OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2007
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas tulete
Jah
53%
 53%  [ 35 ]
Ei
9%
 9%  [ 6 ]
AniMatsuri?
27%
 27%  [ 18 ]
Ööööö? Aga õlut ikka saab?
9%
 9%  [ 6 ]
Kokku Hääli : 65

Autor Teade
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Aug 18, 2006 20:20    Teema: Vasta viitega

no enam ma igatahes ei julge postitata, va õigekirjamanJakid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 19, 2006 11:35    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Miskurat see peab tähendama? Järgmine aasta??? No ei lähe läbi <_< Olgu see aasta ja olgu olla. LaLaLaa

Kui muidu ei saa, siis orgunnin koolist grafoprojektori, Genky võtab mõne valge voodilina kaasa ja vaatame kuskil niisama koos LaLaLaa

Ega ei pea siis kohe kuskil suurelt ja uhkelt, kellegi pool kodus oleks ka huvitav. Kui lubate mitte ära lagastada ja naabreid surnuks hirmutada, võin teile isegi ühe toakese anda, milles saaks paar tundi animet vaadata ja muidu koos olla.

Ahjaa, kuskunajamillal see animeloeng? Ja ei peagi olema tohutut korraldamist mitu kuud ette, rahvas kokku peksta ja 1 happening teha, see ka ju tore.


Keegi pole öelnud, et me ei vaata animet kambaga koos. Oleme seda korduvalt teinud. Animefest ei ole anime vaatamine väikese kambaga, see on midagi enamat, mis vajab mitut kuud korraldamist. Oma rahvast "kokku peksta" polegi selle ürituse eesmärk, eesmärk on just teistele inimestele anime ja manga tutvustamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 20, 2006 22:58    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Keegi pole öelnud, et me ei vaata animet kambaga koos. Oleme seda korduvalt teinud. Animefest ei ole anime vaatamine väikese kambaga, see on midagi enamat, mis vajab mitut kuud korraldamist. Oma rahvast "kokku peksta" polegi selle ürituse eesmärk, eesmärk on just teistele inimestele anime ja manga tutvustamine.

Vot täpselt. Yoshy juba vastas minu eest : )

Random Hero kirjutas:
Ahjaa, kuskunajamillal see animeloeng? Ja ei peagi olema tohutut korraldamist mitu kuud ette, rahvas kokku peksta ja 1 happening teha, see ka ju tore.

Animeloengu kindel kuupäev on veel lahtine, kuid hetkel on märgitud 16. september. Täpsem info saabub loodetavasti millalgi septembri algul. Kindel on aga see, et see toimub laupäevasel päeval.

Vabarnamees kirjutas:
Ma küsin parem seda, et kas sa oskad öelda, kas Krisostomus kavatseb oma kaupa müüa samade hindadega, mis netipoes, või teeb mõnevõrra festivalisoodustust? ...

Kui aus olla, siis olen nendega ainult niipalju suhelnud, kui et kas nad soovivad tulla jne. Midagi konkreetsemat pole veel räägitud, sest pole hetkel vajadust. Sellest asjast saab lähemalt rääkida alles kevadepoole. Ennem otsime sponsorid. Ja ma olen seda ka ise mõelnud. Kuna selle poe omanik on kaudne (animefännist täditütre mehe onu) sugulane, siis ei tohiks läbirääkimistel probleeme olla wink
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 22, 2006 16:46    Teema: Vasta viitega

mina tulen kindlasti Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 14:48    Teema: Vasta viitega

Siin ka vähemalt kaks tulijat.
Mind huvitab manga.
Siis tahaks näha Eesti inimesi cosplayd tegemas.
Loenguid pädevatelt ja paljulugenud\vaadanud inimestelt kuulaks ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 19:32    Teema: Vasta viitega

on seal vanuse piirangut? Ma noor, aga ILGE Jaapani fänn. Selles mu probleem ongi, minu iidolid (jaapani fännid) on kõik mingi 15-16, erinevalt minust. Muidu tahaks VÄGA tulla!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 20:09    Teema: Vasta viitega

Kui surnud või kuskil väga-väga kaugel pole siis tulen kindlasti.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 21:34    Teema: Vasta viitega

animen00b kirjutas:
on seal vanuse piirangut? Ma noor, aga ILGE Jaapani fänn. Selles mu probleem ongi, minu iidolid (jaapani fännid) on kõik mingi 15-16, erinevalt minust. Muidu tahaks VÄGA tulla!


Vaevalt, et seal vanusepiirang on aga see sinu ILGE olek võib hoopis probleemiks kujuneda! Maja on ju värskelt remonditud ja vaevalt, et sinu pärast hakatakse põrandale kilet panema ja seinu katma.

Ja sinu soov VÄGA Animatsurile tulla iseloomustaks pigem JUBE HIRMUS soov sinna minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 21:42    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
animen00b kirjutas:
on seal vanuse piirangut? Ma noor, aga ILGE Jaapani fänn. Selles mu probleem ongi, minu iidolid (jaapani fännid) on kõik mingi 15-16, erinevalt minust. Muidu tahaks VÄGA tulla!


Vaevalt, et seal vanusepiirang on aga see sinu ILGE olek võib hoopis probleemiks kujuneda! Maja on ju värskelt remonditud ja vaevalt, et sinu pärast hakatakse põrandale kilet panema ja seinu katma.

Ja sinu soov VÄGA Animatsurile tulla iseloomustaks pigem JUBE HIRMUS soov sinna minna.

Kuule, rahune maha. :)

Ilge?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 21:53    Teema: Vasta viitega

Ilge
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 21:55    Teema: Vasta viitega

Ahsoo.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 22:02    Teema: Vasta viitega

animen00b kirjutas:
on seal vanuse piirangut? Ma noor, aga ILGE Jaapani fänn. Selles mu probleem ongi, minu iidolid (jaapani fännid) on kõik mingi 15-16, erinevalt minust. Muidu tahaks VÄGA tulla!

Vanusepiirangut üritusel meil küll pole, kuid ilmselt ühe õhtuse anime puhul küll. (Hentai lootjad - pole mõtet loota. Tegu ei ole hentaiga) Pmst on nii, et anime on plaanitud veidi vägivaldsem ja hetkekava järgi lõpeb kusagil 23.00 ajal. Teatavasti peale kella 23.00i ei tohi alaealised üksi tänaval liikuda. Kuna tegu on noorte kultuuriprojektiga, siis tuleb selliste asjadega lihtsalt arvestada.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 22:21    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Vanusepiirangut üritusel meil küll pole, kuid ilmselt ühe õhtuse anime puhul küll. (Hentai lootjad - pole mõtet loota. Tegu ei ole hentaiga) Pmst on nii, et anime on plaanitud veidi vägivaldsem ja hetkekava järgi lõpeb kusagil 23.00 ajal. Teatavasti peale kella 23.00i ei tohi alaealised üksi tänaval liikuda. Kuna tegu on noorte kultuuriprojektiga, siis tuleb selliste asjadega lihtsalt arvestada.


aga kui ma vanaema kaasa vean, siis võib jääda kauemaks? LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 00:21    Teema: Vasta viitega

Hentai'd polegi vai? Nu siis põle küll meskit mõtet sinna töllama tulla kui õltsi ka põle... röhröhhh.

Tegelikult tahaks hentai'd ükskord kambaga koos vaadata ja näha rahva reaktsiooni.

Jube hirmus soov tähendaks et soov ise on midagi õudsat. Mulle õpetati, et hirmus tähendab ikka koledat ja halba, mitte ei ole suurusühik. Näiteks kasvõi "hirmus ilus" on sama võimatu kui "loll-tark" (sry, ei tule miskit paremat pähe, unemati vägistab mind hetkel :P )
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 01:33    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
unemati vägistab mind hetkel :P


vana hea muinasjutu hentai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 29, 2006 10:07    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Hentai'd polegi vai? Nu siis põle küll meskit mõtet sinna töllama tulla kui õltsi ka põle... röhröhhh.


"Õltsi" võid sa alati poest osta, kui sa selleks piisavalt vana oled. Ma eriti ei usugi, et inimesed kogu selle aja seal sees on, vahepeal käiakse väljas värsket õhku hingamas(mõne puhul siis värsket õhku reostamas).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 03:45    Teema: Vasta viitega

Tere kõigile (minu esimene post siin foorumis), jäin enda lipsu tegemisega hätta ja hilja peale T_T

... ja sattusin siia pärast ("how to knot a tie" googledamisega) - ja seejärel end bakaks googledamisega

-------

Igastahes teema juurde nüüd:

Hääletasin jah, tuleks suhteliselt kindlalt, sest esialgne kava tundub täiesti normaalne. Annan ürituse kohta enda mõtteid kommentaaride kujul ehk on sellest natuke abi (ehk siis miks ma tuleks või mitte).

Nagu ma aru sain tulevad siis üritusel ettevõtmisele 2 päeva jooksul.

1) anime näitamine suurelt ekraanilt - (Kui palju umbes kui küsida tohib ja esialgsete plaanide kohaselt ~millised? Ajalise kitsikuse tõttu kõik muidugi filmid või OVA'd, ja kindlasti ka Ghibli loomingut. (Märkusena et Ghibli filme on ETV'st aastate jooksul päris mitmeid läbi jooksud ning need võivad isegi animevõhikutele tuttavad olla. Suurelt ekraanilt vaadatuna saab aga hoopis uue elamuse ning see on kindlasti üks ürituse ++)

2) loengud - arvan et läheks isegi "Mis on anime ja manga" omale ja prooviks asju vaadata läbi "maeitea animest midagi" silmade ja meenutada aegu kus ma alles ise nendega tutvusin. :)
Teise loengu kohapealt niipalju et ehk saab hankida EHI idamaade kultuuri ja ajaloo osakonnast mõne asjaliku õppejõu, kes on nõus Jaapani kultuuri kohapealt inimesi valgustama LaLaLaa

3) Kirjastused ning nende manga - Ise ostaks kindlasti päris mitu volüümi, nii ürituse toetamise kui ka khm khm *manga* khm khm vaatamise pattude lunastamise eest. *not talking about hentai here
Kuna mangadel on enamasti palju volüüme võiks kohapeal ainult V1-2 olla, tutvumise või seeria "omamise" eesmärgil, erinevatest valdkondadest: järgnev lühike paari näitega list on minu ettekujutus raamatutest mis võiksid huvi pakkuda
berserk, blade of the immortal; love hina, mahou sensei negima; naruto, bleach; HxH, dragon BZ; shaman King, flame of recca; blame, biomega; Gundam ja muu mecha ning kindlasti ka Akira
Ning ega Apollol ei võtaks ka tükki küljest enda Ichigo, Tsubasa jne (igavad mangad)*minu arvamus* kohale vedada

4) cosplay - tuleb loota et inimestel on piisavalt julgust see asi ette võtta, oleks hillarious näha Eesti versiooni man Faye'st, dragon ball punkarist jne.
*Kohapeal võiks saada osta tüüpilisi bunny-ear kõrvaklappe või muud lihtsat ja odavat anime gear'i, vot need läheksid peale

5) Kaardimängu võistlused - Yugi-Oh, Pokemon emm ...
kui on toredad auhinnad, saab kindlasti rahvast juurde matsurile- terve võlukambri täie Hentai

6) Jaapani tantsuetendus - Bugaku? Odori? Mai?

7) Nuudlisöömisvõistlus - see tagab küll nuudlite maaletoojafirma sponsorluse Itatakimasu!

8) Kelle lugusid Depoo coverdama hakkab?

9) Kirbuturg - piraatide müüjad lööge välja, vägis.t.. erm.. võtke pilet ära ja pange sisenemiskeeld peale. Vot! Ja siis saab sellest asja :)

Ma lõpetuseks huvi pärast küsin, kui võib, kes potentsiaalsed sponsorid on? Jaapani saatkond? Nuudlifirmad? Või nagu tavaliselt : alkoholi firmad? - pane saku müts pähe ja raha voolab Hop-Hop

Loodan et minust oli abi, oyasumi - aktusel võib kaotatud unetunni tasa magada.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 08:44    Teema: Vasta viitega

nu kui asi toimub laup ja pühap siis võib isegi mõelda kohale tulemises suhtes, muidugi kui ma õigesti välja lugesin pealkirjast siis toimub asi aastal 2007. Iial ei tea mis aastaga juhtuda võib LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 09:12    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
1) anime näitamine suurelt ekraanilt - (Kui palju umbes kui küsida tohib ja esialgsete plaanide kohaselt ~millised? Ajalise kitsikuse tõttu kõik muidugi filmid või OVA'd, ja kindlasti ka Ghibli loomingut.

Plaanis on näidata 4 animet, sest ajakavaliselt rohkem ei mahu. Esialgsete plaanid kohaselt on "Tonari no Totoro", "Cowboy Bebop: Knockin' On Heaven's Door", "Armitage III: Poly Matrix"/"Ghost in the Shell" (esimene film) ja "Rurouni Kenshin: Reminiscence" (4 osaline OVA). Need on meil plaanis, kuid kuidas linastusõigustega saab, aeg näitab. Võibolla peame midagi muuta. Vajalik inimene on meil igastahes olemas, kes asjaga tegeleb, ja abi oleme palunud ka PÖFFi peakorraldajalt :)

Ryujin kirjutas:
2) loengud - arvan et läheks isegi "Mis on anime ja manga" omale ja prooviks asju vaadata läbi "maeitea animest midagi" silmade ja meenutada aegu kus ma alles ise nendega tutvusin. :)
[i]Teise loengu kohapealt niipalju et ehk saab hankida EHI idamaade kultuuri ja ajaloo osakonnast mõne asjaliku õppejõu, kes on nõus Jaapani kultuuri kohapealt inimesi valgustama LaLaLaa

Esimene loeng on jah plaanis selline rohkem võhikutele.
Teise loenguga on nii, et hetkeseisuga on meil loengupidajaks Eesti Kunstiakadeemia doktorant. Tema on ka meil esimesele loengule pandud.

Ryujin kirjutas:
3) Kirjastused ning nende manga - Ise ostaks kindlasti päris mitu volüümi, nii ürituse toetamise kui ka khm khm *manga* khm khm vaatamise pattude lunastamise eest. *not talking about hentai here
Kuna mangadel on enamasti palju volüüme võiks kohapeal ainult V1-2 olla, tutvumise või seeria "omamise" eesmärgil, erinevatest valdkondadest: järgnev lühike paari näitega list on minu ettekujutus raamatutest mis võiksid huvi pakkuda
berserk, blade of the immortal; love hina, mahou sensei negima; naruto, bleach; HxH, dragon BZ; shaman King, flame of recca; blame, biomega; Gundam ja muu mecha ning kindlasti ka Akira
Ning ega Apollol ei võtaks ka tükki küljest enda Ichigo, Tsubasa jne (igavad mangad)*minu arvamus* kohale vedada

No endal oli ka plaanis, et mingid esimesed kaks/kolm volüümi kohale vedada, sest tervet ühte seeriat (7-... raamatut) vaevalt keegi korraga ära ostab. Mida täpsemalt, seda saab juba kevadepoole arutada :)

Ryujin kirjutas:
4) cosplay - tuleb loota et inimestel on piisavalt julgust see asi ette võtta, oleks hillarious näha Eesti versiooni man Faye'st, dragon ball punkarist jne.
*Kohapeal võiks saada osta tüüpilisi bunny-ear kõrvaklappe või muud lihtsat ja odavat anime gear'i, vot need läheksid peale

Cosplay kohapealt enamuses on riides ilmselt venelased, sest nendel on juba kostüüme olemas jne. Loodan siiski näha ka paandunud Eesti animefänn kostüümides :P
Aga vot nende kostüümiasjade müügi kohapealt ilmselt seekord ei saa midagi. Eelkõige on hetkel tegu üritusega, millega tutvustame asjatundmatutele midagi. See on ju esimese sellelaadse üritus Eestis ja puhtalt animehuvilistele kavandatava üritusega ei tuleks ilmselt midagi välja. Inimesi lihtsalt poleks piisavalt.

Ryujin kirjutas:
5) Kaardimängu võistlused - Yugi-Oh, Pokemon emm ...
kui on toredad auhinnad, saab kindlasti rahvast juurde matsurile- terve võlukambri täie Hentai

Kaardimängudega mina isiklikult ei tegele. Küll aga otsin sobiva inimese, kes seda teeb. Kuna me nüüd korraldame Tartus, siis ilmselt võtame ühendust Võlukambriga. Nad hea lähedal olemas LaLaLaa

Ryujin kirjutas:
6) Jaapani tantsuetendus - Bugaku? Odori? Mai?
Jaapani tantsuetendus IKIKATA, mis ka sel sügisel väisab mööda Eestit. Tegu on tantsuhuvilistega, kellel on Jaapani pisik küljes ja nad pakkusid ennast meile mingi lühikavaga esinema. lähemalt saate lugeda siit.

Ryujin kirjutas:
7) Nuudlisöömisvõistlus - see tagab küll nuudlite maaletoojafirma sponsorluse Itatakimasu!

Selle kohapealt ei oska ma hetkel midagi öelda.

Ryujin kirjutas:
8) Kelle lugusid Depoo coverdama hakkab?

Hetkel on nende esinemine üldse küsimärgi all, sest üks nende liikmetest veedab aega sõjaväes ja ei teata veel, kas suudetakse coverid ära õppida. Ja mis lugusid, seda ma ei tea. Nende endi valik.

Ryujin kirjutas:
9) Kirbuturg - piraatide müüjad lööge välja, vägis.t.. erm.. võtke pilet ära ja pange sisenemiskeeld peale. Vot! Ja siis saab sellest asja :)

Piraatkauplejad lööme muidugi välja.

Ryujin kirjutas:
Ma lõpetuseks huvi pärast küsin, kui võib, kes potentsiaalsed sponsorid on? Jaapani saatkond? Nuudlifirmad? Või nagu tavaliselt : alkoholi firmad? - pane saku müts pähe ja raha voolab Hop-Hop

Alkoholifirmadest hoiame aga heaga eemale, sest tegu on noorte kultuuriüritusega. Sponroitest endist ma hetkel hea meelega siiski ei räägi, sest avaldus on ära saadetud hetkel ainult ühele (Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonnale). Ootame ja vaatame, kes meile üldse raha annavad :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Reede Sept 01, 2006 14:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Reede Sept 01, 2006 14:00    Teema: Vasta viitega

Aww Tartus. :( Kurask. Tallinnast suht pikk maa Tartu.
Aga ma vaatan ja kaalun kuidas mu rahaline seis seda lubab.
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: