OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Higurashi no Naku Koro ni!!!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 11:40    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Kolmandast hooajast niipalju, et tegu on OVAga, kuid see koosneb siiski 26st osast ja kui esimene ja viimane arc välja arvata, siis ülejäänute tegevus peaks toimuma peale Kai lõppu. Link: AnimeNewsNetwork

Episoodide arvu on siiski lühendatud 5 peale, millest esimesed kaks on juba ka ilmunud.

Kui esimene osa oli mingi loll paroodia, mille võib vabalt ka vaatamata jätta, siis teine, kolmeosalise arc'i avalugu, oli juba päris hea ehk midagi sellist, mis selle sarja fänne pettuma ei tohiks panna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 12:23    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Kui esimene osa oli mingi loll paroodia, mille võib vabalt ka vaatamata jätta, siis teine, kolmeosalise arc'i avalugu, oli juba päris hea ehk midagi sellist, mis selle sarja fänne pettuma ei tohiks panna.


Väga tabav kriitika. "Loll paroodia." Sellise peene mõtlemisega lähed sa veel kaugele.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 13:33    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
shadowman kirjutas:
Kui esimene osa oli mingi loll paroodia, mille võib vabalt ka vaatamata jätta, siis teine, kolmeosalise arc'i avalugu, oli juba päris hea ehk midagi sellist, mis selle sarja fänne pettuma ei tohiks panna.


Väga tabav kriitika. "Loll paroodia." Sellise peene mõtlemisega lähed sa veel kaugele.

No sorry, eks ma siis püüan oma teksti ümber sõnastada:

Kui esimese osa, mis mulle oma sürrealistliku absurdihuumoriga kuigipalju ei imponeerinud, oleks võinud tema nõrga seotuse tõttu sarja põhisü¾eega ka vaatama jätta, siis teine, kolmeosalise...

:)

Aga üldiselt - kui mulle midagi ei meeldi, siis ma kipun selle ka konkreetselt välja ütlema. Võibolla muidugi oleks selline sapine väide väärinud veidi pikemat põhjendust, aga minumeelest on "loll paroodia" ka üksinda piisavalt informatiivne väljend kirjeldamaks, millega tegu on (või vähemalt millega minu arvates tegu on).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 16:21    Teema: Vasta viitega

Ma pole nõus.

Kergesüdamlik huumor on alati samamoodi Higurashi osa olnud nagu jubedad mõrvad ja müsteeriumid. Mõned seda sarja juures võibolla ei nautinud, aga mina küll. See osa viis selle lihtsalt loogilise ekstreemumini, ja andis meile samas natuke fanservice'it. See oli mõnes suhtes natuke keskpäraselt tehtud, aga mitte halb. Ja mitte loll.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Apr 19, 2009 17:16    Teema: Vasta viitega

Nojah, eks maitsed on erinevad. Mind on see "kergesüdamlik huumor" Higurashi juures algusest peale kergelt häirinud. Mitte kogu aeg, aga nii mõneski kohas mõtlesin, et vist on natuke liiale mindud.

Selle OVA esimene episood aga keeras minu jaoks vindi totaalselt üle. Fanservice'it on Higurashi niisamagi piisavalt pakkunud, ma ei näe mingit vajadust sellele tervet episoodi pühendada. Keskpärane teostus mind niiväga ei häirinudki. Häiris täielik irdumine reaalsusest ja loogikast, mis minu arvates siiski ei sobi väga hästi sellesse muidu suurepärasesse sarja; ning häiris huumor, mille kohta võin ilma igasuguste südametunnistusepiinadeta vabalt kasutada sõna "loll". Oleks ta vähemalt naljakaski olnud...

Aga sellel teemal pole vist eriti mõtet vaielda, niikuinii jääme lõpuks eriarvamusele :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
GiZ



Liitunud: 14 Märts 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Apr 21, 2009 22:21    Teema: Vasta viitega

Siga hea teema sellel , väga kohe meeldis vaadata neid erinevaid versioone et mis moodi vastu hakata :)
_________________
Soovita miskit head LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 12:02    Teema: Vasta viitega

Lõpuks sai sari läbi. esimene osa oli täitsa sürr. Aga viimased osad olid juba sellised, miks see anime mulle meeldib. Natuke sai ka selgemaks, miks Rika oma ema ära tappis.
Spoiler: ta sai jälle surma ja rändas ajast edasi, aga mitte oma aega aga kuhugi mujale. Seal oli kõik muutunud. Kes olid surnud ennem, olid elus ja sõpradest said vaenlased. Keegi ei teadnud sellest haigusest midagi, mis oli algul neil.
Kahju et see OVA nii hilja välja ilmus kui kaks esimest filmi. Mõned kohad olid juba ununenud. Kui keegi hakkab seda sarja vaatama, siis soovitaks enne OVAd ja alles kaks järgmist filmi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 14:44    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Kahju et see OVA nii hilja välja ilmus kui kaks esimest filmi. Mõned kohad olid juba ununenud. Kui keegi hakkab seda sarja vaatama, siis soovitaks enne OVAd ja alles kaks järgmist filmi.


Mis? Mina küll niimoodi spoilereid ei riskiks. Vaevalt maratonis vaadates midagi väga kiiresti ununeb.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 15, 2009 15:52    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin kahte esimest filmi aasta tagasi juba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 09:40    Teema: Vasta viitega

Nüüd ma sain asjale peaaegu pihta, mis siin animes üldse toimus ja miks ei saanud kuidagi Rika kuidagi samasse aega tagasi kui tahtis.
Vat tänu selle animeleUmineko no Naku Koro ni. Kas keegi on muide vaadanud seda animed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 10:33    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Nüüd ma sain asjale peaaegu pihta, mis siin animes üldse toimus ja miks ei saanud kuidagi Rika kuidagi samasse aega tagasi kui tahtis.
Vat tänu selle animeleUmineko no Naku Koro ni. Kas keegi on muide vaadanud seda animed.


~Uuuuuu

Loodetavasti tuleb ka teine hooaeg.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 11:54    Teema: Vasta viitega

brokensoul kas seda oled ka näinud Ookami Kakushi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 14:54    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Nüüd ma sain asjale peaaegu pihta, mis siin animes üldse toimus ja miks ei saanud kuidagi Rika kuidagi samasse aega tagasi kui tahtis.
Vat tänu selle animeleUmineko no Naku Koro ni. Kas keegi on muide vaadanud seda animed.


Mulle tundub küll, et sa pole millegile pihta saanud. Rika ei proovinud kunagi mingisse "aega" tagasi minna. Hanyu liigutas teda lihtsalt erinevate maailmade vahel ringi, kuna nad ei suutnud oma olukorda edukalt lahendada.

BrokenSoul kirjutas:

~Uuuuuu

Loodetavasti tuleb ka teine hooaeg.


Ma olen kuulnud, et Umineko reitingud olid üsna kehvad.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 15:09    Teema: Vasta viitega

Okei kui eksisin kas ise oled näinud Uminekot....
aga mis seob Rikat ja Frederica Bernkastelit ja
Takano Miyot ja Lambdadeltat
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 15:22    Teema: Vasta viitega

Jah, ma olen Uminekot näinud. See ei meeldinud mulle eriti. Aga mängude fännid on mulle ette ja taha kinnitanud, et see on kohutav adaptsioon ja on sü¾ee täiesti ära rikkunud.

Kui ma õigesti olen aru saanud, siis... ok, see on ilmselt spoiler: Frederica on kõigi Rika elude kooslus. Ja Takano ja Lambdadelta vahel pole mingit seost.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 16:37    Teema: Vasta viitega

nii palju on seos kui ma aru sain Lambdadelta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 16:59    Teema: Vasta viitega

Ma ei ütleks, et nende välimused sarnased on. Nad on mõlemad blondid, aga isegi toonid pole samad. Arvestades, kui äratuntav Bernkastel on, ei tundu see mulle usutav.
Ja mängude autorile lihtsalt meeldib numbrite ja nimedega veiderdada; selles pole midagi uut.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Püh Veeb 07, 2010 22:31    Teema: Vasta viitega

Asi on rohkem nende iseloomude kõrvutamises kui muus, aga ma ei julge seda kindlalt väita.
Näiteks, Takano pingutas kõvasti, et oma unistusi ja soove täide viia samas kui Rika iga kord lihtsalt ootas, et juhtuks midagi teistmoodi, et toimuks mingi ime. Sellepärast ka Lambdadelta on rohkem Miyo moodi. Seda on palju välja toodud selles lisaloos, mida autor kirjutas.
http://forums.animesuki.com/showpost.php?p=2490281&postcount=1931
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Veeb 08, 2010 14:28    Teema: Vasta viitega

PlastiLiin kirjutas:
Näiteks, Takano pingutas kõvasti, et oma unistusi ja soove täide viia samas kui Rika iga kord lihtsalt ootas, et juhtuks midagi teistmoodi, et toimuks mingi ime.


Sest Rika oli selle kõik juba nii mitu korda läbi elanud ja jubedalt surnud, et ta oli lootuse kaotanud... -_-

_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...



Viimati muutis seda BornIn1142 (Teis Veeb 09, 2010 20:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Veeb 08, 2010 20:32    Teema: Vasta viitega

HEAD SPOILERID NOH GRRRR!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: