OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ja meie uus president on:
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas oled rahul valimistulemustega?
Jah
67%
 67%  [ 21 ]
Ei
0%
 0%  [ 0 ]
Vahet pole
32%
 32%  [ 10 ]
Kokku Hääli : 31

Autor Teade
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 13:14    Teema: Ja meie uus president on: Vasta viitega

Toomas Hendrik Ilves

Palju õnne!

Ilves: 174 häält
Rüütel: 162 häält
Kehtetuid: 1
Märgistamata: 8

Üle pika aja on mul valimiste tulemuste üle hea meel, sai läbi see erakondade ja ajakirjanduse poripritsimine ning ei läinud läbi see "tagurliku Eesti plaan". Nad võiksid oma häälte lugemise teist moodi korraldada järgmine kord, kui juba Ilvese võit oli selge, tundus Rüütli häälte lugemine mõnitamisena. 1....2....3.....4.....5.....6.....7..., ... , ...161 ...162. Mul hakkas temast isegi kahju kui ta seal lugemise ajal istus. Protokolli ettelugemisest oleks piisanud aga nojah..
Muidu oleks huvitav ka teade mis seal kehtetu sedeli peal oli.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 13:25    Teema: Vasta viitega

Tegelikult ma ootasin pärast Ilvese häälte kokkulugemist, et Rüütel saab veel rohkem hääli. See oleks olnud tore!!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 14:21    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Tegelikult ma ootasin pärast Ilvese häälte kokkulugemist, et Rüütel saab veel rohkem hääli. See oleks olnud tore!!


See oleks võimatu; valijamehi oli kokku 345. Tegelikult poleks pidanud pärast Ilvese häälte lugemist enam Rüütli hääli kokku lugema. Kõik oli juba selge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 15:10    Teema: Vasta viitega

uplink kirjutas:
Ummi kirjutas:
Tegelikult ma ootasin pärast Ilvese häälte kokkulugemist, et Rüütel saab veel rohkem hääli. See oleks olnud tore!!


See oleks võimatu; valijamehi oli kokku 345. Tegelikult poleks pidanud pärast Ilvese häälte lugemist enam Rüütli hääli kokku lugema. Kõik oli juba selge.

Ma tean, aga see oleks küll väga lõbus olnud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 15:35    Teema: Vasta viitega

Pole see nii võimatu midagi Armas kuri
Ma alguses vaatasin et Rüütli sedelipakk on paksem, aga kui talle oleks rohkem kui 162 (171) häält loetud, oleks algatatud kriminaalmenetlus.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 15:38    Teema: Vasta viitega

Vastasin küsimusele Kas oled rahul valimistulemustega? - Jah, aga kui nüüd ikka järgi mõtlema hakata siis oleksin pidanud Ei panema. Jah oleks õige panna siis kui Ilves oleks saanud veel ühe hääle rohkem, et neil kahel omavalitsusel mille valijameeste nimetamisega oli kõige suurem segadus poleks valimistulemuse suhtes midagi mõjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 16:24    Teema: Vasta viitega

Minu arust sai kahest halvast parem. Rüütel on lihtsalt liiga vana ja topis, kuid Ilves on täispuhutud konn, ennast täis ja muidu kuidagi üleolev. oleks ometi keegi kolmas olnud...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 17:00    Teema: Vasta viitega

Ma olen Ilvesega väääga rahul. ta sobib ja ta ei ole täispuhutud minuarust. Ta on väga mõistlik inimene. Ja jah ma olen väga rahul valimistulemustega.

Muhe
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 18:02    Teema: Vasta viitega

jep sama siin Ilves kindalsti parem president kui Rüütel, aga eks saame näha järgmiste aastate jooksul mil Ilves president on, kuidas ta oma tööga hakkama saab :) mina loodan küll temalt palju, äkki tuleb järgmine Meri LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 19:01    Teema: Vasta viitega

Mul täiesti ükskõik.
Oleks meeldinud vist siiski rohkem, kui Ilves oleks presidendiks saanud, seega olen üpris õnnelik, et ta saigi, kuid mu emale see üldse ei meeldi. Mu emale ei meeldinud Meri ka eriti...isiklikult, kuna ma poliitikast midagi ei tea, siis põhineb mu ettekujutus neist kolmest isikust ainult sellel, mida mulle MSNs räägitud on ja selle põhjal arvan, et Rüütel on idioot, Meri oli tark mees ja Ilves on Rüütlist poole parem, seega olen üpris rahul valimistulemustega.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 19:36    Teema: Vasta viitega

Suht ainus asi mis mulle presidendivalimiste juures loeb on see et uus nimi tuleb pähe õppida. Meri oli tore ja meeldis mulle küll aga Rüütlist ja Ilvesest suht suva. Kumbki ei meeldi eriti. Nende kirjelduste suhtes nõustun Random Hero'ga. Ergma oleks olnud tore.....
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 19:53    Teema: Vasta viitega

Mina olen Ergmat jällegi lähedalt näinud. ülbe mutt oli. temal on õigus ja jutul lõpp. Õppealajuhataja (kartmatu vanem daam) küsis otse, miks õpetajad saavad vähe palka ja poliitikud nii palju. Oleksite pidanud seda seletamis kuulama: poliitik teeb hommikust õhtuni tööd, mõtleb oma riigi peale, võtab töö koju kaasa ja teeb koduski oma rasket tööd blablabla. 1 asi jäi kahe silma vahele - õpetaja elu on samasugune, kuid kuna tema ütleb nii, siis nii ka on!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 20:04    Teema: Vasta viitega

Meri oli algne kuju presidendist, Eesti taasiseseisumisel, Rüütel aga täitis oma kohust ning see oli riiki esindada ja olla valitsuse hüpiknukk, Ilves on uustuul Eesti presidendimaastikul.
Kui aus olla paremaks küll midagi ei lähe kuna valitsus on sama.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 20:13    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Meri oli algne kuju presidendist, Eesti taasiseseisumisel, Rüütel aga täitis oma kohust ning see oli riiki esindada ja olla valitsuse hüpiknukk, Ilves on uustuul Eesti presidendimaastikul.
Kui aus olla paremaks küll midagi ei lähe kuna valitsus on sama.


Tegelikult ju pole parlamentaarses vabariigis presidendil mingit erilist keelan-käsen-poon-ja-lasen võimu. Niisiis eriti vahet pole, kes seda tooli soojendab, poliitvanker veereb oma rada.

poliitikute tooli soojendamisega tuleb meelde, kuidas olen Laine Jänese pidulikul troonil mõnusalt lösutanud ja õlut libistanud. LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 23, 2006 22:30    Teema: Vasta viitega

Presidendil on sümboolne tähendus.
President on eesti rahva arvamusliider. Rüütlil polnud just väga palju arvamusi, nii palju kui ma mäletan.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 21:05    Teema: Vasta viitega

Samas, kahju et see läbi on. Taoliseid "Kesknädala" taolisi üllitisi, mis mu postkasti potsatasid, loeks veelgi. Suurepärane ajaviitekirjandus!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 21:21    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
...Taoliseid "Kesknädala" taolisi üllitisi, mis mu postkasti potsatasid, loeks veelgi. Suurepärane ajaviitekirjandus!


Õnneseen olid! Meie postkasti see üllitis ei jõudnudki kuigi suurelt lubati välja, et igasse postkasti peaks jõudma. Võibolla oli lukus välisuks takistuseks (kuigi tavaline kirjakandja oskab seda avada).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 22:14    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
hjarg kirjutas:
...Taoliseid "Kesknädala" taolisi üllitisi, mis mu postkasti potsatasid, loeks veelgi. Suurepärane ajaviitekirjandus!


Õnneseen olid! Meie postkasti see üllitis ei jõudnudki kuigi suurelt lubati välja, et igasse postkasti peaks jõudma. Võibolla oli lukus välisuks takistuseks (kuigi tavaline kirjakandja oskab seda avada).

Minu postkasti ka mitte.

Ja siit tuleb uus küsimus: kuidas saavad postiljonid kõik trepikodade lukud lahti?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 22:28    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Minu postkasti ka mitte.

Ja siit tuleb uus küsimus: kuidas saavad postiljonid kõik trepikodade lukud lahti?


Tõenäoliselt ei saanud sa Kesknädalat sellepärast, et sa oled oma asukohaks märkinud - Tartu, hullumaja. Kolmapäeval (lehe ilmumise päev) oli valvelauas ilmselt mõni Reformierakonna või Res Publica/Isamaliidu pooldaja kes korjas lehed käibelt ära.

Postiljonid saavad uksed nii lahti, et nad teavad koode või omavad võtit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 22:30    Teema: Vasta viitega

No mina sain selle ka niimoodi, et Tallinnas elavad esivanemad tõid selle Pärnus elavatele ämmale-äiale ja kui me nüüd nädalavahetusel sinna jõudsime, siis sain ka mina viimaks selle üllitise.

Aga asi oli ootamist väärt :)

Random Hero, minu teada korteriühistud ise annavad. Lõppude lõpuks post peab ju kohale jõudma...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: