OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2007
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas tulete
Jah
53%
 53%  [ 35 ]
Ei
9%
 9%  [ 6 ]
AniMatsuri?
27%
 27%  [ 18 ]
Ööööö? Aga õlut ikka saab?
9%
 9%  [ 6 ]
Kokku Hääli : 65

Autor Teade
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 14:26    Teema: Vasta viitega

yuna kirjutas:
Aww Tartus. :( Kurask. Tallinnast suht pikk maa Tartu.
Aga ma vaatan ja kaalun kuidas mu rahaline seis seda lubab.

Aasta ajaga saad äkki raha kokku? :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 15:04    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Jaapani tantsuetendus IKIKATA, mis ka sel sügisel väisab mööda Eestit. Tegu on tantsuhuvilistega, kellel on Jaapani pisik küljes ja nad pakkusid ennast meile mingi lühikavaga esinema. lähemalt saate lugeda siit.

Kahju et tegu pole traditsioonise ¾anriga - tegu modern ja trad.tantsu hübriidiga.
mitte et etendusele oleks midagi ette heita, lihtsalt isiklik väike pettumus et ei saa osa ehtsast Jaapani kultuuri tükist T_T
Tsiteerin::
Plaanis on näidata 4 animet, sest ajakavaliselt rohkem ei mahu. Esialgsete plaanid kohaselt on "Tonari no Totoro", "Cowboy Bebop: Knockin' On Heaven's Door", "Armitage III: Poly Matrix"/"Ghost in the Shell" (esimene film) ja "Rurouni Kenshin: Reminiscence" (4 osaline OVA). Need on meil plaanis, kuid kuidas linastusõigustega saab, aeg näitab. Võibolla peame midagi muuta. Vajalik inimene on meil igastahes olemas, kes asjaga tegeleb, ja abi oleme palunud ka PÖFFi peakorraldajalt :)


Tonari no Totoro 86min
Bebop: Knockin' On Heaven's Door 114min
Rurouni Kenshin: Reminiscence 116min (4x27)
Armitage III: Poly Matrix 92min / Ghost in the Shell 82min
--------------------------------
398-408min ehk ainult ~6-7 tundi, 4 filmi, no kommon (niisama norin :P, kõik head teosed)

Tsiteerin::
Alkoholifirmadest hoiame aga heaga emale, sest tegu on noorte kultuuriüritusega. Sponroitest endist ma hetkel hea meelega siiski ei räägi, sest avaldus on ära saadetud hetkel ainult ühele (Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonnale). Ootame ja vaatame, kes meile üldse raha annavad :)

Astu Reformierakonda... siis annab linnavalitsus raha LaLaLaa

Muidu tõsisemalt rääkides, kas mudilaste (lapsed ~3-10) tarvis ka plaane tehtud?
kommentaarin: Tonari no Totoro oleks justkui sellele vanuserühmale suunatud (välistades täiskasvanud titad =(see pole põhjus miks ma mudilaste teemast huvitatud olen, ausõna Muhe))

Lõppsõnaks et selline esmakordne üritus vajab palju reklaami, niiet kõik meisterdavad endale üle õlgade visatava "inimplakati" ja lähevad tänavale seisma nagu USA X-Mas võltshabemikud
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 15:13    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Tonari no Totoro 86min
Bebop: Knockin' On Heaven's Door 114min
Rurouni Kenshin: Reminiscence 116min (4x27)
Armitage III: Poly Matrix 92min / Ghost in the Shell 82min
--------------------------------
398-408min ehk ainult ~6-7 tundi, 4 filmi, no kommon (niisama norin :P, kõik head teosed)

Kuna esimesel animefestil pole mõtet terve päeva animet näidata, siis võtsime niipalju, kui ajakavva mahub. Ja ka nii, et inimesed saaksid pmst kõigest osa võtta :)

Ryujin kirjutas:
Astu Reformierakonda... siis annab linnavalitsus raha LaLaLaa

Muidu tõsisemalt rääkides, kas mudilaste (lapsed ~3-10) tarvis ka plaane tehtud?
kommentaarin: Tonari no Totoro oleks justkui sellele vanuserühmale suunatud (välistades täiskasvanud titad =(see pole põhjus miks ma mudilaste teemast huvitatud olen, ausõna Muhe))

Oi ei... Reformierakonnast hoian ma heaga eemale :P Aga kui häda käes, siis võin oma tänavas elavat Neinar Seli seepama minna LaLaLaa

Ryujin kirjutas:
Lõppsõnaks et selline esmakordne üritus vajab palju reklaami, niiet kõik meisterdavad endale üle õlgade visatava "inimplakati" ja lähevad tänavale seisma nagu USA X-Mas võltshabemikud

Reklaamiga oleme arvestanud. Meil on 300 A3 plakatit, veel rohkem flaiereid, plaanis panna reklaami ajalehte ja netti.
Aga inimesed võiksid ise ka reklaamida. Seda aga umbes siis, kui meil nagu asji 100% kindel. Ehk siis kevade algupoole. : )
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 18:35    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Aasta ajaga saad äkki raha kokku? :)


Eks selle ajaga jah. Oleneb kuidas ma raha laristan jälle. emm Kui ongi raha siis eks ma ikka ole kohal jah. Armas kuri
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 09:24    Teema: Vasta viitega

siin oli täielik jama postitus. muutsin ära, sest võtsin aru pähe
_________________


Viimati muutis seda ittekimasu (Kolm Okt 11, 2006 15:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 10:58    Teema: Vasta viitega

animen00b, sõbralik soovitus:

Esiteks, smailide ülemäärane kasutamine on halb stiil, mis viitab sellele, et inimene pole veel foorumis kaasalöömiseks piisavalt küps.

Teiseks, pildi- ja animeeritud allkirjade puhul võiks olla kuldreegliks, et need ei võtaks rohkem ruumi kui sinu keskmine postitus, soovitatavalt võiksid aga märksa väiksemad olla. Vaata genky postitust veidi ülevalpool.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2006 12:09    Teema: Vasta viitega

tavaliselt on foorumites samasugune reeglistik signatuuride kohta nagu siin on avataride kohta. tavaliselt on signatuuri piirangusk ~500*150, olen kohanud suuremaid ja väiksemaid piiranguid. ja mujal on moded ikka palju rangemad kui siin.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 00:25    Teema: Vasta viitega

Kas kohale ilmun, seda elu näitab nagu ülam mainv iskis seda esitab, kuid soov on küll osaleda teie üritusel, lugupeetud Genky. Kuid jah, iial ei tea mida elu loob ja mida surm toob.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 20:57    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Lõppsõnaks et selline esmakordne üritus vajab palju reklaami, niiet kõik meisterdavad endale üle õlgade visatava "inimplakati" ja lähevad tänavale seisma nagu USA X-Mas võltshabemikud

Genky kirjutas:
Reklaamiga oleme arvestanud. Meil on 300 A3 plakatit, veel rohkem flaiereid, plaanis panna reklaami ajalehte ja netti.
Aga inimesed võiksid ise ka reklaamida. Seda aga umbes siis, kui meil nagu asji 100% kindel. Ehk siis kevade algupoole. : )



Ma omaette mõtlesin veidkike ja tuli niisugune idee, et kui lõpuks kõik hakkab juba selgemaks saama siis võiks postida ka flaiereid ja postreid mida saaks välja printida ja siis jagada neid.... ???

Et kui mul oleks siin mõne kuulutuse kavand siis ma arvan, et raiskaks isegi natuke raha ja laseks koopiapoes paarkümmend kuulutust teha... ja jagada oma sõpradele kindlasti ja siis võibolla isegi läheks isegi võõraid inimesi nokkima... Happybunny
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 23:31    Teema: Vasta viitega

poizzz123 kirjutas:
Ma omaette mõtlesin veidkike ja tuli niisugune idee, et kui lõpuks kõik hakkab juba selgemaks saama siis võiks postida ka flaiereid ja postreid mida saaks välja printida ja siis jagada neid.... ???

Et kui mul oleks siin mõne kuulutuse kavand siis ma arvan, et raiskaks isegi natuke raha ja laseks koopiapoes paarkümmend kuulutust teha... ja jagada oma sõpradele kindlasti ja siis võibolla isegi läheks isegi võõraid inimesi nokkima... Happybunny

Postrid tulevad meil ikka värvilised ja printimine/koopiate tegemine ilmselt pole eriti hea. pealegi tulevad nad trükikojast ja A3'ed. Flaierite kohapealt me üldse veel mõtleme. Küll aga on nii, et kui asi selgem ja kindlam, siis jagame mõndadele inimestele üle Eesti, kes kuulutusi üles panevad.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 26, 2006 20:22    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
poizzz123 kirjutas:
Ma omaette mõtlesin veidkike ja tuli niisugune idee, et kui lõpuks kõik hakkab juba selgemaks saama siis võiks postida ka flaiereid ja postreid mida saaks välja printida ja siis jagada neid.... ???

Et kui mul oleks siin mõne kuulutuse kavand siis ma arvan, et raiskaks isegi natuke raha ja laseks koopiapoes paarkümmend kuulutust teha... ja jagada oma sõpradele kindlasti ja siis võibolla isegi läheks isegi võõraid inimesi nokkima... Happybunny

Postrid tulevad meil ikka värvilised ja printimine/koopiate tegemine ilmselt pole eriti hea. pealegi tulevad nad trükikojast ja A3'ed. Flaierite kohapealt me üldse veel mõtleme. Küll aga on nii, et kui asi selgem ja kindlam, siis jagame mõndadele inimestele üle Eesti, kes kuulutusi üles panevad.

*the Sparkling Smile moment*
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 15:06    Teema: Vasta viitega

kui on aega, siis vean ka isa kaasa. Rein on endine EHI rektor ja praegune TLU rektor. Ja on tegelenud aasia ja idamaise kultuuriga (eriti Jaapan) juba 13 aastasest(praegu on 44?) ei mäleta. LaLaLaa
aga, jah. Ma olen vägivaldsete ja psyhho animedega harjunud, sest mu vend on omadega... jah. Igastahes ta vaatab ainultr vägivaldseid ja psyhho animesid ja mina vaatan temaga! :) Monster on LAHE! Ja ma olen niiguinii igapäev kuskil 4-jani üleval animet vaatamas ja jah...

muide... mis ööbimiskohta te soovitate. ma nimelt ei tunne kedagi eriti tartus... T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 15:21    Teema: Vasta viitega

ittekimasu! kirjutas:

muide... mis ööbimiskohta te soovitate. ma nimelt ei tunne kedagi eriti tartus... T_T


Tüdrukutele on mul alati mõni vaba koht wink Hentai
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 15:23    Teema: Vasta viitega

ma olen 13
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 17:00    Teema: Vasta viitega

Loe teemat, seal oli kuskil kirjas midagi ööbimiskohtade kohta Treffneris.

Ja Random Hero'l on 13-aastastele tüdrukutele alati mõni vaba koht. wink
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 17:10    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Loe teemat, seal oli kuskil kirjas midagi ööbimiskohtade kohta Treffneris.

Ja Random Hero'l on 13-aastastele tüdrukutele alati mõni vaba koht. wink

13...noor. 17-19 on paras. võib ka 16-20.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 17:11    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ummi kirjutas:
Loe teemat, seal oli kuskil kirjas midagi ööbimiskohtade kohta Treffneris.

Ja Random Hero'l on 13-aastastele tüdrukutele alati mõni vaba koht. wink

13...noor. 17-19 on paras. võib ka 16-20.

ja nüüd tuleb enampakkumine või?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 17:39    Teema: Vasta viitega


_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 11, 2006 19:48    Teema: Vasta viitega

Ega ma siis nii, et "maksa natuuras hahaha" "tule siia, ära karda, see saab olema lõbus"
Tahaks lihtsalt tüdrukutega tutvuda. Igasugune kontakt on teretulnud. Pealegi saab selliste "1 kord kohtusime ja ongi kõik" peal igasuguseid strateegiaid harjutada, mis klassiödede ja muidu tuttavate tüdrukute juures kindlalt proovimata jäävad.


Ahjaa, kes veel ei tea, ma ei ole 40-aastane õllekõhuga pedofiil, olen 18, õllekõhuga ja nilbe mõttemaailmaga :P Ok, aitab hirmutamisest, küsige kasvõi Genky käest, et ega ma nii hirmus inimene ka ei ole.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 01:05    Teema: Vasta viitega

ittekimasu! kirjutas:
muide... mis ööbimiskohta te soovitate. ma nimelt ei tunne kedagi eriti tartus... T_T

Nagu siin juba vastati, siis loodame Hugo Treffneri Gümnaasiumisse saada ühte/kahte klassi tudula, kus festi külastajad saavad öösel magada :)

Random Hero kirjutas:
Ahjaa, kes veel ei tea, ma ei ole 40-aastane õllekõhuga pedofiil, olen 18, õllekõhuga ja nilbe mõttemaailmaga :P Ok, aitab hirmutamisest, küsige kasvõi Genky käest, et ega ma nii hirmus inimene ka ei ole.

40-aastane õllekõhuga pedofiil ta küll pole. Küll aga meeldib talle kiusata ja norida .__. Nimetas mind feministiks, kui ma ütlesin, et rasedus ei ole puue ja raseduse ajal saab tööd ka teha.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: