OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Battlestar Galactica
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 18:48    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
aga selle autor on Joss Whedon...


Ma ei saa aru, mida see viimane lauseosa tähendama pidi, aga mina isiklikult pean Fireflyd üheks parimaks ulmesarjaks üldse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 18:58    Teema: Vasta viitega

Mulle on jäänud Whedonist mulje, et ta armastab teha seeriaid mille peaosades on noored ja seksikad inimesed, mis on risti vastupidi minu eelistustele (vanad ja käredad). Aga eks ma proovin seda seeriat siis.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 19:25    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Mulle on jäänud Whedonist mulje, et ta armastab teha seeriaid mille peaosades on noored ja seksikad inimesed

Selle väitega peab nõustuma, kuigi mul isiklikult pole noorte ja seksikate vastu midagi :). Siiski on Firefly natuke teisest puust sari kui need meie kanalitel jooknud Buffy ja Angel, mida ma pole kunagi väga vaadata viitsinud. Nii et kui sa oma arvamuse Whedonist kujundasid nende sarjade järgi, siis on võimalik, et Firefly võib sulle siiski sobida.

Et nüüd teemasse ka midagi kirjutada, siis ütlen, et minu kogemused BSG-ga piirdusid selle 2003nda aasta miniseeriaga. Ma ei ütleks just, et see mulle ei meeldinud, aga miskipärast ei olnud emotsioon siiski nii hea, et sellest oleks piisanud andmaks tõuget järgmisel aastal sarjaga alustada. Pilootosa vist isegi vaatasin, aga need inimesekujulised cylonid ajasid edasivaatamise isu pealt ära. Kuid kuna ma olen viimasel ajal selle sarja kohta liiga palju positiivseid hinnanguid kuulnud, siis olen vaikselt hakanud talle teise võimaluse andmise peale mõtlema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 21:49    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ma tahaks veel mõnda ulmeseriaali vaadata. Kellegil soovitusi on? Üks sõber soovita smulle Firefly'd, aga selle autor on Joss Whedon...


Firefly on väga hea, aga Babylon 5 oled vaadanud?

shadowman kirjutas:
Et nüüd teemasse ka midagi kirjutada, siis ütlen, et minu kogemused BSG-ga piirdusid selle 2003nda aasta miniseeriaga. Ma ei ütleks just, et see mulle ei meeldinud, aga miskipärast ei olnud emotsioon siiski nii hea, et sellest oleks piisanud andmaks tõuget järgmisel aastal sarjaga alustada. Pilootosa vist isegi vaatasin, aga need inimesekujulised cylonid ajasid edasivaatamise isu pealt ära. Kuid kuna ma olen viimasel ajal selle sarja kohta liiga palju positiivseid hinnanguid kuulnud, siis olen vaikselt hakanud talle teise võimaluse andmise peale mõtlema.


Üldine arvamus on vist, et esimene hooaeg on tunduvalt parem, kui miniseeria. Ja sealt edasi läheb samuti vägevalt. Kolmanda hooaja keskkohast edasi läheb võibolla natuke kahtlaseks.

Kuid kui mõned maitseasjad ei istu, siis pole midagi teha. BSGs on palju selliseid.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 22:13    Teema: Vasta viitega

BSG-s oli esimene hooaeg... noh, mitte just halb, aga hea ka mitte. Ei tõmmanud lihtsalt. Kui viimased hooajad "kahtlasemad" on, siis vaevalt, et oma aega selle peale raiskama hakkan.

Firefly on väga hea ja miks see mulle eriti meeldib - ainult 14 osa. Kahjuks käib Ameerikas kõik vaatajanumbrite järgi ja kui ma ei eksi, siis see sari leidis ka nende vähesuse tõttu lõpu. Kuid teate mis, see on igati parem teisest võimalusest - sari kestab vaatajanumbrite püsivuse tõttu lõputult. Näiteid (Lost, Prison Break) pole vaja kaugelt võtta. Mis on viga ühe või kahe hooaja pikkusel sarjal? Ma ei viitsi lihtsalt vaadata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 22:38    Teema: Vasta viitega

Babylon 5'te vaatasin umbes pool esimest osa ja panin kinni. Ma ei suutnud seedida seda kui "naljakad" mõned neist tulnukatest tundusid lihtsalt. Aga kuna kõik seda seeriat ka kiidavad, ja ütlevad et hiljem läheb paremaks, siis on tõenäoline, et ma ta kauges tulevikus ette võtan.

Aga jah, BSG on selline asi, et kui miniseeria ja esimene hooaeg vaatama ei pane, siis ei tasu edasi ka punnitada.

cenorig pls don't hate prison break see on väga fun :(
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 22:55    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
cenorig pls don't hate prison break see on väga fun :(

Ega ma ei vihkagi seda, see oli väga lahe teise hooaja lõpuni ja küllap on sama ka edaspidi, ma lihtsalt ei viiiiiiiitsi vaadata. Võib-olla siis, kui see kunagi läbi saab. Jah, siis ma vaatan ta päris kindlasti lõpuni.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 23:28    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Lost

Minumeelest läheb Lost iga hooajaga aina paremaks, vähemalt viimasel ajal.

Babylon 5 läheb heaks alates teisest hooajast. Ja BSG kavatsen kindlasti kunagi ära vaadata.

Fushi, võibolla sobiks sulle Farscape. Pole ise seda eriti vaadanud, peale mõne juhuslikult nähtud katkendi, aga tundus täitsa okei kosmoseooper.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Märts 24, 2009 23:54    Teema: Vasta viitega

minu top

star trek voyager
siis star trek enterprise
stts star trek tng
siis babylon 5
siis babylon crusade
siis battlestar
siis farsceip
siis andromeda
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: