OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

wtf, GONZO?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

GONZO visioon NHK'st, jah või ei?
KILL IT. WITH FIRE.
36%
 36%  [ 4 ]
Eks see sakib küll veidi, aga elan üle.
0%
 0%  [ 0 ]
Mul suva, peaasi et muu re¾ii korras on.
27%
 27%  [ 3 ]
Ma nüüd vinguks natuke. Suht mittemidagiütlev thread see siin. Mul arvuti häid thread'e täis aga kahjuks pole aega neid üles laadida ja siis siia postitada.
36%
 36%  [ 4 ]
Kokku Hääli : 11

Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juun 17, 2006 01:14    Teema: wtf, GONZO? Vasta viitega

Paari nädala pärast peaks eetrisse jõudma NHK ni Youkoso anime mille animatsiooni peaprodutsendiks on GONZO vabrik. Nooh... no ok.

Igatahes, päevavalgele ilmus selline promopilt:



Niisama pealtvaadates polegi just väga halb. Mõned näpud on veidi imeliku kujuga ja Misaki laup on kuidagi kummaline, aga noh, ajab asja ära.









EXCEPT:



Sellised näevad tegelased originaalmangas välja. Ma suudan täiesti leppida sellega mis nad Tatsuhiroga tegid, eriti kuna ta nägu mangas püsivas metamorfoosis oli, aga Misaki... miks nad ta nii koledaks tegid?

Võib-olla nad leiavad, et ilusam tüdruk poleks hikikomorile kohane, panevad paika olematud reeglid mis lõhuvad unelmaid. Või äkki on see mingi suurem vandenõu, näiteks Jaapani valitsus rääkis GONZO pehmeks ja maksis neile ilmatu suure summa selle eest, et nad ultimatiivse hikikomori lifestyle manga oma inetu adaptsiooniga ära rikuksid ja neile hapu maitse suhu tooksid. Miski pole välistatud!

Kui anime kodulehele minna ja küljemenüüd vaadata, siis näeb natuke kenamat Misakit ka, aga see saidi keskel asuv lärakas rikub asja ikka totaalselt ära. Maivõi noh. Fukken GONZO.

Veel Misakit:





Teda vaadates tuleb mulle millegipärast alati Cibo meelde.

GONZO! GRRRR!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: