OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued animed: aprill-juuli 2003
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Püh Juul 06, 2003 13:58    Teema: Vasta viitega

Divergence Eve - no mida rinnad....isiklikult ei ole suurte rindade vastu midagi, kuid no selles animes on need no nii ülepingutatud, et lausa kole ju T_T emm :nono: Rikuvad anime täielikult ära.
Action stseenid olid asimeses osas ka alla keskmise taseme. Tekkis mulje nagu vaataks lihtsalt mingit sähvatavaid pilti ja seda ilma emotsioonideta. Kõik tundus ükskõikne. emm
Ok, story kohe pealt ei oska veel midagi ütelda. Alles esimene osa nähtud ja selle koha pealt siiski väga segane, kuid lubab oletada mis tulemas on....mitte eriti positiivses mõttes. :(
Ime pole ka, vaadates neid nimesi kes Divergence Eve loomise taga on, pole midagi erilist vist oodatagi.
Lootust siiski veel säilib, ehk olukord paraneb.

See ka veel, et miks see aprilli anime alla läheb? @ Hjarg
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 06, 2003 14:23    Teema: Vasta viitega

Narutaru - meeldiv alguslaul, lahedalt chibi video sinna juurde. Ilus näeb ka muidu välja. Sü˛ee on veel esialgu segane, kuid tundub huvitav. Eks paistab... mina jään igatahes teist osa ootama.

ja @xin... ma ei viitsi uut teemat teha... enne järgmist massreleaset pole mõtet ka emm
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Püh Juul 06, 2003 14:45    Teema: Vasta viitega

Muuda siis topic ära. :)
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 12:36    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Divergence Eve - no mida rinnad....isiklikult ei ole suurte rindade vastu midagi, kuid no selles animes on need no nii ülepingutatud, et lausa kole ju T_T emm :nono: Rikuvad anime täielikult ära.

preview's ei pannud neid nagu tähelegi, aga kui 1-le osale pilk peale heita, siis tõesti rikuvad pilti. aga kes teab, võib-olla selgub seeria jätkumisel ka selliste rindade tähtsus :)

aga mainiks veel paari unustatud seeriat kah.

Hitsuji no Uta OVA - "pseudovampiirianime" :) esimene osa tutvustab peategelast, kellel lööb välja pärilik haigus mis ilmneb soovis/ihas verd juua. mõnusa muusikaga ja rahulik ning sissejuhatav osa jätab tunde, et sellest võiks midagi head tulla.

Ultra Maniac - kena shoujo mingi maagiamaa printsessist kes, nagu ikka, on maagias algaja ja käpard ning on tulnud inimeste maailma õppima ning mingit kivi otsima. lõbus ja hea vaadata ning tegelaste design meeldib. Ayu eriti :)

ja et nimekiri täielikum oleks, siis veel võib uue(ma)teks lugeda Cinderella Boy, Happy Lessoni järg Happy Lesson Advance, Tantei Gakuen Q, Konjiki no Gash Bell. ja mainiks ka Fist of the North Star OVA, kuigi seda pole veel subitud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 12:53    Teema: Vasta viitega

let us evaluate further : )

Divergence Eve
treiler ütles juba enamuse ära, eriti lause "terror that turns girls into weapons" või midagi sarnast (lasin treileri maha ja ei meenu enam täpselt -_-).

Hitsuji no Uta / Sheep's Song OVA
oli kena, ainus asi mis ärritas oli animatsioonide liigne korduvkasutus, kuid muu animatsaioon oli kenasti paigas, eriti koloriit. sisu... tuleb oodata seeriat vast, vara midagi öelda.

Tantei Gakuen Q
detektiivianime, ei midagi uut, kuid halb ka seepärast pole. kellele Spiral või isegi Conan huvi pakub võiks sellel sarjal ka silma peal hoida.

Konjiki no Gash Bell
kah mitte millegagi üllatav (ehkki nuku?noku nägemine korra ehmatas) noortekas ühest targast poisist, kel pole sõpru ning kelle isa saadab talle migni raamatu de?ifreerida, millega kaasneb ka Bell'i-nimeline olevus/nukk/whatnot, kes oskab õigete võlusõnadega tuld pursata ja igast muid asju teha. Sari on kusjuures naljakam kui esialgu paistab, vähemalt minu jaoks.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 13:24    Teema: Vasta viitega

Cinderella Boy - Lupin III koopia, seda nii animatsioonis kui ka tegevuses, kuid kaugeltki mitte nii stiilne kui originaal. See kord ei ole tegelased varastamisega hõivatud, vaid hoopis seaduse keitsmisega, seda eradetektiivi rollis. Esimene osa ei olnud midagi ütlev. :(

Konjiki no Gash Bell - paistab mingi ****mon tüüpi anime olevat, kuid mitte enam nii lapsik. acousmatique ütles juba kõik mu vajaliku selle anime kohta ära. 8) :wink:
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 13:38    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
let us evaluate further : )
Hitsuji no Uta / Sheep's Song OVA
... sisu... tuleb oodata seeriat vast, vara midagi öelda.

OVA on animenfo järgi 4 osaline, seega saab ilma seeriatagi ehk maigu suhu.

Tsiteerin::
Tantei Gakuen Q
detektiivianime, ei midagi uut, kuid halb ka seepärast pole. kellele Spiral või isegi Conan huvi pakub võiks sellel sarjal ka silma peal hoida.

detektiivianime küll, aga mitte siiski päris tavaline, kuna sarjas tegemist detektiivikooliga ja tegelastega kes sinna esimeses osas valiti. seega siis järelikult tegelaste õppimine koolis ja meeskonnatöö juhtumite lahendamisel, ma oletan.

Tsiteerin::
Konjiki no Gash Bell
kah mitte millegagi üllatav (ehkki nuku?noku nägemine korra ehmatas)

olgem ikka anatoomiliselt korrektsed :) ja kui "nukk" on ikka meessoost, siis mis neist atribuutidest ikka peita, ega see mingi usa cartoon pole.

xin Zeran kirjutas:
Cinderella Boy - Lupin III koopia, seda nii animatsioonis kui ka tegevuses, kuid kaugeltki mitte nii stiilne kui originaal. See kord ei ole tegelased varastamisega hõivatud, vaid hoopis seaduse keitsmisega, seda eradetektiivi rollis. Esimene osa ei olnud midagi ütlev. :(

mis sarnasusse Lupin III-ega puutub, siis pole ju ime, kuna autor ju sama. ja pigem on sinu kirjeldus mittemidagiütlev, kuna ei kajasta üldsegi midagi 1. osas toimuvast, isegi mitte pisikestki vihjet sellele, et tegelikult hakatakse tegelema mõistatusega, et mis ikka nende kahe eradetektiiviga juhtus. et sisu ei ole ikka lihtsalt "tegelased on hõivatud seaduse kaitsmisega eradtektiivi rollis."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 14:08    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
olgem ikka anatoomiliselt korrektsed ja kui "nukk" on ikka meessoost, siis mis neist atribuutidest ikka peita, ega see mingi usa cartoon pole.


kui ma seda hetke nägin siis mulle meenus lihtsalt, et tavaliselt neid detaile just välja ei näidata, kui pole just vastav anime, ehk siis hentai. ma ei tahtnud teda inimeseks pidada just seetõttu et ma olin korra ennem ühes shounenis näinud pisipoisi peenist, ja see oli drgonballis, mille protagonist ka polnud inimene vaid nagu selgus hoopis saiyan, etc.
kuid flashbackina kuses sailormoonis üks beebi ka kellelegi näkku ja tema oli inimene... oeh, frustreeriv, aga ärme arenda seda teemat, see on väga rumal : )

ehmatas see mind lihtsalt.. no ei näe ju igas animes paljaid poisukesi uhkelt seismas : ) seepärast üllataski, või ehmatas.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 14:12    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
kui ma seda hetke nägin siis mulle meenus lihtsalt, et tavaliselt neid detaile just välja ei näidata, kui pole just vastav anime, ehk siis hentai.


Tahaksin siinkohal mainida ka päris vahvat ja üldsemittehentai seeriat Hanada Shounen Shi, milles juba esimeses osas selgub, et peategelasel pole vaatajate eest midagi varjata.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 14:23    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
kui ma seda hetke nägin siis mulle meenus lihtsalt, et tavaliselt neid detaile just välja ei näidata, kui pole just vastav anime, ehk siis hentai.

ütleme nii, et siin paistab ikka suht selgelt silma vahe tegemine vanuse poole pealt, ehk siis väikeste lastega kaasnevad ka korralikud atribuudid ilma, et asi hentai oleks (st, kui piirdutakse ainult palja keha näitamisega ilma mingite perverssete tagamõteteta), samas kui vanemate inimestega käitutakse vähe diskreetsemalt nende asjade näitamise osas.

Vabarnamees kirjutas:
Tahaksin siinkohal mainida ka päris vahvat ja üldsemittehentai seeriat Hanada Shounen Shi, milles juba esimeses osas selgub, et peategelasel pole vaatajate eest midagi varjata.

jah, õige. ja kusjuures pean järjekordselt tõdema, et ei maksa lasta igasugu eelarvamustel ennast häirida 1-ste osade juures, sest neid ignoreerides ja sarja edasi vaadates võib leida, et see võib päris meeldima hakata :)


Viimati muutis seda ruri (Esm Juul 07, 2003 14:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 14:30    Teema: Vasta viitega

Üks küsimus veel Cinderella Boy kohta: AnimeNfo väitel on üheks peategelase nimeks Ranma. Samuti tundub see poiss/tüdruk muutumine kuidagi tuttav. On see juhus või on need kaks animet omavahel seotud?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 14:37    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Üks küsimus veel Cinderella Boy kohta: AnimeNfo väitel on üheks peategelase nimeks Ranma. Samuti tundub see poiss/tüdruk muutumine kuidagi tuttav. On see juhus või on need kaks animet omavahel seotud?

ei usu, et juhus. st ei usu, et Monkey Punch ei ole Ranma 1/2-ga tuttav ning mõtles omast peast midagi sellist välja. pigem on see otsene vihje Rumiko Takahashi loomingule.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 14:57    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
jah, õige. ja kusjuures pean järjekordselt tõdema, et ei maksa lasta igasugu eelarvamustel ennast häirida 1-ste osade juures, sest neid ignoreerides ja sarja edasi vaadates võib leida, et see võib päris meeldima hakata :)


Kes lasi ennast häirida? Lihtsalt juhuslikult mainisin esimest osa, kuna seal ma seda nokut esmakordselt nägin. :) Kusjuures see esimene osa oli piisavalt lõbus ja huvitav, et mind ka edaspidi Hanada publiku hulka pressida.

Mis puutub üldisemalt esimestesse osadesse, siis loomulikult kujundatakse esmane mulje just nende põhjal. Kõigil ei ole lõputult aega, et lasta igal kihvakeeratud algusega animel endale meeldima hakata. Tavaliselt tuleb teha teatud valikuid ja loogiline on, et need valikud tehakse piisavalt kiiresti, et hinnaline aeg ja viitsimine veel kolme-nelja nüristava osa vaatamise peale raisku ei läheks.

Omaette teema on suurepärase algusega animed, mis lõpupoole susinal tühjaks jooksevad nagu "Polümeeris" valmistatud täispuhutavad loomakesed. Spiral tuleb hea näitena meelde. Aga sellest kunagi hiljem kusagil mujal.

Näiteks Divergence Eve'i puhul piisas mulle tõesti treilerist täiesti, sest nägin selles kahes minutis juba piisavalt vaatepilte, mis mind häirisid või ükskõikseks jätsid. Võib-olla jään seetõttu ilma kultuurifenomenist, millesarnast pärast Billy Shakespeare'i siinilmas nähtud pole.

Ent ma väga sügavalt kahtlen selles, teate. LaLaLaa
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2003 11:07    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Kes lasi ennast häirida?

mina. ma rääkisin endast, kui sa juhtumisi tähele ei pannud. ja samas üldsegi mitte häirimisest mingite anatoomiliste korrektsuste pärast.

Tsiteerin::
Mis puutub üldisemalt esimestesse osadesse, siis loomulikult kujundatakse esmane mulje just nende põhjal. Kõigil ei ole lõputult aega, et lasta igal kihvakeeratud algusega animel endale meeldima hakata. Tavaliselt tuleb teha teatud valikuid ja loogiline on, et need valikud tehakse piisavalt kiiresti, et hinnaline aeg ja viitsimine veel kolme-nelja nüristava osa vaatamise peale raisku ei läheks.

noh, see on sinu loogika ja kõik ei tööta õnneks (vähemalt minu vaatepunktist) selle järgi. inimesed ju erinevad ja loogikad ka erinevad :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 16, 2003 17:35    Teema: Vasta viitega

Da Capo Esimese osaga ei oska nagu stoori kohta midagi eriti öelda... kuid tegemist on uskumatult kawaii ja chibi animega, mis minu suud päris mitu head korda muigele vedas. Kui saaks veel aru, kes, mis ja mida kuradit seal toimub, oleks veel kenam.
Ja vähemalt esimene episood lõppes üsna pika jpopi videoga... omapärane.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Juul 16, 2003 20:44    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Da Capo Esimese osaga ei oska nagu stoori kohta midagi eriti öelda... kuid tegemist on uskumatult kawaii ja chibi animega, mis minu suud päris mitu head korda muigele vedas. Kui saaks veel aru, kes, mis ja mida kuradit seal toimub, oleks veel kenam.
Ja vähemalt esimene episood lõppes üsna pika jpopi videoga... omapärane.

Da Capo kohta lisaks veel, et naispeategelased on nati liiga lapsikuks tehtud (võrreldes nende vanustega) kuid siiski on seal midagi head loota.
/me ootab midagi ainulaatset LaLaLaa
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 17, 2003 00:21    Teema: Vasta viitega

ehh, ärge uskuge hjargi :) ei ole uskumatult kawaii (ma saaks natuke aru kui Pitateni või Nanaka kohta öeldaks uskumatult kawaii, aga sellise disaini kohta... a no igaühel oma maitse) ja chibi ka mitte (kui hjarg just midagi muud, kui suder deformed'it, chibi all ei mõtle). tegelaste kujunduse poole pealt tuli kohe Sister Princess meelde ja õekompleksi vaadates kah. kui sisu ei oleks selline segane ja müstiline, nagu mittereaalses maailmas toimuv (igavesti õitsevad kirsipuud ja peategelase "maagia"), siis kannaks küll vist maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 20, 2003 11:37    Teema: Vasta viitega

Mjahh, väikesed armsad jaapanlannad, eriti see stseen, kus kaks teineteist nagu väikesed koerakutsikad uudistasid... minu raamatus on see igatahes kawaii.
Aga jahh, 2. osa järgi on asi endiselt nii segane kui võimalik ning seda unenägude nägemist pole siiamaani nagu olnud ka mitte... kurat seda teab.

Muideks, nad siiski ei ole õed-vennad...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 21, 2003 09:08    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Mjahh, väikesed armsad jaapanlannad, eriti see stseen, kus kaks teineteist nagu väikesed koerakutsikad uudistasid... minu raamatus on see igatahes kawaii.

a see veel ei tähenda seda, et kogu anime "uskumatult" kawaii on. eriti sellise arvutimänguliku tegelaste disainiga ja vähemalt minu raamatus.

Tsiteerin::
Muideks, nad siiski ei ole õed-vennad...

see ei puutu siia mis nad ametlikult on. ma saan aru, et nad on üles kasvanud nagu õde ja vend, seega selle "õde armastab venda" puhul käib mäng suht samasse väravasse nagu veresugulusegi puhul. ehk siis õekompleks või lapsepõlvesõbrakompleks, suht sama - esimene on ainult lühem :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Juul 24, 2003 02:07    Teema: Vasta viitega

Onegai Twins
* kilkab * hii, see on siis järg eelmisel aastal jooksnud seeriale Onegai Teacher, mis nii btw on üks mu lemmikanimesid üldse ^.^
ka seekord on seeria ennast varustanud probleeme seltskonnaga, sedapuhku aga mitte paar vaid kohe kolmik. Seeria on ilmelt väga sarnane OTle, kuid vähem ulmelisem (ehkki Marie on taas platsis, seekord fushigi-san nime all). sama südamlik ja sama armas ning valitud Pahadele Inimestele kindlasti ka sama imal ja igav >.<

Ultra Maniac
nagu ruri ütles, meeldiv ja tore shoujo, mille maagiline võime on tuju heaks tegemine : ) huumoriga ei ole ülepingutatud, igasugu kentsakad situatsioonid mõjuvad just nii nagu peaks. vaatamist väärt.[/b]
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: