele on alati järgi joostud(ilusad naised ju;)


hmmm...kas inimene teeb midagi sellepärast et ta ei ole seda mitte kunagi teinud...ja mina "lollist peast" mõtlesin et inimene teeb ikka seda mida ta ise tahab või soovib...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rott666



Liitunud: 13 Okt 2004
Postitusi: 32

PostitusPostitatud: Püh Okt 17, 2004 13:30    Teema: Vasta viitega

elus võib kõike juhtuda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Märts 19, 2005 21:50    Teema: Vasta viitega

vaatasin täna seda ja uskuge ming ma iga jummala osajuures naersin end ribadeks no nii koom oav et kuku või perseli. :wink:
igatahes emm mulle meeltisid tohutult kõik 6 osa

uvitav kas midagi sarnast on veel tehtud ?
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 20, 2005 20:33    Teema: Vasta viitega

Ojaa, oli küll vägev. Osi oleks võinud rohkem olla...
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Püh Märts 20, 2005 21:20    Teema: Vasta viitega

BukonoNugashi kirjutas:
Ojaa, oli küll vägev. Osi oleks võinud rohkem olla...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acidburn13



Liitunud: 13 Dets 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2005 14:25    Teema: Wierd Vasta viitega

Ma vaatasin kõiki osi ja minu arust Kentaro oli täielik idioot. 1) Arvuti firma president=kuum 2) Biker naine=kuum. Ja mida Kentaro teeb, jookseb ära. On alles imelik tegelane. Muidu oli lahe :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Esm Märts 21, 2005 18:39    Teema: Vasta viitega

Minuarust on ta oma depiilse käitumise pärast üks täielik idioot. Kahes esimeses osas kallistas ta peldikupotti emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Märts 22, 2005 08:39    Teema: Vasta viitega

Star kirjutas:
Minuarust on ta oma depiilse käitumise pärast üks täielik idioot. Kahes esimeses osas kallistas ta peldikupotti emm

no kui aus olla siis ta minuarust kallistas pea igasosas kellegi potte Kallis Kallis
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Shinken



Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2005 09:06    Teema: Vasta viitega

hey
Kas kellegile on Golden Boy osasid? Normaalses kvaliteedis? või äkki saab mulle keegi mingi lingi privada kust saaks need osad kätte :wink:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ghh



Liitunud: 18 Okt 2004
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Esm Mai 09, 2005 11:52    Teema: Vasta viitega

Hakkas huvitama ja otsustasin siis üle tsekata.Nalja sai küll nabani,siis kui Kintaro vetsupotti kallistama hakkas oli teada mida järgmisena oodata.Edasi see pidev ilastamine hakkas närvidele käima.Kusagil on piir minu jaoks kus nali muutub nõmedaks ja mõttetuks.Sellel animel õnnestus see paaril korral ületada.Muidu ecchi naljad,kus Kintaro liiga palju nägusid ei teinud ja lolli juttu suust välja ei ajanud olid viimasepeal.

Veel pole hullu

Viimasepeal Hentai



Bikerbabe ep 5 alguses oli üks lahedamaid stseene üle pika aja.Kintarost oleks võinud selle osa lõpus märg plekk järele jääda,siis oleks pidu läbi ja kõik omal kohal.
Tegelikult arvan,et selles animes on väga palju head minu jaoks,nii et peab seda kindlasti kunagi uuesti vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shinken



Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Reede Sept 23, 2005 08:35    Teema: Vasta viitega

Tahaks üldse teada, et mitu inimest seda animed on näinud ja mida nad sellest arvavad. Minu arvates omamoodi klassika, mis on CB ja Escaflowne´iga ühes pundis. Selliseid animesid on vähe, mida saaks mitmeid kordi uuesti vaadata. :wink:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Okt 26, 2007 20:38    Teema: Vasta viitega

huvitav anime on soovitan soojalt.......minu teada jalge vahe on seal vist tsensueeritud sest kui noriko jooksis ilma alukateta oli seal tsensuur peal........tisse on seal jah näha aga see pole suur asi......see oli väga hea kom88dia!!!
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa1



Liitunud: 2 Veeb 2007
Postitusi: 86

PostitusPostitatud: Laup Okt 27, 2007 14:07    Teema: Vasta viitega

yep it pwnes ass Armas kuri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Sept 08, 2009 23:20    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka lõpuks ära ja oli minu maitsele liiga leige - Golden Boy
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: