OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kuidas on sind see mõjutanud???
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Heat



Liitunud: 1 Mai 2006
Postitusi: 4
Asukoht: omadega põhjas

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 22:52    Teema: Kuidas on sind see mõjutanud??? Vasta viitega

Paljud on mulle ette heitnud, et anime vaatamine on ajaraiskamine ja see täidab mu aju mõttetustega. Ühel päeval hakkasin mõtlema, et see ei olegi nii vale, hakkasin mõtlema kuidas ANIME on mind mõjutanud ja kas selle mõju on hea või halb??? Pean tunnistama, et mul on anime üldiselt igapäev mõttetees. Pean tunnistama seda ka, et Anime on tõepoolest minu mõtlemist ja käitumist mõjutanud. See on õpetanud mingil veidral viisil mulle inimeste iseloomu, sallivust, avameelsust, kohusetunnet ja muud sellist, see on õpetanud mulle, et kõik mis särab ei ole kuld ja kõik ei ole nii nagu esmapilgult paistab. Anime on õpetanud mulle palju maailma kultuuridest, kunstist, arhitektuurist ja paljust muudest asjadest. Esialgu tundub, et need on tühised asjad, kuid kui need kõik kokku panna noh teate isegi. Anime vaatamine on minus äratanud huvi nii mõnele asjalegi mille peale poleks enne tulnudki. Jah, Anime vaatamine on mind mõjutanud, see on veidral kombel mind mõnevõrra paremaks muutnud. Aga kas ka teisi ja kuidas???
_________________
In the land of the blind the man with one eye is king!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 23:33    Teema: Re: Kuidas on sind see mõjutanud??? Vasta viitega

Eeee... maailma kultuuridest, kunstist, arhitektuurist ja paljust muudest asjadest saab muidugi teada ka raamatuid lugedes või ise kohal käies aga see oleks ju nii raske. Hoopis kergem on aju välja lülitada ja vaadata võõramaiseid multifilme. Paremaks ei ole ole anime mind küll muutnud. Pigem ikka lapsikumaks, laisemaks ja eluvõõramaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 23:52    Teema: Vasta viitega

Sa ütle sellele isikule, kes väidab, et anime on ajaraiskamine, et siis on kõik hobid ajaraiskamine. Anime ja manga kuuluvad ju hobide alla.

Mina vaatan, loen, ostan ja kogun. Nagu mõni kogub marke, plekkpurke, pastakaid jne. See on hobi. Lisaks animele/mangale olen hakanud tundma väga suurt huvi Jaapani vastu, et minu endine lemmik - Egiptus, on tahaplaanile jäänud. Kultuur, keel, inimesed - see on huvitav. Mitmed animed ja mangad edastavad Jaapani kultuuri ja pea kõik sealsete inimest suhtumist ja maailmavaateid. Niiet nad on ka harivad mingil määral.

Peaks ka mainima, et tänu animele ja mangale olen ma üldse see, kes ma praegu olen. Teate küll...põhikoolis narritakse, et meeldivad Digimonid jne ja siis satud netti samasuguste inimeste otsa ja leiad sõbrad (ja ka ühe väga olulise isiku). Võib öelda, et anime ja manga on muutnud minu elu. Ja seda väga positiivses suunas.

Pealegi on piisavalt lai ¾anrivalik, niiet saad vaadata tõsised või ajuvabasid asju sõltuvalt sellest, kuidas ennast parajasti tunned : )

Kuna see on aga muutunud mulle südamelähedaseks, siis suunan mitmeid enda ressursse (nii ajutöö, närvirakke kui ka raha) anime, manga ja ka Jaapani tutvustamisesse siinses Eestis, kus nendest veel vähe teatakse. Ja kui aus olla, siis ma olen sellega väga rahul : )

Inimesel on õigus tegeleda oma hobiga niikaua, kuni see ei tee endale ega ka kellelegi teisele halba.


_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 23:59    Teema: Vasta viitega

Mind on see küll kõvasti mõjutanud aga ausalt ma ei suuda ette kujutada milline ma siis oleks kui ma poleks anime avastanud. Mu fantaasia maail on laienenud jms. See kes arvab, et anime on ajaraiskamine sõitku seenele (ei hakka roppusi kasutama). Ilma animeta oleks ma mingi nõmedik vist.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 04:09    Teema: Vasta viitega

mulle meeldivad nüüd rohkem robotid/mechid ja ...hmm... ebatavalised joonistuslikud võtted. enne animed olin marvel7dc/jne multikate peal aga nüüd naudin/haaran/vajan lausa kõike mis on liikuv ja joonistatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 08:57    Teema: Vasta viitega

Ma väljendan oma emotsioone kahtlaselt nüüd. Hop-Hop Noh... emm

Igatahes! Anime on mind palju rõõmsamaks muutnud. Vist. Kunagi oli kogu maailm jube ja nii edasi, aga siis ühel päeval otsustasin, et rõõmus on palju toredam olla. Ma ei mäleta miks, aga oletame, selle teema jaoks, et anime oli kuidagi sellega seoud. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 09:12    Teema: Vasta viitega

tglt tunnen ma kaasa inimestele kes ei tea midagi animest/mangast või arvavad et see on loll, sest nad ei tea paljust nad ilma jäävad ja kui palju väiksemaks nende inimeste maailmavaade jääb võrreldes nendega kes animet/mangat vaatavad(loevad)...
aga anime on mind pannud ennast pühendama joonistamisele, mis on väge hea, siis on ta kindlasti suurendanud mu kujutlusvõimet, ja tänu animele tunnen ma tõsist huvi jaapani vastu :) ... ja anime on andnud mulle võimaluse vaadata midagi enamat kui tavalised filmid...
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 09:33    Teema: Vasta viitega

Mind mõjutanud?

Love Hina tegi minust nädalaks ajaks õrna hingega plikakese, kes unistas ja peaaegu nuttis patja. See oli õudne. Õnneks sain üle.

Muidu olen hakanud suureks jaapani fänniks, sellest eesti hapukapsa-kultuurist on ikka väga siiber. Sõber käis jaapanis ja tõi mulle (loodetavasti) sealt ühe kena jaapani mõõga. Hetkel pole ainult raha et see tema käest välja osta.

Muidu on anime ikka silmapiiri kõvasti laiendanud, olen õppinud et peale euro-ameerika kultuuri on ka idamaised kultuurid väga huvitavad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 15:33    Teema: Vasta viitega

Mehed jäävad kogu eluks lasteks, vähemalt kehtib see suuresti minu puhul.
Animed on ühed igavesti toredad asjad millega oma vaba aega kulutada. Hetkel ei saa küll öelda et animed mind mingit pidi muutnud on, ligi kümme aastat juba selline imelik tegelane olnud kellele meeldib fantasy ja muu sellega seonduv ja mõõga võitlus ka on väga südame lähedane eriti just animedes. Võib olla ma selle pärast eelistangi vaadata animesid mille sisusks ninja/samurai ja kõik kellele meeldib üks teist mõõkade ja muu sarnaste asjadega kolkida. Si-Fi läheb läheb peale ainult kui ta väga hea on.
lõpp läks vist teemast nati mööda juba :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 16:07    Teema: Vasta viitega

Ühinen genky'ga, kui anime vaatamine on ajaraiskamine, siis on seda seda kõik muud hobid, kaasa arvatud filmide vaatamine, raamatute lugemine ning ka matkamine ja rattasõit, kudumine ja puust asjade nikeramine jne, jne, jne. Teinekord heida teistele tagasi ette, et mis nad ise oma hobidega aega raiskavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 17:07    Teema: Vasta viitega

ühinen ülalpool kirjutanutega.

Heat kirjutas:
Paljud on mulle ette heitnud, et anime vaatamine on ajaraiskamine ja see täidab mu aju mõttetustega.

mmm.. milliste mõttetustega?

PS! võid ka pilgu peale visata järgnevatele teemadele:

TEIE ABI!
Uurimustöö "Anime tuntus eestis ja selle mõju!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 18:10    Teema: Vasta viitega

Kuidas anime on mind mõjutanud ... kindlasti positiivselt ... olin vanasti selline elus loksuja ilma suurte sihtmärkideta ...

- Ma olen langenud teatavasse sõltuvusse arvuti taga lamasklemisest (tavaliselt kl 21.00'ist - 23.30'ni ... ma vaatan ainult anime't sel ajal ... IGA PÄEV!) ... Ma tunnen justkui millegit puudust ilma selleta

+ Must on saanud hea:
>kirjutaja | mu kirjandid olevat haaravad ... auhinnad! :P
>mõttetark | lahendan loogilisi ülesandeid väga hästi
>joonistaja | mul on au sodida paljude päevikuid :P ... raha ma selle eest ei küsi ... =)
+ Ma oskan end paremini väljendada
+ Ma olen muutunud julgemaks
+ Ma olen töökam
+ Ma suudan unejutte hästi rääkida =D
+ Ma suudan teiste elu värvikamaks muuta
+ Ma olen hakanud enda soengute eest hoolt kandma =D (kerge ilueedilax :)
+ Ma olen nagu parem inimene inimesena
+ Ma olen nagu sellisesse "klassieliiti" sulandunud =) ...
+ Mul on kindel tahe saada kellekski ... (moedisainer või sisekujundaja [ka mehed võivad neis ametites hakkama saada GRRRR!] ... kui muud üle ei jää, sis hakkan fotograafia'ga tegelema)

Tsiteerides:
"Hüvasti vana mina ja olgu tervitatud UUS MINA"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 19:14    Teema: Vasta viitega

You[k]Now kirjutas:

- Ma olen langenud teatavasse sõltuvusse arvuti taga lamasklemisest (tavaliselt kl 21.00'ist - 23.30'ni ... ma vaatan ainult anime't sel ajal ... IGA PÄEV!) ... Ma tunnen justkui millegit puudust ilma selleta

Heh, kena aeg sul :P

Mina vaatan tavaliselt ~22:00 - 1:15
Asi on selles, et mul paistab päeval monitorile päike ja õhtul on mõnusalt hämar ja vaikne. Pealegi ei tule nii hilja õhtul mind enam keegi segama, vanavara magab :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 19:16    Teema: Vasta viitega

Mõjutanud on ikka mingil moel.
Olen palju elurõõmsam ja energilisem (kuigi olin seda ennem ka).
Maailmavaade on teistsugune.
Võibolla tiba lapsikumaks muutnud (mulle meeldib).

Ei teagi, anime on mu elule vürtsi lisanud. :)
Ei kahetse et anime sõltlane/sõber olen. :P
Vot.


Mjäu.
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Aug 30, 2006 21:26    Teema: Vasta viitega

You[k]Now kirjutas:

+ Ma suudan unejutte hästi rääkida =D


See areng või taandareng on ka minul toimunud. Varem jäid minu vennad ilusasti magama... enam mitte..
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 08:31    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
You[k]Now kirjutas:

- Ma olen langenud teatavasse sõltuvusse arvuti taga lamasklemisest (tavaliselt kl 21.00'ist - 23.30'ni ... ma vaatan ainult anime't sel ajal ... IGA PÄEV!) ... Ma tunnen justkui millegit puudust ilma selleta

Heh, kena aeg sul :P

Mina vaatan tavaliselt ~22:00 - 1:15
Asi on selles, et mul paistab päeval monitorile päike ja õhtul on mõnusalt hämar ja vaikne. Pealegi ei tule nii hilja õhtul mind enam keegi segama, vanavara magab :)


Heh...ma lõunal vaatan migeid AMV-sid ja siis loen jutte ning õhupoole vaatan mingist animest osi (praegu käib Bleach) kui kella vaatan selgub, et ma hull kella 3 öösel üleval. Nuh nüüd kooli pärast ei saagi enam nii palju vaadata T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 10:54    Teema: Vasta viitega

Ritsikas kirjutas:

Heh...ma lõunal vaatan migeid AMV-sid ja siis loen jutte ning õhupoole vaatan mingist animest osi (praegu käib Bleach) kui kella vaatan selgub, et ma hull kella 3 öösel üleval. Nuh nüüd kooli pärast ei saagi enam nii palju vaadata T_T


Animet vaadates peab kell ligidal olema, muidu on nii, et ükskord kui sa rõõmsalt "õhtul" oma animet vaatad, hakkab väljas juba valgeks minema LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 14:43    Teema: Vasta viitega

kõige hullem on minu arust see kui vaatad ja vaatad ning kogu aeg on põnev ja osa lõppeb ka sellise koha peal et vaja kohe järgmist osa edasi vaadata aga kell kisub juba sügavat öö tundi ning järgmine päev vaja tööle minna LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 15:52    Teema: Vasta viitega

Morghur kirjutas:
kõige hullem on minu arust see kui vaatad ja vaatad ning kogu aeg on põnev ja osa lõppeb ka sellise koha peal et vaja kohe järgmist osa edasi vaadata aga kell kisub juba sügavat öö tundi ning järgmine päev vaja tööle minna LaLaLaa

Mul oli rurouni Kenshiniga see jama. Õhtut alustasin sellega, kuidas Kenshin ja muud tüübid läksid Shishio armeed kloppima, muidugi tahtsin ma lõpuni näha, kuidas Shishio Kenshini käest peksa saab, nii need tunnid läksid...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Nelj Aug 31, 2006 23:13    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ritsikas kirjutas:

Heh...ma lõunal vaatan migeid AMV-sid ja siis loen jutte ning õhupoole vaatan mingist animest osi (praegu käib Bleach) kui kella vaatan selgub, et ma hull kella 3 öösel üleval. Nuh nüüd kooli pärast ei saagi enam nii palju vaadata T_T


Animet vaadates peab kell ligidal olema, muidu on nii, et ükskord kui sa rõõmsalt "õhtul" oma animet vaatad, hakkab väljas juba valgeks minema LaLaLaa

Ma ärkasin kell 9 midagi ülesse. Sõin ja läksin arvuti taha... polnud plaanis nii kaua olla aga ma vaatasin mingi 15 osa anime-st ära. Oleks veel vaadanud aga järgmist os ei leidnud. Nüüd peab ootama :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: