OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jagame teadmisi! MMORPG's
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pilvik



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 17:37    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
On keegi teist proovinud ,,Tebula Rasat".Tekkis huvi selle mängu kohta aga ei tea,kas ta on b2p ja p2p-d väärt.


Olin kahes erinevas betas. Ainukesed kaks uut ja omapärast asja olid need et sai oma chari "saivida" ja kõikidel sinu altidel oli sama perekonna nimi. Ülejäänud mängu elemendid on paremini ja lihvitult tehtud teistes mängudes.

Ja siis üks asjalikum review ka juurde: link
_________________
http://bssubs.net/ - typesetter extraodinaire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 25, 2008 21:28    Teema: Vasta viitega

Kui see review pidi asjalik olema,siis on tõesti maailm hukkas.Sellist rämpsu annab ikka kokku teha.Ma olen lihtsalt sõnatu.
Aga see selleks,räägi parem,et kudias seal PvP on,kas peale leveldamie ja PvP on seal veel muid süsteeme nagu crafting,war jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pilvik



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 07:12    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Kui see review pidi asjalik olema,siis on tõesti maailm hukkas.Sellist rämpsu annab ikka kokku teha.Ma olen lihtsalt sõnatu.
Aga see selleks,räägi parem,et kudias seal PvP on,kas peale leveldamie ja PvP on seal veel muid süsteeme nagu crafting,war jne.


Sõps rääkis et peale lvl30 ei ole mitte midagi teha. PVP ja crafting on grindfest ehk wtf boring. Nii et minu arvates see lingitud review tabula rasa kohta oli väga asjalik. Mäng kannatas nagu paljud teised 2007 mmo'd kiire releasi all. Ei suudetud/suudeta sisse panna asju mis kunagi lubati ja mängu viimistlus oli nõrk.
_________________
http://bssubs.net/ - typesetter extraodinaire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 08:06    Teema: Vasta viitega

Okei...tänud Happybunny.Investeerin oma rahad siis kusagile mujale :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 09:45    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
<kiitus CABALile>

BS, mäng oli suht mõttetu grindfest, mille muutis veel ebameeldivamaks ebamugav karakteri kontrollimine. See, et klassid paistavad skille jagavat, tõmbas nende individuaalsust alla ja väljendas tegijate fantaasiavaesust.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 14:31    Teema: Vasta viitega

Muidugi on Cabal saast. Lihtsalt minu meelest on ta kõige parem mmo, mida ma mänginud olen ja ma mängin ainult tasuta asju, sest ma ei taha saastale raha raisata, nii et võib-olla ma ainult arvan, et ka kõik tasulised on saastad, võib-olla ei ole. Ma mõnda tasulist olen ka tegelikult mänginud ja ikka saast oli.

Ma kaotasin oma mõtte... Liiga palju kirjutasin saastast, aga tahtsin vist jõuda ka kuhugi... Ee...

Aa jah, igastahes on Cabal siis tasuta asjadest suht parim, vähemalt imo. Tasulistega ei oska eriti võrrelda, aga ei usu, et noodki väga palju paremad saavad olla kui tasuta mmod.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 15:05    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Okei...tänud Happybunny.Investeerin oma rahad siis kusagile mujale :)


buy World of warcraft wink
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 16:25    Teema: Vasta viitega

Niisiis, mul sai ka mängitud üht minu arust päris kurikuulsat mängu, milleks on siis natuke ajalooline, selline mõnusa laevasüsteemiga mäng.

Voyage Century Online

Üldiselt mulle see mäng alguses meeldis, kuid viskas kiiresti üle 2 tungival põhjusel.

1. Kindlasti seda, et meie guildi aktiivsed liikmed läksid minema ning mind tehti liidriks (?) Kuna rohkem aktiivseid liikmeid polnud, siis läks väga igavaks üksi mängida. <- kõik olid muidugi eestlased.
2. Ma mingil ajal ei leidnud sellest mängust enam mitte mingisugust võlu, ma tegin seal koguaeg seda sama asja, järjest.. ja järjest.. koguaeg sama jama.

Mulle meeldis seal laevavõitluse ja laevasõidu süsteem kõige rohkem, saab valida 3 laevatüübi vahel.
- kaubalaev ( palju kaupa, kuid aeglane )
- sõjalaev ( Väga palju kahureid võrreldes teistega )
- seikluste laev ( Väga kiire )
Minul oli see viimane.

Peale laevade saab seal ka maapeal väga palju asju teha nt. sepistamine, puulõhkumine, kaevandamine, laevaehitus ( mitte päris laevu ), alkeemia ja veel muid.
Maapealseid relvi on seal ka päris mitmeid. Kaasarvatud kuulsaimad, püstol ja mõõk.

PVP on suhteliselt lõbus ka, kuid seal peab väga ette vaatama keda sa tapad, sest seal käib guildide vahel selline võimuvõitlus, et jama küll. Keeratakse selline melodraama kokku, kui vale inimese tapad.

Piraadid on ka seal suhteliselt toredad, saad ise olla ja ka tappa neid, olles võimude poolel. Terve maailmakaart on lahti ( Tallinnat ja Helsinkit pole, kuigi Stockholm ja Oslo on ) ning saab seilata läbi ilma. Pettumus oli jah tunduv kui sain aru, et Eestit ei olegi. Muidugi saab seigelda ka Hiinas ja Jaapanis. Alustad Kreekas, Ateena linnas.

Ütleks, et mäng läks minu jaoks pika aja vältel igavaks. Suhteliselt grindimine minu arust. ( on võimalus kasutada ka Item Mallist ostetud raamatuid, mis annavad sulle niisama skillide kogemusi päris raha eest, kuid minu arust on see puhas jama ) Kuid see on ka minu arvamus, sest ma olen üldiselt omajagu laisk. Muidugi soovitan kõigile, kes tahavad proovida, head piraadijahtimist või piraadiolemist!

Siin ka siis mõningaid pilte, har har~

Mingi laev siin piraate tapmas, endal mast täiesti puru

Sõda!

Kõige parem on olukorda lahendada ikka vägivallaga

Üüü, ?

Võitlusvaim valmis ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 19:06    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Aa jah, igastahes on Cabal siis tasuta asjadest suht parim

Samuti bs, Helbreath on parim (või vähemalt üks parimatest) mmorpg'dest, mida on täiesti vabalt võimalik mängida meeldivalt (asi, mis wowiga pole vast eriti võimalik) privades tasuta. Ta on küll vana ja xpamine = grindfest, kuid see eest on pvp väga huvitavalt üles ehitatud, lisaks sellele on karakterit tunduvalt mugavam kontrollida kui cabalis. Okay, pole ta 3rd personis nagu tänapäeval kombeks, on ta ju ometigi vana, nii et rohkem diablo2e sarnase kaameraga, kuid karakteri kontrollimine on sellest hoolimata parem kui cabalis.

Kuid jah, cabal sinu arust ja hb minu arust, maitse üle vaidlemine on aga mõttetu ^^ (blah, kelle kuradi arust võrdub "^^" mingi punastava jänesega?)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2008 19:22    Teema: Vasta viitega

Minu arust on parimad tasuta mmorpg mängud Lineage 2 privaat serverid XD.Ei tea miks see mäng mind võlub.
Ma ise olen ka vana Helbreathi mängija...sai vist 5-6 aastat selle taga istutud ??? .PvP oli seal tõesti see asi,mis tõmbas.Vajas ikka natukene IQ-d.Kes pole seda ise mänginud ei saa vist kahjuks aru mida Jikidhah ja mina mõtleme.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tubi



Liitunud: 6 Veeb 2008
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Nelj Märts 27, 2008 15:58    Teema: Vasta viitega

Ise wowi mänginud juba natuke aega. Keegi veel mängib ja mis serverites mängite ?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 14:25    Teema: Vasta viitega

hmmmm noh proovinud olen mitmeid, aga mida ma siiani mängin on ainult mõni.

Cabal Online, Rappelz Online ja Conquer. kõige rohkem olen vast mänginud Conquer Online`i

ja mis nendes huvitavat on KURAT TEAB
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 14:35    Teema: Vasta viitega

Tubi kirjutas:
Ise wowi mänginud juba natuke aega. Keegi veel mängib ja mis serverites mängite ?


mina mängin, burning bladeis põhiliselt ..aga veel on chare erinevates serverites laiali...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 17:23    Teema: Vasta viitega

Tubi kirjutas:
Ise wowi mänginud juba natuke aega. Keegi veel mängib ja mis serverites mängite ?
Jep, Al´Akiri serveris. Lisaks peab mainima ,et mäng on oma võlu kaotanud. Blizzard on mängu luhta lasknud T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 22:37    Teema: Vasta viitega

See aasta peaks välja tulema Aion:Tower of Eternity.Suured lootsued on selle peale pandud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 23:14    Teema: Vasta viitega

vanematest on Silkroad Online suht hea ( imo ) , raske sisse saada aga hea peli , eestlasi ka normaalselt teatud servudes. Korea mäng muidu. Siiditeel seikled.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 06:23    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
Tubi kirjutas:
Ise wowi mänginud juba natuke aega. Keegi veel mängib ja mis serverites mängite ?
Jep, Al´Akiri serveris. Lisaks peab mainima ,et mäng on oma võlu kaotanud. Blizzard on mängu luhta lasknud T_T


minuarust on ikka seal uut avastamist ja ikka on fun mängida Happybunny
mingi aja pärast tuleb uus expansion ka. Ei jõua ära oodata Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 12:01    Teema: Vasta viitega

Olen üritanud mängida Ragnarok Online, aga mitte tasulist, sest mul pole isegi olnud viitsimist triali lõpuni mängida. Ajuvaba on teha selliseid queste kus peab 100 mingit mölaka tundlat korjama, mille droprate on 5%. Enamus "aasia" MMORPGsid on täpselt sama gameplayga, ainult erineva graafikaga. Pole võibolla minujaoks lihtsalt. Silkroad Online (tasuta mäng) omas natuke põnevamat PvP osa.

Veel üks mäng mille ostmisele ma olen hirmutavalt lähedale jõudnud, on EVE Online. Väga omapärane, mulle meeldis väga, sest meenutas mulle Privateer 2 ja muid RPG Space Simulatoreid. Igatahes tegevus toimub avakosmoses, mille krooniks on masiivsed liitude vahelised sõjad (400vs400 mängijat ca). PvP vajab head koostööd, läbimõeldud planeerimist ning hoolikalt koostatud ship designe (laeva ehitamist).

Samal ajal kui EVE Online vaevles tehnilistes raskustes, tuli välja World of Warcraft. Ma pre-orderisin selle, mängisin ka open betas. Ainuke MMORPG mille eest ma maksnud olen, seda ka õigustusega. Suure eestlaste arvu tõttu kerkis esile guild nimega Kalevlased, Al'Akir serveris. Enamus eesti mängijaid kogunes sinna. WoW on õigusega üks parimaid MMORPGsid, sellele on lihtsalt nii vähe midagi ette heita. Leveldamine on lõbus, on palju erinevaid queste. Professionid ei nõua üleliigselt aega. Maailm on suur, instanceid on palju. Guildi tasemel endgame raidimine nõuab kõikidelt mängijatelt pingutust. Raidpunktide eest looti oksjon olu jällegi üks meeldejäävamaid asju. See on siiski aastaid tagasi kui ma seda mängisin. Kui poleks raha otsa saanud ja life poleks tekkinud, siis mängiks siia maani. Kuus 150 krooni selle eest maksta tasub ennast ära.

Hiljuti tuli välja selline mäng nagu Age of Conan. Iseenesest on tegu Robert E. Howardi romaanidest võetud maailmaga. Kõik mäletavad Barbar Conani filmi. Selleks peab ka olema 18+, et seda mängida. Muidu poleks võimalik tõepäraselt dialooge edasi anda. Vähem ilustusi ja rohkem verd. Kuna mul endal pole reaalselt aega, et seda korralikult mängida, olen kasutanud oma sõbra kontot. Olen vaid level 19 ning pole guildiga üldse kokku puutunud, kuid tunnen ära hea asja kui seda näen. Toon välja plussid ja miinused selle mängu kohta üldiselt. Kui rohkem vaba aega tekib tellin endale ka selle mängu.

+ reaalselt oskust vajav combat system (on 5 erinevat tavalööki, aktiivne kaitsmise võimalus, sidestep, dodgemine, combod vajavad eelevalt õiget löökide järjestust). Pole lihtsalt point-and-click väheste aktiveeritavate skillidega, nagu enamustes MMORPGdes.
+ collision detection (ei saa üksteisest läbi kõndida, mõõgahoop vigastab reaalselt nii paljusid inimesi, keda see puutub) - lisab massilahingutesse täiesti uue mõõtme
+ pole point-and-click liikumist - Ragnarok Online võis see toimida, aga 3D vaates mängudes on PALJU mugavam nooltega liikuda, nagu WoWis.
+ ei ole haldjaid
+ Battlekeepid ja mängijate ehitatud linnad (endgame PvP)
+ väga ilus graafika
+ leveldamine on suhteliselt kiire, pole grindimist

- tasuline
- nõuab keskmisest paremat arvutit ( mul on X2 5000+, 2GB mälu, X800 GTO (ca X850 XT kiirusel)- 25-50 fps), mäng võtab umbes 27GB ruumi kõvakettal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 14:41    Teema: Vasta viitega

Kas Age of Conanil on hetkel OB ka,või peab kohe ostma ja tasuma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 15:15    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
mäng võtab umbes 27GB ruumi kõvakettal.

Whaat? ???

Ma ise pole viitsinud ühtegi MMO-d pikemalt mängida, kuigi proovinud olen nii mõndagi. Maksta ka ei raatsi ja aega vähe selleks.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: