OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued animed: aprill-juuli 2003
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 08, 2003 10:58    Teema: Vasta viitega

Green Green TV

Ecchi, suured rinnad, roosad aluspüksid, tugeva seksuaalse alatooniga naljad. Samas, alguslaul oli kaastatõmbav... ning stseen, kus üks tüüp näitaks oma rakkus käsi ning kiitles, et suudab 26 korda minutis pihku lüüa... LaLaLaa

Üldiselt ma selliseid asju ei vaata, kuid vähemalt praegu on tunne, et teen huvi pärast väikese erandi.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 08, 2003 14:31    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Green Green TV

Ecchi, suured rinnad, roosad aluspüksid, tugeva seksuaalse alatooniga naljad.

ohh, pole veel korralikult vaadanud, aga vähemalt paistab normaalselt ecchi ja ehk ka lõbus olevat (kuigi OVA oli küll suht läbu) erinevalt Eiken OVA-st millest soovitaks kauges kaares mööda minna, kuigi ka sitt kogemus on kogemus :) igaljuhul ecchi, f-cup rinnad ehk siis piimalähkrid (suuremad kui divergence eve's), palju aluspükse ja "naljakad" tugeva seksuaalse alatooniga naljad. kokkuvõtteks - vaatamist väärt ainult sellepärast, et näha kui p-s üks asi võib olla.

subitud ANBU poolt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 14, 2003 10:49    Teema: Vasta viitega

Popotan

Jeee! Järjekordne hentai-mäng animeks saanud. Jura kuubis, soovitav on vältida.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 14:22    Teema: Vasta viitega

Full Metal Panic 2

Vott, midagi tõeliselt head. Võtsid poisid kätte selle, mis minu arust FMP1-s head oli- sõdurpoiss Sagara raskused kooli ja tsiviileluga kohanemisel ning tegid sellest komöödiasarja. Hästi naljaka veel kahh. Kohad, kus Sagara rahulikult kooli ümber miine maha paneb ja jalatsikappe õhku laseb, olid tõeliselt naerumuskleid liigutavad.

Pluss vähemalt esimeses osas ei ühtegi mechat. Loodan, et tulevikus on neid veelgi vähem.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2003 08:54    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Popotan

Jeee! Järjekordne hentai-mäng animeks saanud. Jura kuubis, soovitav on vältida.

silmad esimesest osast kaugemale viia, siis ei paista sugugi jura kuubis olevat. episoodiline, aga siiski kindlas suunas liikuv anime. kohati lõbus, kohati suht tõsine ning minu jaoks parajalt häiriva ja küsimusi tekitava elemendiga, et edasi vaadata ja oodata vastust küsimusele "miks asjad nii on?"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2003 12:41    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
silmad esimesest osast kaugemale viia, siis ei paista sugugi jura kuubis olevat. episoodiline, aga siiski kindlas suunas liikuv anime. kohati lõbus, kohati suht tõsine ning minu jaoks parajalt häiriva ja küsimusi tekitava elemendiga, et edasi vaadata ja oodata vastust küsimusele "miks asjad nii on?"


Sama asi nagu sul selle Kiddy Grade'ga oli. Kusagil 8-9 osa paigus pidi teine nagu huvitavaks muutuma ning sü˛ee tekkima... ma isegi proovisin, kuid ei näinud mõtet lihtsalt 8. osa valida ning seda vaadata, vaid hakkasin korraliku inimesena algusest peale. Ning ei suutnud jällegi nii kaugele vaadata, ennem viskas kopa ette. Sama asi ka Popotaniga- miks ma peaksid seda, hambad ristis, vaatama? Lootuses, et kunagi muutub paremaks?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2003 13:22    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Sama asi nagu sul selle Kiddy Grade'ga oli. Kusagil 8-9 osa paigus pidi teine nagu huvitavaks muutuma ning sü˛ee tekkima...

jah (ja mitte nagu, vaid minu jaoks päris huvitavaks), ja lõpp vajus ära. ja minu jaoks olid need esimesed osad ka täiesti vaadatavad. ei midagi erilist, aga ka mitte vastikud ega vastuhakkavad ja tagantjärgi hea mõelda, et sobisid ikkagi algusesse kui rusikas silmaauku.

Tsiteerin::
Sama asi ka Popotaniga- miks ma peaksid seda, hambad ristis, vaatama? Lootuses, et kunagi muutub paremaks?

keegi ei sunnigi. mina ka ei vaata asju mida peaksin hambad ristis vaatama, näiteks Angel's Taili. ma lihtsalt kommenteerisin, et su "jura kuubis" on, vähemalt minu jaoks, liiga ülepingutatud iseloomustus sellele seeriale. tegelikult ei olnud ju isegi esimene osa midagi nii hullu, tavaline lugu (tüüpilisest heast) poisist, kes tahab midagi kellegi heaks ära teha, ilustatud paljaste rindade ja tagumikega :) a juba teine osa on tõsisema temaatikaga ning tekitab küsimusi, kolmas on lihtsalt fun, ning kuuendas läheb juba väheke traagiliseks. piisavalt, et minus huvi hoida lõpplahenduse vastu, kuigi midagi eriti vapustavat sealt ei oota.

igaljuhul võimalik, et võib kokkuvõttes mulle rohkemgi meeldida kui näiteks Onegai Twins või Da Capo, mis minu jaoks 5-nda osa juures pigem ära vajuvad kui huvi tekitama hakkavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 17, 2009 21:05    Teema: Vasta viitega

Popotan oli enamvähem keskmine ecci multikas. Ei saanudki aru mida need õed neist võililledest küsitlesid ja mingit naist taga ajasid...

Kaks head asja seriaali juures olid see, et oli dubleeritud inglise keelde ja failid olid suured (339 MB osa, seega sai peale vaatamist kõvakettal kiirelt ruumi tekitada).




_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: