OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2007
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas tulete
Jah
53%
 53%  [ 35 ]
Ei
9%
 9%  [ 6 ]
AniMatsuri?
27%
 27%  [ 18 ]
Ööööö? Aga õlut ikka saab?
9%
 9%  [ 6 ]
Kokku Hääli : 65

Autor Teade
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 13:30    Teema: Vasta viitega

tuleks kindlasti :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 13:40    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
doujimasan kirjutas:
ee, oot, see on ka veel kavas või? LaLaLaa

huvitav, kui tuleb mingi kõva 20 inimest, kuidas nad oma tähelepanu kõige toimuva vahel jagada suudavad. emm

AniMatsuri on 2007 aasta septembris.
A selle aasta (2006) septembris on niisama animeloeng Tartus :)

Ma oma arust olen animefesti asjus ka loengust rääkinud, kuigi sellest, mis pidi toimuma see aasta, aga jäi ära. Sul vist nüüd väike segadus. Vabandan :')


ei olnud muud segadust kui see, et mul üldkirjeldust lugedes jäi sõna "loengud" kuidagi kahe silma vahele emm

sellest niisama animeloengust muidu mõtlesin, et ajaloo kiirkorras ümberjutustamisega vist eriti kaugele ei jõua - ja ma ei tea, palju see üldse sihtpublikut huvitab. äkki katsuks selle asemel rääkida nö anime- ja mangakultuurist?
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 18:48    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Aga huvi pärast küsiks, et milline on sinu ettekujutus animefestist?


pole kunagi käinud sellisel üritusel, aga sinu eelpool postitatud päevakava tundus küll nunnu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 19:30    Teema: Vasta viitega

tulen kui vähegi võimalik, nuudleid söön ka kaheksa kilo ära kui vähegi saab ja animed tahaks vaaadata suuuuurelt kuvarilt. ja üldse, ma pole enne animefänni näind :|
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 20:15    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
ja animed tahaks vaaadata suuuuurelt kuvarilt.

Peab nentima, et kinodes on jah suured kuvarid. :P Spirited Away oli kinos liiga hea.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 20:31    Teema: Vasta viitega

Kuna me korraldame Athena kinos, siis on ka kinosaal. Seal on kusagil 320 istekohta : ) Võib järeldada, et on ka suur ekraan.

Anime enda näitamine aga sõltub sellest, kas saame linastusõigused või ei :/ Need pole küll väga kallid, nagu ma PÖFFi inimestelt teada sain, kuid kättesaamine on juba teine teema.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 20:54    Teema: Vasta viitega

Kuna asi ise toimub alles kauges tulevikus, siis päris kindlat vastust ei oska kohe kuidagi öelda. Kuid muidu tuleksin küll, eriti just see mangavalik(oletan et müügi eesmärgil?) pakub huvi!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 17, 2006 23:22    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Kuna asi ise toimub alles kauges tulevikus, siis päris kindlat vastust ei oska kohe kuidagi öelda. Kuid muidu tuleksin küll, eriti just see mangavalik(oletan et müügi eesmärgil?) pakub huvi!

Mangad muidugi müügi eesmärgil. Krisostomus lubas tulla mingi -30 mangaraamatu valikuga, kuid me peame neil aitama valida, millised ette tellida. Kuid sellest veidi kaugemas tulevikus. Praegu pole veel mõtet sel teemal arutada.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 11:20    Teema: Vasta viitega

30?
thats like real illishly small - ma oleks uskund et mingi 300 äkki erinevaid. 30 on kinda wierd man. ppl have more in they homes :| animest veel niipalju et e , ofkoorss, need blood and gore LaLaLaa kiip it in mind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 11:34    Teema: Vasta viitega

alarkivi, reeglid, punkt 2. Edukate thyself.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 12:18    Teema: Vasta viitega

Mina muidugi ei tule, ärge minuga arvestage .D Tartu mul enam kahjuks asja pole ja ei taha sinna minna. Ja see kuupäev on selline, et ma kas võin surnud olla või siis mingisugusel näitusel .)
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 13:04    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
30?
thats like real illishly small - ma oleks uskund et mingi 300 äkki erinevaid. 30 on kinda wierd man. ppl have more in they homes :| animest veel niipalju et e , ofkoorss, need blood and gore LaLaLaa kiip it in mind

No mul pole aimugi, kui palju inimesi tuleb animefestile ja Krisostomusel on vaja ju need mangad maha ka müüa. Kas inimesed ostaksid kõiki mangad ära?. See esimene animefest peab kõigepealt korralikult ära toimuma ja alles siis on näha, kui paljusid inimesi asi üldse huvitab. Ja sellelt järgneval animefestil saab juba paremini asjadega arvestada.

Ja kas sa üldse ostaksid kõik need 300 mangat ära?

Ütleme nii, et selle animefesti korraldamine on tundmatus kohas vette hüppamine. Kui läheb hästi, korraldame veel, kui ei, siis ei korralda.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 13:53    Teema: Vasta viitega

noo. MINA ei ostaqks 300. aga teades, et se on hea võimalus asju osta koguks enne raha ja ostaks äkki näiteks kümme? inimeis kes ostaks 10 kujutan ma vabalt ette. isegi neid kes ostaks 20 kujutan ette. neid kes ostavad 2 või 4 kujutan ka. ja kui neid inimesi kõiki koguneb umbes 100 kasvõi on juba supadupa ju. ja ma ei usu et sajapealine seltskond oleks uskumatult hea saavutus. pigem nigel ehk. niiet jah, ma usun, et 300 oleks parem variant kui 30.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 13:55    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
noo. MINA ei ostaqks 300. aga teades, et se on hea võimalus asju osta koguks enne raha ja ostaks äkki näiteks kümme? inimeis kes ostaks 10 kujutan ma vabalt ette. isegi neid kes ostaks 20 kujutan ette. neid kes ostavad 2 või 4 kujutan ka. ja kui neid inimesi kõiki koguneb umbes 100 kasvõi on juba supadupa ju. ja ma ei usu et sajapealine seltskond oleks uskumatult hea saavutus. pigem nigel ehk. niiet jah, ma usun, et 300 oleks parem variant kui 30.

Vat too mulle need inimesed, kes ostaksid 20 raamatut korraga ära. Mul pole õrna aimugi, kui palju inimesi festile tuleb ja vaevalt Krisostomus ise ka väga riskida tahab. Pealegi siin inimesed väidavad, et nad ei tea, kas selleks ajaks üldse elus on või see on väga pikk aeg. Üldse on mangateemast veel vara rääkida. Alles kevadel saab kindlamalt sel teemal mida öelda.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Reede Aug 18, 2006 13:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 13:55    Teema: Vasta viitega

vabandust et ma teie peene keeletaju vastu eksisin härra. tegelikult ma ei tee seda meelega et lahe olla, ma lihtsalt olen harjunud, seltskonna viga vist. proovin vältida ja tänan väga, et te mulle sellest märku andsite, et ma tobe olen. hõissa!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 14:17    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
vabandust et ma teie peene keeletaju vastu eksisin härra. tegelikult ma ei tee seda meelega et lahe olla, ma lihtsalt olen harjunud, seltskonna viga vist. proovin vältida ja tänan väga, et te mulle sellest märku andsite, et ma tobe olen. hõissa!


Härra, vabandust, et ma teie peene keeletaju vastu eksisin. Tegelikult ei tee ma seda meelega ega selleks, et lahe olla. Ma olen lihtsalt harjunud, tõenäoliselt seltskonna viga. Proovin seda edasipidi vältida ja tänan, et et sellest mulle märku andsite. Olen tobe! Hõissa!

Edukation jätkub!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 14:20    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
vabandust et ma teie peene keeletaju vastu eksisin härra. tegelikult ma ei tee seda meelega et lahe olla, ma lihtsalt olen harjunud, seltskonna viga vist. proovin vältida ja tänan väga, et te mulle sellest märku andsite, et ma tobe olen. hõissa!


härra. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 14:28    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
No mul pole aimugi, kui palju inimesi tuleb animefestile ja Krisostomusel on vaja ju need mangad maha ka müüa.


Ma küsin parem seda, et kas sa oskad öelda, kas Krisostomus kavatseb oma kaupa müüa samade hindadega, mis netipoes, või teeb mõnevõrra festivalisoodustust? Ma arvan, et see oleks nendest ainult mõistlik, kui nad tõesti soovivad oma kaubast suures osas lahti saada. Kui sul pole nendega sellest juttu olnud, siis võiks millalgi juttu teha.

Vastasel korral võib karta, et spontaanseid nö uudishimuoste (kasvõi nt esmakordsete uudistajate poolt) on vähem kui võiks olla. Räägin enda näite varal: kui hinnad on festivalil täpselt samad, mis netipoes (miinus transport muidugi), siis ma ei näe põhjust (peale missioonitunde või moraalse kohustuse ürituse ees, aga seda mul väga palju ei ole), miks peaksin just sel päeval selles kohas ostma ühe või rohkem kui ühe manga piiratud valiku hulgast. Parem kaalun ja mõtlen kodus rahulikult ning ostan ühe tundmatu asja korraga. Kui aga kaup oleks mõnevõrra odavam kui netis (kasvõi nt 99 krooni/köide), siis oleksin tunduvalt riskialtim.

Sellele tasub mõelda. Kui Krisostomus ise seda vajalikuks või otstarbekaks ei pea, siis korraldajad võiksid vähemalt sellise soovituse teha, et veidi (kasvõi 10 krooni võrra) hinda alla lasta ja suur kuulutus "festivali puhul soodushind!" üles riputada - siis vast on lootust, et midagi ära müüakse.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 16:21    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
AniMatsuri on 2007 aasta septembris.
A selle aasta (2006) septembris on niisama animeloeng Tartus :)


Miskurat see peab tähendama? Järgmine aasta??? No ei lähe läbi <_< Olgu see aasta ja olgu olla. LaLaLaa

Kui muidu ei saa, siis orgunnin koolist grafoprojektori, Genky võtab mõne valge voodilina kaasa ja vaatame kuskil niisama koos LaLaLaa

Ega ei pea siis kohe kuskil suurelt ja uhkelt, kellegi pool kodus oleks ka huvitav. Kui lubate mitte ära lagastada ja naabreid surnuks hirmutada, võin teile isegi ühe toakese anda, milles saaks paar tundi animet vaadata ja muidu koos olla.

Ahjaa, kuskunajamillal see animeloeng? Ja ei peagi olema tohutut korraldamist mitu kuud ette, rahvas kokku peksta ja 1 happening teha, see ka ju tore.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 20:15    Teema: Vasta viitega

Suhteliselt kahtlane, et kohale ilmun. Kindlalt midagi öelda on veel vara. Sellal võib veel kehtida praegune riigikord aga samas võib ka meile tuttav ühiskond hävinud olla.

Isegi juhul kui kõige hullem stsenaarium ei realiseeru sunnitakse ilmselt nii mõndagi potentsiaalset tulijat minema hoopis vanaema poole kartuleid korjama. Ja tõenäoliselt on sel pühapäeval Tartu 10. Rattamaraton, millest ma küll kavatsen osa võtta.

Aga 99 kroonised mangad võiks küll toredad olla...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: