OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

NHK ni youkoso! anime on tegelikult päris hea
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 25, 2006 19:01    Teema: Vasta viitega

Jaa, üheteistkümnes osa oli tore. LaLaLaa
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 13:50    Teema: Vasta viitega

12. osa on väljas.

ma arvan, et selle populaarsuse vihjeks võib olla see, et mul oli tükk tegemist kõigepealt torrent faili kättesaamisega, sest server oli umbes.

uTorrent näitas järgmisi fakte:
seeds:1424
peers:836

Päris suured arvud? ja arvestada tuleb seda, et see on ainult hetkeseis.

*läheb vaatama*

Kui 11. osa oli imelik, pead ära vaatama ka 12. osa. see on veel hullem, eriti veel lõpp.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 15:05    Teema: Vasta viitega

Server on umbes. T_T

EDIT: Okei, hankisin teist allikat pidi torrenti ja tõblesin kohale selle 12 osa.
(spoilerid)
Osa oli väga masendava tooniga. Taustamuusika saatel tundus Sato lausa maniakina. Kamba iseloom oli väga enesetapjalik (noh, nad olidki enesetapjad, nagu me viimaks aru saime(?)), meenutas ühte anime'd (Paranoia Agent'is oli vist üks osa vms), kus said kokku kolm neti teel tutvunud enesetapjat, üks neist oli väga rõõmus väike tüdruk.
Nagu öeldud, masendav. Seda oli aga meeleolu, lugu läks edasi küll suhteliselt vähevõitu ja midagi ootamatut ei toimunud, aga minu arust täiesti rahuldav episood. Hop-Hop
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 16:03    Teema: Vasta viitega

Ma lähen juba otsapidi hulluks: teoreetiliselt oleks pidanud 13. osa jba eile väljas olema, hetkeseisuga pole seda veel kusagilt leida. ja makardan, et kui ma hiljaks jään, tabab mind ummi saatus - tuleb mujalt otsida. PS, mis koht see oli, kust sa said, äkki sinna tekib kiiremini üles?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 04, 2006 17:00    Teema: Vasta viitega

Tegemist on Oyasumi kodulehega, selle peaksid suht kergesti leidma. 13. osa pole nad lihtsalt veel ära subbida jõudnud. :P

EDIT: 13. osa on subbitud ja minu poolt vaadatud. :P See anime meeldib mulle enamasti just muusika pärast ja nüüd nad vahetasid lõpuloo ära... (loogiline, teine pool ju sarjast) ja õnneks edukalt.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Okt 07, 2006 21:04    Teema: Vasta viitega

Vaatasin k 13. osa ära. Selline lahendus oli 100% kli¹ee, kuid ikkagi huvitav. See on selline juhus, et sa tead milline on lõpp ja lihtsalt ootad, kuidas tegelased selleni jõuavad.

Ja kuramused vahetasid lõpumuusika ära. See uuem lõpp on ikka täielik jama, miski suvaline muusikaklipike, Odoru Akachan Ningen oli ikka palju parem lugu. Nii hea, et ma laadisin selle täispika versiooni alla ja kuulan seda ka oma CD pleieriga koolis. sellel uuel puudub igasugune iseloom. Ennem oli hikikomori, NHK ja kidult, hetkeoma võib olla suvalise anime lõpp. jama. Kuid samas on tegemist teise poolega, algus- ja lõputeemad annavad palju vihjeid edasise tegevuse kohta. Niisiis tuletan lõputeemast, et nüüd hakkab Satou vaikselt ennast ühiskonnaga harjutama ja jätab oma NEET elustiili maha. libastumist ja regressiooni ei saa vältida, kuid sellest ei saa määrav osa, pigem läheb asi huvitavamaks Satou ja Misaki vahel.

Paningi hetkel Odoru Akachan Ningen käima - mõnus segu rockist ja ma ei tea millest kuid summa on tore. ja video ise on ka väga hea, eriti lõpp, kuidas see lainetav Hikikomori-olend röögib elu eest.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 10:53    Teema: Vasta viitega

kui on hea, siis kindlasti vaatan:)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 22:01    Teema: Vasta viitega

14. osa väljas ja vaadatud. huvitav osa oli. Lõpp oli küll selline, et tao pead vastu seina ja nea loo kirjutaijaid, et jätsid asja nii rippu. Siis vaatasin lõpu ära ja seal tutvustati järgmist osa ja ma eeldan, et nüüdsest peab Satou omal jalal elama hakkama.

Ahjaa, see tundus imelik, et Misaki kartis paaniliselt Satou'd kui see rusika tõstis. Mina oleks küll Misaki juurde läinud, tal ümbert kinni võtnud ja öelnud: "Miks sa kardad mind? ma ei taha sulle kunagi haiget teha"
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 22:17    Teema: Vasta viitega

Jõudsin ka just nüüdsama osa lõpuni vaadata. :P

Peaks kõigepealt ütlema, et mulle ikka tõsiselt meeldib selle sarja muusika. Jah. Ja mingi imelik jõud, mis paneb mind siia oma muljetest rääkima, ütleb mulle ka, mida teha....See osa oli jälle masendavama alatooniga, aga järgmine ilmselt seda ei ole. Ja Misaki kartis Satou'd, sest tal on mingid pahad lapsepõlvemälestused jne. Teda ilmselt kasvatati niisuguses valguses, et ta hakkas endast halvasti arvama ning nüüd püüab omaiseloomu Satou peal kannatama. Ja Satou on sellise iseloomuga, et ta lihtsalt ei tea, mida teha. [/spec.] Palun vabandust kui see tõsi on. Hop-Hop
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 22:50    Teema: Vasta viitega

yume gawa inbou no, nakama shatatza... esimest osa panen tihti taustaks mängima lihtsalt selle muusika pärast.

Selle osa knock, knock, knock, lauldud mehe poolt ei olnud nii hea kui esimene versioon.


Minu teooria Misakist: endine hikikomori, kardab inimesi, eriti vägivalda (see võiski olla NEET'istumise põhjuseks), Satousse suhtub kui objekti, millega ennast hikikomori elustiili tagasipöördumisest hoida - ei taha saada samasuguseks. Kuid mingil hetkel lõi keemia möllama ja nüüd on jama kaelas :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Laup Okt 14, 2006 22:37    Teema: Vasta viitega

ittekimasu kirjutas:
kui on hea, siis kindlasti vaatan:)

See on VÄGA tore anime! :P
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 07:59    Teema: Vasta viitega

soovitad, yokai?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 19:19    Teema: Vasta viitega

Soovitan soojalt :P
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 21:01    Teema: Vasta viitega

miskipärast meenub, et kõrvuti arvutite taga MSN-is üklsteisega suhelda on ka ääretult äge...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Okt 17, 2006 11:43    Teema: Vasta viitega

ja kui veel tuleb yokailt ja ittekimasult sellist vestlust et "kas on ikka hea" ja ikka on küll" "ja kas tõesti või" "jajaja, ikka on küll" siis ma saan küll tigedaks.

OT: ootan järgmit osa.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 19:09    Teema: Vasta viitega

niisiis, jätkan traditsiooni ja räägin paari sõnaga uuest osast. Väga huvitav oli kuid see, mis Satouga lõpus juhtus pani küll ainult pead vangutama. Kahju hakkas vaesest poisist.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 21:56    Teema: Vasta viitega

Jätkan KA traditsiooni. :P

Mulle meeldis see osa. Kindlasti vaatan uuesti, kui Oyasumi oma subbitud versiooni välja laseb, praegune ToyBox'i versioon polnud mulle kahjuks meeltmööda. Väga hästi oli kujutatud MMORPG maailmasse sisse-elamist ja eriti seda sõltuvust ja ajataju kadumist. Esialgse lõpumuusika autorid olid nüüd hoopis taustal. Väga hea. Ootan järgmist.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Okt 19, 2006 22:41    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Jätkan KA traditsiooni. :P

Mulle meeldis see osa. Kindlasti vaatan uuesti, kui Oyasumi oma subbitud versiooni välja laseb, praegune ToyBox'i versioon polnud mulle kahjuks meeltmööda. Väga hästi oli kujutatud MMORPG maailmasse sisse-elamist ja eriti seda sõltuvust ja ajataju kadumist. Esialgse lõpumuusika autorid olid nüüd hoopis taustal. Väga hea. Ootan järgmist.


Hehee, see MMORPG oli tehtud 1995/2008 LaLaLaa graafika järgi pigem 1995. Ja see oli ikka õudne kuidas ta seda mängis. Ja see kass-ravitseja keda ta kohtas oli alguses väga Misaki moodi, nüüd olen ma suht kindel, et ta on 1 kahest:
1) mingi suur-paks naine, kes ei leia päriselus meest
2) miski perv kes mängib naistegelasena.

Seda, et Satou temas oma suure armastuse ja hiki-ravimi leiab, usun ma kõige vähem.

Ummi, kas ainult mulle tundus, et Toyboxi videol oli graafika parem?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 20, 2006 08:11    Teema: Vasta viitega

Ei tea, kas sulle tundus, aga subbida võiksid nad ikka korralikult, kui nad seda juba teevad. -- Ja vähemalt oli seal vastikumate kasutajate puudus, kes on tänapäeval väga tihti MMORPG-de lahutamatuks kaaslaseks.

EDIT: Noh, nüüd vaatasin oyasumi subbi ka ära. Loomulikult ei teinud erilist vahet aga vähemalt tõlkisid nad osa pealkirja ära. :P

Sellel teemal: http://www.youtube.com/watch?v=50Kbnva1Mio&mode=related&search=
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Okt 21, 2006 15:11    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=50Kbnva1Mio&mode=related&search=


mmm...south park :P
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: