OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lemmik animed...?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kuidas te vaatate animesi?
Dvd-lt
5%
 5%  [ 10 ]
Internetist
81%
 81%  [ 148 ]
Telekast
2%
 2%  [ 4 ]
Ei vaatagi
1%
 1%  [ 2 ]
Muu
9%
 9%  [ 17 ]
Kokku Hääli : 181

Autor Teade
sasuke uchiha
banned


Liitunud: 12 Juul 2007
Postitusi: 27
Asukoht: konohagakure

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 14:47    Teema: Vasta viitega

hfhdhg kirjutas:
Stopa kirjutas:
Mina näiteks ei saa aru miks peaks kellelgi piinlik olema et ta animet vaatab.
If you feel bad about doing something maybe you shouldn't do it?


Ah yes, sweet words of wisdom.




yes, DREAMS are sweet
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sasuke uchiha
banned


Liitunud: 12 Juul 2007
Postitusi: 27
Asukoht: konohagakure

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 14:48    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Ummi kirjutas:
sasuke uchiha kirjutas:
kle, ära solvu, aga...
...kas sa ei arva, et oleks aeg animest üle saada???
nagu veits vana nende vaatamiseks, ei kujuta ette milline tüdruk sind tahaks, kui saaks teada, et ikka animet vaatad lol!

Õige jutt, mees! Random, ära ole selline totaalne nerd ja hädapätakas!

Aga kuna minu eelmine postitus siin teemas on aegunud nagu ka paljud teised (umbes nii....NELI AASTAT ehk) siis parandan oma nimekirja ja kustutan selle täiesti, haarates kinni sasuke uchiha soovitusest. Aeg on animest võõranduda, sest kui tüdrukud sellest haisu ninna saavad, siis on päris piinlik ikka.


Just, ma peksaks pead vastu seina kui ma oleks tüdruk ja saaks teada, et mu poiss on nii eit, et vaatab animet! Peksaks nii kaua kuni IQ langeb 10 punkti ja siis otsiks endale bemmiga poisi!







tõsi jutt!
kui tüdrukud teada saavad, et nii vanalt animet vaatavad, siis nad ei vaata enam sinu poolegi... LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 15:01    Teema: Vasta viitega

baka.ee foorumi reeglid kirjutas:
3. Mitu postitust järgemooda samalt kasutajalt samas teemas ei ole hea toon - kui on midagi täiendavat öelda, saab selle oma viimasesse postitusse lihtsalt lisada.

mökk!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hfhdhg



Liitunud: 2 Okt 2009
Postitusi: 60
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:26    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha kirjutas:


tõsi jutt!
kui tüdrukud teada saavad, et nii vanalt animet vaatavad, siis nad ei vaata enam sinu poolegi... LaLaLaa


Ahah, kas sa oled kergelt öeldes rumal? Oma kogemusest võin öelda, et see ei ole mingiks takistuseks kui keegi animet vaatab. Kui sul sellised kogemused äkki viga sinus?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:28    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha kirjutas:
Clawson kirjutas:
Ummi kirjutas:
sasuke uchiha kirjutas:
kle, ära solvu, aga...
...kas sa ei arva, et oleks aeg animest üle saada???
nagu veits vana nende vaatamiseks, ei kujuta ette milline tüdruk sind tahaks, kui saaks teada, et ikka animet vaatad lol!

Õige jutt, mees! Random, ära ole selline totaalne nerd ja hädapätakas!

Aga kuna minu eelmine postitus siin teemas on aegunud nagu ka paljud teised (umbes nii....NELI AASTAT ehk) siis parandan oma nimekirja ja kustutan selle täiesti, haarates kinni sasuke uchiha soovitusest. Aeg on animest võõranduda, sest kui tüdrukud sellest haisu ninna saavad, siis on päris piinlik ikka.


Just, ma peksaks pead vastu seina kui ma oleks tüdruk ja saaks teada, et mu poiss on nii eit, et vaatab animet! Peksaks nii kaua kuni IQ langeb 10 punkti ja siis otsiks endale bemmiga poisi!







tõsi jutt!
kui tüdrukud teada saavad, et nii vanalt animet vaatavad, siis nad ei vaata enam sinu poolegi... LaLaLaa
Kui sa märgand pole, siis on ka palju animefännidest tüdrukuid, vaata kasvõi siia foorumisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 16:34    Teema: Vasta viitega

True Tears ja Bakemonogatari( suvalt panin hetkel nime...loodan ,et kirjutasin õigesti :) ) ka ühed lemmikuid... LaLaLaa O ja FMA ja Brotherhood on ikka epic..borotherhood eriti epic hetkel :)

Kindlasi midagi lemmikut ka veel, aga hetkel ei tule meelde.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 17:07    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha kirjutas:
kle, ära solvu, aga...
...kas sa ei arva, et oleks aeg animest üle saada???
nagu veits vana nende vaatamiseks, ei kujuta ette milline tüdruk sind tahaks, kui saaks teada, et ikka animet vaatad lol!


Täiesti nõustun Sasukese vaadetega. Ta postitused kõnelevad ülima täpsusega minu praegusest olukorrast-ta on nagu selgeltnägija. Siiski olen ma kavandanud kavala varuplaani:kavatsen anime vaatamise lõpetada ja hakata mangat lugema-küll siis ka tüdrukud tulevad.

Need viimased paar aastat, mis on olnud täis alandust ja mõnitamist on toonud mu lemmikute ridadesse mõned head animed juurde. Praegu tulevad kohe meelde FLCL, Tengen Toppa Gurren Lagann, Tekkon Kinkreet ja Now and Then, Here and There.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2010 17:28    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha kirjutas:

kle, ära solvu, aga...
...kas sa ei arva, et oleks aeg animest üle saada???
nagu veits vana nende vaatamiseks, ei kujuta ette milline tüdruk sind tahaks, kui saaks teada, et ikka animet vaatad lol!


sasuke uchiha jutus on iva, see töötab ka teistpidi. Mul on mitu tüdrukut elu jooksul olnud. Aga nad on alati varjanud seda, et nad vaatavad animet. Mina näiteks sellist asja üldse ei kannata, minuarust on see väga lapsik, eriti kui nad ennast oma lemmikkangelaste järgi riietuvad. Pitsilised kleidid ja põlvikud näevad nii vanaaegsed välja, tänapäeval käiakse ikka miniseelikutega. Kluppi ka kunagi ei tule minuga, kuidas niimoodi elada saab ma ei saa aru. Tavaliselt ma jätan maha sellised eided kohe kui teada saan!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sasuke uchiha
banned


Liitunud: 12 Juul 2007
Postitusi: 27
Asukoht: konohagakure

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 04:34    Teema: Vasta viitega

igastahes thx neile, kes minuga nõus on ja need, kes ei ole...
... noh edu teile elus (teil on seda väga vaja!)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 08:27    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha kirjutas:
igastahes thx neile, kes minuga nõus on ja need, kes ei ole...
... noh edu teile elus (teil on seda väga vaja!)



Seda on raske öelda, aga keegi pole sinuga nõus.
Otsi sõnastikust selline sõna nagu "sarkasm" ja tee selle tähendus endale selgeks.
Mul on kahju, kui sul on kogemused sellega, et tüdruk anime vaatamise pärast maha jättis ning sõbrad sind hülgavad, kuid äkki on viga hoopis neis, mitte sinus?
Mis sõbrad need sellised on, kes ei luba isegi vaadata, kas Sasuke hakkab kunagi Naruto vastu võitlema või kas ta tuleb Konohasse tagasi ja kas Naruto saab Hokageks?

Teemasse tulles, minu lemmikud:
Code Geass R1 & R2, Death Note, Higurashi no Naku Koro ni + Kai , Clannad + After Story, Kino`s Journey, Monster
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 09:40    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha kirjutas:
igastahes thx neile, kes minuga nõus on ja need, kes ei ole...
... noh edu teile elus (teil on seda väga vaja!)


Tore, et said anime vaatamisest üle. Loodan, et sa ei lähe praeguste noorte stereotüüpidega kaasa, sest noorus on mingil määral hukkas.. Arvan, et on parem olla anime sõltlane, kui need inimesed keda ma Viru juures ringi käimas näen..Mõttetud inimesed...
Kui sulle tundub, et anime on asi mis on ebanormaalne, siis las nii olgu. Ma kahtlen, et mul naise leidmisega erilisi probleeme tuleb (Egoooooooo..Aga kurat küll, ma olen kuradi hea väljanägemisega ffs, nagu tõsiselt ka!).. Ega mul ei ole eriliselt suurt tahtmist endale girlfriendi leida ka, rahakott ei elaks seda üle.. -.- .. Kui sa arvad, et tüdruku leidmine noorena on tähtis, siis mine ja kao kuhu kurat sa tahad!..what's the big point about finding girlfriends at a young age?
Mõistmatute inimesetega, kes isegi ei proovi aru saada oma kaaslasest pole mõtet läbi käija.. Kuigi ma saan loomulikult aru, miks paljud inimesed arvavad, et naruto on lapsik (Kurat mina arvan seda sama)..

Kokkuvõtteks, kui sa oled nii motiveeritud endale mõne noore girlfriendi leidmisega, ma rõhutan seda sõna NOORE (Noored tüdrukud on äärmiselt harva sama mõistvad, kui täiskasvanud naised.) tüdruku...

(Great i shortened my life by another 5 minutes.)

Eks siis ütlen ka paar oma lemmik animed.
Hajime no ippo
Gokudo-kun no manyuki
Cromartie high school
Berserk
S-cry-ed
Darker than black
Paar mu lemmikut.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 11:31    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha, väike protip sulle, see, kui kõik klassikaaslased sind narrivad ja su klassi tüdrukud sind ei taha, ei ole põhjustatud sellest et sa animet vaatasid. Pigem on põhjus selles, et sul pole rollerit ja sa ei mõnita kindlaid inimesi piisavalt. Hakka lihtsalt nõrgemate kallal vägivalda kasutama ja saada õpetajad p***e, siis jooksevad su klassi tüdrukud su peale murdu.

Teine variant on debiilikutega mitte tegemist teha ja väljaspoolt kooli leida normaalseid inimesi kellega suhelda - enamus noori on siin foorumis just sellepärast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
sasuke uchiha
banned


Liitunud: 12 Juul 2007
Postitusi: 27
Asukoht: konohagakure

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2010 18:31    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
sasuke uchiha, väike protip sulle, see, kui kõik klassikaaslased sind narrivad ja su klassi tüdrukud sind ei taha, ei ole põhjustatud sellest et sa animet vaatasid. Pigem on põhjus selles, et sul pole rollerit ja sa ei mõnita kindlaid inimesi piisavalt. Hakka lihtsalt nõrgemate kallal vägivalda kasutama ja saada õpetajad p***e, siis jooksevad su klassi tüdrukud su peale murdu.

Teine variant on debiilikutega mitte tegemist teha ja väljaspoolt kooli leida normaalseid inimesi kellega suhelda - enamus noori on siin foorumis just sellepärast.











mind ei norita ja mul tüdrukuga kõik korras LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 10:02    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha kirjutas:

mind ei norita ja mul tüdrukuga kõik korras LaLaLaa


Miks sa siis siin käid ja kuulutad , et anime on paha , rikub elu jne .
Kui sul on nii igav , siis leia endale hobi : nt. jalgpall , pesapall , male vms.
Aga kui sulle tõesti meeldib teiste "elusi päästa" , siis võid ju eraldi teema teha
:)


Teema juurde tagasi tulles . Lemmik animet hetkel pole . Mulle üldiselt meeldivad kõik nendest ,mis ma vaadanud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 21, 2010 14:22    Teema: Vasta viitega

Sauske Uchida, teretulemast foorumisse :)

Loe nüüd reeglid palun ka läbi ja järgi neid edaspidi postidades. Hetkel sulle esimene hoiatus järjest postitamise ja offtopicu ajamise eest.

Paluks siin teemas igasugune halamine lõpetada tüdrukute ja raske koolielu jne üle. Teema kõigest ja mittemillegist on kahjuks selle jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rin-Riko



Liitunud: 6 Mai 2008
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 15, 2010 13:13    Teema: Vasta viitega

Hmm mul on palju mis meeldivad kuid mis jääb igaveseks meelde on X üks kõige parimaid animesid üleüldse minu arvates klassikaline + perfektne
_________________
Weirdo at your service wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 10:51    Teema: Vasta viitega

One Piece, Soul Eater, Hellsing (Ultimate), Death Note.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Inuisenpai



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 5
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 16:33    Teema: Vasta viitega

Mu mõned lemmikud on
Fullmetal alchemist(vanem)
Darker than black
Now and Then, Here and There
Gallery Fake
Ghost hunt
Furit basket and Fist of the north star wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rinkashime



Liitunud: 17 Aug 2010
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Teis Aug 17, 2010 19:39    Teema: Vasta viitega

Melancholy of Haruhi Suzumiya
Death Note
Code Geass
School Rumble
Trigun
Lucky Star
Naruto
Genshiken 1-2
Detective Conan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
RainbowCookie



Liitunud: 17 Okt 2007
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: Nelj Sept 02, 2010 12:01    Teema: Vasta viitega

Ütlen kohe ära, et minu nimekiri koosneb selle põhjal, et mida ma oleks nõus uuesti vaatama või mida ma juba olen uuesti vaadanud. Ning siia lisasin ainult sarjad, mitte filmid. : )

Gintama - mõistan täiesti, et see sari võib kohati aeglane olla, aga naudin see-eest selle huumorit ja armastusväärseid tegelasi : )
Bakemonogatari - annan püksikute lehvitamise andeks geniaalsete kahekõnede, huvitava plot'i ja silmailu eest
Mononoke - kurb, et see nii lühikeseks jäi : (
House of Five Leaves - täpselt midagi sellist, mida ma üle pika aja oodanud olin. Tegelaste välimused olid küll alguses, noh, kohutavad, aga harjusin ära
Baccano! ja Durarara! - nomm nomm. Tahaks veel.
Natsume Yūjin-Chō ning Zoku Natsume Yūjin-Chō - slice-of-life kerge maagiaga.. niiice.
Mushi-Shi - mõnus aeglane tempo ning huvitav plot
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: