OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

NHK ni youkoso! anime on tegelikult päris hea
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 17:48    Teema: Vasta viitega

no mis nali on, 2 nädalat pole uut osa olnud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 18:29    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
no mis nali on, 2 nädalat pole uut osa olnud.

Mida sa ajad? Just täna tuli välja kahekümnes osa. Ja 2 nädalat see küll ei olnud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 18:42    Teema: Vasta viitega

Vaatasin 1. osa ära.

Paljulubav ja huvitav.

Puru pururin pururin
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 19:58    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Random Hero kirjutas:
no mis nali on, 2 nädalat pole uut osa olnud.

Mida sa ajad? Just täna tuli välja kahekümnes osa. Ja 2 nädalat see küll ei olnud.

Kunagi tulid uued osad juba kolmapäeviti välja. Siis läks lõpuloo tõlkimisega skeem sassi ja hakkaid reedeti ilmuma. Mis nüüd hakkavad teisipäevit ilmuma? jaapanlastel on homme juba 22. osa.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 21:03    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Minu meelest on üks olulisemaid verstaposte animesõbra eluteel on äratundmine, et fansub-grupid ei võlgne meile midagi ja et kannatlikkus on voorus. :)

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 21:16    Teema: Vasta viitega

Trallalaa, kaua me nüüd Juuni Kokki viimaseid osasid ootasime? Pool aastat? Ning Eureka 7-e lõppu tehti ka terve suvi ju... aga näe, kohale nad jõudsid.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 21:47    Teema: Vasta viitega

Veel OT-d: Nägin esmakordselt Ebichut 2002. Viimane osa tõlgiti 2005. Mäletan, et mõtlesin siis: kae, jõudsin ikka ära oodata. Kaks nädalat? Päh. Happybunny
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Nov 28, 2006 22:08    Teema: Vasta viitega

MINA KAAAA!
3 torrentit tirivad üksteise võidu, kõik bandwidth on NHK ni Youkoso peale lükatud, kuid ikkagi tuleb veel pool tundi oodata. *käed värisevad. külm on*

EDIT: 6 minutit. aken on kinni kuid käed värisevad edasi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Dets 01, 2006 14:30    Teema: Vasta viitega

Muuseas, 21. osa on juba väljas! O_O
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 01, 2006 23:59    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin endamisi, et enam siia ei kirjuta, kuni viimase osani. Tõsimeeli mõtlesin. Siis ma vaatasin 21. osa.

Ega alguses midagi erilist ei olnudki. Alguslaulu nad ju ei muutnud. Ei tea, kas asi oli selles piparmünditees, mida ma jõin? See osa haaras mind kaasa, pani mind tundma emotsioone.

Ja lõpuks hakkasin ma veel mõtlema ka. Ma mitte ei mõelnud millelegi, nagu ma tavaliselt teen. Ma mõtlesin mitte millelegi. See oli väga hea tunne.

Ja kõhkluseta kuulutan selle osa seni parimaks osaks sellest animest. Ning enne lõppu ma enam ei postita (3 osa veel).

Huvitav, milline see manga on?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 00:05    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Mõtlesin endamisi, et enam siia ei kirjuta, kuni viimase osani. Tõsimeeli mõtlesin. Siis ma vaatasin 21. osa.

Ega alguses midagi erilist ei olnudki. Alguslaulu nad ju ei muutnud. Ei tea, kas asi oli selles piparmünditees, mida ma jõin? See osa haaras mind kaasa, pani mind tundma emotsioone.

Ja lõpuks hakkasin ma veel mõtlema ka. Ma mitte ei mõelnud millelegi, nagu ma tavaliselt teen. Ma mõtlesin mitte millelegi. See oli väga hea tunne.

Ja kõhkluseta kuulutan selle osa seni parimaks osaks sellest animest. Ning enne lõppu ma enam ei postita (3 osa veel).

Huvitav, milline see manga on?

See oli jah millegipärast eriline osa. Kuidagi eriti tundeline, ilma seebiks kätte minemata. Ja ka mind pani mõtlema - ka minul on ainult paar head sõpra, mis juhtuks kui nad kaoks.

Ja esmakordselt mulle tõsiselt meeldis see lõpulaul, muidu alati kirusin, et Odoro Akachan Ningen ära võeti.

Äkki on asi selles, et kahe osa vahe oli ainult 2 päeva ja eelmine osa veel värskelt hinges.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Dets 02, 2006 23:10    Teema: Vasta viitega

Teate, mida öeldakse, et kui filmi taustal muusikat ei märka, on muusika hästi õnnestunud. siiani ei arvanud ma NHK ni Youkoso soundtrackist midagi - ei olnudki nagu teist. Täna aga panin esimese osa mängima ja viskasin voodile pikali ning kuulasin seda - IMELINE muusika. Poleks uskunudki, et anime't saab nii mõnuga kuulata. Ma olen ennegi nii teinud, et netis töllates jookseb mingi anime taustaks, kuid päris kuulanud küll nüüd pole.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Kolm Dets 20, 2006 08:09    Teema: Vasta viitega

Episood 23 [Oyasumi] on lõpuks väljas. Nüüd ruttu-ruttu tõmbama. :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Dets 20, 2006 20:18    Teema: Vasta viitega

Dejiko-nyo! kirjutas:
Episood 23 [Oyasumi] on lõpuks väljas. Nüüd ruttu-ruttu tõmbama. :)


vist üks parimaid osasid üldse. just selletõttu, et tehti Misaki taust selgeks. Selgelt on aga tunda, et anime tõmbab otsi kokku ja kohe-kohe on lõpp käes! *tönn-tönn-hala*
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 21:52    Teema: Vasta viitega

Anime jooksis lõppu ära! Ah, et mis muljed? Head ikka.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 23:06    Teema: Vasta viitega

olen nõus Ummi ohverdama, et uut hooeaga saada. või siis mõne teise fänni. Kuid nagu alati, kõik hea saab ükskord otsa. Nüüd peaks kunagi terve sarja uesti läbi vaatama, kahjuks on alles ainult esimesed 3 osa ja viimased 2 osa, seega läheks suureks laadimiseks.

EDIT: Vaatasin viimase osa ära. Minu pakutav hind uue hooaja eest on 2 baka liiget, 5 bussijuhti ja 12 poliitikut. Kuid otsad said tihedalt kinni tõmmatud, uus hooaeg ei oleks järg, vaid spin-off.

Anime vaatenurgast oli tegemist kehvemapoolse animega - joonistusstiil oli algeline, kohati oli fillereid, mõni asi oli ülimalt ettearvatav jne. Kuid samas on tegmist ühe enim mõtlemapaneva animega, mida ma näinud olen. See ei pane mõtlem ainult hikikomoridest, vaid ka muudest ühiskonna muredest ja pahedest.

Viimane osa ise oli eht NHK ni youkoso stiilis - enamus ajast oli ikka selline tunne, et "no mis kuradi värk siin toimub???"

Väga hea, väga hea. soovitan (surun peale) kõigile, kes animet vaaavad, mingil määral ka neile, kes ei vaata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 01:54    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka viimase osa just ära. Pean mainima, et jäin rahule. Nhk'le omane segaduslikkus tuli hetkeks tagasi ning sellepärast jäid seriaalist head mälestused.

Üldiselt mulle teema ei meeldinud. Kusagil hakkasid tegelased muutuma vastumeelseks. Nende käitumine ja motiivid olid tobedad ja lapsikud. Minu meelest see enestapu teema lihtsalt kohati ei sobinud, kuigi ma möönan,et tänu sellele jäi see meeldejäävamaks. Kuid ma lihtsalt ei suuda panna ennast ütlema, et see oli sügav. Minule jäi kogu käsitlus natukene pealiskaudseks..ja
kohatuks. Kuid hea oli NHK ni Youkoso sellegipoolest.
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2006 07:44    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Viimane osa ise oli eht NHK ni youkoso stiilis - enamus ajast oli ikka selline tunne, et "no mis kuradi värk siin toimub???"

Vaatasin siis ka lõpuks selle viimase oas ära ja tuleb täiest nõustuda, see viimane osa osati ikka päris metsa keerata (heas mõttes loomulikult), ikka vanas heas NHK stiilis. LaLaLaa

Kuid tuleb ka Chiisan`iga nõustuda, kohati oli tõesti tegelaste motiivid ja käitumine ehk natuke liiga tobedad, vähemalt minu vaatenurgast, kuid palju see siiski minu üldmuljet sellest anime`st ei rikkunud. Väärt kraam, vaatan lähitulevikus asja uuesti otsast peale läbi. Hea, et Oyasumi batch-torrent`i välja lasi, ei pea ükshaaval kõiki episoode uuesti tõmbama.

Eraldi tahaksin ära mainida NHK helitausta, mis minu meelest oli super. Võib-olla mitte nii hea eraldi kuulata, kuid anime üldise meeleolu loomisele aitas ikka kõvasti kaasa. ja eks see ühe hea OST`i peamine eesmärk olegi.

Aga Ummi olen mina kah nõus ohverdama. Kui mitte NHK uue hooaja eest, siis vähemalt tuleviku heade anime`te nimel. :P


Ei teagi, mida nüüd järgmisena vaatama hakata. Kanon 2006. võib-olla?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2006 10:39    Teema: Vasta viitega

Soundtrack, just-just. unustasin seda enne mainida. NHK ni youkoso on üks vähestest animetest mida ma KUULAN. Ma ei vaata seda, ma panen selle lihtsalt winampi asemel taustaks mängima, eriti hea on esimene osa selle jaoks. Jaapani keelest küll midagi aru ei saa, kuid muusika ise on nii hea, et võib tagaplaanil joosta küll.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 27, 2006 11:29    Teema: Vasta viitega

Dejiko-nyo! kirjutas:
Aga Ummi olen mina kah nõus ohverdama. Kui mitte NHK uue hooaja eest, siis vähemalt tuleviku heade anime`te nimel. :P

Kas keegi minult ka küsida plaanib?

Dejiko-nyo! kirjutas:
Ei teagi, mida nüüd järgmisena vaatama hakata. Kanon 2006. võib-olla?

Jah. Jah. Kanon 2006. :)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: